Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-13, 13:12:56
Quote from: Lythis on 2007-01-13, 00:16:18
Quote from: Christian on 2007-01-12, 23:59:51
Sztem meg békénhagyhatták volna a sorozatot :D Jó volt az úgy... :P Na mindegy... Asszem idén Devil May Cryra érdemes csak várnom.
jahm... csak ne csesszék el...

Grafikára nem lehet panasz (MADHOUSE stúdió ugye  :smile:). A CAPCOM is szponzorálja, úgyhogy csak nem fogják elszúrni.  :jee:
tudom, hogy elég nagy nevek dolgoznak rajta, ezért is remélem, hogy nem valami ratyi történetet fabrikálnak alá....

Prof. William

Esetleg jönnek a démonok Dante meg jól legyakja őket miközben laza?

Ennél azért reméllem komplexebb sztori tudnak összedobni.

És ez kb mikor jön?

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-01-13, 16:13:08
Esetleg jönnek a démonok Dante meg jól legyakja őket miközben laza?
Hááát...végül is...a lényeg ez lesz. A játékoknak sem volt olyan "hű-de-durvára-kegyetlen" történetük.  :lol:

Quote from: Prof. William on 2007-01-13, 16:13:08
És ez kb mikor jön?

Valamikor idén.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nimlot

#364
No visszatértem egy kis idöre a forumra. Végig pörgettem ki milyen véleménnyel van.
A Nyomorultakból szerintem valami európai/amerikai cég befolyása miatt lesz anime (viszik a qltúrát :P tudja meg a japán miért döglik az itteniek szívecskéje még ha én hányok is tőle).
És ha már itt tartunk szerintem a Romeo és Júlia is hasonlo sorsú lehet. http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4832

Mikor a calenderben megláttam a Devil may cry-t megkönyebbültem h idén is indul valami olyan ami igazán érdekel. Persze titkon remélem h Initial-D is folytatásra kerül:D

Hozzátenném még hogy ezt http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4799 az animét is biztos h nézni fogom :)

Látta már valaki rajtam kívül ennek:Kyoushirou to Towa no Sora  az animének az első részét?
Anidb-n nem írtak semmilyen jellemzést hozzá de ez valami elképesztő. Elég elborult elme írhatta a történetet.
Annyira elborult a túlzások irányába hogy majdnem comedy/parody csoportba sorolható. Én legalábbis jókat nevettem rajta.
És nem elég hogy túlfűtött érzelmek vannak jelen, valamilyen mecha-t is bele kellett tenni nehogy kimaradjon  :rotfl:
Összegezve: nézhető de szerintem elég röhelyes. Szigorúan 18 év felett ajánlom mert ez megállítja a növekedést  :muhahah:
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Quote from: Nimlot on 2007-01-14, 21:07:35
Látta már valaki rajtam kívül ennek:Kyoushirou to Towa no Sora  az animének az első részét?
Anidb-n nem írtak semmilyen jellemzést hozzá de ez valami elképesztő. Elég elborult elme írhatta a történetet.
Annyira elborult a túlzások irányába hogy majdnem comedy/parody csoportba sorolható. Én legalábbis jókat nevettem rajta.
És nem elég hogy túlfűtött érzelmek vannak jelen, valamilyen mecha-t is bele kellett tenni nehogy kimaradjon  :rotfl:
Összegezve: nézhető de szerintem elég röhelyes. Szigorúan 18 év felett ajánlom mert ez megállítja a növekedést  :muhahah:
Persze, Kannazuki no Miko remake... legalábbis az összes lényeges karakter előkerül benne. Remélem ebből sem spórolják ki a kellő mennyiségű yuri actiont, második rész előzetese után nem úgy tűnik :D Megyek is nézni a második részt, az van esti programnak betervezve :)


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-01-14, 21:22:21
Persze, Kannazuki no Miko remake... legalábbis az összes lényeges karakter előkerül benne. Remélem ebből sem spórolják ki a kellő mennyiségű yuri actiont, második rész előzetese után nem úgy tűnik :D Megyek is nézni a második részt, az van esti programnak betervezve :)
:tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#367
Afro SAmurai EP 2

A sztori olyan szinten kiszámítható mint a leggagyibb ZS- akciófilmben. A harcok és a grafika viszont jók.

A készítők mondták hogy igyekeztek a vért  + hasonlókat minimálisra venni. Ehhez képest a EP 2 ben szinte nem volt más mint vér vér és vér. :)

Update:

Ha megvan valakinek az seedelné az anima-raw féle Ghost huntot 1-9 -ig? Vagy ha esetleg valakinek megvan a sayimaian féle raw az pm-ben jelezze nekem pls!

Próféta


Eberinu

Gits filmben? Tuti valami matrix feelinges lesz...bár én igy is ugyis megnézném :D ..bááár, ha hollywoodban készül, akkor nem tom milyen lesz..

sirtomi


Raggie

Quote from: Próféta on 2007-01-19, 10:06:23
Sötét fellegek közelegnek
Hmm... bár ahogy a NGE movie hírre emlékszem ez még messzemenően nem garantál semmit :D . (mondjuk asszem ez már nem az első forrás amiből ilyesmiket hallok a GITS-ről... lehet hogy ez mégis komolyabbnak bizonyul?! ... reménykedjünk. :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2007-01-14, 21:22:21
Persze, Kannazuki no Miko remake... legalábbis az összes lényeges karakter előkerül benne. Remélem ebből sem spórolják ki a kellő mennyiségű yuri actiont, második rész előzetese után nem úgy tűnik :D Megyek is nézni a második részt, az van esti programnak betervezve :)

Kannazuki no Miko-ból melyik DVD rippet érdemes leszedni, a LIME-t vagy a ZX-t? A zx-nél 300+ mega minden rész, de korábbi tapasztalataim szerint ez nem feltétlen jelent jobb minőséget is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

LIME vagy bármi esetén a bármi nyer, ha DVD ripről van szó. zx meg az egyik legjobb rip csapat szvsz.


Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2007-01-19, 15:09:23
LIME vagy bármi esetén a bármi nyer, ha DVD ripről van szó. zx meg az egyik legjobb rip csapat szvsz.

Ennyire rossz a LIME, akkor szedem a zx-t, bár most csak a Blue Submarine van meg tőlük, ott meg a japán audió rohadt halk az angolhoz képest, de remélem ez a kivétel. ;) Kösz a választ.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Manitu fórumtársnak teljesen igaza van. a LIME tényleg ennyire rossz (kb. annyival rosszabb mondjuk az a4e-nél mint amennyivel az a4e rosszabb a KAA-nál...), a zx meg a legnagyobb nevek között van. :)

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 15:14:56ott meg a japán audió rohadt halk az angolhoz képest
Állítsd be az ac3 filtered, tényleg elég pocsékak a LIME releasek, de ilyen hibát még ők sem csinálnak :)


Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2007-01-19, 15:26:21
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 15:14:56ott meg a japán audió rohadt halk az angolhoz képest
Állítsd be az ac3 filtered, tényleg elég pocsékak a LIME releasek, de ilyen hibát még ők sem csinálnak :)

Err...ez a ZX release-nél volt! Az Ac3 filteren meg nem tudom mit állítsak, minden csuszka középen van oszt kész.  :D De  a knm-ből most akkor szedem a ZX-t.

Zsiga: az a4e-rel nekem nincs bajom, a Basilisk DVD ripjük egész jó, persze nem is lehet válogatni, mert ez van és kész. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

Moonlight Mile promó videó - a kék gombócokra tessék kattintani
Annyit tennék hozzá, hogy I WANT!!!!1
Lehet, hogy vacak lesz, meg a manga is állítólag gyenge, de amiben űrállomás van, azt én nézem. ^^;
A szinkronszínészek között olyan nevek vannak, mint Inoue Kazuhiko és Tanaka Rie.

Amúgy nem lehet valahogy letölteni ezt a sz*jbab*szott streaming wmv-t?
Failure is the default option

Fazék

#379
Quote from: kikuchiyo on 2007-01-20, 00:42:46Amúgy nem lehet valahogy letölteni ezt a sz*jbab*szott streaming wmv-t?
mms://58.157.226.108/klock/moon/mlm_1m.wmv
ezt a link-et add be egy flashget-nek vagy akárminek és szedd :)

(szerk: A MÓDSZER: asf file leszedése, megnyit jegyzettömbben, link kimásol. simple as that :D)

kikuchiyo

A MÓDSZERre már én is rájöttem, mivelhogy az így kinyert linket etettem meg mplayerrel.
A gond az, hogy nincs flashgetem vagy akármim.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-20, 00:56:04
A MÓDSZERre már én is rájöttem, mivelhogy az így kinyert linket etettem meg mplayerrel.
A gond az, hogy nincs flashgetem vagy akármim.
hmm akármivel nekem se működik. fura. szerezz be flashget-et. :)

kikuchiyo

Újabb érdekesnek ígérkező anime indul tavasszal: Denno Coil
Nagyon nedvesednek rá az olvtársak az animesukin, ez a pár részlet megvilágítja, hogy miért:
- A Madhouse stúdióban készül
- Iso Mitsuo rendezi, aki az egyébként égetnivaló RahXEphon kitűnő 15. részéért felel
- "Great casting too ~ Orikasa Fumiko (Hikari in Haibane Renmei) as Yuko Kokogi, Yajima Akiko (Pino from Ergo Proxy, Kuu from Haibane Renmei) as Kyoko, Kojima Sachiko (Alice from Tweeny Witches) as Humie, the awesome Junko Noda (Dio from Last Exile, Rekki from Haibane Renmei) amongst others. Distinctive seiyuus, many of which specialize in realistic kid's voices. I'm also quite excited to see three seiyuus from Haibane Renmei reunited for this show." - Hát még én!
- Az NHK, azaz a földi sugárzású állami csatorna fogja adni szombatonként este 6:30-kor. Láthatnak benne valamit, ha ilyen előkelő helyre teszik...
- Promó artwork

Ez együtt így  :cool:, én remélem, hogy valami nagyon ütős cucc kerekedik ki belőle...
Failure is the default option

Próféta

Tyű. Már a második sornál úgy voltam, hogy count me in...

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-25, 22:15:58
Újabb érdekesnek ígérkező anime indul tavasszal: Denno Coil

Érdekesnek hangzik, szeretettel várjuk!  :cool:

(bár Madhouse-éktól idén legjobban a Devil May Cry-t várom, játék-fan révén  :smile:)

Zelda

[spoiler]Nekem a Kiba is nagyon tetszik[/spoiler]

chilip

Quote from: Zelda on 2007-01-26, 21:01:59
[spoiler]Nekem a Kiba is nagyon tetszik[/spoiler]

és ezt minek raktad spoilerbe  :confused: én bevallom nyíltan  :D, nagyon tetszik eddig a Kiba (42 rész kint és még nem látni a végét), és csak azt sajnálom, hogy olyan tetű lassan jön le 8-13ig a részek, a többi már lentvan, így kicsit idegesítő, hogy várnom kell  :oops:

Zelda

Ne is mondd. Te honnan töltöd?
Nekem is nagyon tetszik, de még csak 13-ig láttam, most jön 14-26ig de geclassú  :frown:
Talán holnapután már nézhetem. a többi jól jön majd csak ezek egyben vannak.

chilip

#388
Quote from: Zelda on 2007-01-26, 21:14:56
Ne is mondd. Te honnan töltöd?
Nekem is nagyon tetszik, de még csak 13-ig láttam, most jön 14-26ig de geclassú  :frown:
Talán holnapután már nézhetem. a többi jól jön majd csak ezek egyben vannak.

a Kyuuketsuki fansub-os verziót töltöm [kyuu], a 3 db 2,2 gigás verziót + még leszedtem külön a 40-41-42es részt, már csak 8-13ig nincs lent, nagy móka lesz itt hétvégén  :D egyébként az endingje sztem marha jó. ;) lásd itt

edit: engem kicsit a final 8-ra emlékeztet :D kardal, dárdával és vmi matéria-szerű gömbbel (ez a mágia itt) harcolnak, és az erősebb shard-caster-ek spiritet is tudnak idézni, mint az FF8-ban a GF-ek (némelyik Spirit még hasonlít is bizonyos GFekre)

Zelda

Akkor ugyanazt töltjük. amugy meg nekem már lenn van 1-13 ig azt már megnéztem, most jön 14-26 ig a többi meg külön mert nem vagyok hajlandó annyit várni :D