Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: sirtomi on 2007-06-06, 10:17:45
Quote from: Manitu on 2007-06-06, 02:27:16
Gunslinger Girl folytatás. Vagy én láttam már túl sok animét, vagy nagyon rááltak a folytatásokra mostanság a japánok :rolleyes:
Hogy akarják folytatni? Rég láttam már, de én nem nagyon tudok folytatást elképzelni hozzá.

Teljesen nyitott volt a befejezés, szóval egy folytatás simán bevállalható. Csak tartsák a színvonalat. Az első évadot imádtam.  :cool:

sirtomi

Quote from: Solid Snake on 2007-06-06, 12:14:51
Quote from: sirtomi on 2007-06-06, 10:17:45
Quote from: Manitu on 2007-06-06, 02:27:16
Gunslinger Girl folytatás. Vagy én láttam már túl sok animét, vagy nagyon rááltak a folytatásokra mostanság a japánok :rolleyes:
Hogy akarják folytatni? Rég láttam már, de én nem nagyon tudok folytatást elképzelni hozzá.

Teljesen nyitott volt a befejezés, szóval egy folytatás simán bevállalható. Csak tartsák a színvonalat. Az első évadot imádtam.  :cool:
Megnézem az utolsó pár rész mégegyszer hogy képbe kerüljek a végével :)

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 20:38:42
Quote from: Gregory on 2007-06-04, 20:01:02
A Doujin work-ről van valami ismertető, vagy hasonló angol nyelven? 
Valahol biztos van, csak nem tudok róla
Magából a mangából itt van a két lefordított chapter
http://rs9.rapidshare.com/files/21920757/Doujinwork_ch_000-002.rar
Ez jó cucc, ha az anime is ilyen lesz, akkor halálra fogom röhögni magamat rajta :D Biztos nincs több belőle?


Darkstar

Egyetértek. :D Nem tudok többről, de lehet, hogy csak lemaradtam róla.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

#694
Bakuretsu Tenshi Infinity OVA: semmi extra sajnos, mintha egy részt láttam volan a sorozatból, csak a történet a sorozat ideje előtt zajlik. Furcsa, mert az intro úgy indult, mintha a sorozat után folytatnák a történetet.

El Cazador: 10. rész után kezd kicsit unalmas lenni, semmi nem történt még a fő szál irányába :(  Ráadásul elég gyengék a részek, pedig olyan jól indult a sorozat, remélem lassan javul majd a helyzet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Tales of Symphonia első része nekem kellemes csalódás volt... olyan lineage 2-es fílingem volt miközbe néztem X3 ha nem csinálnak benne egy banális hülyeséget, nézem végig...

minuszmiki

zOMG tiem paradox! Épp ma írtam Gregorynak a Melyik animét láttad... topikban, hogy nincs sub a 3. Genshiken ovához, erre mit látok most a TokyoToshón: [gg]​_Genshiken​_15​_[46337636]​.mkv

LuckyDingo

Hm nézem az El Cazadort.. jól indult, most picit unalmas, de hátha beindul még :) Ellist nem szeretem, annyira nagyon mű /oké tudom ilyennek kell lennie de akkor is/, hogy az már valahogy taszít..

A másik a DMC.. abból ugye egy rész van, most néztem subosan.. nem ilyenre számítottam, mert oké, hogy megvan a fight a lövöldözés, a Dante /lol/, de valahogy nagyon úgy érzem, hogy a storyn fog elbukni a dolog.. nah mindegy 1 részből hülyeség lenne megítélni a sorozatot.. remélem többet hoznak ki belőle, mint az első részből :)

Soldier

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-17, 01:21:24

A másik a DMC.. abból ugye egy rész van, most néztem subosan.. nem ilyenre számítottam, mert oké, hogy megvan a fight a lövöldözés, a Dante /lol/, de valahogy nagyon úgy érzem, hogy a storyn fog elbukni a dolog.. nah mindegy 1 részből hülyeség lenne megítélni a sorozatot.. remélem többet hoznak ki belőle, mint az első részből :)

errröl nekem is hasonlo velemenyem van

chilip

hát valahogy be kell mutatni a főszereplőt...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-17, 10:57:24
hát valahogy be kell mutatni a főszereplőt...
Nah épp ezaz :D Sztem nem mutatták be :D Van egy cool fazon, aki szereti a fagyit és hirtelen leöl mindenkit, aki pokolfajzat /vagy démon, vagy devil, vagy tudomisén/ Nem tudom :D Deh mondom, ég korai ítélkezni :D Csak ha már egy macho mellé betesznek egy kislányt, nah az már nagyon gyanúúúús O.o

Én

Nézem ezt a Kaze no Stigmát, borzalmasan indult szvsz de a 4. résztől kezd egyre jobb lenni :D Igazából az visz a sorozatba életet, hogy
[spoiler]Kazuma eszméletlenül köcsög, emellé még pwnol is :D [/spoiler]
A 9.-10. résszel már a sztori is kezd kibontakozni, remélem kihoznak neki valami rendes történetet, elvégra ha jól tudom ez is regényből van.

Cobra

Csak panaszkodni kellett, hogy ellaposodott az El Cazador :)  11. részt megnézve azt hiszem csúnya dolgok jönnek a következő résztől.
A mostani rész végén viszont nem igazán értettem a fényképet, Ellis lett volna rajta?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

nos megnéztem az ICE első részét (ami 3/4 órás ráadásul), hááát annyira nem vágódtam tőle hasra, olyan semmilyen volt :( 2. rész alapján döntöm el, mi legyen vele, de eddig ez kevés...

Cobra

Elkezdtem én is tölteni, remélem azért nem feleslegesen jön le az a majd 700Mb. Épp most akartam egyébként kérdezni, hogy valaki belenézett-e már.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-18, 17:48:01
Quote from: AnonKyou no go no ni 4 is out! Get!
http://tokyotosho.com/details.php?id=76466
Yay :D
Nézd a kommentet is. Ezek most vajon tudnak valamit? :confused: Bár miből, elfogyott a manga...


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-06-18, 20:17:37
Nézd a kommentet is. Ezek most vajon tudnak valamit? :confused: Bár miből, elfogyott a manga...
Néztem, és én is itt akadtam el. Uh dunno.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Mivel ez elvileg egy négy részes OVA ezért valószínűleg az ep4 az utolsó.

Fazék

#709
Quote from: Zsiga on 2007-06-18, 20:28:38
Mivel ez elvileg egy négy részes OVA ezért valószínűleg az ep4 az utolsó.
8 hónappal ezelőtt még két részes OVA-nak volt bejelentve, ki is írtam anno :)
(2006-10-08 környékén toltam föl az ftp-re, gondolom előtte néztem meg pár nappal)
szóval nem merném ennyire egyértelműen kijelenteni, hogy ez volt az utolsó rész :)

szerk: na meg is lett az igencsak terjedelmes kritikám az akkori két részről : ím
(a kereső továbbra is haszontalan, a feltöltésével kapcsolatos PM alapján kellett kitalálnom mikor nézhettem meg :rolleyes:)

kikuchiyo

http://www.vexille.jp/index2.html

Új CG-anime.

Továbbra sem vagyok meggyőződve, hogy ez a jövő útja (hiperrealisztikus motion capture, cel shading), de meg kell hagyni, hogy mutatós.
Failure is the default option

Soldier

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-22, 01:15:27
http://www.vexille.jp/index2.html

Új CG-anime.

Továbbra sem vagyok meggyőződve, hogy ez a jövő útja (hiperrealisztikus motion capture, cel shading), de meg kell hagyni, hogy mutatós.


mutatosnak mutatos.btw remlem hogy a jövöt nem kizaroloag csak "ez" fogja képviselni .. cime Vexille ?!

minuszmiki

Tényleg jól néz ki, de amíg évente két-három ilyen anime jön, addig azért nem jelenteném ki, hogy ez a jövő útja. Egyébként az AniDB infoja alapján akár még jó is lehet.

Chro

#713
Igazából nem találtam megfelelő topicot neki. De tudja valaki hogy ez honnan van?
http://www.inselpix.com/img/201203923826.gif
[spoiler=Darker Than Black 10. rész spoiler]http://forums.narutofan.com/image.php?u=58287&dateline=1182286656[/spoiler]
Nekem újnak tűnik.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Draconire

Quote from: Chro on 2007-06-22, 08:10:37
Igazából nem találtam megfelelő topicot neki. De tudja valaki hogy ez honnan van?
Darker Than Black

(a jobb oldali kép spoileres, a másik meg túl nagy, azért szerkesztettem)

sirtomi

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-22, 01:15:27
http://www.vexille.jp/index2.html

Új CG-anime.

Továbbra sem vagyok meggyőződve, hogy ez a jövő útja (hiperrealisztikus motion capture, cel shading), de meg kell hagyni, hogy mutatós.

Én szeretem az ilyen cgi filmeket. Semmi gondom vele, ez ráadásul nagyon szépen néz ki.

Chro

Quote from: Gmer on 2007-06-22, 09:14:00
(a jobb oldali kép spoileres, a másik meg túl nagy, azért szerkesztettem)
Felőllem :) Thx az infót, megyek utánnanézek. :tezsvir:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

#717
Meglepve láttam a nyáron induló animék között a Karas 4-részét! Már azt hittem sosem folytatják! Mindenestre most örülök!

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-06-26, 17:05:19
Meglepve láttam a nyáron induló animék között a Karas 4-részét! Már azt hittem sosem folytatják! Mindenestre most örülök!

uhu uhu en is en is ... ez mar tuti ?