Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

gerey

Quote from: frozenstein on 2015-02-07, 14:34:10
2015 Spring Anime Chart by neregate
Gintama, GitS, Fate(egyben az őszivel), Nisekoi, Yamada, ezeket mindenképp nézni akarom, és még Ninja Slayert meglesem mert Trigger.  :D
Többi majd az ajánlások alapján.

Megmurdel

Bakker megint lesz mit nézni. DxD, Fate, Dungeon ni, Triage X, Souma, Nisekoi, Danna 2nd, Yamada, Denpa, Yahar 2nd  és Baby Steps 2 ami már most tuti .. meg még 1-2 amibe ajánlás vagy itteni vélemény után belenézek. :D

danika230

majdnem az össze folytatást nézem majd: Gintama, DxD, Fate, Grisaia, Oregairu 2nd, Nisekoi 2nd, Baby Steps 2nd, Danna 2nd,
az újak közül: Souma, Triage X, Dungeon ni, Denpa, Yamada,
KnyoAni miatt belenézek a Hibike! Euphonium-ba is.

Tetszik ez a tavaszi szezon!  :cool:

kikuchiyo

Én csak a Knights of Sidonia folytatást fogom biztosan nézni. A Plastic Memoriesbe belenézek a téma miatt, de nem várok semmit. A GitS akármit meg inkább kihagyom.

Az Arslan Senki érdemel még figyelmet az alapanyag miatt: a Legend of Galactic Heroes szerzőjének másik nagyszabású, ahhoz hasonló terjedelmű és komplexitású, sokkötetes könyvsorozata. A nyolcvanas években volt is belőle egy OVA, de csak pár részes, a sztorinak csak az elejét dolgozza fel. Kérdés persze, hogy a mostani körülmények között, TV-animeként mennyit (és milyen színvonalon) akarnak és tudnak belőle megvalósítani.
Failure is the default option

Junchi

MEHH... Nálam egyedül az új Gintama az, ami biztos. Az FSN: UBW második szezonján erősen gondolkozok, lehet becsületből végignézem, ha már az elsőt sikerült valahogy végigszenvedni. (De gondolom ugyanaz lesz, mint az első volt: kapunk egy csinos külsőt, ami takarni igyekszik a rothadó belsőt.)

Nagyon talán még Ninja Slayer, bár félek, már nem vagyok elég... fiatal ehhez a "baby's first edgy" cucchoz.

Cobra

Arslan Senkire én is nagyon kíváncsi leszek, remélem nem szivatják meg úgy az embert, mint az OVA-val (hogy pont ott lesz vége, ahol beindulnának a történések).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Sidonia no Kishi, Shokugeki no souma, és Gargantia OVA egyelőre.

SaiyaGin

#2137
F/sn mindenképpen, a többi közül meg esetleg a következőket: Arslan Senki, Gunslinger Stratos, Ninja Slayer, Nagato Yuki-chan.

Quote from: kikuchiyo on 2015-02-07, 15:35:40
Én csak a Knights of Sidonia folytatást fogom biztosan nézni.

Off: az első sorozatról mi a véleményed? Érdemes megnézni?

Cobra

A CG nagyon "megszokást igénylő", ha ezen túlteszed magad, akkor még ott a nem túl eredeti történet és hogy az első szezonban szinte semmit nem tudunk meg az ellenségről.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Quote from: Cobra on 2015-02-07, 21:50:22
A CG nagyon "megszokást igénylő", ha ezen túlteszed magad, akkor még ott a nem túl eredeti történet és hogy az első szezonban szinte semmit nem tudunk meg az ellenségről.

... valamint az, hogy a főhős tipikus Gary Stu, ügyetlen, szociális kihívásokkal küzdő csodagyerek a semmiből, aki mégis a legjobb pilóta, mindent túlél és bomlanak utána a nők és a semleges neműek (merthogy az emberiség túlélőit szállító óriás-űrhajón ilyenek is vannak :));

de ennek ellenére nézeti magát.
Nekem nem volt bajom a CG-vel, ehhez a sztorihoz és milliőhöz (futurusztikus mechák és amorf szörnyek, szürke, katonás belső terek) pont illett.
Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2015-02-07, 22:49:39
Quote from: Cobra on 2015-02-07, 21:50:22
A CG nagyon "megszokást igénylő", ha ezen túlteszed magad, akkor még ott a nem túl eredeti történet és hogy az első szezonban szinte semmit nem tudunk meg az ellenségről.

... valamint az, hogy a főhős tipikus Gary Stu, ügyetlen, szociális kihívásokkal küzdő csodagyerek a semmiből, aki mégis a legjobb pilóta, mindent túlél és bomlanak utána a nők és a semleges neműek (merthogy az emberiség túlélőit szállító óriás-űrhajón ilyenek is vannak :));

de ennek ellenére nézeti magát.
Nekem nem volt bajom a CG-vel, ehhez a sztorihoz és milliőhöz (futurusztikus mechák és amorf szörnyek, szürke, katonás belső terek) pont illett.

:merci: akkor inkább kihagyom.

Leara

Akagami no Shirayuki hime anime jön nyáron  :whoah:. Na jó, a fórumon lehet, hogy én vagyok az egyetlen, aki ennek örül, de én nagyon, mert szerintem ez az utóbbi évek egyik legbájosabb, legszerethetőbb shoujo mangája :D.
MAL

Zelda

Quote from: Leara on 2015-02-20, 10:08:21
Akagami no Shirayuki hime anime jön nyáron  :whoah:. Na jó, a fórumon lehet, hogy én vagyok az egyetlen, aki ennek örül, de én nagyon, mert szerintem ez az utóbbi évek egyik legbájosabb, legszerethetőbb shoujo mangája :D.
Dehogy vagy egyedül!!! Én is olvasom és már a múlt hónapban  bejelentették, hogy lesz egy fontos bejelentés, de azt nem mondták, hogy mi,  szóval nagyon örülök neki. Tuti nézni fogom.  :kocc:

danika230

'Hamatora Project' Gets Movie and SD Anime Series - kérdem én: miért?  :falba:

danika230


Megmurdel


Darkstar

Kancolle season 2 confirmed.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

danika230


blackronin

#2148
Remek hír a Drifters táján
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-27/drifters-manga-by-hellsing-hirano-has-anime-in-the-works/.86435



Anime változat készítés alatt, így végre a többség is megismerheti ezt a király sorozatot.  :smile:

Egy kedvcsinálót már kaptunk ugye a Hellsing OVA X mellé, de azért örülök neki, hogy nem állt meg ott a dolog.


Megmurdel

Quote from: frozenstein on 2015-03-30, 20:27:43
Quote from: frozenstein on 2015-02-07, 14:34:10
2015 Spring Anime Chart by neregate
v3 update
hmm szerencsére lesz jó pár folytatás amit feltétlenül nézni kell.

OPPAI 3rd season talán az egyik legfontosabb xD

Leara

Lesz Noragami 2. Örülök a hírnek, bár nem tudom, mennyire kanyarodhatott el az első szezon a mangától.
MAL

danika230

'Noragami' Gets Second Season

Quote from: frozenstein on 2015-03-30, 20:27:43
Quote from: frozenstein on 2015-02-07, 14:34:10
2015 Spring Anime Chart by neregate
v3 update
Amit a legjobban várok folytatás az a Gintama, remélem nem csak 12-13 részes lesz. De még rengeteg folytatás van ami érdekel.
Az újak közül pedig a Shokugeki no Souma-t és a Yamada-kun to Nananin no Majo-t lesz nézős, mert azoknak olvasom a mangáját.
Nagyon jó kis szezon lesz.  :cool:



Megmurdel

Quote from: Zelda on 2015-04-03, 18:03:02
Noragami TV anime gets second season!
Tuti nézős lesz, de nem tudom mire kell majd számítani, mert az első évadban is volt változtatás-

Leara

#2156
Quote from: Megmurdel on 2015-04-04, 21:24:32
Quote from: Zelda on 2015-04-03, 18:03:02
Noragami TV anime gets second season!
Tuti nézős lesz, de nem tudom mire kell majd számítani, mert az első évadban is volt változtatás-
Úgy tűnik, hogy ez nem igazán zavarja a készítőket és a manga alapján haladnak majd :D.

Az új Aria animéhez is érkezett teaser... erre tényleg kíváncsi leszek, tekintve, hogy az eddigi sorozatok már végig feldolgozták a mangát :). Az mindenesetre érdekes, hogy Athena hangja Kawakami Tomoko marad... gondolom, régebbi felvételek alapján fogják összevágni a szövegeit (nem mintha olyan sokat beszélne XD).
MAL

SaiyaGin

Quote from: Leara on 2015-04-06, 16:46:45
Az új Aria animéhez is érkezett teaser... erre tényleg kíváncsi leszek, tekintve, hogy az eddigi sorozatok már végig feldolgozták a mangát :). Az mindenesetre érdekes, hogy Athena hangja Kawakami Tomoko marad... gondolom, régebbi felvételek alapján fogják összevágni a szövegeit (nem mintha olyan sokat beszélne XD).

Új Aria?  :hopp:

Megmurdel

Quote from: Leara on 2015-04-06, 16:46:45
Quote from: Megmurdel on 2015-04-04, 21:24:32
Quote from: Zelda on 2015-04-03, 18:03:02
Noragami TV anime gets second season!
Tuti nézős lesz, de nem tudom mire kell majd számítani, mert az első évadban is volt változtatás-
Úgy tűnik, hogy ez nem igazán zavarja a készítőket és a manga alapján haladnak majd :D.

Nah ez így már nem is rossz. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2015-04-07, 01:31:02
Quote from: Leara on 2015-04-06, 16:46:45
Quote from: Megmurdel on 2015-04-04, 21:24:32
Quote from: Zelda on 2015-04-03, 18:03:02
Noragami TV anime gets second season!
Tuti nézős lesz, de nem tudom mire kell majd számítani, mert az első évadban is volt változtatás-
Úgy tűnik, hogy ez nem igazán zavarja a készítőket és a manga alapján haladnak majd :D.

Nah ez így már nem is rossz. :D

Jah, így már nézős. :D