Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Gmer on 2006-07-31, 11:44:52
Hát izé, nevet nem adtam neki  :haha:
Őt én találtam ki, gondoltam letesztelem hogy mit tudok magamtól.
A Medúzámmal jó spanok lennének. :D
Szerintem huncut kis mellékszereplőt kreálhatnál belőle. :p

Member


Bishop

nagyon jó lett :jee:
egyedül a kéz gyakorlását ajánlom
persze nem leszólás képpen mert én még ilyet se tudnék

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-07-31, 22:53:16
Nah, alkottam egy kicsit. :p
Ez az eredeti, csak beszkennelés és kész
Wallpaper Edition ^^
hm. a keze imho eleg csunya lett, de azon kivul nekem speciel tetszik. :jee:

edit: latom, carfanatic-kel egyet sikerult ertenunk ebben :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Köszönöm szépen. :redface:
És akkor még nem láttátok a lapos lábfejeimet. :haha:
Undorító dolog ez az emberi test. :D

Bishop

üdv blarke :D
a kézről annyit hogy próbáld elsőnek a kézfejet megerajzolni aztán az újjakat egybe mint ahogy az eredeti PPG-be van a Pofesszor keze és aztán tutsz rajta alakítani

Member

Hát a fejét leszámítva nem sokat használtam a képeket, a nyakuktól lefele khm... érdekesek. :rolleyes:
Kézfej, aztán az ujjak? Úgy még szerintem ennyire sem tudnám. :eek: Ált. a legközelebbi ujjával kezdem. Sokan mér azon néznek, hogyan tudom a szemével kezdeni.

Bishop

#2197
majd holnapra megpróbálok egy jó pl-t mutani
én nem tudom hogy kezdjem a fejet mert valamit mindig elrontok
de amit al egjobban utálok az hogy nem tudok pontos szimetriával rajzolni ezért minden rajz olyan mint egy tozszülött

Member

Megnyugtatlak: Japánban gyűlölik a szimmetriát. ;) Bár lehet, hogy csak tálalásnál, mert az animekarik tényleg eléggé tükörtengelyesek. Viszont nem véltelen nem sok szemből kép van, az az egyik legnehezebb, a félperspektíva mellett, amit gyakran annyival elintéznek, hogy olyan mint a sima félrenéző, csak "le van vágva" a fél feje. -_-

Bishop

az még ok hogy nem szemből de nekem mind a két szeme más
nembeszélve egyébb dolgokról
én valami kifiejező rajzot valami mozdulatot akarok rajzolni deattól még távol álok mind manga-ba mind egyéb rajzba

Kazenokizu

Na ez is egy jó régi skiccem... (Hát igen, akkor még volt scannerem... :D )
De ezt legalább nem másoltam. :smile: (Látszik is...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: carfanatic on 2006-07-31, 23:19:22
az még ok hogy nem szemből de nekem mind a két szeme más
ezt a mondatot csak en nem ertem? milyen lenne, ha az egyik szeme lenne mas? :D
egyebkent ha mar kezrajzolas: en mindig elrejtettem anno a kezeket egy jo kis kamehameha-ban. ha meg meg kellett rajzolni, akkor eloszor, ha megvolt a kompozicio, korvonalaiban ("csontozatban") rogzitettem a kezet, es utana kitoltottem kesobb. mondjuk "magaban" ritkan rajzoltam kezet, mindig volt benne kamehameha / kard / ij / ecetera :o
ha lesz scannerem, esku, hogy megint elkezdek rajzolni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

hát igen etől még én fényévekre vagyok :D

Member

Nyugi, ha állandóan kínzod magad, akkor fogsz fejlődni, nem is kicsit. Az elején lehet inkább, utána sajnos belassul a folyamat.

Vissza a kezekre: a második fejezetben asszem nálam ugrál még, hogy a kari a bal vagy a jobb kezében fogja a kardot. Na erre varrj gombot. :D

Lt. Simoan Blarke

kaze: nem rossz. bar a jobb oldalinak mintha erdekes lenne a feje picit :D
carfanatic: annak alapjan, hogy te eddig miket rajzoltal, te nem a skiccelesi stilust erolteted... ez majdnem olyan, mint osszemerni egy homart egy jegesmedvevel :3x3: (vagy csak en erzem igy?)

Member: az kinos :D
egyebkent, ha nem szeretsz kezet rajzolni, akkor pajzs / bo csuha/ruha/egyeb / egyeb takaro metodus a te baratod.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

#2205
mind két kezében fogja akardot :confused:
jah de ha már fegyvert rajzolsz akkor annak megkell nézni hogy abből a szemszögből hogy áll
mert egyiptomi profil rajzokat mindenki tud

ezenkívűl még az is fontos hogy mi van előrébb a szemednek és mi nem
mondjuk ha le akarod rajzolni hogy valaki épp karddal támad akkor a kardot és a kezet nagyban kell rajzolni és egyre kissebba kéz végül a test aztán a fej
és azt is figyelni kell hogy mi mit takar

Member

Egy idő után úgyis megjegyzed a kezek sablonjait, azzal nem lesz probléma.
De a lábfej, az csúcs... És a főhősöm papucsban van. :bruhuhu: Komolyan ráadok egy helyes Nike-cipőt. :rolleyes:

Bishop

mondom acél betkós bakkancs :lol: dezsávű :confused:
de ha nagyon meg akarod rajzolni akkor megint csak ugyan azt tudom ajánlani amit a kéznél
ott csak az nehezíti meg hogy ott már több a mi mit takar efektus :D

Draconire

Korábban ugye mondogattam hogy megpróbálkozok egy másolással ami az egész testet magábafoglalja.
eredeti
másolat

Pár dolgot megváltoztattam, főként a bal lábára gondolok itt, ami kicsit érdekesen állt, meg a csontokat lehagytam a szárnyairól.
Az arca az nem sikerült valami fényesen, de ilyen kifejezéstelen arcot még nem próbáltam csinálni, ezért megszenvedtem vele, hogy legalább valamennyire hasonlítson.

Bishop

szerintem nagyon jó lett az egyetlen ami nem sikerült vagy csak én látom rosszűl
hogy kicsit vállas lett mint ha most jött volna az úszó eb-ről :D

Member

Nekem sincsen különösebb problémám vele, egyedül a szeménél érzem azt, hogy nem ugyanazon irányba néznek.

Kazenokizu

Szerintem jó lett. Az egyedüli, ami kicsit furcsa, hogy olyan morci az arckifejezése. De egyébként nekem tetszik. :jee:
És szerintem rendben van a válla. ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Draconire

Quote from: Member on 2006-08-01, 20:11:25
Nekem sincsen különösebb problémám vele, egyedül a szeménél érzem azt, hogy nem ugyanazon irányba néznek.
Hát azzal a szemmel mit meg nem szenvedtem, látszik hogy nem vagyok hozzászokva, hogy kicsiben rajzoljak részletesen XD
És örülök hogy tetszik nektek ^^
A váll meg kell ahhoz a fegyvernek látszó tárgyhoz XD


Bishop

hát ha kicsiben rajzolsz nem baj ha nem olyan részletes
plusz én még nagyban se tudok szemet rajzolni
mind1 nekem sincs bajom a vállával csak elsőre kicsit nagynak tünt

Draconire

Elkészültem egy másik rajzzal. Íme.
Az arca nagyon nem sikerült, pedig még photoshopal is változtattam egy kicsit rajta (mondjuk azzal főként csak a sok radírozás-nyomot tünettem el) de már nem volt akaraterőm x-edszerre újrarajzolni...
Eredetit most nem mutatom, mert ahhoz képest az enyém túl ronda XD

Member

Quote from: Gmer on 2006-08-04, 13:54:50
Elkészültem egy másik rajzal. Íme.
Az arca nagyon nem sikerült, pedig még photoshopal is változtattam egy kicsit rajta (mondjuk azzal főként csak a sok radírozás-nyomot tünettem el) de már nem volt akaraterőm x-edszerre újrarajzolni...
Eredetit most nem mutatom, mert ahhoz képest az enyém túl ronda XD
Engem csak deréktól lefele zavar egy kicsit, amúgy meg jó.

Lt. Simoan Blarke

kicsit aranytalanok a combjai pl... meg az arca az valoban eh... de egyebkent jo. (csak kicsit nagy a hasa, nem gondolod? :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Hát igen....végülis mindegy, amit eddig szinte semennyire se tudtam, az árnyékolást, azt már kezdem 'megérteni' szóval most már leállok a másolással, mert nem megy ez nekem, + állandóan az van a fejemben hogy mit csinálnék máshogy.
Inkább csinálok magamtól XD

Member

Akkor hajrá. :appl:
Az árnyékolás egy olyan kérdés, ami még 1X sem fordult meg a fejemben és nem is fog. Már vagy 20an mondták, hogy miért nincs, csak annyit tudok erre mondani, hogy "Minek az?".

Lt. Simoan Blarke

na igen, ha manga-style rajzolast erolteted, nem kell az arnyekolassal szenvedni, mert a japok se nagyon torodnek vele...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster