Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

yaone

rajoltam énis... bár sztem a feje nem lett valami fényes :D
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1154952692458.jpg

Member

Nekem nem is kifejezetten a rajz, hanem maguk a vonalak tetszenek, tükörsimák. :eek: :jee: Meg mennyi van belőlük. :haha:

Kazenokizu

Quote from: yaone on 2006-08-07, 23:37:28
rajoltam énis... bár sztem a feje nem lett valami fényes :D
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1154952692458.jpg
Nagyon jó lett, kaptál is érte egy +-t! :jee:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

yaone

Quote from: Member on 2006-08-07, 23:39:41
Nekem nem is kifejezetten a rajz, hanem maguk a vonalak tetszenek, tükörsimák. :eek: :jee: Meg mennyi van belőlük. :haha:
jah, pont ezt akartam kipróbálni, bár nem annyira részletes, mint szeretném, de majd gyakorlom :D

köszi a pluszt, bár fogalmam sincs h ezek a pluszok minuszok mire vannak o.O

Member

Quote from: yaone on 2006-08-07, 23:54:31
bár fogalmam sincs h ezek a pluszok minuszok mire vannak o.O
Akinek sok van, az a jani. :rolleyes: Amúgy tippem sincs.

Mennyi idődbe telt? És amúgy piros toll vagy vmi speciel?

yaone

piros tus, az időt meg nem tudom, 2-3 óra talán

Rounin

Hm... meg nem mondanám miért, de összahatásában egyedül a rózsák tetszenek, mint rajz. Az viszont tény, hogy a vonalak szép tiszták.

Bishop

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060811/20060810029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ezt magamtól rajzoltam,tudom sok szempontból nem jó de leginkább ami miatt feltettem az a haj
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060811/20060810031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
már a végére meguntam és nem volt megfelelő ceruzám se ,ezért a szemüvegét vagy mit már nem fejeztem be

a minőségért megint bocs

Lt. Simoan Blarke

a masodik tetszik. szurrealis meg minden. de meg nem mondanam, hogy mire kellene hasonlitania :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Kicsit Bleach játékoztam (és jelenleg is tréningelek) és az eldöntötte a vacilálásomat két karakter között, amit az anime keltett bennem. Ezért most őt rajzoltam meg és került fel a kedvenceim listájára. :)

SpawnOfHell

Quote from: Member on 2006-08-12, 16:49:34
Kicsit Bleach játékoztam (és jelenleg is tréningelek) és az eldöntötte a vacilálásomat két karakter között, amit az anime keltett bennem. Ezért most őt rajzoltam meg és került fel a kedvenceim listájára. :)

Hehhe... Ururu, a kis vadállat! :lol: Nagyon ari a kép!^^
A másik fogadjunk, hogy Urahara volt...

Member

Quote from: SpawnOfHell on 2006-08-12, 17:13:02
A másik fogadjunk, hogy Urahara volt...
Így lenne ötösöd a lottón. :D

Bishop

itt van nem a legjobb de próbálkozásnak elmegy,nem konkrét karakter csak olyasmi a stilusa
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060812/20060812034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
fel akartam kicsit javítani photoshoppal de nekem az kínai,kár a japánt megérteném :D

SpawnOfHell

Quote from: Member on 2006-08-12, 17:21:40
Quote from: SpawnOfHell on 2006-08-12, 17:13:02
A másik fogadjunk, hogy Urahara volt...
Így lenne ötösöd a lottón. :D

Jéééé... Ki hitte volna! ::) Talán lehet, hogy pályát tévesztettem... Lakberendező helyett lehet, hogy felkéne csapnom jósnőnek! :D

Member

Quote from: carfanatic on 2006-08-12, 17:31:12
itt van nem a legjobb de próbálkozásnak elmegy,nem konkrét karakter csak olyasmi a stilusa
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060812/20060812034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
fel akartam kicsit javítani photoshoppal de nekem az kínai,kár a japánt megérteném :D
Érdekes, valami elborult műben simán el tudnám képzelni.
Photoshoppal szerintem az ilyen kissé homályos fényképezett képeket nem tudod kijavítani, csak akkor jönne jó, ha hófehér lapon lévőt szkennelnél be.

Bishop

ez még a világosabb verzió mert ezt nappal fényképeztem :D
hát sajnos ennyit tudok tenni de még ha sima lapon is csinálom attól még nem lesz jobb
amugy meg csak anynit akartam hoy kicsit erősebb legyen a szinezése meg valami bőr szint akartam de mind1

krezga

carfanatic, szerintem is egy sima lapra rajzolj, ne vonalasra, vagy négyzetrácsosra, azon sokkal jobban kitűnik a rajz, és nincsenek zavaró dolgok.

Én is szoktam rajzolgatni, meg szeretek is, csak az a frusztráló, hogy én már 1 órája rajzolom a képet, erre odajön a hugom, hogy dejó énis, erre ő meg öt perc alatt egy ötször jobbat rajzol:D(hát aki különórákra jár...)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Bishop

ismerem az érzést,tudom hogy olyan lapra kell de most nagyon kifogyóba vagyok és csak ezek a spirál füzetek vannak

Member

Vegyél fénymásolólapot, akár TG-t is, arra a legjobb. ;)

Bishop

debrecenben van egy művészeti szaküzlet ott lehet venni jó rajz füzetett csak 600 ft meg lusta vagyok :D
már egyszer vettem de az betelt,és azok meg nem anime rajzok

Member

Füzetet nem jó szkennelni. -_-
Bemész egy irodai vagy papír-írószer boltba és veszel egy csomag fénymásoló lapot, sokáig kitart és sokkal jobb a minősége, mint a félfamentes nemtommiknek.

Bishop

ez normális rajz füzet és spirál szóval ki lehet tépni a lapot a minősége a lapnak a legjobb,próbáltam előkeríteni de nem találom
és én nem szkennelek jól tutod :angyali:

krezga

Membernek teljesen igaza van, a legjobb a fénymásoló papír, nekünk itthon mindig van 1-2 csomaggal.
A rajz füzet sem rossz, de ha kitéped a lapot, akkor már nem mutat olyan jól(oké-oké le lehet vágni a szélét...)
Én pl a rajzaimat egy tasakba teszem, azokat pedig egy dossziéba, és akkor biztos semmi bajuk nem lesz:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Nekem a sima rajzokat egy egyszerű fólialap védi, mert többször nem is nézek rájuk ált., a mangákat pedig epizódonként "bugyiba" teszem. Kicsit gáz, hogy kb. 30 az ideális lapszám benne és az egyikben 70 van. :D

Bishop

én nem szeretek lapokkal szenvedni,inkább valami jó füzet
bár nekem max 3 füzetem van amit megtartok mert általába csak olyan rajzok jönnek össze amik a kukába valóak

Member

#2275
A továbbiakat az offtopicba írom, nem szeretném ezt teleszemetelni.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=750.msg198217#msg198217

Araki

Hát az úgy volt, hogy volt egy üres A3-as lapom, és nem tudtam mit kezdeni vele, így ezt a valamit összedobtam kb. 6-7 óra alatt. Jól megszenvedtem vele, mert azelőtt pár nappal nem tudtam venni sötét zöld cerkát, és attól féltem, nem fog kitartani a végéig, de pár centisen megúszta. Nos... mivel A4-es a szkennerünk, ezért két külön képből kellett összeraknom, és ez meg is látszik rajta. Na mindegy, azért remélem nem ijedtek meg tőle. :haha:
Na vajon ki lehet rajta?

Lt. Simoan Blarke

elegge.... mhm....... idegennek talalom ezt a vicsort, amit Envy produkal a kepen. sarmos vigyor Envy arcan valahogy egy feloldhatatlan paradoxon nekem :D de ettol eltekintve egesz jo lett. csak az arc az valahogy zavar. az eredeti valahogy mas, defaultbol is sokkal durvabb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

gondolom envy-t sikerült már betanulni

scar-t letudod rajzolni? amugy a kép jó lett

SpawnOfHell

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-13, 17:42:29
elegge.... mhm....... idegennek talalom ezt a vicsort, amit Envy produkal a kepen. sarmos vigyor Envy arcan valahogy egy feloldhatatlan paradoxon nekem :D de ettol eltekintve egesz jo lett. csak az arc az valahogy zavar. az eredeti valahogy mas, defaultbol is sokkal durvabb.

Szerintem pont az a jó benne, hogy a saját stílusában rajzolta, nem pedig az eredetit másolta! :) Nekem a mosolya is nagyon tetszik, legalább vitt bele egy kis fantáziát. :jee: