Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Bishop

A szemeket télleg elrotottam,de egy olyan két méterről nézve még türhető :D

Lythis

#2431
felismerni fel sikerült, én csak azt a forradást hiányoltam az álláról. Vagy az a másik oldalán van? Iletve a nyaka tényleg lehetne egy kicsit vékonyabb imho.

Member: FMP, ergo a karakterek nagy hányadának ottvannak a vonalkák a szeme alatt. Arra jó, hogy tudjam, h nagy valószínűséggel valamelyik FMP-ből van, illetve mesterien szolgálják a célt, hogy az idegeimre menjenek vele... komolyra fordítva a szót: nem értem, hogy miért vannak ott, vagy hogy mit akarnak velük hangsúlyozni, de ez már kezd off lenni.

Draconire

Higurashi - Rena (-akar lenni, remélem felismerhető)
Ezt meg nem bírtam megállni  :D az első részből egy jelenet, kicsit átdolgozva  :D


Yakumo

Quote from: yaone on 2006-09-26, 13:47:00
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1159258911033.jpg
nagyon pangtok :)
Nekem nem tetszik, DE: Jól rajzolsz és a rajz maga is jó. :jee: (ezt add össze^^)

=csak maga a "néni" nem tetszik, a rajz nagyon jó. (érted. ;) remélem. :) )

Bishop

én azt nem értem hogy van hozzá erőd belemenni a részletekbe ha én letudnék egy ilyet rajzolni,már örülnék nemhogy még rózsa meg díszes legyez,ja szinezésről nem is beszélve
az a cipő féleség nekem nem tetszik mondjuk

mostmár én is nekilátok,csak jelenleg más témájú rajzok kötnek le

Rounin

Quote from: yaone on 2006-09-26, 13:47:00
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1159258911033.jpg
nagyon pangtok :)

Hát, voltak már jobb rajzaid is :D (egyéni ízlésficam kérdése, nem megütni)

yaone

yakumo, rounin ( összead XD ): igen lehetett volna jobb is a hölgy, ezeket a domina tipusokat mindig elrontom , egy régi rajzot dolgoztam át, már ott is béna volt a karakter ^^" inkább a fotelra koncentráltam, az nehéz volt
carfanatic: ha majd ilyet rajzolsz ,nem fogsz neki örülni, mert még jobbat akarsz majd rajzolni ,és így továbbb :D
hát nem két perc volt megcsinálgatni, hajlamos vagyok elkapkodni a rajzokat, utána meg kesergek felette h én miért nem vagyok képes türelmesen rajzolni  , miért nem csinálok szines vázlatot stb ... most rászántam egy napot csak a színekre, meg is lett az eredénye, egyedül a legyező nem illik a képbe valahogy nekem :/
a rózsa az kellett, mert annak vannak zöld kis levelei ,ami végigfut a 3szög alakzaton a képen (és mert démonnak legyen fekete rózsa csokra XD )

Selmo

Furcsa, engem pont a legyező fogott meg a képen. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2006-09-27, 20:27:03
Furcsa, engem pont a legyező fogott meg a képen. :redface:

Szerintem is az a legsikerültebb és legszebb része ^^

Hm..összead? Nézd, ha arra gondolsz, amire én, akkor Yakumo előbb kapna szívrohamot a gondolattól, mint és - ergo nekem nem lsz semmi bajom X)

yaone

nem szó szerint adok össze, csak a véleményeket :D
a legyezővel az a bajom h túl élénk a szine, elég lett volna az a fakóbb árnyalat is amit a háttérhez hazsnáltam, mert a legyező nem igazán fontos, azért került rá a képre, mert a referencián is volt, és nem akartam megváltoztatni a beállítást , illetve a mintája lehetett volna szebb is , mondjuk valami rózsa minta

Rounin

Ezért szeretek én csak grafittal rajzolni :D

mikusmate

Hű de nagy pangás van mostanában...
Egy ideje nem rajzoltam, de a héten volt időm és kedvem is...
Luffy
Persze vannak benne hibák, sztem...

Bishop

Érződik a lényeg de ha nem haragszól télleg nem a legjobb :redface: ..........én beszélek akinek még egyszerse sikerült lerajzolni :ejj:

Rounin

Quote from: carfanatic on 2006-10-04, 22:45:59
Érződik a lényeg de ha nem haragszól télleg nem a legjobb :redface: ..........én beszélek akinek még egyszerse sikerült lerajzolni :ejj:

Nem kell szakácsnak lenni ahhoz, hogy érezd, ha sótlan a leves :rolleyes: :) Viszont ellent kell mondjak, kifejezetten jó ez a kép - bár jól sejtem, hogy freehand copy?

mikusmate

#2445
Quote from: carfanatic on 2006-10-04, 22:45:59
Érződik a lényeg de ha nem haragszól télleg nem a legjobb :redface: ..........én beszélek akinek még egyszerse sikerült lerajzolni :ejj:
Critiques are welcome :P

Quote from: Rounin on 2006-10-04, 22:56:51Nem kell szakácsnak lenni ahhoz, hogy érezd, ha sótlan a leves :rolleyes: :) Viszont ellent kell mondjak, kifejezetten jó ez a kép - bár jól sejtem, hogy freehand copy?
ha megmondod hogy mit jelent hogy freehand copy, akkor tudok is válaszolni  :D

Bishop

nekem ez most esztétikailag nem tetszik vagyis a szemei kicsit eltolódtak a fülei túl vastagnak tünnek és a haja amit még én sem tudtam soha normálisan,persze ne hallgass rám csak elmondtam...lehet azért van mert kicsit most kritikus lettem mindenkivel és magammal szemben amióta Devart-ot nézem,megőrülök hogy tudnak egyesek olyat rajzolni vagy egyáltalán kitalálni a szinezésről már nem is beszélek inkább

Rounin

Quote from: mikusmate on 2006-10-04, 22:57:09
ha megmondod hogy mit jelent hogy freehand copy, akkor tudok is válaszolni  :D

Szóval néztél egy létező képet, oszt jól lemásoltad mindenféle segédeszköz nélkül? :p

mikusmate

Quote from: Rounin on 2006-10-05, 22:18:29
szóval néztél egy létező képet, oszt jól lemásoltad mindenféle segédeszköz nélkül? :p

akkor jól sejted :D

Draconire


nyest

én nem rajzolok fanartokat :]
de minden mást igen :D

Ha belegondolok akkor 14 éve vagyok rajztagozatos valamilyen formában...najo ebbe rossz belegondolni, túl sok :D
Szeretem a rusztikusságot, az erőteljes kontrasztos ff dolgokat, groteszk megoldások, látványos kivitelezés, vegyes technika...vastag rézkarcpapírra zseléstollal rajzolni és akvarellel telíteni..
Bár ez nem csak a rajzaimra vonatkozik :]

majom,m,halacska,puskás bácsi,lány,díva,harcos,mai,mai, szines,angyalka,samurai

na hirtelen ennyi :]
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

RE@L

Ezt a lány-t még nem láttam és a
harcos-t se  a lány nagyon impressive az arcát nagyon eltaláltad! A harcosnál meg nagyon jó a sisak, olyan görög beütésű de mégsem echte görög sisak. Tetszik. :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

nyest

az a sisak érdekes amúgy :]
ami így becsillant a vakutól az alkoholos filc, de van rajta olyan rész ahol a papírzsepit tapasztottam oda vízfestékkel, és a pézsé mintája adja a hatást :] (az a narancsos a fekete részben, a szélei meg befolytak a zsepibe)
van benne tus, fogkefével spricceltem rá (ami úgy az agyánál van), meg, fekete zseléstoll, és akvarell...
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

NuDLy

#2453
Nekem is bejönnek a rajzaid! Full cheval noir /aya kato/ art  :Kiraly:
http://www.geocities.jp/b_ba_a0530/box/planet.html



nyest

 :angyali:

birom a karaktereit jah, de túl komplikált sokszor és bájos :] én meg ezt variálom át hogy nekemvaló legyen :]

elárulom csakneked: az állatos rajzok meg állatkerbe készültek ;D
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Araki

Ezt nemtom minek írom be... ja de! Nahogy azt higgyétek, hogy mostanság semmit sem firkáltam, csak hosszú ideje ez az első olyan rajzom, ami nekem is tetszik! ^^
Yasashii Shinigami

Draconire


Solid Snake

Quote from: Gmer on 2006-11-05, 12:50:59
Pirogoeth
Pirogoeth PS verzió

Ejha! :appl:
Na mire én megtanulok így rajzolni, addig még sok víz fog lefolyni a Dunán...

Soldier

Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-05, 13:49:59
Quote from: Gmer on 2006-11-05, 12:50:59
Pirogoeth
Pirogoeth PS verzió

Ejha! :appl:
Na mire én megtanulok így rajzolni, addig még sok víz fog lefolyni a Dunán...

ez tanulhato ?:| lehet hogy igen ?! de gondlom mindenképp szükseges hozzá egy valmilyenszintü tehetség.. kár hogy nekem nincs szivesen megprobalkoznek en is egy hasonoval.. amugy grat nekem tetszik .. :jee:

Member

Nem szükséges, akaraterő + (hosszú-hosszú) gyakorlás. Talán az ének az egyetlen, amihez tényleg hang kell.