Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-15, 16:38:52
A fillerekkel nem az a baj, hogy fillerek. Aki nem olvassa a mangát, mint pl én, annak ugye technikailag nem is fillerek, mert nekünk minden új. A fillereknek egyetlen egy bajuk van: az hogy kib@szottul sz@rok.   :D Főleg a harci jelenetek, mert a mostaninak a sztorija még elmegy kategória, ez az Arrancar is lehetne érdekes.

Pontosan ez az én igazi problémám nekem is. Ugye hatalmas volt a színvonal akkor amikor lement az első adag (Ichigo megmenti Rukiát), ezt követte egy botrányosan rossz színvonalú Bountos sorozat ami ráadásul sztem bele se illet a kialakított világba. Pár hete mindenki végre felélegzet hogy egy év elmúltával újra a minőséget nézhetjük amihez eredetileg hozzászoktunk. Most meg... Ha a készítők le vannak maradva akkor jelentsék be hogy egy ideig nem adnak ki egy részt sem hanem pár hónap múlva jöjjenek ki új részekkel amik igényesek és illeszkednek a világba a történet szempontjából.


www.arkangyalok.uw.hu

LuckyDingo

Quote from: Lazzaret on 2007-06-15, 20:32:40
Pár hete mindenki végre felélegzet hogy egy év elmúltával újra a minőséget nézhetjük amihez eredetileg hozzászoktunk.
Ezzel nem értek egyet, valahogy úgy néz ki, hogy az eddigi részekben kaptunk 2.. max 3 olyan epizódot, aminek a minősége nagyon jó volt. a Maradék pedig a Fillereknél csak egy cseppel jobb grafikájú. Szóval nem kaptuk vissza a régi bleachünket.. sajna :S

Lazzaret

Ebben igazad van de mégis ujra megjött az az érzés ami miatt sokan imádni kezdtük a Bleachet. Ezt ölik meg a fillerekkel.


www.arkangyalok.uw.hu

Chro

Azért azt tegyük hozzá hogy a Bleach-et nem ők találják ki. Ők csak mozgásba viszik amit Kubo egyszer már megrajzolt, valószínűleg által előre leadott instrukciókkal. Betanított munkásoktól ne várj olyan színvonalat mint az eredeti, se cool beállásokat, se mozgásokat, se sztorit. Az Kubo dolga nem az övék :) Ha meg tudnák csinálni akkor saját animét írnának másolás helyett.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Eberinu

Ha a sztorit tudják, és megkapták a forgatókönyvet, készítsék tovább a mangát és az animét is sztem. Meg aztán ha belefogtak, számítaniuk kéne az ilyen eshetőségekre is hogy egyik utoléri a másikat....de őszintén szólva inkább jöjjön kéthetente, minthogy filler legyen. Még a rajzolása sem szép a fillernek...de ha már filler,akkor miért csak a jóknak csinálnak külön részt? Szóval vannak lehetőségek sztem...és a mangát is csak mostantól olvasom, a [spoiler=manga]grimm vs. ulq harctól, és grimm miatt kezdett érdekelni[/spoiler]. De nagyjából elmesélték hogy mi fog következni, ha most nem filler menne.

Seismic

Ahhh,már megint a fillerek. :Eztneked:

Előreláthaólag hány ilyen rész lesz még?Vagy ennek is egy külön saga lesz szentelve?

Christian

Kizárt dolog, max még 3 rész filler, aztán megy tovább a story, no para :D

Prof. William

#3997
Ha már a fillereknél tartunk... A filler szezon előtt mikor voltak fillerek a Bleachben? Gondolom a 33. rész a la Don Kaonji és a Karakura Súper Hírós!  az az volt. :) De azon kívül?

csacsa

A 64. rész is az volt, ha jól emléxem.. az is Don Kaonji-s volt. :confused:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

chilip

az összes Don Kaonji-s az volt, asszem a többi nem

LuckyDingo

Hmm.. én úgy emlékszem, hogy még a legeslegelején volt filler epizód /vagy csak filler részek :S/, de az ennyire nem volt feltünő :D Amíg meg nem tünik fel addig nem számít :D

blackman

Asszem Don Kanonji az egyedüli fillerszereplő, akiből sztár lett.  :Kiraly:  :D

csacsa

Quote from: blackman on 2007-06-20, 18:22:19
Asszem Don Kanonji az egyedüli fillerszereplő, akiből sztár lett.  :Kiraly:  :D
Lehet, hogy sztár lett, de nem biztos hogy az SS- sga közepén is kellett volna az a filler rész, amiben Karin-channal és a szellemcicával őröltködnek a városban. Lehet jobban bejönne a fanoknak mint így... :ejnye:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Az a fura hogy nem láttam még rawot.. lehet hogy nem lesz filler a héten ? :XD

csacsa

bizto, hogy filler lesz a héten, mert még csak most fog megjelenni az "igazi" arrancar, akinek eddig a töbszöröseivel harcoltak Ikkaku-ék.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Edit van már raw, ha érdekel valakit akkor itt :D

Eberinu

Hááááááát...megint egy rész amelyet csak végig pörgettem, mert a béka segge alatt a minőség és a sztori is...és sajna [spoiler]még a köviben is *sob-sob*[/spoiler]. Egyedül a legvégén Ichimaru blokkja volt a legérdekesebb.Röviden így tudnám kommentelni.

ReLax18

Quote from: Eberinu on 2007-06-20, 20:07:14
Hááááááát...megint egy rész amelyet csak végig pörgettem, mert a béka segge alatt a minőség és a sztori is...és sajna [spoiler]még a köviben is *sob-sob*[/spoiler]. Egyedül a legvégén Ichimaru blokkja volt a legérdekesebb.Röviden így tudnám kommentelni.
Hogy mondhatsz ilyet?! Ez egy tökéletesen megrajzolt, óriási csavarokban bővelkedő rész volt! Ez volt az eddigi legjobb fillerepizód! [/gúny]
:ejj: :ejj: :ejj:
Ha még valami értelmesebb sztorija lenne, akkor talán meg is lehetne tűrni, de ez...annyira kiszámítható, és unalmas az egész, de azért direkt raknak bele vmi váratlan dolgot, hogy húzzák még... :mad:
Viszont a végén lévő Arrancaros cucc télleg jó volt :D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

LuckyDingo

Hát nem tudom, engem a fillerek nem zavarnak. A Bountos fillerrel az vot a bajom, hogy teljesen kiesett a bleach világából, aztán az új részekkel az volt a bajom, hogy a mangából ismert jeleneteket nem oldották meg úgy ahogy azt egy átlag bleach-fan elvárná.. Ami filler van, azt kell mondanom, hogy jó, mert igazából semmi új nincs benne és mégis lehetnek élvezhető, ha a story olyan lenne. DE! Ezek olyan fillerek, amiket  ha nem akar valaki, akkor nem néz meg! Nem muszáj, végülis olyan, mintha nem is lenne bleach.. így is lehetne mondani :P
Ha nem tetszik a filler tessék szólni, valahogy értesítünk titeket, hogyha visszatér a normális storyhoz ;)

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 20:34:24
Ha nem tetszik a filler tessék szólni, valahogy értesítünk titeket, hogyha visszatér a normális storyhoz ;)
Ja ami azt illeti szólhatnátok majd ha visszatér a normális kerékvágásba mert én nem nézem. Fórumot úgyis megnézem minden nap szal látni fogom ha van fejlemény.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Én

Jah hát én kb a 126. résznél hagytam abba, azt végig pörgettem (ha jól emlékszem a legérdekesebb rész az volt benne hogy a nigró arrancar felkeni a kiscsajt a falra, remélem nem nagy spoiler :) ) a 125. részt máig csak félig láttam :D
Kb én is úgy vagyok hogy ha a fórumon azt látom hogy csigirappa, akkor majd nézem megint :)

Chro

Quote from: Én on 2007-06-22, 22:39:22
nigró arrancar felkeni a kiscsajt a falra
Yami nem is nigró :D Csak mexikói bőrtónusa van. Tousen az nigro :D Meg[spoiler]Haibel <3[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

smash++

Én az utolsó két részt még nem láttam.Már lent vannak,de valahogy nem nagyon tudom rávenni magam és az hogy a 130-as végén a "to be continued" volt kiírva arra ébresztett rá,hogy még inkább várok vele :D

LuckyDingo

feltünt egy érdekes a dolog a részben.. Rangiku egy lélek nyakába tett egy materiális tárgyat... hogy van ez? :XD

hargharg

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-24, 00:04:57
feltünt egy érdekes a dolog a részben.. Rangiku egy lélek nyakába tett egy materiális tárgyat... hogy van ez? :XD
nem kell firtatni, mert osszeomlik a vilagegyetem!!!!
de hal'istennek elm,ult reszekben mar nem azzal megy el az elejen masfel-ket perc, hogy elmagyarazzak, kik azok a shinigamik, bar teny nem _sokkal_ jobb a hejzet... : /
rofl

Én

Már nem?! Ez az!!!  :muhahah:

hargharg

azt hiszem ertem, mirol beszelsz, ennek ellenere amig nem _fillerek_ voltak, nem tetszett, hogy az elejen elrabolnak masfel-ket percet azzal, hogy kik azok a shinigamik... : )
most gondolj bele, ha azok nincsenek, most egy fel resszel elorebb lennenk... : D
rofl

Én

Nem ironikusan mondtam, tényleg jó hogy már nincs :) Remélem a fillerek után is megtartják ezt

chilip

nemtom, most nem nézem vissza, de a lélek melkhasán nem egy lyukból jön ki a lánc, mer mostanában egy vaslap van odasegecselve és ahoz van rögzítve...

KeLa

Quote from: chilip on 2007-06-24, 15:19:58
nemtom, most nem nézem vissza, de a lélek melkhasán nem egy lyukból jön ki a lánc, mer mostanában egy vaslap van odasegecselve és ahoz van rögzítve...
Az első részben, a kislánynál csak simán kilóg a lánc, aztán  később pl Ichigo-n már ott van a vaslap is. De lyuk egyiknél sincs, az már hollow lenne :smile: