Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Én legalábbis azt a Gargantua of nemtudommit nézni fogom: Urobuchi Gen írja és állítólag Hanaharu Naruko felelős a karakterdesignért.
Failure is the default option

Junchi

Engem az Aku no Hana piszkosul érdekel, pedig nem tudok róla semmit, azon kívül, hogy láttam az egy perc hosszú trailerét + hogy a mangája állítólag jó.

Darkstar

Nem tudom, mit sírtak, egesz jó lesz ez.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2013-03-24, 20:14:48
Nem tudom, mit sírtak, egesz jó lesz ez.  :D
This is why we can't have nice things
[reserved]


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !



Cloud


Cobra

Most komolyan újból elölről kezdik?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

-OJ-

Meg lehet azt oldani.
Ha mindent elölről is kezdenek, gondolom a csapatépítést nem fogják a sorozat feléig elhúzni, mint korábban, hanem 3-4 rész alatt összehozzák a háremet.
Aztán majd előállnak valami új sztorival a második félre. Az első évadbeli konfliktus sem volt valami nagy szám, ahelyett nyugodtan írhatnak valami mást.

Megmurdel

Nah erre én is kíváncsi leszek.

-OJ-

A nyáron jön az új Genshiken anime :szemuveges:

Rendező: Mizushima Tsutomu
Animációs stúdió: Production I.G.

Remélhetőleg a rendező ezzel nem fog akkorát bukni, mint a Blood-C-vel ^^"

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2013-04-23, 14:48:19
A nyáron jön az új Genshiken anime :szemuveges:

Rendező: Mizushima Tsutomu
Animációs stúdió: Production I.G.

Remélhetőleg a rendező ezzel nem fog akkorát bukni, mint a Blood-C-vel ^^"

Maradt még valaki az eredeti szereplőgárdából az egyetemen?
(Már a második sorozat is régen volt. ^^")

-OJ-

A yaoi-fangirl, a teljesen bolond srác és az amcsi szőke még biztos ott van ^^"

-OJ-

Outbreak Company - Moeru Shinryakusha anime bejelentve

[spoiler]
QuoteKanou Shinichi egy light novel író apával és egy eroge illusztrátor anyával van megáldva, és bár neki nincs semmilyen művészi tehetsége, az anime és mangákkal kapcsolatos meglátásainak és lexikális tudásának nincs párja.
Éppen ezért őt választják ki, hogy a nemzetek közötti kulturális csereprogram keretén belül egy, tündék és sárkányok által lakott párhuzamos fantasy világban meghonosítsa a MOÉ kultúrát.

[/spoiler]

chilip

Quote from: -OJ- on 2013-04-24, 15:25:15
Outbreak Company - Moeru Shinryakusha anime bejelentve

[spoiler]
QuoteKanou Shinichi egy light novel író apával és egy eroge illusztrátor anyával van megáldva, és bár neki nincs semmilyen művészi tehetsége, az anime és mangákkal kapcsolatos meglátásainak és lexikális tudásának nincs párja.
Éppen ezért őt választják ki, hogy a nemzetek közötti kulturális csereprogram keretén belül egy, tündék és sárkányok által lakott párhuzamos fantasy világban meghonosítsa a MOÉ kultúrát.

[/spoiler]

MI A BAJ A LÁBÁVAL  :zomg:

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2013-04-23, 19:02:52
A yaoi-fangirl, a teljesen bolond srác és az amcsi szőke még biztos ott van ^^"

:merci:
(Nem túl biztató felhozatal.)

Quote from: chilip on 2013-04-24, 15:31:17
MI A BAJ A LÁBÁVAL  :zomg:

+1

NLZ

Quote from: chilip on 2013-04-24, 15:31:17
Quote from: -OJ- on 2013-04-24, 15:25:15
Outbreak Company - Moeru Shinryakusha anime bejelentve

[spoiler]
QuoteKanou Shinichi egy light novel író apával és egy eroge illusztrátor anyával van megáldva, és bár neki nincs semmilyen művészi tehetsége, az anime és mangákkal kapcsolatos meglátásainak és lexikális tudásának nincs párja.
Éppen ezért őt választják ki, hogy a nemzetek közötti kulturális csereprogram keretén belül egy, tündék és sárkányok által lakott párhuzamos fantasy világban meghonosítsa a MOÉ kultúrát.

[/spoiler]

MI A BAJ A LÁBÁVAL  :zomg:
Szegény angol kóros, ne legyél már ilyen gonosz. :D
[reserved]

-OJ-

A nyári szezonban kerül bemutatásra a Kitakubu Katsudou Kiroku iskolás TV-anime. A főszereplők öt lány, akik a 'hazamenős' klub tagjai.

Gondolom ez is 3perces lesz, de elég is annyi :D

-OJ-

#1850
A Kyoto Animation bejelentése mégiscsak a Free! úszós animet takarta, amely Kouji Ouji High Speed! című regényén alapul.

Stáb
Rendező: Hiroko Utsumi
Forgatókönyv: Masahiro Yokotani
Karakterrajzok: Futoshi Nishiya
Zene: Tatsuya Katou

Szinkronhangok
Nobunaga Shimazaki - Nanase Haruka
Tatsuhisa Suzuki - Tachibana Makoto
Tsubasa Yonaga - Hazuki Nagisa
Daisuke Hirakawa - Ryugazaki Rei
Mamoru Miyano - Matsuoka Rin



Eredeti Előzetes, Anime Előzetes

Darkstar

>fujoshit pandering

Kyoani is dead.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Tamakoval rájöttek, hogy a moé már nem annyira kelendő. Erre megcélozták a fujoshikat, és ezzel még nagyobb anyagi buktát könyvelhetnek majd el :falba:

Leara

Quote from: -OJ- on 2013-04-26, 18:50:30
Tamakoval rájöttek, hogy a moé már nem annyira kelendő. Erre megcélozták a fujoshikat, és ezzel még nagyobb anyagi buktát könyvelhetnek majd el :falba:
Nem olyan biztos az :D. Amikor kijött az a fél perces előzetes, hamar nagy népszerűségre tett szert... persze ettől még lehet, hogy nem lesz jó és alábbhagy majd a lelkesedés :D. Kicsit biztató, hogy regény alapján készül, így hátha lesz benne valamennyi sztori is a fanservice-en kívül XD.
MAL

-OJ-

Hiába 'népszerű' nemzetközileg, ha Japánban senki nem fogja megvenni a BD/DVDket ^^"

Leara

Én úgy tudom, hogy Japánban is volt elég hiszti körülötte... de annyira nem követtem az eseményeket :D.
MAL

frozenstein

Quote from: Cloud on 2013-05-01, 14:36:57
Summer 2013 Chart
Inkább ide.
Folytatások nyara: Monogatari, Tamayura, High School DxD, Rou Kyuu Bu!, Rozen Maiden
Meg ami még számomra kötelezőnek néz ki: Kami-sama no Inai Nichiyoubi.

SaiyaGin

Quote from: Cloud on 2013-05-01, 14:36:57
http://i7.minus.com/iNB2TEjWLguo7.jpg

Úgy látom, a felhozatal kb. fele olyan sorozatoknak a folytatása, amiket nem néztem.


-OJ-

új Genshiken promóképe

[spoiler][/spoiler]