Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2009-10-23, 12:30:25
Ami azt illeti, Kínában már tavaly lefutott a cucc, de a Japán szinkronnal valami galiba volt, vagy mi, ezért is csúszik már vagy egy éve...

Btw belenéztem már a kínai dubba (lol), de... hát, nekem a grafikából nagyon hiányoznak a szokásos animés vonások, vagy nem is tudom, valamint a CG is nagyon erőltetve van, viszont elég hűen követte az original művet, szal ha másért nem is, a sztori miatt érdemes lesz meglesni.

Vagy úgy.

Member

#1291
Asszem ez minden őspunk szívébe kést döf.
[spoiler]Kéne egy shoujo ai "Iron Maidens" néven :D[/spoiler]

Rounin


Bicskei

Quote from: Member on 2009-12-11, 21:50:47
Asszem ez minden őspunk szívébe kést döf.
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
:Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Ultras liberi

Moha

Quote from: Member on 2009-12-11, 21:50:47
Asszem ez minden őspunk szívébe kést döf.
Ááááááááá!!!  :zomg: :zomg: :zomg: Noooooo!!!!  :falba: :falba: :falba:
[spoiler][/spoiler]

LiaLia

Quote from: Member on 2009-12-11, 21:50:47
Asszem ez minden őspunk szívébe kést döf.
[spoiler]Kéne egy shoujo ai "Iron Maidens" néven :D[/spoiler]
LOLLL, egy újabb dráma ebben a témában  :lul:
Szerintem kifejezetten poén ilyen címet adni egy ilyen jellegű mangának-animének. :D

motifator

Ookiku Furikabutte TV Anime's 2nd Season Green-Lit
:hopp: :whoah: :hopp: :whoah: :hopp: :whoah: :hopp:
Imádtam ezt az animét. Sőt, valójában emiatt baseballozok most. Ugyan a végső lökést a cross game adta, az első oofuri sorozat szerettette meg velem a baseballt, abból tanultam meg a játék alapjait. Az oofuri nézése közben határoztam el, hogy egyszer én is baseballozni akarok. És most jön végre a folytatás!
Go Nishiura! Go Mihashi! Go for Koushien!  :appl: :whoah: :appl: :whoah: :appl:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

bimanc

Quote from: motifator on 2009-12-19, 18:03:07
Ookiku Furikabutte TV Anime's 2nd Season Green-Lit
:hopp: :whoah: :hopp: :whoah: :hopp: :whoah: :hopp:
Imádtam ezt az animét. Sőt, valójában emiatt baseballozok most. Ugyan a végső lökést a cross game adta, az első oofuri sorozat szerettette meg velem a baseballt, abból tanultam meg a játék alapjait. Az oofuri nézése közben határoztam el, hogy egyszer én is baseballozni akarok. És most jön végre a folytatás!
Go Nishiura! Go Mihashi! Go for Koushien!  :appl: :whoah: :appl: :whoah: :appl:

Azt hiszem én ugyanígy vagyok a Taishou Yakyuu Musume-vel, csak abból nem biztos, hogy lesz folytatás.   :frown:


Zen

Vandaful.
Megnézem és ÉLVEZNI FOGOM HA ADDIG ÉLEK IS!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Még a raw-ot is le fogom szedni. Sőt, bevállalom magyarosításra!

Cobra

Gondolom Movie lesz. Mindegy, ha Angela énekel, akkor lehet akár full recap is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Zen

#1306
Quote from: SaiyaGin on 2010-02-02, 19:22:34
Prof. William és Zen, eljött a ti időtök!

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-02-02/highschool-of-the-dead-manga-gets-anime-green-lit
Fixed,
és majd ezt is jól félbehagyják. Ha mákunk lesz és nem szúrják el alapból.

Ó, folytatja a mangát. 2 ch után rákot kap majd.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Titkos

Egy új TLR animének mindig örül az ember, csak az a gond, hogy sem az újabb OVA részekhez (igen, tudom, hogy OAD, de a franc fog minden újabb rövidítést megjegyezni :)), sem a TV sorozat teljes második feléhez nincs még angol sub. :( (Valahogy hentaiokban sem igazi az olyan erojelenet, ahol nem érti az ember, hogy mit nyögnek éppen. :( XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Alkyra

Valaki egy dolgot magyarázzon már csak el nekem: Mi a jó istenért kell egy hülye trombitás egy tankba? Hangjelzés? Ne szívassál. Mi a franc hallatszik a csatában egy nyamvadt trombitából? Négy lábon járó tankra jutott, dudára már nem. A másik meg az, hogy ki kell jönnie a tankból. Remek célpont a mesterlövészeknek, főleg, hogy a tank nem éppen egy gyorsan mozgó egység, legalábbis az anime-ben szereplő változat és valószínűleg várják, hogy kidugja a fejét valamikor.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2010-02-22, 19:19:10
Valaki egy dolgot magyarázzon már csak el nekem: Mi a jó istenért kell egy hülye trombitás egy tankba? Hangjelzés? Ne szívassál. Mi a franc hallatszik a csatában egy nyamvadt trombitából? Négy lábon járó tankra jutott, dudára már nem. A másik meg az, hogy ki kell jönnie a tankból. Remek célpont a mesterlövészeknek, főleg, hogy a tank nem éppen egy gyorsan mozgó egység, legalábbis az anime-ben szereplő változat és valószínűleg várják, hogy kidugja a fejét valamikor.
Elég sok hallatszik a trombitából még nagy ricsajban is, messzire is elhallatszik és a dallamok külön jelentéssel bírnak, szóval több, mint a duda. Viszont ez a kihajolok hogy fújjak egyet télleg sux.. legalább fedezékbe vonulnának előtte :D

Junchi

>Alkyra

Don't think, feel! :3

Titkos

Quote from: Junchi on 2010-02-22, 20:55:12
>Alkyra

Don't think, feel! :3

Yeah, it's all about moe, not logic.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


bimanc

Alkyra: ebben talán annak is szerepe van, hogy az első háború után (amit valszeg azok az alienek ellen vívtak) komolyan visszaesett a technológiai szint. A flashback-ekben látszik, hogy az eredeti spider-tankok át tudtak mászni az épületeken is, a második háború (a sorozat előtt pár évvel) alatti modellek viszont már alig mozogtak.

Viszont ep 8:

:facepalm: Kanata Forrest Gump-ot játszik. Nem volt rossz, és futotta azért a végére egy utalásra, ami szerintem (neadjisten) a plot beindulásához fog vezetni. Ideje is lenne. Az OP még mindig a legjobb a szezonban, sőt.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Failure is the default option


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん