Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

motifator

A BONES durva földrengéses kataszrófaanimét készít
Részemről megvettem az ötletet, kiváncsi vagyok  :jee:
A trailer semmi akciót nem mutat (itt klikk a jobb oldalon a PV gombra), azért én igencsak látványos jelenetekre számítok. Legalábbis az első részben :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

CENCOROLL (movie) jó kis trailer, meghozza az ember kedvét :D még az érdekes szörny ellenére is.

motifator

Erről a Cencorollról már hallottam régebben, a trailer a chrunchyrollon is fent van, de mikor fog ez megjelenni? A wikipedia szerint 2008-ban volt várható, nos ez egyértelműen nem következett be. Anidb szerint valamikor idén, de azért ez is elég tág becslés.
Na mindegy, ha egyszer végre befejezik, biztos megnézzük. Az a szörny olyan, mintha az Akirát keresztezték volna a Totoróval :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Flaser

Quote from: balu01 on 2009-03-18, 19:11:13
Ahogy belenézegettem a mangába most, Touma benne lesz :D
De Index ugye nem lesz benne? :D

...dehogynem, benne lesz, de Index már csak a resident idiot comedic relief character lesz.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-03-19, 14:01:19
Quote from: NLZ on 2009-03-18, 19:06:41
Biribirin kívül kik lesznek még benne Indexből? Accelerator? :)
http://www.mangaupdates.com/releases.html?search=15668&stype=series  :P
Tudom, hogy van manga is, majd egyszer elolvasom. :P  Csak gondoltam egyszerűbb megkérdezni. Simán meg is mondhattad volna. :P
[reserved]

Darkstar

Mivel itt a fórumon még nem láttam
K-on PV
Már nem egésszen 2 hét \o/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-03-22, 23:49:39
Mivel itt a fórumon még nem láttam
K-on PV
Már nem egésszen 2 hét \o/
Ezt már én is várom. Addig is nekiálltam a mangának, nagyon aranyos^^
/kár h a 4-koma mangáknál ilyen rövid egy fejezet <.</

Darkstar

Nézd a jó oldalát, kevesebbet kell várni, mire egy chaptert lefordítanak. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

#1089
Ez igaz, de akkor is... kevés x(
Na mind1, azt a 2 hetet ki lehet bírni :smile:

* most nézem h már van ch.5 is =)

motifator

Quote from: motifator on 2009-03-18, 22:01:33
Erről a Cencorollról már hallottam régebben, a trailer a chrunchyrollon is fent van, de mikor fog ez megjelenni? A wikipedia szerint 2008-ban volt várható, nos ez egyértelműen nem következett be. Anidb szerint valamikor idén, de azért ez is elég tág becslés.
Na mindegy, ha egyszer végre befejezik, biztos megnézzük. Az a szörny olyan, mintha az Akirát keresztezték volna a Totoróval :)

Úgy néz ki, hogy idén mégis kiadja az Aniplex: Cencoroll Science-Fiction Anime Dated for 2009 Release
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

frozenstein

Az Umineko no Naku Koro ni a legjobban várt animéim közé ugrott. Állítólag még idén jön, de még nincs konkrét időpont.:(
Addig is nézzétek meg a trailer-t.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Quote from: frozenstein on 2009-03-24, 17:53:33
Az Umineko no Naku Koro ni a legjobban várt animéim közé ugrott. Állítólag még idén jön, de még nincs konkrét időpont.:(
Addig is nézzétek meg a trailer-t.

Ahh, a Higurashi utódja. Még mindig várós.  :whoah:

Junchi

#1094
Quote from: Cobra on 2009-03-28, 21:58:11
http://www.sankakucomplex.com/2009/03/28/queens-blade-airs-uncensored/

Hmm... ezt hallva és a seiyuu-listát átrágva (ezzel párhuzamosan az agyamat szétdrúlkodva) asszem, nyugodt szívvel vésem fel a wanna watch listámra :3

Btw egész jónak indul a tavaszi szemeszter. A Queen's Blade-en kívül kinéztem még magamnak a Sengoku Basarát, a Beyond the Heavenst (OMG, még egy three kingdoms cucc o.O;; Remélem, ezúttal megússzuk kevesebb yaoi fanservice-szel és brutálabb animációval, mint a korábbi, hasonló próbálkozást. Na nem mintha bármi bajom lenne a Koutetsu Sangokushival... ^^), valamint a Summer Storm is erősen must see cuccnak ígérkezik.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Darkstar on 2009-04-02, 18:48:06
http://www.sankakucomplex.com/2009/04/02/haruhi-second-season-airs-with-rerun/

Hogy troll-e vagy sem, döntsétek el ti.
Mi ebben a trollság? A Haruhiról beszélünk. Ha a második sorozat nagyrészt az első után játszódik, hogy nézne már ki, ha vetítési sorrendben is ilyen szépen követné?

chilip

Queen's Blade ep1 - hát ez kurva jó :D a csöcsös démon halála nagyon  :lol: volt. a zene bejövős. cenzúra nincs. ezt nézni fogom :D meg van tsundere angel-chan is :D

Alkyra

Quote from: chilip on 2009-04-03, 14:05:41
Queen's Blade ep1 - hát ez kurva jó :D a csöcsös démon halála nagyon  :lol: volt. a zene bejövős. cenzúra nincs. ezt nézni fogom :D meg van tsundere angel-chan is :D

melyik verziót nézed? nekem vlm HD kéne...leszedtem egy elvileg HD-nak kikiáltott valamit, de annak annyira pocsék volt a minősége h inkább töröltem...(Aasasubs vagy melyik noname teamtől...most töltöm a Rape-t aztán majd meglátjuk)

KeLa

Quote from: chilip on 2009-04-03, 14:05:41
Queen's Blade ep1 - hát ez kurva jó :D a csöcsös démon halála nagyon  :lol: volt. a zene bejövős. cenzúra nincs. ezt nézni fogom :D meg van tsundere angel-chan is :D
:tezsvir:  :D
Lehet h tévedek, de van egy olyan érzésem h Melona-t nem most láttuk utoljára, legalábbis remélem :rotfl:

Quote from: Alkyra on 2009-04-03, 14:33:19
melyik verziót nézed? nekem vlm HD kéne...leszedtem egy elvileg HD-nak kikiáltott valamit, de annak annyira pocsék volt a minősége h inkább töröltem...(Aasasubs vagy melyik noname teamtől...most töltöm a Rape-t aztán majd meglátjuk)
Sztem nem fogsz normális HD-t találni belőle, mert az AT-X-en adták és az elvileg nem ad HD-ben...
A többi csatornán meg asszem mindenhol cenzúrázva lesz =)

chilip

#1100
Quote from: Alkyra on 2009-04-03, 14:33:19
Quote from: chilip on 2009-04-03, 14:05:41
Queen's Blade ep1 - hát ez kurva jó :D a csöcsös démon halála nagyon  :lol: volt. a zene bejövős. cenzúra nincs. ezt nézni fogom :D meg van tsundere angel-chan is :D

melyik verziót nézed? nekem vlm HD kéne...leszedtem egy elvileg HD-nak kikiáltott valamit, de annak annyira pocsék volt a minősége h inkább töröltem...(Aasasubs vagy melyik noname teamtől...most töltöm a Rape-t aztán majd meglátjuk)

[Aasasubs] Queen's Blade 01 [1280x720 - H264].mp4

hát nemtom. ez a verzió olyan volt mint máshol az XviD. simán nézhető és élvezhető minőség, de h264-től messze van.

Zsiga

Quote from: chilip on 2009-04-03, 14:51:42
hát nemtom. ez a verzió olyan volt mint máshol az XviD. simán nézhető és élvezhető minőség, de h264-től messze van.
A h264 egy kódolás, semmi köze nincs a képminőséghez. Szar forrásból a legjobb tömörítés se csinál jót, maximum ugyanolyan szar lesz és nem rontja tovább.

chilip

hát akkor nem HQ, de nem is fos LQ. a kettő közt. így jobb? :D

Alkyra

#1103
Láttam az első részt. Át kéne ezt nevezni Boobs&Blades-re vagy Queen's Boobs-ra...vagy valami hasonlóra...

edit: Olyan ismerős volt ez a felszerelés ami a csajon volt s biztos voltam, hogy már láttam valahol. Meg is találtam.
[spoiler][/spoiler]

Junchi

Röffentettem pár sort a Queen's Blade-ről. Első rész alapján nem is volt (olyan) rossz :D

Xzone

Quote from: Junchi on 2009-04-04, 20:15:53
Röffentettem pár sort a Queen's Blade-ről. Első rész alapján nem is volt (olyan) rossz :D

Az első benyomásaim nekem is hasonlóak.

Nem néztem utána előzetesen, szóval én egy Mai-Hime-jellegű cuccot vártam, mielőtt belenéztem :D  Így eléggé meglepett a rengeteg fan service és a vártnál sokkal naturalistább megvalósítás:

[spoiler]A fojotgatás közben behugyozó csajnál megemeltem a fél szemöldököm.[/spoiler]

Emellett úgy vettem észre, hogy nagyon rájátszanak a készítők a különböző "male attention test"-ekre: ha ebben a sorozatban valaki rajzolási hibát talál, annak "rossz hírem van" :)

chilip

#1106
HEY! HEY! Something AWESOME is out there! :D még csak RAW van kinn első részből, de OP-ot elnézve már alig várom :D jó kis hent lesz ez kéremszépen :D


Én

Hát, így OP alapján egy keményebb natúrónak tűnik. Mondjuk abból is kisülhetett volna jó, hátha ebből sikerül :)

KeLa

Quote from: chilip on 2009-04-04, 21:13:15
HEY! HEY! Something AWESOME is out there! :D még csak RAW van kinn első részből, de OP-ot elnézve már alig várom :D jó kis hent lesz ez kéremszépen :D
Meglestem a rawot és nincs sok köze a Naruto-hoz, de azért az awesome szintnél lejjebb van és néhol erősen LOL.
Nagyon érződik rajta h egy játék alapján készült... engrish & finishing moves rulz :smile:
Ettől függetlenül nem rossz, szal követni fogom ha nem lesz unalmas.

chilip

#1109
játékadaptáció's animu - ha jól hallom Zoro (One Piece) hangján szólal meg a 6 kardos fickó :D remélem nem cseszik el...

repost yee~ey:

GUIN SAGA

Quote"The seal will be broken after many years". In the land of Nospherus, four heroes embark on a patch of destiny that will weave a new legend. The story follows Guin, a powerful swordsman with a leopard head, the adolescent royal twins Remus and Rinda, and the young and ambitious mercenary named Istvan.

The Guin Saga is an epic heroic fantasy in the same vein as Robert E. Howard's Conan, the Barbarian. More than a hundred manga books strong, Guin's saga has sold more than twenty-five million copies in Japan.
QuoteThe story follows Guin, a powerful swordsman with a leopard head, the adolescent royal twins Remus and Rinda, and the young and ambitious mercenary named Istvan.
Quoteambitious mercenary named Istvan.
QuoteIstvan.

:D már csak azért végignézem az első részt, hogy hogy fogják ejteni :D elvileg ma vetítik az első részt.

ed.2.: mangás kép elég badass
[spoiler][/spoiler]