Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Bishop

QuoteViszont ez a vérkiemelés olyan téren nem tetszik, hogy azt az érzést keltheti az emberben, az EL a vérről és a vegytiszta erőszakról szól.
nekem ez jön le belőle,mert én nem is szerettem,de rajzolni más,amugy ilyen sin city stílust akartam,de idáig jutottam vele :D
ez volt a képen,amugy meg nem vagyok jó csajok rajzolásában,ez még viszonylag jó lett
no offebse EL fanok :)

Member

Lehet, hogy csak fáradt vagyok, de az első sor értelmezésében kudarcot vallottam.

Draconire

Member: kiemelem a lényeget XD
Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 17:24:27
QuoteViszont ez a vérkiemelés olyan téren nem tetszik, hogy azt az érzést keltheti az emberben, az EL a vérről és a vegytiszta erőszakról szól.
nekem ez jön le belőle,mert én nem is szerettem,de rajzolni más,amugy ilyen sin city stílust akartam,de idáig jutottam vele :D
ez volt a képen,amugy meg nem vagyok jó csajok rajzolásában,ez még viszonylag jó lett
no offebse EL fanok :)

Ehhez csak annyit: miért rajzolsz olyat amit nem szeretsz?
Ezt nem sértésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy ilyen esetben mi motivál.

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-08-21, 18:14:32
Member: kiemelem a lényeget XD
Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 17:24:27
QuoteViszont ez a vérkiemelés olyan téren nem tetszik, hogy azt az érzést keltheti az emberben, az EL a vérről és a vegytiszta erőszakról szól.
nekem ez jön le belőle,mert én nem is szerettem,de rajzolni más,amugy ilyen sin city stílust akartam,de idáig jutottam vele :D
ez volt a képen,amugy meg nem vagyok jó csajok rajzolásában,ez még viszonylag jó lett
no offebse EL fanok :)

Ehhez csak annyit: miért rajzolsz olyat amit nem szeretsz?
Ezt nem sértésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy ilyen esetben mi motivál.
ez engem is erdekel

Bishop

#2374
maga az anime-t nem nézném, meg volt de nem tetszett,viszont egy kép lerajzolása más dolog
karaktereket szivesen rajzolok le olyanból amit amugy nem néznék meg,mert ez rajzolás,és nem anime nézés,és nem az anime szimpátiája alapján rajzolok,hanem a kép szimpátiája
na remélem most világos már :D
ha magamtól rajzolok,akkor meg amit tudok ,és szeretek rajzolni,de amig csak így másolgatok addig nem nagyon van más ,alucard-ot akartam de azt nem találtam(jó képet,amiben kalap és sapka nélkül van,és ilyern örült fejet vág)

Draconire

Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 18:23:33
maga az anime-t nem nézném, meg volt de nem tetszett,viszont egy kép lerajzolása más dolog
karaktereket szivesen rajzolok le olyanból amit amugy nem néznék meg,mert ez rajzolás,és nem anime nézés,és nem az anime szimpátiája alapján rajzolok,hanem a kép szimpátiája
na remélem most világos már :D
Szóval: nem tetszik az, hogy (szerinted) az EL a "vérről és a vegytiszta erőszakról" szól, viszont egy adott véres kép tetszik belőle... nos inkább nem próbálom megérteni XD
/ok-ok tudom offtopic kezd lenni, de részben még a képről beszélünk XD/

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-08-21, 18:30:56
Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 18:23:33
maga az anime-t nem nézném, meg volt de nem tetszett,viszont egy kép lerajzolása más dolog
karaktereket szivesen rajzolok le olyanból amit amugy nem néznék meg,mert ez rajzolás,és nem anime nézés,és nem az anime szimpátiája alapján rajzolok,hanem a kép szimpátiája
na remélem most világos már :D
Szóval: nem tetszik az, hogy (szerinted) az EL a "vérről és a vegytiszta erőszakról" szól, viszont egy adott véres kép tetszik belőle... nos inkább nem próbálom megérteni XD
/ok-ok tudom offtopic kezd lenni, de részben még a képről beszélünk XD/
:D  no para
hm en azthiszem ertem a sracot, nem oylan bonyolult mint hiszed gmer, csak akarni kell :-PPPPPPPPP˛
[spoiler]/[(nem tudom mert pont a vérrel jön...abban az animeben nem a ver a lenyeg.)]/[/spoiler]

Bishop

off
ide is leírom amit Gmer-nek írtam pm-be:egy véres kéz az semmi,én azt nem szeretem benne,hogy[spoiler]mesztelen kiscsajok rohangálnak,és robbantják fel az ember fejét,meg tépik kia kezeket lábakak[/spoiler]a vér a legtöbb anime-ben elfogadott,és ezen a képen még csak nem is sok van

Fénymarék

Quote from: carfanatic on 2006-08-21, 18:39:01
off
ide is leírom amit Gmer-nek írtam pm-be:egy véres kéz az semmi,én azt nem szeretem benne,hogy[spoiler]mesztelen kiscsajok rohangálnak,és robbantják fel az ember fejét,meg tépik kia kezeket lábakak[/spoiler]a vér a legtöbb anime-ben elfogadott,és ezen a képen még csak nem is sok van
....f*szomba....[spoiler]ha nem tetszik hat nem tetszik evan[/spoiler]És offoljuk az offot marcsak azert is mert en arrol vk híres.

fema

Sztem jó lett a kép, mert Lucy brutális, véres, agresszív, viszont Nyu már kedves, aranyos, ártatlan, és a kép akár ezt is hangsúlyozhatná. Szerintem...  :smile:

Araki


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Araki on 2006-08-22, 17:20:39
Tuti trio
sirva rohogok :lul:
nem lett _annyira_ (hehe, mennyire? :D ) rossz, de ez igy egyutt... :eek: :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SpawnOfHell

Ma én is alkottam! :D
Ez lenne az...

Talán az első normális képem tablettal... Tudom, elég kicsi lett, majd legközelebb nagyobbat csinálok!^^
Jah, a pillangóról: Semmi ötletem nem volt háttérnek, össze-vissza kínlódtam, hogy ne legyen teljesen fehér az egész, és végül eljutottam ehhez.
Lehet, hogy nem illik oda, talán majd legközelebb már normálisabb is eszembe fog jutni...

SpawnOfHell

Nah, ma úgy döntöttem, hogy megkísérlem a lehetetlent, és Jungle-t fogok rajzolni! :D

Íme...

(Szerintem túlságosan baba képe lett ::))
Jah, és a scannerem furán viszi be a színeket, szal nézzétek el, hogy csupa vonalas az egész, majd egyszer kiszínezem tablettal! :__devil:

Bishop

nekem tetszik,ezerszer jobb mint az enyém :tezsvir:(+)

SpawnOfHell

Quote from: carfanatic on 2006-08-25, 19:22:46
nekem tetszik,ezerszer jobb mint az enyém :tezsvir:(+)

Nah az 1000 azért túlzás, és nekem a tiéd is nagyon tetszett! ;)


Bishop

akkor már én is feltszek eggyet

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060825/20060825084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a feje talán kicsit kisebb lett mint a teste,de azért első Nami-nak remélem elmegy

SpawnOfHell

Quote from: carfanatic on 2006-08-25, 20:04:19
akkor már én is feltszek eggyet

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060825/20060825084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a feje talán kicsit kisebb lett mint a teste,de azért első Nami-nak remélem elmegy

Elsőnek nagyon is jó! :jee:

Araki

Jaja, de szerintem ez a kép eleve nem túl előnyös Namiról...

Member

Igazat kell adnom Arakinak, azt a képet még az anicicák topicban is többen ócsároltuk, biztos vannak Namiról kevésbé eltúlzottak.

Szerintem ebben a pár hónapban már nem készítek több fanartot, jön a suli. :frown:
Addigis itt van ez a két palimadár, éppen szabadságon a fillerrészek alatt. :)
Ez a kép volt az ihlet. :rolleyes:

SpawnOfHell


QuoteAddigis itt van ez a két palimadár, éppen szabadságon a fillerrészek alatt. :)
Ez a kép volt az ihlet. :rolleyes:

Bazzz... Ez nagyon jó!!!! :lul: :lul: :lul:

Member

Quote from: SpawnOfHell on 2006-08-26, 09:40:04
Bazzz... Ez nagyon jó!!!! :lul: :lul: :lul:
Ezt azért nem mondanám, de kösz. :redface:


fema

jól elrejtetted a képet, nem vettem észre, hogy link :P amúgy jó a kép :)

Araki

Quote from: fema on 2006-08-26, 14:51:47
jól elrejtetted a képet, nem vettem észre, hogy link :P
Tudom, sunyi vagyok. :D
Quoteamúgy jó a kép :)
:merci:

Ma megint összedobtam valamit fél óra alatt. Aki nem érti, hogy miért csináltam, alatta meg van indokolva...

Bishop

én még mindig nem értem kérlek nekem is mondd el :redface: :D

Member

Már alszik, ezért válaszolok helyette:
Sohasem értette, hogy miért jó az, ha egy animekarakter cicafüleket és macskafarkat kap. S miután pár ilyen adottságú Envy felingerelte (és egy yaoi-verseny, ahol cicafülű Envy + Wrath kellett egy képregénybe)...

Bishop

aha,mindenesetre ez a macskafüles dolog engem is tud irritálni,pl hack root-ba Tabi

Draconire

Ezért most direkt nekiállok nekokat rajzolni...