Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: yaone on 2007-08-03, 23:38:56
ja
majdnem kihagytam
mivel itt valaki szerint én egyszerűen egy beképzelt  liba vagyok, megkímélnék mindenkit a további beképzeltségemtől
bocs a rajzokért meg minden. nem teszek fel többet , mert úgylátom h zavaró

hát ha bármi ilyesmi esetleg tényleg meg is történt, sztem ne törődj vele, marhajó volt az a két kép, amit láttam tőled! a te képeid miatt voltam hajlandó benézni ebbe a topic-ba először a fórum történetében  kb :haha: (pl Member képeitől (sorry :D) a frász kerülget :__devil: :haha:)
annyira nem értem, amikor egyes emberek csak azért távoznak a fórumról, mert néhányan bunkók vele. tedd simán ignore-ra azokat akik zavarnak és onnantól nem kell olvasnod a hülyeségeiket ;)

Member

Jó, akkor a történet, mielőtt félreértések történnének:
[spoiler]Volt egy javaslatom, hogy egyszer csinálhatna egy lolis vagy faszis képet, mert mindig csak érett nőket rajzol. Ma kaptam választ, hogy csinál egyet a megfelelő ellenszolgáltatásért. Rákérdeztem, hogy nem-e pofátlanság képért pénzt kérni, a másik meg, hogy rajztippet adtam, nem megrendelést. Innen meg eljutottunk oda, hogy neki mennyi meló egy kép, én meg mondtam, hogy a kezdőknek is van az ugyanennyi és nem örülök neki, hogyha valaki még a rajzban is ennyire anyagias és nem csak neki nehéz ennyire összeszedni a felszerelésre a pénzt. Onnan durvult el egy kicsit a dolog.[/spoiler]
Előferdül az ilyesmi. Nem kell itt hattyúdalt játszani, felőlem kölcsönösen ignore-ra tehetjük egymást, aztán élhet mindenki boldogan.

FAZÉK: Ha a frász kerülget, akkor az egyik célomat máris elértem. :D

yaone

#2702
 :_off:
direkt nem írtam a neved, úgyhogy ne csináld a feszkót. nem miattad írtam, úgyhogy pláne ne csináld . nah akkor ki az ennyire hülye?
és pls ne puhítsd a dolgokat mert nekem nem így írtál , és ezt te is tod
fazék  : komolyan elveszi az ember kedvét. és sajnos sok helyen  megy ez
nem ezért linkelgetek ,de ha ennyire zavaró akkor legfeljebb nem linkelgetek, csak gondoltam leírom miért

Soldier

Quote from: yaone on 2007-08-04, 00:31:07

de ha ennyire zavaró akkor legfeljebb nem linkelgetek, csak gondoltam leírom miért

hm tum semmi közöm hozza de itt ilyet senki nem irt o.O

Fazék te meg nezd a topicot ;)  ez nem tipp volt :P

Member

 :_off: (Holnapra úgyis törli egy felfedezőbb kedvű modi, végülis remélem)
Már bocs, de a
Quotevalaki szerint én egyszerűen egy beképzelt  liba vagyok, megkímélnék mindenkit a további beképzeltségemtől
jellegű mondatokat nem szeretem, főleg, mert nem ezt mondtam, max hozzáképzelted, és nem szeretem, ha levalakiznek és indult a találgatás, hogy ki bánthatta meg "szegény" leányt.

yaone

Quote from: Member on 2007-08-04, 00:47:51
:_off: (Holnapra úgyis törli egy felfedezőbb kedvű modi, végülis remélem)
Már bocs, de a
jellegű mondatokat nem szeretem, főleg, mert nem ezt mondtam, max hozzáképzelted, és nem szeretem, ha levalakiznek és indult a találgatás, hogy ki bánthatta meg "szegény" leányt.
jah az jó ötlet ^^
látom nem veszed az iróniát még mindig  :D

Selmo

Átvonultok az offba vagy bezárjam a topicot fél napra?
Amúgy 1 ember miatt tényleg nem éri meg elmenni, ignore és kész, persze tudom, ez nem ilyen egyszerű. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Selmo on 2007-08-04, 01:06:32
Átvonultok az offba vagy bezárjam a topicot fél napra?
Végülis témába vágó okok miatt megy a vita. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kazenokizu

Alkottam kicsit este. Rajz kézzel, utómunkálat Photoshoppal.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

minuszmiki


Soldier

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-07, 01:32:50
Alkottam kicsit este. Rajz kézzel, utómunkálat Photoshoppal.

grat grat   :cool:

Member

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-07, 01:32:50
Alkottam kicsit este. Rajz kézzel, utómunkálat Photoshoppal.
Aranyos, de sokkal kíváncsibb lettem volna egy full kézi rajzra.

Eberinu

Unalom űzésként...
Satyrs

Soldier

#2713
MyThird/MyThird

Harmadik Művem?!
egyiken csak latszik vmi ,azert tettem fel 2-t mert a vaku nagyon kiszedet nem 1 halványabb vonalat.. tudom nem vmi mestermü de nekem tetszik :redface:

Member

3. műhöz mérten nagyon jó. És pont három részen változtatnék. :D

Soldier

Quote from: Member on 2007-08-09, 22:31:08
3. műhöz mérten nagyon jó. És pont három részen változtatnék. :D

min ?, hallgatlak^^ btw köszi

Lythis

Quote from: Soldier on 2007-08-09, 21:26:27
MyThird/MyThird

Harmadik Művem?!
egyiken csak latszik vmi ,azert tettem fel 2-t mert a vaku nagyon kiszedet nem 1 halványabb vonalat.. tudom nem vmi mestermü de nekem tetszik :redface:
egész jó! persze, bele lehet kötni, de szerintem 3adik műnél még bőven belefér 1-2 "hiba".

motifator

Quote from: Soldier on 2007-08-09, 21:26:27
MyThird/MyThird

Harmadik Művem?!
egyiken csak latszik vmi ,azert tettem fel 2-t mert a vaku nagyon kiszedet nem 1 halványabb vonalat.. tudom nem vmi mestermü de nekem tetszik :redface:
Szép :) De tessék venni egy rendes vázlatfüzetet, és örökre elfelejteni a kockásat ;)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2007-08-10, 01:05:20
Szép :) De tessék venni egy rendes Wacom Graphire táblát, és örökre elfelejteni a papírt ;)
FiXED

Member

Quote from: Zsiga on 2007-08-10, 01:09:57
Quote from: motifator on 2007-08-10, 01:05:20
Szép :) De tessék venni egy rendes Wacom Graphire táblát, és örökre elfelejteni a papírt ;)
FiXED
És megszólala az eretnek, akinek papíron nem megy. :__devil:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-08-10, 10:55:12
És megszólala az eretnek, akinek papíron nem megy. :__devil:
Se papíron se digitáblán nem tudok rajzolni, de legalább nem is erőltetem...   :hehe::D

Soldier

Thanks  :redface: v.fütetet majd szerzek valhonan de tábla valahogy nem fekszik ^^

yaone

ha jól emlékszem, itt kérte valaki h szinezzem ki a tűzdémont
hát, az eredeti jobb  :frown:
http://kicsisup.deviantart.com/art/Fire-Daemon-color-62287407

Selmo

Aham, én voltam. És szerintem :cool: lett. :merci: Saved. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Member

Remélem, hogy minimálisan felismerhető, röpke fél órás szösszenet. :)

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-08-17, 19:01:18
Remélem, hogy minimálisan felismerhető, röpke fél órás szösszenet. :)

Nincs elég kockafeje (+ a ':3'-száj is hiányzik).  :ejnye: :lazza:

Member

Pont ezt akartam elkerülni, alapból lehetne a "japán south park". :ejnye: :D

Én

Szerintem jobb, mint az eredeti :szemuveges:

Cartmen

Én is csináltam egy gyors rajzot fél órán át csináltam
Itt van

Bishop

Egész jó,a szinezés főként. Mi ez? Yuyu Hakusho?  :jee:

yaone te meg ne menj el te vagy az én idol-om  :angyali: azoktól szinektől még mindig padlót fogok olyan jók és részletesek.