Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic



frozenstein


Zelda

Quote from: frozenstein on 2015-05-01, 21:43:10
2015 Summer Anime Chart by neregate
Hohho, jó a felhozatal.
Charlotte, Gate, Aquarion (csak mert ha már az előzőket láttam, ezt miért ne...), Ushio to Tora (must watch), Rokka no Yuusha, Overlord, Jitsu wa watashi wa, és Akagami no Shirayukihime.
A movie-k közül pedig: ShinKyo, Taifuu no Noruda, Haikyuu, Naruto (ha már lesz...), Bakemono no Ko, és csak mert szerettem, a Yowamushi.
Minden más egyelőre csak belenézős. :D

fema

Nekem:
- Classroom Crisis esélyes, ha értelmes a romcom első fele
- Gate lehet érdekes, remélem, lesz benne szerelmi szál és nem valami lökött harem sh!t
- Charlotte, de remélem, se feleslegesen eltúlzott drámázás, se komolytalankodás nem lesz (nem könnyű nekem jót tenni :D)
- Ushio to Tora, erről áradozik Zelda hetek óta :D
- Rokka no Yuusha, Overlord,
- JITSU WA WATASHI WA
- Nanatsu és SAO ova

Junchi

Ahogy elnézem, main stream/hype cuccokból nem lesz hiány: God Eater, Gate, új Hetalia, Monster Musume, új To Love Ru, Prison School, új Dragon Ball. Gr8.

Nekem mindenesetre ott lesz a Non Non Biyori S2, ami bőven elég az egész szezonra. (Esetleg belenézek ebbe az Overlordba és az Akagamiba, bár a mai shoujo cuccoktól finoman szólva is hányhatnékom van, de Bones, akik 2006-ban az Ourannal kellően odatették magukat, szal... :3)

Catrin

Nyárról eddig: Dragon Ball :hopp:, Shirayukihime és Gangsta, aztán majd meglátom.

danika230

Így első ránézésre ami biztos azok a folytatások: Dragon Ball, Idolmaster S2, Non Non Biyori S2 és a TLRD S2 (de csak BD-n). Az újak közül majd első rész alapján döntötk





Megmurdel




-OJ-

Prison School anime előzetes és stáb

MadHouse helyett J.C.Staff  :comp:
A szinkronok viszont jók, és a Girls und Panzer rendezője is biztató  :szemuveges:

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2015-05-27, 12:41:08
A szinkronok viszont jók, és a Girls und Panzer rendezője is biztató  :szemuveges:
:tezsvir:



chilip

#2180
váááááá új utavarerumono lesz ősszel <3 ideje megnézni újra az első szezont :D

Zelda

Quote from: chilip on 2015-06-07, 01:20:39
váááááá új utavarerumono lesz ősszel <3 ideje megnézni újra az első szezont :D
Jujj de rég volt már az... Na majd meglátjuk, milyen lesz.

Leara

Aria the Avvenire trailer
Ajj, nagyon soká láthatjuk mi még ezeket a részeket :(.
MAL

frozenstein

Quote from: Leara on 2015-06-18, 20:52:50
Aria the Avvenire trailer
Ajj, nagyon soká láthatjuk mi még ezeket a részeket :(.
Wow, ez folytatás lesz :eek:? Eddig azt hittem csak valami side-story, de ez estben: DO WANT :hopp:!


Megmurdel




SaiyaGin

#2188
Quote from: Zelda on 2015-07-18, 21:48:59
Quote from: SaiyaGin on 2015-07-15, 21:24:41
Gyün egy új Gundam:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-07-15/mobile-suit-gundam-tekketsu-no-orphans-visuals-staff-october-4-premiere-announced/.90466
Hát így első ránézésre még akár jó is lehet.

Azért nekem ez a
QuoteThe Barbatos is described as a mobile suit that steals weapons, armor, and parts from enemies to become stronger.
kicsit furcsán hangzik, de majd meglátjuk.  :smile:

frozenstein

2015 Fall Anime Chart by neregate

Must See:
Gochiusa S2 Finally! :hopp:
Owarimonogatari :eek: Fuck Yeah!

Futottak még:
Heavy Object - Kamachi Kazuma LN, Toaru... folytatásnak jobban örültem volna
Noragami S2, Haikyuu S2...sok egyéb S2