Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Bishop

azért ehez is kell tehetség de gy bizonyos szintig megtnaulható

yaone

Quote from: Gmer on 2006-11-05, 12:50:59
Pirogoeth
Pirogoeth PS verzió
sztem meg pont hogy tanulni kell , mert eltörik a dereka , nincs csípője, furcsa a kézfeje,a páncél látszólag ugyanaz az anyag mint a ruha, és nem térbeli az egész
hiába tehetséges valaki ha ezeket nem tanulja meg, az képzőn se csak úgy maguktól rajzolnak az emberek, hanem tanítják nekik (más kérdés h valami magas színtű alap kell ), hobbiból ritkán tanulja meg az ember, mert ehhez le kell ülni minden nap, sok sok órára
kik rajzolják ezt a stílust ? nem találom a honlapot ^^"



Draconire


Eli577

Nyest!

Fúú, ezek nem gyenge képek, különösen a harcos tetszik....remélem beneveztél az anime-rajzversenybe, ami most van, mert szerintem elég meggyőzőek a képeid. 
:appl:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2006-11-07, 22:10:16
szerk: Piroko again

Uhhh.. Hát, kedves barátom, minden elismerésem a tiéd!  :tezsvir: :appl:

Eli577

Gondoltam, hogy felrakok én is egy-két saját gyártmányú képet....ezek még a DBZ-s időmből vannak (5-6) évvel ezelőtről  :D

http://www.badongo.com/pic/341811
http://www.badongo.com/pic/341813
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Yakumo

Yaten-től ajándék volt, gondoltam megosztom veletek.
Pai & Yakumo

Member

Quote from: Yakumo on 2006-11-10, 11:15:11
Yaten-től ajándék volt, gondoltam megosztom veletek.
Pai & Yakumo
:jee:

Araki rajzolt és keretezett be Envy-t, Ishida-t és Hanatarou-t. :D

Solid Snake

Nos, elhatároztam magamban, hogy ezentúl hobbivá fogom tenni a rajzolást. 2 napja kezdtem el rajzolni anime-figurákat életemben először és kijelenthetem: nagyon megtetszett. Egyrészt örömmel teszem, rajzolás közben felszabadultnak és gondolatilag teljesen tisztának érzem magam, az alkotás képessége pedig nagyon jó érzés (főleg egy kész munka láttán). Eddig 3 képet rajzoltam, melyet Gmer kolléga beszkennelt (hálás köszönet neki!):

Saber (Fate/Stay Night)
L (Death Note)
Rena (Higurashi No Naku Koro Ni)

Draconire


Draconire


Solid Snake


Soldier


Draconire


Solid Snake


fema

Quote from: Gmer on 2006-11-19, 22:18:00
Rider

nem értek hozzá, de ez nagyon zsír, grat!


Solid Snake

Ez igen, Yaten, lélelgezelállítóan szép rajzok, gratulálok!  :tezsvir: :jee: :zen:

Engedelmetekkel én is belinkelném legújabb alkotásaimat:

Tohsaka
Sakura
Rider
Nyuu
Rika
Chidori_Sousuke

Yakumo


Solid Snake

Quote from: Yakumo on 2006-11-22, 19:54:07
Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-22, 19:48:12

Sakura

Ezek közül a legjobb. :jee:
Nyuu is kawaii. ;)

Arigato gozaimasu!  :zen:
Jómagamnak is Sakura tetszik a legjobban, 2 órám fekszik benne, de megérte.  :jee:

Draconire

Köszi Yaten!  :smile:
A rajzaid nagyon jók, főleg a színesek tetszenek!  :jee: (én színezéssel inkább meg se próbálkozok XD)

SolidSnakeGH: Keep 'em coming  ;)

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2006-11-22, 21:32:17
Köszi Yaten!  :smile:
A rajzaid nagyon jók, főleg a színesek tetszenek!  :jee: (én színezéssel inkább meg se próbálkozok XD)

SolidSnakeGH: Keep 'em coming  ;)


Will do.  :tezsvir:

A színezéssel én is hasonlóan állok. Hatalmas türelem és tehetség kell hozzá. Amíg komolyabban bele nem rázódok a rajzolásba (holnap lesz 1 hete, hogy nekivágtam), addig fekete-fehér produktumokat fogok alkotni.

Yaten

Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-22, 21:47:30
(holnap lesz 1 hete, hogy nekivágtam), addig fekete-fehér produktumokat fogok alkotni.

az igen!  :eek: 1 hete!?
Egy héttel hogy elkezdtem én rajzolni még anno (8-9 éve kb XDDD), akkor még fele ennyire se ment XDD
" border="0

Bishop

jah azok a színesek nagyon jók főleg Arale(régi szép idők :D)

ha lesz szkennerem én is folytatom a feltöltéseket de én 2 év rajzolással és fél év anime rajzolással mögöttem se mondhatom el hogy jobban rajzolok mint SolidSnakeGH

Yaten

Quote from: carfanatic on 2006-11-22, 22:48:47
jah azok a színesek nagyon jók főleg Arale(régi szép idők :D)

Köszi szépen  :smile:


Egyébként azt TV-ből rajzoltam XD Egész pontosan felvettem az endinget és megállítottam a videót XDD
" border="0

Selmo

Másnál is szórakozik az uw/FF2? Nekem párszor csak a kép felét tölti be aztán néztem az elején, hogy miféle fél rajz ez, de egy F5 helyrehozta. Weird...

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Ezt nem csak az uwnél csinálja, hanem szinte minden esetben, mikor egy kép nagy vagy lassan jön, timeoutolja. Hogy miért, azt nem tudom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake


Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-26, 22:20:22
Legújabb alkotásom:

Shion (Higurashi No Naku Koro Ni)
:jee:
Még pár ilyen termékeny hét mint az utóbbi egy-kettő és belekezdhetsz a saját mangádba :D

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2006-11-26, 22:39:50
Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-26, 22:20:22
Legújabb alkotásom:

Shion (Higurashi No Naku Koro Ni)
:jee:
Még pár ilyen termékeny hét mint az utóbbi egy-kettő és belekezdhetsz a saját mangádba :D

Ahhoz ihlet is kellene, kedves kolléga.  :zen: :merci: