Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Member

BÁHÁHÁHÁHHÁÁHHHH!!!! Ezért jár mindkettőtöknek a karma!!! :hopp:
Ez csúcs, ez nekem kell!!!!!!

Nimlot

még nem is a lányok de a prof. hogy néz ki :D
mi lett a jó kis kocka megjelenéssel? és milyen fiatalos... lehet lesz benne ecchi? :__devil:
ebből hentai-t kellene csinálni. :haha:

Az meg hogy összetévesztik hogy anime lenne meg egyenesen szánalmas.
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Quote from: Member on 2006-06-12, 22:09:22
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=Powerpuff
Hát ez b@szottjó! :lul: :lul: :lul:
amikor már azt hinné az ember, hogy ennél rosszabb úgyse lehet, akkor az anime ipar bizonyít, és tényleg új mélységeket ér el...

Member

Quote from: Nimlot on 2006-06-12, 22:27:33
Az meg hogy összetévesztik hogy anime lenne meg egyenesen szánalmas.
És amúgy ez az emberke mondta, hogy az animék túlbonyolított és élvezhetetlen sz@rok. :ejj: Az ő agyának, esetleg.
Quote from: Fazék on 2006-06-12, 22:27:40
amikor már azt hinné az ember, hogy ennél rosszabb úgyse lehet, akkor az anime ipar bizonyít, és tényleg új mélységeket ér el...
Dexter's Laboratory mikorra várható? Esetleg 2 Stupid Dogs?

Nimlot

ez már kezd  :_off: lenni de szerintem a 2 stupid dogs egész nézhető volt. Kb belga feeling, anyira rossz hogy az már jó :D
"Being too kind is also... cruel!"

Member


Manitu

Quote from: Member on 2006-06-12, 19:03:43
Csúnyán néztek rám, ha azt mondom, aránytalanabb, mint a One Piece? :D
Mondjuk abban pont az a :Kiraly:
One Piece-t nem láttam. Amúgy meg láttam már sokkal "aránytalanabb" animéket is, amik tetszettek, úgy tűnik nem teljesen egyezik az ízlésünk :) Nézd meg például a Kujibiki Unbalance-t, úgy vannak megrajzolva a karakterek, mintha folyamatosan békaperspektívából néznéd őket. Mondjuk sok értelme az animének nincs, ha nem láttad előtte a Genshikent, akkor nem nagyon tudod értékelni. De például ebből is csinálnak majd teljes animét is :D

Quote from: Nimlot on 2006-06-12, 20:02:40Szerk.:
Ez röhely!
Komolyan animét akarnak csinálni a Pindur poandurokból? ezt jól meggondolták? Habár lehet kicsiknek tetszeni fog :P
talán az első részt megnézem de nem biztos
Pindúr Pandúrok jó! Igazi agyzsibbasztó, de attól még  :Kiraly: Ez a verzió viszont nem igazán tetszik. A PPG-ben pont az a jó, hogy még egy óvodás is szebben meg tudná rajzolni, ha nagyon összekapja magát :D


Nimlot

SRY all az  :_off: miatt de én akarom beírni a 100. hozzászólást! :D
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

#98
enyém a 100-as :D :__devil: (de ezzel a türelmesebbek, akár napokig is eljátszhatnak  :D)

csak hogy ON is legyek, mindjárt szerkesztek ide valamit, de még keresem :D

szerk: ezt a NANA-t nézi valaki? még a Paradise Kiss-nél is kevésbé való férfiak általi nézésre, vagy azért még elfogadható és nem feltétlenül érzem magam kétséges neműnek utána?

szerk2: erről a Flag c. sorozatról hallott már valamelyikőtök? (ANN link)
félig komolynak tűnik a története, szóval még akármi is lehet belőle :)

Dreamcleaver

#99
Quote from: Fazék on 2006-06-13, 02:24:21
enyém a 100-as :D :__devil: (de ezzel a türelmesebbek, akár napokig is eljátszhatnak  :D)

csak hogy ON is legyek, mindjárt szerkesztek ide valamit, de még keresem :D

szerk: ezt a NANA-t nézi valaki? még a Paradise Kiss-nél is kevésbé való férfiak általi nézésre, vagy azért még elfogadható és nem feltétlenül érzem magam kétséges neműnek utána?

szerk2: erről a Flag c. sorozatról hallott már valamelyikőtök? (ANN link)
félig komolynak tűnik a története, szóval még akármi is lehet belőle :)

Hm igen én elkezdtem a Nanát. Nekem tetszik, bár én pl néha a nőklapját is elolvasom.  :lol: Szerintem korrekt egy anime. Love story, de nem idétlen shoujo stílus. Egy-két helyen egészen reális szitukat is boncolgat, persze olyan japános módon. A grafika szerintem szép, bár kissé véznák a csajszik (vékony hosszúkás végtagok, kis mellek). Persze néhol kissé nyálas, de hát hölgy perspektíváról van szó.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-06-13, 02:24:21szerk: ezt a NANA-t nézi valaki? még a Paradise Kiss-nél is kevésbé való férfiak általi nézésre, vagy azért még elfogadható és nem feltétlenül érzem magam kétséges neműnek utána?
Én nézem, és egyenlőre nincs tőle nemi identitászavarom :D Ha jól tudom ugyanaz követte el a mangát mint aki a Paradise Kiss-t. Egészen szépen meg van rajzolva, bár tény, hogy a csajokra ráférne egy szalonnakúra. Ha szereted a shoujo stílust, akkor ez erősen ajánlott darab.


Fazék

Köszi a válaszokat, ugyan kicsit elriasztó, hogy 50 részesre várható, de meggyőztetek, hogy érdemes belenéznem. Mert ha nem is vagyok különösebben oda a shoujo-ért, de vhogy a Paradise Kiss és ez is megragadnak az egyedi kinézetükkel, és az időnként már meglepően életszerű karaktereikkel :)

Nimlot

Én is belekezdtem annó, de valahogy nem jött be és a 3. résznél letettem de mostanában fontolgattam hogy újra elkezdem tölteni mert jobb mint a semmi, egyenlőre inkább érettségire hegyezem az agyamat amíg végképp :muhahah: (begolyózok).
Mellesleg tényleg egész reálisnak tűnt, grafikában egyetértek a fentiekkel.
"Being too kind is also... cruel!"


Member

Erről beszélünk már 1,5 napja. :rolleyes:

Nimlot

Nem tudja valaki h lesz e Initial-D folytatás? nagyon bejött minden része és nagyon várom a stage5-öt
"Being too kind is also... cruel!"

Necrid^

Quote from: Nimlot on 2006-06-14, 18:52:35
Nem tudja valaki h lesz e Initial-D folytatás? nagyon bejött minden része és nagyon várom a stage5-öt

egy előre semmi hir.. de tuti lesz folytatás. én nagyon várom :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Nagyon úgy lett "befejezve", hogy lehessen folytatni, remélem meg is teszik :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nimlot

Én is akarok egy Toyota corolla truenot :bruhuhu:  :haha:
"Being too kind is also... cruel!"

Sancho

#109
Quote from: Member on 2006-06-13, 20:42:41
Erről beszélünk már 1,5 napja. :rolleyes:

lol felejtettem...  :lol: azt hittem máshol beszéltem erről...... :D Mind1 mindenkivel elő fordul, vagy csak velem? :confused: :confused: :confused:

Nimlot

Háj all!
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4502
erről az animéról tud valaki valami tartalmasabb infót? A kép nekem tetszett meg a bevezetés is de azért szeretnék róla többet tudni.
"Being too kind is also... cruel!"

Draconire

Erről a filmről tud valaki valamit?
Itt van trailer is.

Leginkább azt szeretném tudni hogy mikor jön ki subosan, vagy ha már kijött akkor a beszerezhetősége érdekelne.

Zsiga

#112
Quote from: Gmer on 2006-06-23, 14:49:32
Erről a filmről tud valaki valamit?
Itt van trailer is.

Leginkább azt szeretném tudni hogy mikor jön ki subosan, vagy ha már kijött akkor a beszerezhetősége érdekelne.
Itt azt írják hogy 07.01. a megjelenés dátuma.

EDIT: Bocsánat, hülye vagyok, 01.07-én jelent meg, és 06.23. a DVD-megjelenés időpontja, ez után pár nappal/héttel várható a sub.

Draconire

 :merci:

Az előzetes alapján elég jó lesz, és nemsokára meg is nézhetem yaayy!  :D

Fazék

Flag előzetes torrent
QuoteIn 20xx, a civil war broke out in a small country in Asia is getting hard in spite of dispatch of UN forces. But a picture taken by accident in the battle field accelerates the peace process. It is a picture of a flag. Although they are enemies, they cooperate together to fly it in a sanctuary, and the flag becomes the symbol of the peace. However, just before the peace agreement is achieved, the flag is robbed by an armed extremist group in order to obstruct the truce. UN decides to send SDC (Special Development Command) and a cameraman to record their activities. The cameraman is Shirasu Saeko. She is the cameraman who took the picture of the flag. At first they think the mission is easy because they wear latest armed suits, HAVWC (High Agility Versatile Weapon Carrier), but they get in trouble by unexpected attacks.
vhol már írtam róla korábban, hogy érdekelne, de most már előzetest is találtam hozzá, hátha vki mást is érdekel.

Fazék

NHK ni Youkoso
ezzel a sorozattal már találkozott valaki? milyen? köszi :)

Hiei-sama


Fazék

#117
Quote from: Hiei-sama on 2006-07-13, 10:06:13
Van kulon topicja ;)
oh. pedig életemre megesküszök neked, hogy használtam a keresőt, de ezek szerint ennyit ér... (a kereső használatával kapcsolatos tudásom :rolleyes:) szóval :merci:

Sancho

Quote from: Fazék on 2006-07-13, 10:03:50
NHK ni Youkoso
ezzel a sorozattal már találkozott valaki? milyen? köszi :)

hát nézhető... Genshiken hangulata van.... de nem lövöm le a dolgot. nézhető... Animesukin már fent van az első rész.

Sancho

Valaki nem tud ezekről valamit? Subolják, vagy fogják-e, mert animesukin és bakán nincs semmi róluk...
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4441
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3299

és még erről hogy mikor várható a debütálása ( a honlapján van irva valami de japánul... )
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4003