Darker Than Black /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-04-15, 14:28:50

Previous topic - Next topic

Lokids

Quote from: Solid Snake on 2007-06-10, 00:08:13
Quote from: Lokids on 2007-06-10, 00:04:06
Gmer: Avid? kapásból azt mondanám Yuki, de nem vagyok benne biztos. Esetleg valami most futó cucc?

You are correct.

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-10, 00:04:44
BTW mplayer -lavdopts fast:skiploopfilter=all

Mplayerrel szoktál animézni?  :smile:

MPClassicot meg crystalt használok. Ha nem az elsőt fedi, akkor nem, és akkro az infó lényegtelen. :D

kikuchiyo

Én mindent mplayerrel nézek :)
Szökőévben egyszer fordul elő, hogy valamit nem játszik le.

A fent említett kapcsolókkal be lehet állítani, hogy a h264 dekódolás során ne végezzen el minden ellenőrzést (illetve használjon gyorsabb, de pontatlanabb algoritmusokat), így kb. fele procit eszik, mint normálisan.
Ergo a te géped is le tudná játszani a sudo release-eket :)

Alternatívaként tedd fel a CoreAVC codecet, ha még nem tetted meg. Olvass vissza a help topikokban.
Failure is the default option

Lokids

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-10, 00:22:46
Én mindent mplayerrel nézek :)
Szökőévben egyszer fordul elő, hogy valamit nem játszik le.

A fent említett kapcsolókkal be lehet állítani, hogy a h264 dekódolás során ne végezzen el minden ellenőrzést (illetve használjon gyorsabb, de pontatlanabb algoritmusokat), így kb. fele procit eszik, mint normálisan.
Ergo a te géped is le tudná játszani a sudo release-eket :)

Alternatívaként tedd fel a CoreAVC codecet, ha még nem tetted meg. Olvass vissza a help topikokban.

A codec fent van.

Mplyer nem az a magyar lejátszó, ami minden szart lejátszik kodek nélkül is? Ha igen, azt a console felület miatt nem használom. Vagy már van rendes ablakos megjelenítése is?

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-06-10, 00:27:20
A codec fent van.

Mplyer nem az a magyar lejátszó, ami minden szart lejátszik kodek nélkül is? Ha igen, azt a console felület miatt nem használom. Vagy már van rendes ablakos megjelenítése is?
Használd az NMC player-t...

chilip

vagy VLC-media playert, vagy csak egyszerűen a legújabb CCCP-t

minuszmiki

Én is megnéztem a 10. részt, Hei és az elf harca tényleg nagy volt, azon meg mindig nagyokat nézek, hogy Hei mekkora színész, most is megcsillogtatta a tehetségét. :) Egyébként úgy nézem a previewból, hogy a következő epizód(ok)ból végre lényeges információkat is megtudhatunk majd, alig várom.

kikuchiyo

HOLY SHIT, a 12. rész epic.
Failure is the default option

Venom

Blehh, még a tizenegyedik rész se jött még kis subosan. :(


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

Quote from: Venom on 2007-06-22, 13:22:28
Blehh, még a tizenegyedik rész se jött még kis subosan. :(

De kiku mester RAW-ban gondolkodik.  :D


Chro

#100
Szedhető/nézhető itt is mint mindig:
http://www.veoh.com/videos/v676625QJwj4nZC?searchId=622294050431414323&rank=3
(én már le se szedem csak amit feldolgozok)

szerk:
Igazából nem nagyon történt semmi, 12eset megnéztem az már kicsit komolyabb, igazából szerintem duplarészként kellett volna őket kiadni.
[spoiler]végre feltűnik a szőke csaj az OP-ból.[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

minuszmiki

Nagyon is jó volt ez a 11. rész, a színész megint nagyot alakított, és kicsit közelebb kerülhettünk ennek a világnak a megértéséhez. (Veoh-n nem nézem, nem nézek filmet/animét nem teljes képernyőn.)

Chro

Quote from: minuszmiki on 2007-06-24, 22:31:53
Nagyon is jó volt ez a 11. rész, a színész megint nagyot alakított, és kicsit közelebb kerülhettünk ennek a világnak a megértéséhez. (Veoh-n nem nézem, nem nézek filmet/animét nem teljes képernyőn.)

Én képtelen vagyok bármit teljes képernőn nézni monitor közelségből. Kissebb felületekre jobban tudok koncentrálni. Mintha moziban az első sorban ülnél.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Solid Snake

Quote from: Chro on 2007-06-25, 10:32:26
Én képtelen vagyok bármit teljes képernőn nézni monitor közelségből. Kissebb felületekre jobban tudok koncentrálni. Mintha moziban az első sorban ülnél.

:wtf:
Szerintem éppenhogy elősegíti a premier-plán érzetet és a könnyebb beleélést a full screen mode.

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-06-25, 14:39:40
Quote from: Chro on 2007-06-25, 10:32:26
Én képtelen vagyok bármit teljes képernőn nézni monitor közelségből. Kissebb felületekre jobban tudok koncentrálni. Mintha moziban az első sorban ülnél.

:wtf:
Szerintem éppenhogy elősegíti a premier-plán érzetet és a könnyebb beleélést a full screen mode.
Szerintem is, meg zavar a sok más dolog a képernyőn.

Chro

13 RAW
[spoiler]Kiderül Yin igazi identitása, fater elkezdi keresni (zongoratanár bár 200%, hogy az apja), megint feltűnik az elmebeteg magánnyomozó meg 2 contractor. Átlagrész, de amúgy jó volt[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Venom

Ehh, DaTorrents hihetetlen trágya, amikor torrentekről van szó (ami persze azért cink, mert az a fő profiljuk). Magyarul: [sudo]-féle 12. részt még mindig nem lehet szedni, mert a datorrents nem működik, máshol pedig nincs kihirdetve (néztem Isohunton és Torrentspyon, de semmi).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Cobra

DHT-val jön, csak lassan a rész (nekem lejött kb 1,5 óra alatt).
Viszont még mindíg nem tudunk semmit, nem tudom hogy oldják ezt meg 2x részben. Remélem nem My Otome stílusban lesz a vége...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chro

Quote from: Cobra on 2007-07-01, 21:51:10
DHT-val jön, csak lassan a rész (nekem lejött kb 1,5 óra alatt).
Viszont még mindíg nem tudunk semmit, nem tudom hogy oldják ezt meg 2x részben. Remélem nem My Otome stílusban lesz a vége...
Evangelion is meg lett oldva....

....na jó... ez talán egy kicsit erős volt :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

kikuchiyo

Licenszelték a sorozatot, ez rossz hatással lehet a feliratozók lelkiállapotára...
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-02, 00:48:23
Licenszelték a sorozatot, ez rossz hatással lehet a feliratozók lelkiállapotára...

Nem mondod komolyan...  :frown: :bruhuhu:

Miért áll érdekükben licencelni egyáltalán? Hogy keresztbe tegyenek a japánul nem tudó egyéneknek?  :mad:

Cobra

Nem, hogy pénzért adják oda a japánul nem tudó amerikaiaknak. Egyébként várható volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Shinsen mar dobta is a projectet.

Solid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-03, 17:04:20
Shinsen mar dobta is a projectet.

Akkor búcsút inthetek az idei idényből származó egyik kedvencemnek.  :frown:
Nem tudom, hogy vajon a sudo is ejti-e, de végül is mindegy. Azt úgysem játssza le az én gyenge gépecském.

Ezek után már csak reménykedek, hogy a Seirei no Moribito-t békén hagyják. Ha arra is ráteszik a mancsukat, akkor itt forradalom lesz.  :Eztneked:

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2007-07-03, 19:45:01
Akkor búcsút inthetek az idei idényből származó egyik kedvencemnek.  :frown:
Nem tudom, hogy vajon a sudo is ejti-e, de végül is mindegy. Azt úgysem játssza le az én gyenge gépecském.
Nyugalom, nem lesz ez ejtve. ;)
Már van a 13-hoz felirat egyébként, csak olyan 85%-os kb szóval nem túl nézhető, de valaki majd csak feljavítja.

kikuchiyo

#115
Quote from: Solid Snake on 2007-07-03, 19:45:01
Quote from: Hiei-sama on 2007-07-03, 17:04:20
Shinsen mar dobta is a projectet.

Akkor búcsút inthetek az idei idényből származó egyik kedvencemnek.  :frown:
Nem tudom, hogy vajon a sudo is ejti-e, de végül is mindegy. Azt úgysem játssza le az én gyenge gépecském.

Ezek után már csak reménykedek, hogy a Seirei no Moribito-t békén hagyják. Ha arra is ráteszik a mancsukat, akkor itt forradalom lesz.  :Eztneked:

A Seirei no Moribito gyak. pre-licenszelt, mivel részben amerikai zsozsóból készül... ;)
De ne aggódj, sztem nem hagyják abba annak a feliratozását sem.

SZErk:
Ep. 14

LOL @ Pizza Hut...  :lol:
Meg az is vicces, hogy minden autón az egyik szponzor márkajelzése van...
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-03, 20:07:32
Ep. 14

Sylar-Zombie Mode: Can I eat use your brain tonight?  :__devil:

Esküszöm, most nyáron komolyan nekifekszek a japán tanulásnak. El kéne jutni egy olyan szintre, hogy már én is RAW-okat töltsek le/nézzek meg.  :smile:

kikuchiyo

#117
Nah, közben végignéztem...
jó rész volt, Yin-chan szomorú sorsa illetve a Manuálisan Elősegített MosolyaTM biztosan sok otaku-szívet meg fog indítani.
A háttérzenék a szokásosnál is jobbak voltak.

Sajna Nyomidetektív-san és Flatchest-chan kissé lerontották az összképet az ökörködésükkel.

DTB cosplay  :cool:
Failure is the default option

minuszmiki

Subs, where, etc.
Egyébként meg nagy láma vagyok, kb. kétóránként nézem a TokyoToshót, de csak most vettem észre, hogy a [sudo] már elsején lesubolta a 12. részt...

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-05, 23:31:49
Sajna Nyomidetektív-san és Flatchest-chan kissé lerontották az összképet az ökörködésükkel.

"A nevem Kurasawa Gai. Magándetektív. Nem vagyok Matsukichi!"  :__devil:

Nekem szimpatikus volt a 7.-8. részben Kurasawa Gai karaktere. Hóbortos balfácán, de attól még van benne egy hangyányi nyomozói ösztön.  :lazza:

Ilyenkor irigyellek.  :hehe:
Bárcsak, bárcsak ne licencelték volna.  :ejj:
(gondolom, a sudo-soknak sem jut eszükbe LQ kiadás..)