Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: DidicoÉs ez vajon h jutott eszedbe?
Egyébként marha jó lett! Nana!
Ha megnézed a sign-emet és a képet, le fog esni, hogy a két arcnak köze sincs egymáshoz. Ezekhez a robbanósszemû piszeorrú arcokhoz nem értek. :(

Didico

Quote from: MemberHa megnézed a sign-emet és a képet, le fog esni, hogy a két arcnak köze sincs egymáshoz. Ezekhez a robbanósszemû piszeorrú arcokhoz nem értek. :(


Nem baj! nekem teccik! :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Quote from: MemberÚgysem nézi meg senki meg nem is lett olyan hûdejó, de ettõl függetlenül belinkelem:
Automailers
Nem hiszem hogy éppen neked kellett volna ezt írnod , elõbb erõsísd meg a te rajztudásodat , ne élveszkedj rajtam!!!Ha majd olyan helyzetben vagy , akkor majd megteheted azt , hogy alábecsülsz.De mivel én nem tettem meg , hogy alábecsüllek csak tanácsokat adtam , így nincs ahhoz jogod , hogy kioktass valaha is bármiben.Ha ki akarsz oktatni akkor tedd meg , de ne engem!!!!!
Elegem van abból , hogy kioktatsz , és letojod a dolgaimat! Ha majd , leszel valaki akkor elfogadom!!!!:grrr:

Member

#2163
Ez most honnan jött meg miért? :wtf::confused:
Egyáltalán említettem a neved vhol? Érdekes az asszociációs készséged, meg kell hagyni...

katz

#2164
Quote from: MemberEz most honnan jött meg miért? :wtf::confused:
Egyáltalán említettem a neved vhol? Érdekes az asszociációs készséged, meg kell hagyni...
Araki említette a nevét...
Quote from: KirikaElegem van abból , hogy kioktatsz , és letojod a dolgaimat! Ha majd , leszel valaki akkor elfogadom!!!!:grrr:
"Nincs olyan akinek ne lenne mit tanulni, s nincs olyan kitõl ne lenne mit tanulni."
Az uccso pár postot visszaolvasva tényleg nem világos mire gondoltál letojás alatt...

Araki

Kirika mi lelt téged? Member egy szót sem intézett hozzád.

Didico

Na igen... Meg van a havi?:lame:
Sztem nem kéne ok nélkül... itt legalábbis letolnod...:confused: :ejnye:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Quote from: MemberEz most honnan jött meg miért? :wtf::confused:
Egyáltalán említettem a neved vhol? Érdekes az asszociációs készséged, meg kell hagyni...
Bocs Memberke!Félreértelmeztem a szövegedet ugyanis nem nézem meg azt az érdekes kék "szöveget"ami által 1 érdekes rajz tárult elém.Úgyhogy sorry!
A többieknek meg üzenem:Araki-nincs semmi bajom , csak a hírtelen témaváltásokhoz nem vagyok hozzászokva!"[COLOR="Red"]Dilikó"[/COLOR]-Nincs havi bajom!!!![COLOR="Black"][/COLOR]Csak agybajom heeeeeeeeehheeeeeeee!
:ejnye:

Mattanja

Ez a thread nem rólatok szól, hanem az alkotásaitokról.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kirika

Quote from: ShiroiEz a thread nem rólatok szól, hanem az alkotásaitokról.
Tudom!:)

Didico

Quote from: KirikaA többieknek meg üzenem:Araki-nincs semmi bajom , csak a hírtelen témaváltásokhoz nem vagyok hozzászokva!"[COLOR="Red"]Dilikó"[/COLOR]-Nincs havi bajom!!!![COLOR="Black"][/COLOR]Csak agybajom heeeeeeeeehheeeeeeee!
:ejnye:

Nem vok Diliko...:grrr:  Mind1... Új képek? Nekem sajna nincs scannalom... de ezt majd megoldom...:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Tegnap és ma kicsit állatkodtam, íme az eredménye (kicsit perverz párosítás :)):
Xelloss és Nana
[SIZE="1"]Önkritika: Amikor már észrevettem, hogy vacak a keze, rég kihúzta, úgyhogy nem sokat tehettem érte :([/SIZE]

Didico

Quote from: MemberTegnap és ma kicsit állatkodtam, íme az eredménye (kicsit perverz párosítás :)):
Xelloss és Nana
[SIZE="1"]Önkritika: Amikor már észrevettem, hogy vacak a keze, rég kihúzta, úgyhogy nem sokat tehettem érte :([/SIZE]

Már ne haragudj de.... ez.... ehhez, h volt képed?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Arakinál meg már húsvét van...:D
FMA happy Easter! by Araki

Selba

Miért van az az érzésem, hogy júli végéig nem fogok új képet látni?..

Member

#2175
Sajnos haladnom kell a sztorimmal és ezért nekem pl. nincs időm fanartozni, Araki meg tanul egy hónapig még. A többiek pedig elhallgattak, sajnos.

EDIT: De reménykedem, hogy nyáron mindenki ihletet kap és sok szabadidőt.

Rounin

Quote from: Selba on 2006-05-24, 18:57:13
Miért van az az érzésem, hogy júli végéig nem fogok új képet látni?..

Abbahagytam a RO-t, most nem lesz mire ráfogni a rajzhiányom ^^ (viszont scannerem akkor sincs még :) )

Draconire

Azt hiszem ez ide illik, bár nem konkrét anime karaktert ábrázol, hanem egy random képről másoltam /próbáltam legalábbis/
rajz

Első rajzom,meg blah, blah, blah szóval kinek mi a véleménye?

SpawnOfHell

Quote from: Gmer on 2006-07-12, 17:58:31
Azt hiszem ez ide illik, bár nem konkrét anime karaktert ábrázol, hanem egy random képről másoltam /próbáltam legalábbis/
rajz

Első rajzom,meg blah, blah, blah szóval kinek mi a véleménye?

Teccik, de szerintem ha kiszíneznéd még jobb lenne!  :jee:

Curry`

Eddig nem nagyon volt időm erre, de kedved kaptam hozzá, szóval ugy néz ki megint neki esek firkálgatni :) majd jelenkezem ha elkészült vmi :)

Curry`

Spawnofhell nagyon tetszenek a rajzaid az oldaladon ! így tovább ;)

SpawnOfHell

Quote from: Curry` on 2006-07-12, 18:42:34
Spawnofhell nagyon tetszenek a rajzaid az oldaladon ! így tovább ;)

Jajj... Nagyon szépen köszönöm!!!  :angyali: Igyekszem, igyekszem!

Draconire

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-12, 18:29:19
Teccik, de szerintem ha kiszíneznéd még jobb lenne!  :jee:
Hát színesebb nem sokkal lett, de azért itt van: rajz
Mint meglátszik a fény-árnyék komplikált párosításával még nem vagyok egészen tisztában, de majd még alakul valahogy XD
/meg még rá kellet jönnöm hogy előbb nem jól scannelte be a gép/

btw: én is ellátogattam a rajzaidhoz, és Chii rulz  :D

SpawnOfHell

Kezdésnek ez egy nagyon jó kis rajz! (Teccik az a piros csík a szemében... :D) Hát igen, a scanner-el nekem is vannak gondjaim, pl túl világosak a színek, hiába állítgatom össze-vissza a fényerőt meg a kontrasztot...

Emlékszem az a Chii volt az első anime-s kép amit valaha rajzoltam... :eek:

Draconire

Jelentkezek újabb rajzommal, erre már kicsit büszkébb vagyok  :smile:
Ismét csak másoltam, erről a képről. /legalábbis próbáltam/ Kisebb változtatásokat csináltam, de végülis valamennyire hasonlít.
íme

Member

Nekem jobban tetszik a tekintete, mint az eredetinek. :D
Mondjuk a száján majd legközelebb finomíts.
(ill. egyéni ízlés kérdése, de nekem nem tetszik, ha valakinek a haja bemegy a szeme alá)

Draconire

Elkészűlt egy másik rajzom, immár teljesen fejből.
1
...érdekes ahogy a scenner kékes árnyalatot adott neki, de végülis annyira nem vészes.
És most nem megy be a haja a szeme alá  :haha:

Member

Nálunk nem kékes, hanem szürke. Amúgy tudsz állítani a scannelési módon, csak jól elrejtik a sunyi disznók.
Aranyos, ki ez a kígyótekintetű hölgy? :)

Draconire

Quote from: Member on 2006-07-31, 11:07:08
Aranyos, ki ez a kígyótekintetű hölgy? :)

Hát izé, nevet nem adtam neki  :haha:
Őt én találtam ki, gondoltam letesztelem hogy mit tudok magamtól.

Bishop

majd akkor mostmár én is próbálok egyet magamtól :D
csak hogy az elrettentő példa is meglegyen