Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-04-05, 18:04:55
játékadaptáció's animu - ha jól hallom Zoro (One Piece) hangján szólal meg a 6 kardos fickó :D remélem nem cseszik el...

repost yee~ey:

GUIN SAGA

Quote"The seal will be broken after many years". In the land of Nospherus, four heroes embark on a patch of destiny that will weave a new legend. The story follows Guin, a powerful swordsman with a leopard head, the adolescent royal twins Remus and Rinda, and the young and ambitious mercenary named Istvan.

The Guin Saga is an epic heroic fantasy in the same vein as Robert E. Howard's Conan, the Barbarian. More than a hundred manga books strong, Guin's saga has sold more than twenty-five million copies in Japan.
QuoteThe story follows Guin, a powerful swordsman with a leopard head, the adolescent royal twins Remus and Rinda, and the young and ambitious mercenary named Istvan.
Quoteambitious mercenary named Istvan.
QuoteIstvan.

:D már csak azért végignézem az első részt, hogy hogy fogják ejteni :D elvileg ma vetítik az első részt.

ed.2.: mangás kép elég badass
[spoiler][/spoiler]

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-08, 15:40:35
Quote from: motifator on 2009-01-30, 15:22:13
Tavaszi felhozatal

Végre rávettem magam, hogy elolvassam, két dolgot jegyeznék meg:
1. az ismertetők alapján egyik se érdekel
2. viszont a Guin Sagánál felfigyeltem valamire: The story follows blah blah blah... and the young and ambitious mercenary named Istvan.  :D


:P

Lythis

Quote from: chilip on 2009-04-05, 18:04:55
ed.2.: mangás kép elég badass
[spoiler][/spoiler]
yiff in hell

chilip

o shi... akkor nem olvastam akkor azt a postot, no mind1 :)

Darkstar

Saki ep. 1

Akagi - noses + moe + powerlevels.

I'm so going to watch it.

Most már csak valami normális minőségű sub kéne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-04-05, 21:03:45
Saki ep. 1

Most már csak valami normális minőségű sub kéne.
HorribleSubs már van... asszem nekem jó lesz ez is =)

bimanc

Ja, jó pixeles. Egyébként hogy lehet megjegyezni ennyi hülyeséget?  :gyagya:
Nem tudtam, hogy ilyen bonyolult játék ez. De legalább van benne fanservice, meg shoujo-ai utalás.

Junchi

Quote from: bimanc on 2009-04-06, 00:16:44
De legalább van benne fanservice, meg shoujo-ai utalás.

Felejtsétek már el ezt a shoujo-ai-zást! Ilyen nincs! Yuri van, volt és lesz, de a shoujo-ai még mindig csak egy amerikai elnevezése a lány×lány mangáknak, csak a köztudatba beleragadt a kifejezés, mint a yuri "párja".

Btw kijött végre a SengoBasarából az első rész feliratosan by Tadashi: http://www.anirena.com/viewtracker.php?action=download&id=21513 - már rotyog is lefelé :D

chilip

még agyalok rajta hogy a Basquash!-ből leszedjem-e az első részt....  ::) :D

Bicskei

Quote from: chilip on 2009-04-06, 10:23:14
még agyalok rajta hogy a Basquash!-ből leszedjem-e az első részt....  ::) :D

kosárlabda és mecha....nem hangzik valami bizalomgerjesztően..
Ultras liberi

chilip

a képe viszont jópofa :) nemtom, ha nagyon unatkozom majd valamikor belenézek

bimanc

Quote from: Junchi on 2009-04-06, 09:54:46
Felejtsétek már el ezt a shoujo-ai-zást! Ilyen nincs! Yuri van, volt és lesz, de a shoujo-ai még mindig csak egy amerikai elnevezése a lány×lány mangáknak, csak a köztudatba beleragadt a kifejezés, mint a yuri "párja".

Ha szigorúan anime-katóriákról beszélünk, akkor sem lehet használni?  ::) De szívesen elfelejtem, ha ez ennyire fontos neked.

Ez a Valkyria Chronicles is jól néz ki, ráadásul Ayako már subolja: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=57643

Junchi

Quote from: bimanc on 2009-04-06, 10:41:01
Ha szigorúan anime-katóriákról beszélünk, akkor sem lehet használni?  ::) De szívesen elfelejtem, ha ez ennyire fontos neked.

Inkább azt mondanám, hogy a yuri (mint "műfaj") az egyik szívügyem és ha meglátom a shoujo-ai kifejezést, reflexből "ráugrok" az illetőre :D (gomen, ha kissé offenzíve jellegű lettem volna az előbb... ^^").

bimanc

Semmi gond, csak én úgy tudtam, hogy shoujo- és shounen-ai létezik, mint műfaj. Ráadásul több ponton is eltér mindkettő a "párjától", a juri/yaoitól. Nem azt mondtam, hogy korrekt ez a kifejezés a japán nyelv szempontjából, vagy hogy az anime-iparban így mondják, hanem sok helyen (anidb pl.) feltüntetik külön.
Bocs az offért. Vezeklésképpen itt van egy Kigurumikku:
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=57641

Junchi

Shounen-ai létezik is, csakúgy, mint a BL és a yaoi :D; Természetesen mindhárom a fiú×fiú bullshitekre utal, csak mást-mást "csinál" a seme/uke páros az egyikben, mint a másikban ^^
Ehh, még mindig offolok... bocsánatkérésem jeléül itt a Natsu no Arashi első része: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=57554 :3

chilip

nektek sincs jobb dolgotok mint ezen vitázni... bocsánatkérésem jeléül egy kis boku no pico: http://aarinfantasy.edwardk.info/%5Baarinfantasy%5D_Boku_no_Pico_OVA1_%5B08028685%5D.avi.torrent :3

KeLa

Eh, lol micsoda szakértők vannak itt  :rotfl:

bimanc

Quote from: Junchi on 2009-04-06, 12:47:47
Shounen-ai létezik is, csakúgy, mint a BL és a yaoi :D; Természetesen mindhárom a fiú×fiú bullshitekre utal, csak mást-mást "csinál" a seme/uke páros az egyikben, mint a másikban ^^

Mondjuk ebből nekem az jön le, hogy ugyanígy lehetne lány-lány párosításból is különböző  "aktivitási szintű" verzió, de tényleg, ezen ne vitatkozzunk. Mégegyszer bocs az offért.
A Kigurumikku-t meg nézzétek meg, halálos!  :zomg: :nosebleed:

LuckyDingo

Épp Shangri-la-t néztem most. Bejövős cucc, de a fejekkel nekem valami nem stimmt :S Majd megszokom ezt is :)

Alkyra

#1128
Quote from: bimanc on 2009-04-06, 10:41:01
Quote from: Junchi on 2009-04-06, 09:54:46
Felejtsétek már el ezt a shoujo-ai-zást! Ilyen nincs! Yuri van, volt és lesz, de a shoujo-ai még mindig csak egy amerikai elnevezése a lány×lány mangáknak, csak a köztudatba beleragadt a kifejezés, mint a yuri "párja".

Ha szigorúan anime-katóriákról beszélünk, akkor sem lehet használni?  ::) De szívesen elfelejtem, ha ez ennyire fontos neked.

Ez a Valkyria Chronicles is jól néz ki, ráadásul Ayako már subolja: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=57643

Én csak a játékkal játszottam, de az életem egyik legjobb élménye volt videójátékok terén. (javaslom is annak akinek  van ps3ma, hogy vegye meg. bőven megéri.)
Reméljük, hogy annyira nem rontják el az anime-t...bár a karik szerintem a játékban sokkal jobban néznek ki, mint az anime-ben.

edit.: Ez a Basquash se rossz. Tettszik a látványvilága. (umai verziót néztem. kétlem, hogy folytatnák később is, de ez a rész amit kiadtak az qrvajó volt)
edit.: lol a végén tényleg egy évig volt börtönben.XDXDXD

LuckyDingo

EZ a Queen's Blade egy nagy nulla. Nem hogy csináltak volna valami egészséges hentait belőle... :D

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-06, 17:12:08
EZ a Queen's Blade egy nagy nulla. Nem hogy csináltak volna valami egészséges hentait belőle... :D
:tezsvir:

Cobra

Queen's Blade=Kanokon 2
Bár csak a leírások alapján tudom emgítélni, mert a Kanokonból is csak az első részt bírtam megnézni, azt is csak szenvedve.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

LOL, te hol láttál a QB-ben idegesitő hímnemű karaktert... a Kanokon-hoz képest ez epic xD
És amíg minden részben megkapom h szakadnak a ruhák és folynak a testnedvek, nem lesz vele semmi bajom :lul:

Flaser

Quote from: bimanc on 2009-04-06, 13:34:30
Quote from: Junchi on 2009-04-06, 12:47:47
Shounen-ai létezik is, csakúgy, mint a BL és a yaoi :D; Természetesen mindhárom a fiú×fiú bullshitekre utal, csak mást-mást "csinál" a seme/uke páros az egyikben, mint a másikban ^^

Mondjuk ebből nekem az jön le, hogy ugyanígy lehetne lány-lány párosításból is különböző  "aktivitási szintű" verzió, de tényleg, ezen ne vitatkozzunk. Mégegyszer bocs az offért.
A Kigurumikku-t meg nézzétek meg, halálos!  :zomg: :nosebleed:

Way ahead of you guys...
http://www.yuribou.net/blog/the-scale-of-yuri/
http://www.yuribou.net/blog/spring-is-fetish-season-final-12-yuri-the-lily-spectrum/

Hmmm.... Raspbery Cake.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

bimanc

Na így már minden tiszta. Egy gyümölcssaláta rendel. Köszönöm.

LuckyDingo

#1135
Sengoku basara 01 - lol.. ha nem játszottam volna a témával foglalkozó játékokkal, akkor sem találnám jónak. Pedig sokat vártam ettől :S Samurai Warriors komédiának elmegy :/

Valkyria.Chronicles.01 - Langyos indítás, de van benne valami amiért tetszett, szal ezt tuti volytatom :)


A mai nap /és szerintem a tavaszi szezon/ győztese: [size=8]Basquash![/size]
Az überfasza és a piszkosul király jelzők jutottak közben az eszembe, de a TTGL óta nem éreztem ilyen jól magam egy anime nézése közben :D

Alkyra

Saki.: Valaki tudna adni egy mahjong játékot ami meg is tanít?XD

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-06, 19:39:40


A mai nap /és szerintem a tavaszi szezon/ győztese: [size=8]Basquash![/size]
Az überfasza és a piszkosul király jelzők jutottak közben az eszembe, de a TTGL óta nem éreztem ilyen jól magam egy anime nézése közben :D

Grandpa: 'You got the order wrong. Meh, kids these days.' XDXDD

chilip

asszem ezekután én is leszedem  :lazza:

Én

Quote from: chilip on 2009-04-06, 21:14:36
asszem ezekután én is leszedem  :lazza:
+1
ED: 501 megás mkv??? :zomg:

Bishop