Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Draconire


Solid Snake

#2581
Beszállok a buliba: THE ANI"ME" :D
Az nem volt kritériumba szabva, hogy ceruzával vagy Photoshop (+egér) segítségével készüljön el az alkotás, ugye?  :smile:

Quote from: Gmer on 2007-03-16, 20:24:48
THIS IS HOW I LOOK LIKE WHEN I WATCH OVER /V/.
WTF!  :wtf: DO U LIKE BUNNIES?  :hehe:


Eberinu

Na ez egy gyors sketch magamról tablettel :P majd csináok igényeset is, ezt negyed óra alatt dobtam összze.
Eberinu

Meske

Quote from: kelvor on 2007-03-14, 02:24:59
Valakit nem ihletett meg a Love Hina anime? Ha igen, ne habozzon megmutatni :smile: Nagyon jó rajzok, csak így tovább!  :appl:
De engem még régebben megihletett! :)
Kaolla

Jé, de érdekes! Nemrégiben pont az volt a házi rajzból, hogy rajzoljunk önarcképet, s meg is csináltam de elég szánalmas lett, szóval nem igazán volt szándékomban megosztani másokkal... De ha nagyon akarjátok majd bescannelem... :P
Ja, és még régebben Mohát is lerajzoltam chibiként szülinapjára. Na, az jól sikerült, csak nem akarja besccannalni, pedig végre lenne egy olyan képe a neten, amin jól néz ki!  :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Raggie

Quote from: Próféta on 2007-03-16, 19:17:01
Quote from: Eberinu on 2007-03-16, 10:49:57
Csináljunk már egy olyat, hogy mindenki lerajzolja magát :D Na? Akár milyen ruhát lehet tervezni,de tükrözze a személyiségedet :D Ki száll be?
Én beszállok, ebbe a razjba minden tudásomat beleadtam. A személyiségemet is tükrözi.


:cool: Eddig ez a legjobb! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

LuckyDingo

Anime mangához nem sok köze van, meg fanarthoz se, de ha már magatokról csináltok képeket akkor berakom a Photoshoppos önarcképemet.. /tom tom elég elcseszett fejem van XD/
:PPP
http://www.deviantart.com/deviation/51642857/

SpawnOfHell

Hű de rég rajzoltam már valami értelmeset...^^;
De barátnőm már lassan másfél hete nyaggatott, hogy rajzoljak valamit az emlékkönyvébe.
És hát ez lett belőle.^^

Bishop

http://kepfeltoltes.hu/070327/20060427191_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez ugyan nem ANI'ME,és a minőség is béne de elivleg én volnék :D

Member

True love ^^'
[spoiler]Sajnos L a létező leglehetetlenebb arcú karakter, amit eddig láttam, így elsőre nem nagyon ment... :/[/spoiler]

Fubenalvo

#2589
Höhőő, hát akkor ittvok én rajzban :)
Eléggé elkapkodott 5-6 perces kézirajz és kb 10 perc photoshop. Most nem volt türelmem szöszölni és mellette nem is vagyok egy Van Gogh... ^^"
[spoiler][/spoiler]

A rajzon a tervezett hosszúságú hajam van, jelenleg a dolog folyamatban.

Összehasonlításnak ittvok életnagyságbaaan :D
[spoiler][/spoiler]

------------------------------------------------------------------------------------

Quote from: SpawnOfHell on 2007-03-27, 15:21:35
Hű de rég rajzoltam már valami értelmeset...^^;
De barátnőm már lassan másfél hete nyaggatott, hogy rajzoljak valamit az emlékkönyvébe.
És hát ez lett belőle.^^
Baromi szép, bár én is így rajzolnék. :)
Kép alapján vagy saját beállítás?

Rounin


Solid Snake

#2591
Quote from: Member on 2007-04-03, 13:35:48
True love ^^'
[spoiler]Sajnos L a létező leglehetetlenebb arcú karakter, amit eddig láttam, így elsőre nem nagyon ment... :/[/spoiler]
Jó lett az. :jee:
Ki a másik karakter L mellett? 

btw: L (egy régebbi rajzom)

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-03, 18:21:53
Höhőő, hát akkor ittvok én rajzban :)
[spoiler][/spoiler]

Szintén jó.  :tezsvir:
(Habár egy kis kukacoskodás: a rajzon a "Kispál és a Borz" felirat a póló jobb oldalán van, míg a valóságban a bal oldalon.  :ejnye:)

Quote from: Rounin on 2007-04-08, 17:06:43
Ez meg én :p
Nice ears.  :lazza:

SpawnOfHell

Több hetes késés után elkészült a Code Geass-es fanartom! :hopp:
Már elegem lett, hogy sosem volt időm befejezni, szóval tegnap éjfélig ezen kínlódtam.^^'


Íme^^


(Még mindig nem tudok egyenes vonalat húzni^^')

Quote from: FubenalvoBaromi szép, bár én is így rajzolnék. :)
Kép alapján vagy saját beállítás?

Köszi!^^ Ugyan nem szeretek másolni, de ezt másik kép alapján csináltam. :redface:


Eberinu

Mivel ma postázom a rajzaim, már megmutizhatom amiket a Con-ra készítettem  :Kiraly:
Fanart-Investigation
Original-Édes élet

Eberinu

Arrancar Eberinu & Christian ^^ <3
Grimm's relatives^^

Calintz

GrimmJow
Na énis kiteszem amit mostanában alkottam igy egy késő szombat hajnali órábanXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Yakumo

Quote from: Calintz on 2007-04-28, 03:42:04
GrimmJow
Na énis kiteszem amit mostanában alkottam igy egy késő szombat hajnali órábanXXD
Hoppá. Great! :jee:

Eberinu


Eberinu


Member

Nem ego kicsit, hogy magadat rajzolgatod? :D
Amúgy aranyosak, de remélem, hogy élőben nem ugranak szét ennyire a melleid, mert akkor sajnálnám szegény derék Christian-t. :rolleyes:

Eberinu

Ecsém, a póz miatt van ugy :D Azért nemtom láttál e már nőt melltartó nélkül,de nem egyenesen előre merednek ott a dolgok XDDD pfff...azért kösz....és Jah, egosita vok :P

Member

Nos, ha végiggondolod, hogy milyennek láttál animecon-on, és végiggondolod a kérdésedre a lehetséges válaszokat, szerintem már tudod. :D

Legutóbbi agyviharom:
Molestus (Nem, ő nem Haku, annak nem volt rés a hasán, amiből szúnyogok törnek elő ^^)

LuckyDingo

NAh csatlakozok én is a fanartosokhoz.. és ego vagyok /bár legkevésbé se hasonlít hozzám. sztem/
Szal egy Arrancar féleségként rajzoltam meg magam és *dobpergés* színes cerkával színeztem lol XD
Tom aránytalan meg minden, de nekem ez csak így megy lol :P[spoiler=ezitten]
[/spoiler]

minuszmiki

Teljesen jó  :jee:

Bishop

http://img159.imageshack.us/img159/8164/200705060292zz2.jpg

már egszer belinkeltem de akkor nem kaptam semmi kritikát, szal megint belinkelem, alapből én lennék mint vaizard de nekem nincs valami anime szerű fejem így kicsit sem hasonlít



LuckyDingo

Nah egy kis bleach fanart, a milyen lenne ha.. kategóriából :D Találjátok ki kiről lett mintázva ez a kép? :XDD

Member

#2608
Kon?

Ne már, hogy minden kapitánynak és helyettesnek van megfelelője az arrancaroknál?!

Eberinu

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-24, 13:24:37
Nah egy kis bleach fanart, a milyen lenne ha.. kategóriából :D Találjátok ki kiről lett mintázva ez a kép? :XDD

Drága Grimmie ^^