Main Menu

Medaka Box

Started by Megmurdel, 2012-04-21, 16:36:51

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-09-28, 14:42:33^^" a big pile of BS is coming + "just a regular me" :D akit szivesen látunk
Even if he has no boobs?
De a Dragon Ball Befőttes Gumi multkor nagyon kilőtte nekem ezt a történetszálat, úgyhogy passz elfogadok-e bármit, ami itt még lesz.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-09-29, 01:15:39
Quote from: Megmurdel on 2012-09-28, 14:42:33^^" a big pile of BS is coming + "just a regular me" :D akit szivesen látunk
Even if he has no boobs?
De a Dragon Ball Befőttes Gumi multkor nagyon kilőtte nekem ezt a történetszálat, úgyhogy passz elfogadok-e bármit, ami itt még lesz.
Igen még akkor is XD de persze ha tud is valamit csinálni... amit egyenlőre kétlek
hát az mindennek a teteje volt

Megmurdel

#62
Not bad ... meg kell hogy mondjam és [spoiler]Hanten'in-san is beszáll a buliba .. végre bár Anshin'in remélem vissza lesz hozva[/spoiler]

LuckyDingo

 :bruhuhu: Anishin'in -saaan!!
Engem Hanten nem kárpótol.. XD

kada

QuoteFor good measure
:lul: ::)

Jöhet a második menet!

LuckyDingo

Quote from: kada on 2012-10-25, 12:47:56
QuoteFor good measure
:lul: ::)

Jöhet a második menet!
Jaj Anshin'in-san még halála után is megnevettet. :D Hiányozni fog :(
Azon nagyon röhögtem, hogy ilyen meghatottan néz Kumagawa aztán ugyanazzal a fejjel, benéz a csaj szoknyája alá.. XDDD

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-10-25, 20:38:10
Quote from: kada on 2012-10-25, 12:47:56
QuoteFor good measure
:lul: ::)

Jöhet a második menet!
Jaj Anshin'in-san még halála után is megnevettet. :D Hiányozni fog :(
Azon nagyon röhögtem, hogy ilyen meghatottan néz Kumagawa aztán ugyanazzal a fejjel, benéz a csaj szoknyája alá.. XDDD
És aztán jön a just for good measure, 100% precízen  :Kiraly:

Megmurdel

Fákk XD Kumagawa meg Anshin'in nagyon nagy kombó  :lul:

LuckyDingo

Ehh.. nah a prof se semmi...
Ennél a képnél meg ne tudtam megállni, hogy ne rosszra gondoljak.. XD
[spoiler]http://www.mangareader.net/medaka-box/170/16[/spoiler]

Megmurdel

Annak örülök h legalább [spoiler]megvan ÜBERGOD ellenszere ellenstyle-ja[/spoiler]
Quote from: LuckyDingo on 2012-11-08, 16:06:45
Ennél a képnél meg ne tudtam megállni, hogy ne rosszra gondoljak.. XD
[spoiler]http://www.mangareader.net/medaka-box/170/16[/spoiler]
Prof's Pedophile senses activated! XD

LuckyDingo

Sode-chan keményen tolja.. de valamiért arra gondolok, hogy Kumagawa nem tervezett semmi olyat, amiről tolta a belső monológot. xD

Megmurdel

Valószínűleg igazad van de nála sose lehet tudni. :D

kada

Must have moar plot twists!

Megmurdel

Oh god epic Kumagawa moments XD

kada

#74
Called it!

Valahogy a csata végén a nagy  :bruhuhu:-re gyanakodtam mint +1, a telefonra és folyományaira meg full nem.
Quote from: Megmurdel on 2012-12-20, 01:37:53Oh god epic Kumagawa moments XD
are epic

Megmurdel

You called it, Kumagawa meg nailed it. XD

Jah am a telefon télleg nagyon meglepő volt és különösen jó volt az is mikor meg akarták lincselni :D

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-12-20, 02:58:32Jah am a telefon télleg nagyon meglepő volt és különösen jó volt az is mikor meg akarták lincselni :D
Pedig igazából kézenfekvő [spoiler]miért is kapnának időt felkészülni, amikor olyan szépen kezd minden összejönni szép lassan[/spoiler] úgyhogy szégyenlem is magam amiért nem gondoltam rá.

A meglincselésig felidegesítés a karakter egyik fő pozitív(!?) tulajdonsága, a másik a 2 page colour spread  ::)
Najó, van más is.  ::)

Megmurdel

#77
Ez igaz, de mikor volt rá ideje? :D ott is minden elég gyorsan történt és ugyanilyen gyorsan le is léptek :D

Megmurdel

End God Mode here we go...

LuckyDingo


Megmurdel

Somehow i saw taht coming. :D

kada

Az a beszólás amire Zenkichinek egy határozott "HUH?" volt a válasza :D

Megmurdel

Zen-chan kapott még1 esélyt :D szerencsére most megint ő lesz a BA aki megmenti a napot/földet/mindenkit/whatever ... wait nem is perszee hiszen csak 1 embert barátot kell megmenteni a többiek meg kit érdekelnek. Jah és Nienami DAFUQ ARE YOU?

LuckyDingo

Emmeg mi volt e? Hát.. azért minden hülyeségnek van határa.. XD

Megmurdel

Ez most akkora faszság volt, h azt már le se lehet írni mégis mi a büdös faszt képzelt mikor ezt kitalálta?  :falba:

kada

 :confused:

Még nem olvastam.
Hirtelen jó ötletnek hangzik skippelni köv Ch-ig.

LuckyDingo

Quote from: Megmurdel on 2013-03-01, 15:28:28
Ez most akkora faszság volt, h azt már le se lehet írni mégis mi a büdös faszt képzelt mikor ezt kitalálta?  :falba:

Hát be volt szívva ez biztos.. vagy nem tudom, kicsit olyan érzésem van, mintha elkaszálták volna a mangát, és rohamtempóban kéne 3 fejezetben befejezni.. XD

De azért merész.. eddig sem volt baromságoktól mentes a cucc, de most ez sok volt:
[spoiler]1. Medaka-chan feléleszti a csapatot (igaz már mindenki hulla volt, ő is.. XD)
2. A Professzor meghalt, azért a Hold bele akar ütközni a Földbe  (:zomg:) És csak Medaka tudja leállítani, elpusztítani.. szupernő... de most komolyan miért kellett ez a hülyeség  :bruhuhu: Nem mellesleg ha mindenkit felélesztettek, a Profot miért nem.. (jó mondjuk érthető, amekkora antiszoc perverz állat volt)
3. Nyírjuk ki a főhőst a végére.. remek döntés. Vicces, hogy mondták is neki, hogy eddig ő volt a nagy barátkozós, megtestesült optimizmus, erre hirtelen átmegy önfeláldozó szuperhősbe. Hát fakje, kapott egy jó nagy pofont Medaka karaktere.. XD[/spoiler]

És tuti, hogy nem halt meg és visszatér valamilyen formában és lesz sírás, szerelem, Kumagawa megalapítja a háremét és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. De akkor minek ez a "dráma"?

Megmurdel

#87
Persze ez mind szép és jó de akkor ezt az egészet mi a büdös fasznak kellett bele. Zen-chan hősiesen legyőzte Iihiko-t egyedül 1 style-al amit akkor kapott csak úgy érted és akkor rögtön utána ennyi absolute nonsense. [spoiler]Tom, h nem halt meg hanem lesz 1 akkora nagy jah hát történt X ezért Y-t kellett csinálnom és Z ideig nem tudtam visszajönni, de akkoris. Esetleg azért tette be ezt, h megmutassa ha Iihiko se volt "mindig" gonosz teremtés? Nem tom de igazából nem is érdekel mer rohadtul felbaszta az agyam :)[/spoiler]
Jah és csak úgy slussz poénnak még mindig jobban érdekel h ki is Nienami valójában. :D
Edit:
[spoiler]és az is most jutott eszembe h mivel most már Iihiko képessége miszerint nem lehet gyógyítani a sebeket is megszűnt sztem Anshin'in-san is visszajön :D[/spoiler]

Megmurdel

és igen amit ide írtam hát csak bejött
Quote from: Megmurdel on 2013-03-02, 12:01:58
[spoiler]Tom, h nem halt meg hanem lesz 1 akkora nagy jah hát történt X ezért Y-t kellett csinálnom és Z ideig nem tudtam visszajönni, de akkoris.[/spoiler]
^^"

LuckyDingo

Hát meh..

Amúgy ezzel a képpel lett volna tökéletesen vége a sorozatnak:
http://www.mangareader.net/medaka-box/185/21

De mégis új arc jön.. :D Érdekel, hogy hova viszik tovább a storyt ezután.. 200 új karakter új suliban? :XD Vagy jön egy új enemy csapat, a Non-visible-s? :D