Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Xaga

#2310
Quote from: Member on 2006-08-14, 20:54:47
Max annyi, hogy az FMAban az arc peremein vannak a szemek, nem középen.

Alkotói szabadság, szerintem jó lett. {+}

Draconire

Hát másolás nélkül még nem tudok normálisan rajzolni /pár halálmerev alak-kezdemény után ideiglenesen feladtam/, így másolgatni fogok még egy ideig, na de nem is magyarázkodok it sokat, íme a rajz:
Nagato Yuki

Bishop

gmer:jó lett :jee:

nem tudnátok olyan animeket,vagy képeket mutatni amiben egyéni a rajzolás,aféle szüreális mint a one piece?

Member

Gmer: Aranyos, ugye ő volt/van a sign-edben? (nekem ki vannak ugyebár kapcsolva)
carfan: Hmmm... Jungle wa itsumo Hale nochi Guu jó? ^^

Lt. Simoan Blarke

Gmer: olyan jo lett, hogy azonnal megfajdult tole a gyomrom. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Quote from: Member on 2006-08-15, 13:11:03
Gmer: Aranyos, ugye ő volt/van a sign-edben? (nekem ki vannak ugyebár kapcsolva)
Igen, egy ideig ő volt ^^

És köszönöm a dícséreteket  :smile:

Próféta

#2316
Quote from: Gmer on 2006-08-15, 11:47:44
Hát másolás nélkül még nem tudok normálisan rajzolni /pár halálmerev alak-kezdemény után ideiglenesen feladtam/, így másolgatni fogok még egy ideig, na de nem is magyarázkodok it sokat, íme a rajz:
Nagato Yuki
:cool: de legközelebb még bambábbra kérjük :)

Quote from: carfanatic on 2006-08-15, 13:09:35nem tudnátok olyan animeket,vagy képeket mutatni amiben egyéni a rajzolás,aféle szüreális mint a one piece?
Te akartad...
Mind Game (a lapon az összes kép egyetlen anime filmből származik!)
Afro Samurai
Samurai Champloo: 1 2 3
Azumanga Daioh (ha ezt az openinget nem láttad, semmit nem láttál)
A már említett The jungle was quiet, then along came Guu / Haré+Guu / Jungle bláblá Guu
Matriculated 1 2

Ha ennyiből nem találsz elég absztraktat, akkor gratula.
szerk: linkek javítva
szerk2: most már tényleg javítva

Xaga

Quote from: Gmer on 2006-08-15, 11:47:44
Nagato Yuki

SuperB (+) copycat now show us something original  :hehe:

Lt. Simoan Blarke

#2318
_imho_ a Samurai Champloonak max. az openingje szurrealis, egyebkent tok normalis a rajzolasa... es az Azumanga se annyira elvont rajzolasi szempontbol (kiveve a "nooo" jellegu megnyilvanulasokat). egyebkent a jungle link nekem egy URL-rol szolo txt-t hoz be.
edit: most mar mukodik. ez az Azumanga es a School Rumble gyengebb pillanatait idezi :D

de ha mar SC opening, akkor CB opening is eleg elvont. 1 2 3 4

legalabbis nalam ez lefedi a szurrealitas temakorenek egy hatargorbejet :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki


Bishop

#2320
Nos elösször is kösz mindenkinek

Amit Member küldött,az nekem gyerekes,de azért rajzoltam egyet,ha tudom felteszem.
Amiket Próféta adott,nagyon jók,a Samura champloo-t ismerem és próbáltam lerajzolni de nem találtam soha egy olyan képet se amit igazán le tudtam volna rajzolni,nem könnyű :frown:.Az Afro Samurai-ról többet akarok majd tudni lehet megnézem,elsőnek az a kép nagyon megtetszet bár kétlem hogy sikerülne valaha lerajzolni.Az utolsó elég érdekes,majd keresek képeket és megpróbálom lerajzolni.
Még nem láttam az amv-t szerintem még az anime-t se de mindjárt megnézem*lee nice guy position* :jee:

Araki tetszik a kép,de leginkább a szinezés

Próféta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-15, 14:01:03
_imho_ a Samurai Champloonak max. az openingje szurrealis, egyebkent tok normalis a rajzolasa...
Ebben van igazság.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-15, 14:01:03es az Azumanga se annyira elvont rajzolasi szempontbol (kiveve a "nooo" jellegu megnyilvanulasokat).
Azért szvsz nem is olyan ritka, amikor elveszti a kapcsolatát a realitással :) gondolok itt a leszerelhető loknikra, a hogyishívják buzgómócsing csaj kirohanásaira...
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-15, 14:01:03egyebkent a jungle link nekem egy URL-rol szolo txt-t hoz be.
thx, és halljátok szavam: Próféta láma vala.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-15, 14:01:03de ha mar SC opening, akkor CB opening is eleg elvont
Szerintem meg ez nem annyira, de végül is nézze csak meg carfanatic, a végén még elkezd James Bond openingeket rajzolni :D

Quote from: carfanatic on 2006-08-15, 14:03:12
Az Afro Samurai-ról többet akarok majd tudni lehet megnézem,
Októberben fog megjelenni :) De ha most meg tudod szerezni, szerintem itt és jó pár más magyar fórumon aranyba öntik a neved :)
Quote from: carfanatic on 2006-08-15, 14:03:12Még nem láttam az amv-t szerintem még az anime-t se de mindjárt megnézem*lee nice guy position* :jee:
Ez melyik animére vonatkozott?

Bishop

#2322
Azumanga-ra vagy mire,amit adtál
próbálkozom az animatrix-al,csak a haj itt mág nehezebb mint amugy,pedig az arcok tetszenek

mikusmate

Nos íme a mai darab ^^
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060815/beolvas_s0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a karján a színezés kicsit halványabbra sikeredett, de már nem volt erőm erősebben színezni :D

Member

Quote from: mikusmate on 2006-08-15, 20:09:10
Nos íme a mai darab ^^
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060815/beolvas_s0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a karján a színezés kicsit halványabbra sikeredett, de már nem volt erőm erősebben színezni :D
+1 ;)
(Bár mostanában "Ha Bleach, akkor Hitsuyaga" elv érvényesül mindenhol :eek: )

Lt. Simoan Blarke

nekem is tetszik (bar a hitsugaya-maniat en se szeretem :ejj: ), viszont az arca valahogy... fura. igy oldalrol nezve nem kellene ennyire kereknek lennie...?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

mikusmate

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-15, 20:37:00
nekem is tetszik (bar a hitsugaya-maniat en se szeretem :ejj: ), viszont az arca valahogy... fura. igy oldalrol nezve nem kellene ennyire kereknek lennie...?
Lehet hogy az animeben/mangában nem ilyen teljesen... egy képről másoltam, amin tisztán látszik (szerintem :P), hogy nem az anime-ből van (mármint nem screenshot vagy ilyesmi). De ahogy összehasonlítottam, sztem sikerült úgy csinálnom ahogy a képen.
Engem amúgy nem zavar a Hitsugaya mánia :D Nekem is ő a kedvencem a sorozatban :P

Bishop

én a szineket irigylem nagyon :bruhuhu:
off
a hitsugaya mániával csak annyit hogy elsőnek nekem is őv olt a kedvencem még meg nem láttam a Ukitake,virágos ruhás(a nevét most már leírom valahova,ezek anygon japán hangzású nevek egyszerűen lehetetlen hogy a fejembe menjenejek)párost azóta átértékeltem a dolgot kicsit

SpawnOfHell

Quote from: carfanatic on 2006-08-15, 20:53:27
én a szineket irigylem nagyon :bruhuhu:
off
a hitsugaya mániával csak annyit hogy elsőnek nekem is őv olt a kedvencem még meg nem láttam a Ukitake,virágos ruhás(a nevét most már leírom valahova,ezek anygon japán hangzású nevek egyszerűen lehetetlen hogy a fejembe menjenejek)párost azóta átértékeltem a dolgot kicsit

A rajzot DeviantART-on már kommentáltam. :D
Nekem is Hitsugaya a 2. kedvencem. (Ishida után!^^) Ukitake-t is nagyon szeretem, az a virágos ruhás Shinigami Kyouraku Shunsui. (Én is kinéztem a nevét! :P) Nekem az tetszik benne meg Ukitake-ban, hogy dupla Zanpakutou-juk van. ;)

mikusmate

Quote from: carfanatic on 2006-08-15, 20:53:27
én a szineket irigylem nagyon :bruhuhu:
Ha nekem szól ez, akkor köszi :) Első alkalom (az ovodán kívűl), hogy színeztem is egy rajzot :P

Araki

Quote from: mikusmate on 2006-08-15, 20:09:10
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060815/beolvas_s0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hát ez tök jó! Lehet hogy télleg nem hasonlít rá, de így magában megállja a helyét! :jee:
Quotea karján a színezés kicsit halványabbra sikeredett, de már nem volt erőm erősebben színezni :D
Hát igen... nem túl könnyű mindent ugyanazzal a színnel, ugyanabban az árnyalatban kiszínezni... vagy inkább: lehetetlen? :eek:

mikusmate

Quote from: Araki on 2006-08-16, 09:51:23
Hát igen... nem túl könnyű mindent ugyanazzal a színnel, ugyanabban az árnyalatban kiszínezni... vagy inkább: lehetetlen? :eek:
Biztos nem lehetetlen... legalábbis annak aki, ebből él, nem csak hobbiként csinálja és/vagy tanították neki :P
Ezekből egyik sem illik rám, szal.. c'est la vie (jól írtam? franciául még nem tudok(de eljön majd az is)...) :)

Bishop

na mai adag
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060816/20060815049_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060816/20060815048_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

itt meg is látszik hogy megszenvettem az árnyékolással
Lee-be már bele se mertem meg csinálni a testhez álló ruha árnyékait

Lt. Simoan Blarke

az elso jol nez ki, a masiknak viszont erdekes lett a feje. az elso keptol azonnal viszketni kezdett a tenyerem (Azumanga feeling...), az tenyleg jol sikerult ;) mibol van?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-16, 15:35:39
az elso jol nez ki, a masiknak viszont erdekes lett a feje. az elso keptol azonnal viszketni kezdett a tenyerem (Azumanga feeling...), az tenyleg jol sikerult ;) mibol van?
Jungle wa itsumo Hale nochi Guu. (Nagyon jó! :D )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Bishop

ha rám célzól akkor kösz :smile:
Jungle wa itsumo Hale nochi Guu ebből van,Member ajánlotta arra a kérdésemre hogy ismer valaki szürreális rajzolású anime-t
ha nem nekem szól sajnálom hogy gondolkozás nélkül reagáltam :D

Araki

Carfan! Ez a Hale megér egy karmát! Membör azt mondta, hogy a Jungle grafikája leutánozhatatlan, és neked mégis összejött! Pedig én is felsültem Guptában... Ne röhögjetek túl hangosan lécci
A második ez a Naruto-s vasziszdasz... csak openingekben meg endingekben láttam, de :jee:

Bishop

Quote from: Araki on 2006-08-16, 16:08:54
Carfan! Ez a Hale megér egy karmát! Membör azt mondta, hogy a Jungle grafikája leutánozhatatlan, és neked mégis összejött! Pedig én is felsültem Guptában... Ne röhögjetek túl hangosan lécci
A második ez a Naruto-s vasziszdasz... csak openingekben meg endingekben láttam, de :jee:
elösször is kösz,aztán hát nem tudom hogy tökéletesen sikerült,de megküzdöttem vele eléggé,vagy 6 külömböző ceruzával :D
a naruto-ra csak annyit ha nézed akkor kiderül,ha nem akkor csak annyit hogy ő az egyetlen akinek ilyen szürreális az arca,meg az egyik kedvencem,de mégm essze nem a legjobb
jah és szerintem jó lett én meg ilyet nem tudnék rajzolni,nem beszélve a szinezésről
és várom a Scar-t meg én is próbálkozom azért csak nincs egy jó képem se róla

Araki

Quote from: carfanatic on 2006-08-16, 16:17:32
elösször is kösz,aztán hát nem tudom hogy tökéletesen sikerült,de megküzdöttem vele eléggé,vagy 6 külömböző ceruzával :D
Szívesen, gondoltam, hogy szenvedtél vele... eh? :eek: Hogy lehet ennyi féle cerkád? Én általában rotlinggal rajzolok, azt kihúzom filctollal, és Lyra színes cerkákkal színezek. Majd a szkennerrel is viszonylag sötéten viszem be. 
Quotea naruto-ra csak annyit ha nézed akkor kiderül,ha nem akkor csak annyit hogy ő az egyetlen akinek ilyen szürreális az arca,meg az egyik kedvencem,de mégm essze nem a legjobb
Nem hinném, hogy Narutot fogok nézni, mert 17 rész után feladtam, de... ez a karakter messze a legjobb külsővel rendelkezik arrafele.
Quotejah és szerintem jó lett én meg ilyet nem tudnék rajzolni,nem beszélve a szinezésről
Kössz... el is szokott tartani egy kis ideig, mire végzek egy rajzzal.
Quotevárom a Scar-t meg én is próbálkozom azért csak nincs egy jó képem se róla
Én sem felejtettem el, csak eddig nem jutott rá időm, de az elkövetkezendő 1-2 napban a terveim között szerepel.

mikusmate

carfanatic: az első nekem tetszik nagyon  :jee:
Araki: sztem egyáltlán nem lett rossz rajz, habár én a sorozatot nem ismerem :P
Nos és íme a mai http://www.deviantart.com/deviation/38117119/ Tudom nem nagy szám, meg nem is nehéz... (meg talán nem is haasonlít :D), csak végre akartam egy olyan képet ami mosolygós... Aztán megláttam Ichigot kicsiben és megtetszett :P (az arca a szkennelésen sajna inkább szürke mint rózsaszínű, de sebaj :P)