Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Darkstar

Szószerint fizikai tüneteket mutatok vazz. Kézremegés, gombóc a gyomorban, stb. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

A Sunrise tervbevette egy 26 esetleg 52 részes Baldur's Gate anime rendezését. Állítólag a 2. szoriját viszik és az 1 csak amolyan visszaemlékező/összefoglaló részben lessz benne.
Neves szinkronszinészeket kértek fel és állítólag a grafikára sem lessz panasz.


És most mindenki emlékezzen rá hogy milyen nap van ma.  :szemuveges: :lol: :lol: :lol:


Bocs. :) Bár egy BG anime régi álmom...



kikuchiyo

BTW yuo fail. Még csak 0:33 van Japánban. Azaz 37 perc hátravan.

azaz már csak 36.
Failure is the default option

Darkstar

#573
Cool, 4chanon is megy a kavarás, van aki szerint már megy, van aki szerint csak nemsokára. :D

Ed.. Mostmár tényleg megy, jönnek a shotok. :hail:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake


Prof. William

Belenéztem a mangájába... Egyáltalán nem.. érdekes a sztori...

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-04-01, 20:23:25
Belenéztem a mangájába... Egyáltalán nem.. érdekes a sztori...

Akkor jó.  :tezsvir:
Előreláthatólag mikor fog kijönni?

Member

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-01, 21:47:25
Hayate no Gotoku (Hayate the Combat Butler)
Számításba véve, ha esetleg elborult vígjátékot keresnék. :)
Quotemódozatot
más animékre
Utóbbi után meg főleg, bár az első kép sem semmi. :jee:
Az áprilisi hülyüléshez meg grat! :appl:


Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-03, 02:50:56
Juteszembe, az OST majd kelleni fog.
Detto.

Nem lenne ez rossz, ha nem lenne benne az az átkozott pacifizmus. Milyen fejvadász az, aki nem lövi szitává a riválisait? Még csak nem is délelőtti anime, ha jól látom hajnalban megy, igazán visszalövöldözhetett volna a csaj rendesen is. Az ikszedik "kilövi a pisztolyt a kezéből" jelenet után kicsit elment a kedvem az egésztől...


kikuchiyo

#580
Na ja, olvastam is, hogy elégé visszavettek a mangához képest. Mind az erőszak, mind a fanservece terén.

Szerk: itt egy blogbejegyzés a Touka Gettanról. A kolléga is annyit értett a sztoriból, mint én.

Szerk2: Fixed.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-03, 02:50:56tudós felfedezi a Maxwell-démont,
:cool: Vééégre egyszer nem a hidegfúziót vagy az időutazást! Kudos!

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-03, 22:14:58
Szerk: itt egy blogbejegyzés a Touka Gettanról. A kolléga is annyit értett a sztoriból, mint én.
http://itt  :ejj:

Darkstar

Quote from: Solid Snake on 2007-04-04, 21:55:19
Claymore
Anonymous így jellemezte:
QuoteIt was explained to me earlier as Berserk with lesbians.
I'd say fucking yes.
Alátámasztást vagy cáfolatot kérek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Ohohó, ez kezd érdekes lenni :) Na majd meglátjuk, már csorog lefele :D


Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-04-04, 22:01:27
Quote from: Solid Snake on 2007-04-04, 21:55:19
Claymore
Anonymous így jellemezte:
QuoteIt was explained to me earlier as Berserk with lesbians.
I'd say fucking yes.
Alátámasztást vagy cáfolatot kérek. :D
Én nem vettem észre benne semmilyen lesbian utalást.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nimlot

CS all!
Én is nézegettem mostanában a kalendáriumot és én nem láttam semmi izlésemnek való animét kivétel talán a DMC de már tartok töle hogy gyenge minöség lesz az is. Talán ez a Shining tears. De ha a föhöst nézzük és nem a nevét nem lehet eldönteni h fiu e vagy lány :D.
Esetleg még az OverDrive jó lehet majd elválik, de cáfoljatok rám nyugodtan.
"Being too kind is also... cruel!"

kelvor

Végre! Bokurano ep1 Már nagyon vártam! Betettem ide, hátha valaki szintén kíváncsi rá, és elkerülte a figyelmét, hogy már kinn van :smile:


chilip

EZZAZZ, IGEEEN!!! Az OP-ja a Bokurano-nak pont az a szám, ami a trailere alatt is ment :D

kelvor

Na, csak jól tettem, hogy belinkeltem :D

Jaja, de nem csak a zene, hanem a képek is majdnem ugyanazok, nem mintha baj lenne, mert nekem nagyon bejött.  Megnézve az első részt... :wtf: alig értettem valamit...de valami azt súgja, hogy ez nem csak egy egyszerű mechás anime lesz. Még 1 jó sorozat, amit nézni fogok. Esetleg ha valaki kedved érez OP/ED kiszedésre, ne habozzon linkelni :appl:

chilip

Quote from: kelvor on 2007-04-12, 01:07:29
Na, csak jól tettem, hogy belinkeltem :D

Jaja, de nem csak a zene, hanem a képek is majdnem ugyanazok, nem mintha baj lenne, mert nekem nagyon bejött.  Megnézve az első részt... :wtf: alig értettem valamit...de valami azt súgja, hogy ez nem csak egy egyszerű mechás anime lesz. Még 1 jó sorozat, amit nézni fogok. Esetleg ha valaki kedved érez OP/ED kiszedésre, ne habozzon linkelni :appl:

már délelött lennvolt a cucc, csak most kezdtem nézni ;)

kelvor

Nembaj, a mai szociális cselekedetem megvolt, nyugovóra térhetek :D

chilip

egyébként az OP-ját kiszedtem a részből mp3-ba, << innen >> elérhető. Nekem is megvolt ezzel a mai szociális cselekedetem :D

kelvor

#593
Köszi :D Ma nagyon kitettünk magunkért :lul:

Szerk.: Ez a szám félelmetesen jó, rákattantam :hehe:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-11, 23:05:26
Végre! Bokurano ep1 Már nagyon vártam! Betettem ide, hátha valaki szintén kíváncsi rá, és elkerülte a figyelmét, hogy már kinn van :smile:



Uhh, megnéztem az OP/ED-et Youtube-on, mit ne mondjak, első hallásra mélyen belerágta magát a fülembe a melódia. Mindenképpen leszedem az első részt, aztán mjd kiderül, hogy milyen.  :jee: :hehe:

kelvor

Szerintem érdemes lesz odafigyelni erre az animére. (Bokurano)

Tegnap még megnéztem az El Cazador ep1-et és a Darker Than Black ep1-et.

Az El Cazador-t valószínűleg nem fogom nyomon követni, majd megnézem ha kijött minden része. Anno a Bee Train 3 sorozatot tervezett a "nők, fegyverek, misztikum, filozófia" témában. Noir és a Madlax után valószínűleg ez a harmadik. Első ránézésre nem éri el a Noir és a Madlax szintjét, de majd meglátjuk.

Darker Than Black is nagyon jónak ígérkezik, elég bonyolul a story ahhoz, hogy kedvet kapjak tovább nézni :smile: Rajzolás és a zene is nagyon üt.

minuszmiki

Help! Darker Than Blackből van négyféle sub, melyiket érdemes lehúzni?

kelvor

Én a sudo félét szedtem le.

minuszmiki

Elsőre nekem is az volt szimpatikus, szedem azt akkor, thx.

kelvor

NIncs mit. Jó szórakozást hozzá, szerintem remek anime :smile: