Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Draconire

Azért ha azt akarod hogy részletesnek tűnjön egy adott rajz, akkor kell az árnyékolás, bár igaz, hogy ezt sokszor elég egyszerűen oldják meg.

Kazenokizu

Nya, kicsit alkottam Photoshoppal... :D A múltkor bepostolt skiccemet kiszíneztem vele. Őszintén szólva, nekem nem tetszik, de majd gyakorlom, és akkor lesz jobb is. (Igazából még csak most ismerkedek a Photoshop CS2-vel. ^^')
Szóval íme a "mű".

Gmer: szerintem nem rossz a rajzod, csak kicsit furán áll a lány, olyan, mintha előrefelé dőlne.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Rounin

Quote from: Kazenokizu on 2006-08-04, 19:20:27
Nya, kicsit alkottam Photoshoppal... :D A múltkor bepostolt skiccemet kiszíneztem vele. Őszintén szólva, nekem nem tetszik, de majd gyakorlom, és akkor lesz jobb is. (Igazából még csak most ismerkedek a Photoshop CS2-vel. ^^')
Szóval íme a "mű".

Egész jó, csak az árnyékolásnál figyelj rá, hogy kiválasztasz (alapvetően legalábbis) egy fényforrást és aszerint legyenek az árnyékok. Az arcán legalábbis nagyon zavaróra sikerült ;)

Curry`

egész jó lett, gratulálok :)

Kazenokizu

Quote from: Rounin on 2006-08-04, 19:39:31
Egész jó, csak az árnyékolásnál figyelj rá, hogy kiválasztasz (alapvetően legalábbis) egy fényforrást és aszerint legyenek az árnyékok. Az arcán legalábbis nagyon zavaróra sikerült ;)
Tudom, és az a baj, hogy az ilyesmit soha nem találom el... ^^' (állandóan összevissza rakom az árnyékokat, mert nem bírok ráérezni, hogy hová is kellene, hogy kerüljenek.)
Quote from: Curry` on 2006-08-05, 00:09:43
egész jó lett, gratulálok :)
Ha nekem szól, akkor


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Rounin

Quote from: Kazenokizu on 2006-08-05, 00:14:49
Tudom, és az a baj, hogy az ilyesmit soha nem találom el... ^^' (állandóan összevissza rakom az árnyékokat, mert nem bírok ráérezni, hogy hová is kellene, hogy kerüljenek.)

Na akkor elő a grafitot és tessék másolni. Jó sok árnyékos képet keress és másold őket ;p
Ezt legjobban begyakorlással lehet elsajátítani imho. És persze nem árt előre tisztázni magadban a fényforrás(ok) helyét, amit tartasz végig a rajz közben.

Bishop

próbálj egy általános szöget nézni mondjuk oldalról és akkor az ellenkező irány sötétebb meg egy kát hajlat
csak a reflexfény vagy mi a nehéz azt még én se tudom jól

Lt. Simoan Blarke

kaze: aranyos, csak a szinvalasztas olyanra sikerult, hogy kilog a "mangaverzumbol" - kicsit tul elenkek es erosek lettek, nem tudom, ertheto vagyok-e :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: Rounin on 2006-08-05, 00:24:15
Na akkor elő a grafitot és tessék másolni. Jó sok árnyékos képet keress és másold őket ;p
Ezt legjobban begyakorlással lehet elsajátítani imho. És persze nem árt előre tisztázni magadban a fényforrás(ok) helyét, amit tartasz végig a rajz közben.
Quote from: carfanatic on 2006-08-05, 00:51:17
próbálj egy általános szöget nézni mondjuk oldalról és akkor az ellenkező irány sötétebb meg egy kát hajlat
csak a reflexfény vagy mi a nehéz azt még én se tudom jól

Tudom, azt kellene... Jó sokat másolni, és akkor talán menne. Majd igyekszem. ^^

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-05, 00:56:12
kaze: aranyos, csak a szinvalasztas olyanra sikerult, hogy kilog a "mangaverzumbol" - kicsit tul elenkek es erosek lettek, nem tudom, ertheto vagyok-e :D

Érthető vagy. :D Egyébként csak azért lettek ilyenek a színek, mert ehhez hasonló színösszeállítású kimonója van Narakunak is.  :smile:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Tudom, nagyon érdekesek, de mostanság az oldalam miatt ezeket dobtam össze:
Thank you for 666 hits!
Thank you for 1000 hits!
Happy birthday, Evergreen!

Lt. Simoan Blarke

az elso es a harmadik nekem tetszik (mondjuk a harmadiknak kicsit mintha torpe-komplexusa lenne, de hat istenem...). a masodikon viszont eloszor siro-, aztan rohogogorcsot kaptam. Envy menyasszonyi ruhaban? :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-05, 15:18:26
mondjuk a harmadiknak kicsit mintha torpe-komplexusa lenne, de hat istenem...
Chibik akartak lenni, csak nem nagyon jött össze.
Quotea masodikon viszont eloszor siro-, aztan rohogogorcsot kaptam. Envy menyasszonyi ruhaban? :lul:
Mi ebben olyan meglepő? Inkább ő, mint Greed...

Mondjuk a fanartjaimmal eléggé érdekes reakciókat tudok kicsalni az emberekből. (ált sikítás vagy röhögés)

Lythis

Gmer, ha megengeded: szeintem vagy a combja legyen vékonyabb, vagy az alsó lábszárait alakítsd át a fenti arányokhoz.
A kezével igazából nem nagyon van gond, annyi, hogy az ujjak egymáshoz viszonyított hossza mintha nem stimmelne, de szerintem ezen lehet javítani.
Meg még 1-2 dolog, de mivel én nem rajzolok, ezért inkább nem jártatom a számat, mintha olyan egyszerű lenne a dolog...

Bishop

a hajak egész jók lettek :cool:

Member

Sajnos nem sikerült úgy méreteznem, hogy wallpaper-t is tudjak utána kreálni belőle, ezért csak "nyerssel" szolgálhatok: Klikk

Rounin, ma néztük a galériádat, egy olyan képhez mennyi idő kellett? Néha az állunkat kerestük a földön.

SpawnOfHell

Az első Bleach fanartom...
Íme!

Nos... Szerintem Hitsugaya feje kicsit fura lett. És szerintem színesben is meg fogom majd csinálni, mert ezt eredetileg csak vázlatnak szántam.

Bishop

sajnos nem jeleníti meg :frown:

SpawnOfHell

Quote from: carfanatic on 2006-08-06, 16:18:09
sajnos nem jeleníti meg :frown:

Nekem rendesen műxik. De azért adok egy másik linket.

Másik link

Bishop

*fogja a fejét hogy valaki hogy tud ilyen jót csinálni*
egyedül Hitsugaya fufruja vagy milye lett picit rosz de amgy  :jee: :whoah:

SpawnOfHell

Quote from: carfanatic on 2006-08-06, 16:41:31
*fogja a fejét hogy valaki hogy tud ilyen jót csinálni*
egyedül Hitsugaya fufruja vagy milye lett picit rosz de amgy  :jee: :whoah:

Köszike! :angyali:
Iiiigen, gondolkoztam, hogy merre kéne a frufrujának állnia, de úgylátszik még így se lett jó. ^^;

Rounin

Quote from: Member on 2006-08-06, 00:35:04
Rounin, ma néztük a galériádat, egy olyan képhez mennyi idő kellett? Néha az állunkat kerestük a földön.

:o

Változó, van amelyikhez 1 óra, van amelyiket 8 órán át rajzoltam, de hozzáteszem, hogy ez félórás szüneteket és kajálásokat foglal magába ^^ (és buzgó zenehallgatást kicsorranó nyállal... emiatt pár fel nem került rajzon találhatóak érdekes foltokXD szerencsére a rajzolt részen kívül)

Lt. Simoan Blarke

SpawnOfHell: nekem tetszik. sztem nincs semmi komoly gond kicsizsenike hajaval :D
(egyebkent a link 403, neked gondolom azert mukodik, mert cookie-k kozott ott van a hozzaferes a sajat deviantart accodhoz... nekunk meg nincs :p )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SpawnOfHell

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-06, 17:01:04
SpawnOfHell: nekem tetszik. sztem nincs semmi komoly gond kicsizsenike hajaval :D
(egyebkent a link 403, neked gondolom azert mukodik, mert cookie-k kozott ott van a hozzaferes a sajat deviantart accodhoz... nekunk meg nincs :p )

:SpawnOfHell egy dologgal okosabb lett: Gondolkoztam már rajta, hogy ez lehet a probléma, csak tudod mástól is megkérdeztem, hogy "de biztos, hogy működik?" , és azt mondta, hogy igen.
De legközelebb majd erre is figyelek! :jee:

Bishop

itt pár vázlat kiváncsi vagyok mit szóltok hozzájuk,a kép nem a legjobb minőségű azért bocs
az egyiket magamtól csináltam a másikat másoltam szerintem le fog esni melyik melyik
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060806/20060802017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060806/20060806019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060806/20060806020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Member

A Zorro oldalról teccik. :jee: A színezésmentes vhogy fílingesebb.
Nah, kapartam egy kicsit, színezni már semmi kedvem nincs ma:
Két lányom a négyből elment a tengerpartra

SpawnOfHell

Quote
Két lányom a négyből elment a tengerpartra

Ez nagyon aranyos!^^ Nagyon tetszik! :jee:

krezga

Quote from: Member on 2006-08-06, 20:33:33
Két lányom a négyből elment a tengerpartra
Az a csillogás a kislány szemében :cool:

Quote from: Member on 2006-08-06, 00:35:04
Sajnos nem sikerült úgy méreteznem, hogy wallpaper-t is tudjak utána kreálni belőle, ezért csak "nyerssel" szolgálhatok: Klikk

Már vártam, hogy mikor raksz be valami Mojos képet, és végre megértem ezt is :D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Quote from: krezga on 2006-08-07, 01:41:15
Az a csillogás a kislány szemében :cool: 
Ez a Mari félelmetes egy lány. :) Bár sohasem tudtam, igazából hová is néz. :eek:
QuoteMár vártam, hogy mikor raksz be valami Mojos képet, és végre megértem ezt is :D
Ez hiányzott a topic életéből. :__devil: Akartam mögé banános hátteret rakni erre teljesen elméreteztem... Pedig most mennyi ember wallpaper-e lehetne ez a rakás szerencsétlenség. :D

Lt. Simoan Blarke

azok a mellek nagyon erdekesre sikerultek, de az arcok es a szemek jol sikerultek :jee: :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Én sem értem Mojo melleit. :haha:
Araki is mondja, hogy nyaktól lefele ne próbálkozzam, főleg lenge ruhában ne és igazat kell adnom neki. Nem nézek elég hentai-t. :rolleyes: