Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chro

Quote from: chilip on 2007-06-16, 10:29:55
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 02:51:47
Lehet hogy Ichigo erősebb, mint Grimmjow? :O OMG erre nem is gondoltam :O Hisz Ichigo le tudta szaggatni a ruháját, Grimm meg még arra se volt képes :O Akkor se kellene Meccs után max 20 perccel feltáposodnia :D

eltelt egy kis idő a legutóbbi grimm vs. ichi óta, azóta sokkal erősebb, csak erős ellenfeleket kapott
Szerintem is. Instinct/Kenchan is megmondta neki, hogy az egyetlen módja, hogy erősebb legyen az a harc.. Harc.. HARC!!!
Meg amúgy True Blood.... még a maximum reiatsuja se lett meghatározva. És TBből fakadóan lefogadom, hogy látensen benne van egy captain reiatsu 10x-ese minimum... igazából egyszer se lett "erősebb".... csak egyre többet tanult meg használni a már meglévő erejéből. Getsuga is megvolt már neki a legelején, Menos Grande-t azzal sebezte le, Urahara ott volt és látta, később is azt szajkózta, hogy tanulja meg azt a támadást maximálisan kihasználni.

Urahara is megmondta mikor rálőtte hogy Bloodmist Shield nélkül legalább egy kezet letépett volna... ami azért nagy szó... Szerintem Ichi nem gyenge, egyszerűen csak síkhülye. Akárhányszor felülkerül nyerő pozícióba beindul az egója és azt hiszi hogy a dombon van a falu.

Amúgy tökéletes példa Ogichi... ő birtokolja Ichi teljes erejét, nem többet, nem kevesebbet, és lehet látni hogy milyen durván nyomja... a 20x reiatsu mikor előjön nem a semmiből szokott előteremni :P
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

#781
Pontosan. Ichi potenciálisan angyon erős ahogy Chad és többiek is mondták és ahogy harcol egyre erősebb lesz/tanulka azerejét és a bankaiját. Harc közben tanulodmeg igazán jól forgatni az kardot.

Persze egy Ulq típusú ellen ellen még mindig kevés lenne de sztem márerősödött annyit hogy egy Grimm ellen is nírja valamelyest?


Mellesleg itt megy a duma hogy Ichi így gyenge úgy gyenge meg hány mp-ig bírja Grimm ellen. Az isten szerelmére ő a főhős! Szeritetek a Ichigofanok meddig veszik mangát ha hősnüket sorozatban sz*rráverik ésnem tud befejezni egy fightot sem? Kicsit az van mint Renjivel a SS artc ban. Először lezúzta Ichit majd iciazért már bevitt pár ütést (bár ott Bya miatt szakadt félbe a harc) majd a saját világában kűzdött meg vele...

Furcsa egybeesések? A duplarész mikor jön?

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-16, 11:02:02
Mellesleg itt megy a duma hogy Ichi így gyenge úgy gyenge meg hány mp-ig bírja Grimm ellen. Az isten szerelmére ő a főhős! Szeritetek a Ichigofanok meddig veszik mangát ha hősnüket sorozatban sz*rráverik ésnem tud befejezni egy fightot sem? Kicsit az van mint Renjivel a SS artc ban. Először lezúzta Ichit majd iciazért már bevitt pár ütést (bár ott Bya miatt szakadt félbe a harc) majd a saját világában kűzdött meg vele...
Hát sztem az Ichigo-fanok már nem vennék a mangát, ha ezen múlna :P

Chro

Quote from: Prof. William on 2007-06-16, 11:02:02
Furcsa egybeesések? A duplarész mikor jön?
Black & White és Dark Side of the Universe? Nem tudom, utánna lehet nézni, bár vagy már lennie kellett volna, vagy nagyon hamar. kétszáznyolcvanakármennyi rémlik, 282, 283, 284, passz
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Nos raw...
[spoiler]Hát kezdek csalódni a bleachben.. nem tudom csak én nem vagyok képes élvezni azt, hogy Ichigo Grimmjowwal harcolgat? Most komolyan miért nem lehet, hogy mindenki rögtön belead mindent és kill!!! Ehelyett Grimm lövöldözi a cerokat meg a marhanagy cerot is a változatosságkedvéért és láss csodát, Ichi in mask.. dejó. Mindegy.. megyek naruto mangát olvasni :P[/spoiler]

chilip

most az csak árnyékolás, vagy télleg a maszk fele fehér, a másik meg nem? mer akkor ez vmi brand new lesz...

LuckyDingo

Valszeg árnyékolás, de meg nem tudnám mondani...

Prof. William

#787
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-22, 19:27:19
Nos raw...
[spoiler]Hát kezdek csalódni a bleachben.. nem tudom csak én nem vagyok képes élvezni azt, hogy Ichigo Grimmjowwal harcolgat? Most komolyan miért nem lehet, hogy mindenki rögtön belead mindent és kill!!! Ehelyett Grimm lövöldözi a cerokat meg a marhanagy cerot is a változatosságkedvéért és láss csodát, Ichi in mask.. dejó. Mindegy.. megyek naruto mangát olvasni :P[/spoiler]

A tipikus... Háháháh ezt nem éled túl! Bammm! Hú bazze ez túlélte! :) Ilyen erős lenne?


És hogy mirt így megy a fight? Hát mert a fightinmg animék 99%-ban ez történik...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-23, 02:12:00
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-22, 19:27:19
Nos raw...
[spoiler]Hát kezdek csalódni a bleachben.. nem tudom csak én nem vagyok képes élvezni azt, hogy Ichigo Grimmjowwal harcolgat? Most komolyan miért nem lehet, hogy mindenki rögtön belead mindent és kill!!! Ehelyett Grimm lövöldözi a cerokat meg a marhanagy cerot is a változatosságkedvéért és láss csodát, Ichi in mask.. dejó. Mindegy.. megyek naruto mangát olvasni :P[/spoiler]

A tipikus... Háháháh ezt nem éled túl! Bammm! Hú bazze ez túlélte! :) Ilyen erős lenne?


És hogy mirt így megy a fight? Hát mert a fightinmg animék 99%-ban ez történik...
Épp ezért kellene a jól bevált szétúnt útról letérni  végre, meg Mondjuk az Ulqui- GJ harc tetszett /csak rövid lett/ De ez már a 3. csata GJ és Ichi között és nagyon unalmas :S

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-23, 02:51:00
Épp ezért kellene a jól bevált szétúnt útról letérni  végre, meg Mondjuk az Ulqui- GJ harc tetszett /csak rövid lett/ De ez már a 3. csata GJ és Ichi között és nagyon unalmas :S
Sokat akar a szarka :) Én most Darker than Black-et nézek, ez a shounen vagy mi amúgy se az én stílusom. Minden esetre most nyavajogtok rajta, bezzeg mikor kijön majd Anime-be akkor meg mindenki helyben elélvez a grafikai minőségtől... szerintem valaki itt többet akar látni Bleach-ben mint egy kellemes napi hentet, néhol sztorival vagy ökörködéssel fűszerezve :) De ebbe a vitába nem kezdek bele mégegyszer.

Ichi megint IMBA, royal cero-t úgy kivédte, hogy semmi baja? Amúgy
QuoteA tipikus... Háháháh ezt nem éled túl! Bammm! Hú bazze ez túlélte! Ilyen erős lenne?
Nem rá lőtte a cerot Grimm hanem Hime-re :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Quote from: Chro on 2007-06-23, 09:11:42
De ebbe a vitába nem kezdek bele mégegyszer.
Ne is.. valahogy nem emlékszek rá, hogy előjött volna a múltkor H.Ichigo, mikor mondtad :D /mondjuk így utólag nem is bántam volna XD/
Quote from: Chro on 2007-06-23, 09:11:42
Ichi megint IMBA, royal cero-t úgy kivédte, hogy semmi baja? Amúgy
Jah csak hogy miért az, az már érdekes :D

Nem szeretem Ichigo harcstílusát.. változtathatna rajta. Utálom, hogy azzal a szentimentális pofával harcol, mert muszáj és nem azért mert akar.. teljesen egyetértek Grimmjowval ezügyben..
Majd lesz valami.. én már komolyana azt várom, hogy valaki félbeszakítsa őket, akkor abbahagyom a bleachet és maradok a Blue Dragonnál XD

chilip


Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-23, 02:51:00
Quote from: Prof. William on 2007-06-23, 02:12:00
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-22, 19:27:19
Nos raw...
[spoiler]Hát kezdek csalódni a bleachben.. nem tudom csak én nem vagyok képes élvezni azt, hogy Ichigo Grimmjowwal harcolgat? Most komolyan miért nem lehet, hogy mindenki rögtön belead mindent és kill!!! Ehelyett Grimm lövöldözi a cerokat meg a marhanagy cerot is a változatosságkedvéért és láss csodát, Ichi in mask.. dejó. Mindegy.. megyek naruto mangát olvasni :P[/spoiler]

A tipikus... Háháháh ezt nem éled túl! Bammm! Hú bazze ez túlélte! :) Ilyen erős lenne?


És hogy mirt így megy a fight? Hát mert a fightinmg animék 99%-ban ez történik...
Épp ezért kellene a jól bevált szétúnt útról letérni  végre, meg Mondjuk az Ulqui- GJ harc tetszett /csak rövid lett/ De ez már a 3. csata GJ és Ichi között és nagyon unalmas :S

Hát igen. Ezt már játszák le végre....

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-23, 10:25:34
Blue Dragon? az mien?
[spoiler=OFF Blue Dragon]A rajzolása nem rossz /Death Note-os kinézet ;)/ A story valami iszonyatlol, amúgy adventure manga, arról szól hogy van egy világ, ahol léteznek emberek és árnyak és az árnyak költözhetnek emberekbe. Aztán van pár lehetőség.. az Árnya felfalja az embert és uralkodik a testén, vagy szimbiózisban együttélnek, vagy összeolvad vele... passz ezt anyira még én se vágtam XD A lényeg hoy a főhős imba és totál perverz :D Mellesleg olyan pofákat tud vágni, mint néha L a Death Noteban :D Sokat nem lehet egyébként róla mesélni, mert eddig a mostani rawot beleszámítva 27 cahpter jött ki, szal nagyon friss.. Jah és Blue Dragon: Ral Ω Grado néven keressétek, mert létezik az anime aminek semmi köze a mangához, és sztem 10000000x rosszabb is nála :P[/spoiler]

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-06-23, 10:37:26
Hát igen. Ezt már játszák le végre....
Hát ha valaki megint félbeszakítaná a harcot, sztem Grimm fejbelövi magát egy cero-val :D

Chro

Quote from: KeLa on 2007-06-23, 14:30:18
Hát ha valaki megint félbeszakítaná a harcot, sztem Grimm fejbelövi magát egy cero-val :D
Royal Ceroval vaze.  :jee:

Amúgy még valami feltűnt....Ichi kezdi olyan szinten használni bankait mint Bya... minden effekt meg BanKai ordibálás nélkül egyszerűen átváltott. Ugyebár tudjuk hogy annak aki masterelte bankait nem kell release szöveget mondani, ez az ultimate techika, kb egy vagy a kardoddal, tehát semmi értelme hívogatni. Ez azért elég nagy ugrás tőlle... HM arc előtt kb minden bankai jelenete minimum dupla-page vagy colorspread volt... Ulquiorra óta még csak nem is "BANKAI!"-ozik...

Tudom hog a plotkai ereje hatalmas de érdekelne hog honnan a nyűből unlockolt ennyi erőt megin...
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

#796
- Véged Ichigo!
- Véged Grimm!

- ÁLLJ AZ IGAZSÁG NEVÉBEN HAGYJÁTOK ABBA!

Grimm himlokán kidagad pár ér.
- Tousen! Hogy a rákba...
- Az mindegy Grimm! Ezt a csatát be kell fejezni! Ichigot és Orihimét Aizen elé kell vinni majd ő dönt a sorsukról! Igazságosan!
Ichigo Bután néz, Grimm feje szint vált...
- Na idefigyelj te felkapaszkodott kis senki! Én már akkor a HM Cool Arca voltam mikor te még Aizen szoknyája melett kuporogtál és sírtál hogy nem vagy elég erős! Tudod hova dugd azt rohad igazságosságodat a Bankaioddal együtt! 
Persze Tousen tudmást se vesz erről hanem abban az idegesítő fensőbséges stílusban beszél tovább Ichigóhoz intézve a szavait.
- Kurosaki Ichigo! Messze eljutottál és felforgadtad a HM rendjét! Az igazság nevében Aizen-sama ad neked egy esélyt hogy megbánd álnok...

Lassan oszlik szét a Royal Cero robbanása áltral keltett füst. Tousen eléggé zaklatott arckifejezéssel áll. Nem csoda. Bár nagy nehezen véde a cerót de a bal keze bánta.
- Viszadadtam a kölcsönt seggfej! - Röhög Grimm bomlottan majd Ichire néz.
- Figyu Kurosaki! Persze folytatjuk harcod de előtte csináljuk már ki ezt a magától elszállt szentfazekat! Aztán majd folytatjuk ahol abbahagytuk! Oksa?
Grimm és Ichigo egymásra vigyorog és...

BANKAI!
RELEASE!

Eberinu

Tök yo Grimmtmadása, kiváncsi vagyok, hogy a 14mp-es (vagy mennyi? o_O) Hollow Ichivel mennyire boldogul....pedig bíztam benne, hogy Orihime meghal egy kicsit :bruhuhu:

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-06-24, 10:03:04
Tök yo Grimmtmadása, kiváncsi vagyok, hogy a 14mp-es (vagy mennyi? o_O) Hollow Ichivel mennyire boldogul....pedig bíztam benne, hogy Orihime meghal egy kicsit :bruhuhu:
Sztem gáz az ÜbermegaHollow Flash vagy mi a fene az :D Grimm helyében nem tökölnék... release és aprítás :D

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-24, 10:38:36
release és aprítás :D
Ugyan miért lőne ágyúval szúnyogra? :P

Amúgy is. Urahara megmondta kb a legeslegelején, hogy a lélek akkor fejlődik mikor veszélyben van. Az nem veszély ha Ichi leaprít mindenkit, max az ellenségeinek :) Nem csoda hogy kicsit megimbult ha ennyiszer halálközelire verték. Szerintetek Yachiru meg Zaraki mitől olyan vadállat? 80as meg 79es districtben felnőni nem jelent harmónikus életet :P
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Quote from: Chro on 2007-06-24, 21:27:25
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-24, 10:38:36
release és aprítás :D
Ugyan miért lőne ágyúval szúnyogra? :P
Elmondta, mi a célja, kitépni Ichi torkát és megmutatni ki a király..  effectíve az a legjobb módszer, ha gyorsan végez vele :D

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-24, 21:30:35
Elmondta, mi a célja, kitépni Ichi torkát és megmutatni ki a király..  effectíve az a legjobb módszer, ha gyorsan végez vele :D
Azt megtehette volna úgy is, hogy odamegy és fejbedöfi, ahelyett hogy Hime-vel tápolgatja, megszegve vag hatezer szabályt. Könyörgöm... Grimmnek fingja sincs arról, hogy mit is akar. Fair meccset akar Ichivel, és ebbe beletartozik az is, hogy maxra healelik egymást és mindkettő all-out-ba megy... eddig még csak tauntolta ichit, hisz meg se sebezte igazán csak ütögette, lőtt pár cerot, meg becélozta a csaját... tipikus hergelés. Azt akarja, hogy a fullosan releaselt vaizard maszkos über Ichi fejébe verje bele, hogy ki is az erősebb. Kizárólagy egy ovodás "azénfarkamnagyobb" eszme hajtja, nincs a háttérbe semmi gonosz hollow/aizen/espada/arrancar/világvége terv, és totál kinézem belőlle hogy mikor szarráverték egymást, akkor úgy összespanol vele mint Zaraki. Ennyiiiii. Csávónak IQ nulla, úgy gondolkozik mint egy Klingon, és kész.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

Én attól félek hogy ha Ichi nyer akkor Hime majd jól felhealeli a sz*rrávert Grimmet és megy a barátkozás.

Azérd Vaizard Ichi elég lazán véde a szuper cerot. Azért ő is táp...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-25, 00:38:08
Én attól félek hogy ha Ichi nyer akkor Hime majd jól felhealeli a sz*rrávert Grimmet és megy a barátkozás.

Azérd Vaizard Ichi elég lazán véde a szuper cerot. Azért ő is táp...
Csak még mindig nem lehet tudni, hogy lett annyira táp :D

Prof. William


Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-25, 00:45:53
Quote from: Prof. William on 2007-06-25, 00:38:08
Én attól félek hogy ha Ichi nyer akkor Hime majd jól felhealeli a sz*rrávert Grimmet és megy a barátkozás.

Azérd Vaizard Ichi elég lazán véde a szuper cerot. Azért ő is táp...
Csak még mindig nem lehet tudni, hogy lett annyira táp :D
This is the power of the Plotkai!!!!!!
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

:) Bizony. Ichigo mögött egy olyan hatalmú segítő áll aki mellett Zangetsu apró porszem és még Dark Ichi semm számít semmit.

Úgy hívják a rajzoló/író. :)

KeLa


csacsa

Quote from: KeLa on 2007-06-27, 15:36:10
:wtf:

[spoiler=GJ release?!][/spoiler]
Ez kicsit Songokus nem, vagy csak én hiszem azt ???
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Prof. William

#809
Nem rossz. Valami rosszabra számítottam...

Akkor most már Ichinek is bele kell húznia. :)

Nekem a Berserkből a lepke csaj ugrik be. :)