Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Bishop

megint csak azt tudom mondani,hogy a szinezés :jee:,ja és a rajz is az
én is akartam ichigo-t rajzolni de nem ment aztán próbáltam chibi-ichigo-t az nem ilyen volt kicsit humorosabb karikatúrásabb,de jó volt
csak valahogy nem éresztem azt a megmosolyogtató érzést amit az eredeti sugárzott

Araki

Áháhháhá!!! :rotfl: carfanatic kitalálta, hogy mi nem megy nékem! Hát itt van az a Scar, amit még valamikor ígértem neki, de asszem ezt inkább meghagyom azoknak, akik egy kicsit is értenek hozzá... valahogy a bőrével nem tudtam mit kezdeni.

Lt. Simoan Blarke

ez a Gupta elvileg ki lett volna?
egyebkent Scar imho nem lett veszes, csak hianyzik belole az elkeseredett & duhos & bosszuallo arckifejezes.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

nem baj gyakorlás kérdése,nekem a szeme tetszik,és hogy én is azért tegyek fel valamit
az első elég elmosódott a fényképezéskor,remélhetőlegkiveszitek,bár nem lett az igazi
a második meg egy találó kérdés,aki elsőnek megmondja hogy ki egy plusz,mert nem hiszem hogy nagyon hasonlít rá
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060817/20060816051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060817/20060816052_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Christian

Hát nekem a második fejéről rögtön Greed ugrott be :D Amúgy nem rosszak a rajzaid.

Araki

#2345

Bishop

Christian-nak egy + :jee: :merci:
jah csak egy skenner kéne meg egy kis tehetség és én is elégedett leszek magammal :D

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-17, 14:39:41
hat, ez nagyon nem hasonlit :D
Szerinted mért fikázom orrba-szájba mindenütt ezt a képet? És ami legjobb, hogy első próbálkozásra még gyengébb volt... :(

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-08-17, 14:39:39
jah csak egy skenner kéne meg egy kis tehetség és én is elégedett leszek magammal :D
OFF
Na és ha esetleg photoshoppal előtte kiélesítenéd? Sztem akkor ilyen dolgokat kitudnál küszöbölni.

Draconire

Jó rajzok carfanatic!
Araki: szerintem se let olyan rossz az a Scar, bár szerintem valamiért a jobb (az ő szemszögéből) füle furán áll.

és egy kérdés: ide lehet mindenféle rajzot postolni?

Bishop

Quote from: Christian on 2006-08-17, 14:42:01
Quote from: carfanatic on 2006-08-17, 14:39:39
jah csak egy skenner kéne meg egy kis tehetség és én is elégedett leszek magammal :D
OFF
Na és ha esetleg photoshoppal előtte kiélesítenéd? Sztem akkor ilyen dolgokat kitudnál küszöbölni.
OFF
lehet nem voltál itt de már próbáloztam a photoshop-pal de nekem kínai(pedig magyar nyelvű),próbáltam tutorial-okat de azok más verzióhoz meg angol nyelvűhőz van,és ha még ezt ki is küszöböl ,akkor se tiszta a kép ahoz hogy szinezni tudjam,de ez már más probléma

Member

Quote from: Gmer on 2006-08-17, 14:53:30
és egy kérdés: ide lehet mindenféle rajzot postolni?
Akármit. Ha visszakeresed a legelső lapokat, nem csak animések voltak, hanem élethű emberek és párducok is. ;)

Draconire

Quote from: Member on 2006-08-17, 15:32:48
Quote from: Gmer on 2006-08-17, 14:53:30
és egy kérdés: ide lehet mindenféle rajzot postolni?
Akármit. Ha visszakeresed a legelső lapokat, nem csak animések voltak, hanem élethű emberek és párducok is. ;)
Akkor íme, kipróbátam magam valami másban is.
Amivel annyira nem vagyok kibékülve azok a kerekek, de végülis sikerült összehozni őket valamennyire.

Bishop

Quote from: Member on 2006-08-17, 15:32:48
Quote from: Gmer on 2006-08-17, 14:53:30
és egy kérdés: ide lehet mindenféle rajzot postolni?
Akármit. Ha visszakeresed a legelső lapokat, nem csak animések voltak, hanem élethű emberek és párducok is. ;)
jó akkor azt hiszem majd én is küldök pár régebbi rajzot by carfanatic :D természetesen másolásokat :frown:

Member



Lt. Simoan Blarke

Member: a keze nagyon erdekes lett. olyan a hatasa a kozel egyenlo hosszu ujjak miatt, mintha az egy kiforditott jobb kez lenne, nem? :o

carfanatic: az utolso es az elso kivetelevel sztem jok lettek, mas kerdes, hogy nem tudom, mit abrazolnak... :) (jo, homert meg felismertem :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-18, 16:15:43
Member: a keze nagyon erdekes lett. olyan a hatasa a kozel egyenlo hosszu ujjak miatt, mintha az egy kiforditott jobb kez lenne, nem? :o
Konkrétan nem tudom, mire is gondolsz, de hogy a kezei förtelmesek lettek, az igaz. ^^'

carfan: Homer rulez, a 4. talán Hulk? Szerintem térj vissza a mangáshoz, az szebb műfaj. ;)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-08-18, 16:38:15
Konkrétan nem tudom, mire is gondolsz, de hogy a kezei förtelmesek lettek, az igaz. ^^'
ugye az bal kez kellene, hogy legyen. na most nekem az egesz olyan osszhataskent jott le, mintha ez egy jobb kez lenne, amit ugy forditott, hogy a kormei legyenek kifele (azaz az ujjhosszokbol kb arra asszocialtam, hogy a huvelykujja tove lefele van). igy tiszta? :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Valamentire értem, de akkor kiesne az a vacak a kezéből, így is eléggé mereven tartja. :rolleyes:

Bishop

#2361
hát azéert maradok a képregény rajzolásnál is max az nem lesz publikus csak akit érdekel,most szeretnék egy Bleach karaktert,vagy Zangetsu-t vagy Hollow Ichigo-t de valahogy nem megy,egy jó tiszta képet valamelyikről szemből,vagy legalább nem valami akciós pózből ha kérhetnék
jah és ha nem esik le:kép 1:Ironman kép2 Homer,kép3 Archangel kép4 Hulk,az utolsó meg csak egy firkálmány

Lt. Simoan Blarke

carfanatic:
Zangetsu
hollow ichigo
az elso konnyen rajzolhato, a masodikon berondit picit a felirat, de viszonylag tisztan latszik mi hova megy. jo lesz vmelyik? :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Én az elsőre szavaznék, ez a félhollow Ichigo nagyon gáz.

Bishop

kösz Zangetsu-ba majd belepróbálok kezdeni,amit Hollow Ichigo-t illeti ,nem is az a felirat a baj mert teljesben nem tudom megrajzolni,bár most vettem egy spec xxl lapot(sajnos nagy hibám hogy ha valamit másolok akkor 5x nagyobb lesz a lapon) az a baj inkább hogy a haja nekem kicsit nehéz,nem tűnik annak de még egyszer se sikerült :frown:

mikusmate

Nos ez most nem annyira anime, de nekem tetszik :P Deviantart-ra nem merem feltenni, mert haverom találta ott, és nem akarok abból balhét, hogy esetleg megtalálja az eredeti készítője. (ill. nem találtam hogy ki csinálta az eredetit, de kérni akartam az engedélyét :P). De esetleg akii deviantartos, az megmondhatná, hogy vajon megharagudna-e érte az illető, hogy felteszem, mert szeretném..
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060818/459417423beolvas_s0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Amúgy még nincs befejezve teljesen, még a háttérben lesz egy-két motívum, de azok csak tényleg díszítőelemek... És sorry a szkennelésért, de jobban nem tudom...

Rounin

Ha megtalálja, vagy valaki szól neki, abból hiszti, rinya és balhé lesz, majd levetetik veled. Hacsak nem kéred az engedélyét és nem kapod meg. Volt már ebből pár balhéy.

mikusmate

Quote from: Rounin on 2006-08-19, 21:37:53
Ha megtalálja, vagy valaki szól neki, abból hiszti, rinya és balhé lesz, majd levetetik veled. Hacsak nem kéred az engedélyét és nem kapod meg. Volt már ebből pár balhéy.
Akkor inkább hagyom, és ha megtalálom mégis a "szerzőt", akkor majd kérek tőle engedélyt...

Bishop

kicsit elfelejdődött a topic mostanába,ezért felteszek egy képet,a szokásos hozzáfűzni valóm elötte :szemuveges:
nem akartam sokat szenvedni vele,árnyékolás ,szinezés stb,de a vért meg a maszkot kicsit ki akartam emelni,majd még alakítok rajta,és ott az a kocka vagy mi azért van mert a képen volt valami tábla,és nem akartam a saját fantáziámra bízni a kipótolást,ezért tettem oda azt :redface:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060821/20060821060_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Member

Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 17:05:36
kicsit elfelejdődött a topic mostanába,ezért felteszek egy képet,a szokásos hozzáfűzni valóm elötte :szemuveges:
Épp most csináltam én is vmit, csak most nincs kedvem kihúzni + színezni.
Quotenem akartam sokat szenvedni vele,árnyékolás ,szinezés stb,de a vért meg a maszkot kicsit ki akartam emelni,majd még alakítok rajta,és ott az a kocka vagy mi azért van mert a képen volt valami tábla,és nem akartam a saját fantáziámra bízni a kipótolást,ezért tettem oda azt :redface:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060821/20060821060_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hű de cicis lett a néni. :D
Végülis csak a második kezét takarja ki a tábla, ha nem szólsz nem is veszem észre.
Viszont ez a vérkiemelés olyan téren nem tetszik, hogy azt az érzést keltheti az emberben, az EL a vérről és a vegytiszta erőszakról szól.