Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Cartmen

aha értem

a következő rajzomra megrópálok több időt szánni

Eberinu

Hát tényleg függő, pl egy sketch max 1 óra, egy rendesebb vázlat kb 2, és ha esetleg nekiállok festegetni 3-4.


minuszmiki

Az alsó holdas része kicsit műanyag, de az összhatás elég jó, tetszik.  :jee:

yaone

Quote from: minuszmiki on 2007-09-13, 14:04:12
Az alsó holdas része kicsit műanyag, de az összhatás elég jó, tetszik.  :jee:
pontosítsd pls, nem szeretem a műanyagot, kijavítanám
jobb lenne természetes hold, árnyaltabb felhők ? ( eredetileg fényképekről dolgoztam )
hm mondjuk a palota olyan mint egy játékvár...


minuszmiki

A palota teljesen jó meg a felhők is, a hold körül lévő piros szegély kicsit valószerűtlen hatást kelt, de a maradék rendben van. :)

Kvikveg

Nem azert valoszinutlen, mert jobbrol balra kivilagosodik? Igy kapasbol egy termeszeti jelenseg sem jut az eszembe, ami ilyet indokolna. A hold tul perfekt, a felhok meg nem tul felhoszeruek. A palota tokjo a hold aljaig, utana balra viszont az alul lathato novenyzet nagy. Ugy ertem nagy pamacsok vannak ott, mintha kozel lenne, nem ott tavol a palotanal. (Lehet, hogy igy is van?)
A folotte levo viszont tetszik.  :haha:
Az az erdkes, hogy ezen is nagyok a tavol levo novenyek, de nem zavaro, nem is vettem eszre elso latasra. Gondolom a kod miatt van, az felulirja a meret alapjan becsult tavolsagerzetet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2007-09-13, 18:25:42
Nem azert valoszinutlen, mert jobbrol balra kivilagosodik? Igy kapasbol egy termeszeti jelenseg sem jut az eszembe, ami ilyet indokolna.
Jé, tényleg, ez eszembe sem jutott/fel sem tűnt. :haha:

yaone

Quote from: minuszmiki on 2007-09-13, 17:54:27
a hold körül lévő piros szegély kicsit valószerűtlen hatást kelt
pont ezt vettem át fényképről ^^"

Quote from: Kvikveg on 2007-09-13, 18:25:42
Nem azert valoszinutlen, mert jobbrol balra kivilagosodik? Igy kapasbol egy termeszeti jelenseg sem jut az eszembe,
valóban nincs ilyen, mint ahogy hegyes fülű emberek sem léteznek ,akiket tündének hívunk :) az alsó és az oldalsó kép a végeredményben ugyanaz a kép lesz ha elkészülnek, és kellett egy átmenet a kettő közé ( maga a megoldás nekem tetszik, pont azért használtam )
Quote from: Kvikveg on 2007-09-13, 18:25:42
Ugy ertem nagy pamacsok vannak ott, mintha kozel lenne, nem ott tavol a palotanal. (Lehet, hogy igy is van?)
pont úgy, a palota nagyobb volt, utólag vettem kisebbre, mert számomra zavaróan nagy volt és megtörte az egységet

Quote from: Kvikveg on 2007-09-13, 18:25:42
Az az erdkes, hogy ezen is nagyok a tavol levo novenyek, de nem zavaro, nem is vettem eszre elso latasra. Gondolom a kod miatt van, az felulirja a meret alapjan becsult tavolsagerzetet.
azok valójában nem nagy növényzetek, hanem domboldalon elhelyezkedő növényzetek (mintha a völgy közepén ülnénk  , és a domborzat egyenetlensége miatt tud a domb lábához mélyen bekúszni a köd )

hát úgy tűnik, a részletekben pont az szúr szemet, amit direkt alkalmaztam, ez egy másféle megközelítést fog kívánni ,már látom előre :D

Meske

Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:
Űbergagyi Sellő
Azt hiszem inkább maradok a régi, jól bevált papír és ceruza kombónál...  :redface:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Solid Snake

Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:

Gimp?
Csak nekem ugrott be a Ponyvaregény ennek a szónak az olvastán?  :lol:

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2007-09-16, 20:25:10
Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:

Gimp?
Csak nekem ugrott be a Ponyvaregény ennek a szónak az olvastán?  :lol:

szerintem igen  :lul:

Cartmen

Quote from: Soldier on 2007-09-16, 20:25:32
Quote from: Solid Snake on 2007-09-16, 20:25:10
Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:

Gimp?
Csak nekem ugrott be a Ponyvaregény ennek a szónak az olvastán?  :lol:

szerintem igen  :lul:

szerintem is    :rotfl:

Zsiga

Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:
Űbergagyi Sellő
Azt hiszem inkább maradok a régi, jól bevált papír és ceruza kombónál...  :redface:
Egérrel rajzoltad, ugye? Akkor meg mit csodálkozol? :) Papírra se tudsz megfelelő eszközök nélkül rajzolni (próbáld csak ki, valahogy rögzíts az egérre egy ceruzát és rajzolj vele papírra úgy hogy az egeret fogod), számítógépnél ugyanez a helyzet, rajztábla nélkül nem igazán fog menni.

Solid Snake

Soldier & Cartman: egy kis hint:

[spoiler=megfelelő idézet a Ponyvaregényből]Z: Bring out the Gimp.
Maynard: The Gimp is sleeping...  :__devil:[/spoiler]

Quote from: Zsiga on 2007-09-17, 14:45:09
Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:
Űbergagyi Sellő
Azt hiszem inkább maradok a régi, jól bevált papír és ceruza kombónál...  :redface:
Egérrel rajzoltad, ugye? Akkor meg mit csodálkozol? :) Papírra se tudsz megfelelő eszközök nélkül rajzolni (próbáld csak ki, valahogy rögzíts az egérre egy ceruzát és rajzolj vele papírra úgy hogy az egeret fogod), számítógépnél ugyanez a helyzet, rajztábla nélkül nem igazán fog menni.

Egyszer régen megpróbáltam Dragon Ball Z-os szereplőket megrajzolni Paintben még a PII-es gépemen. Igen hamar rájöttem: nem ment.  :D

Meske

Quote from: Zsiga on 2007-09-17, 14:45:09
Quote from: Meske on 2007-09-16, 20:15:27
Nem egészen fanart, de gondoltam megosztom veletek, hogy mit szenvedtem össze tegnap a Gimppel első próbálkozásra:
Űbergagyi Sellő
Azt hiszem inkább maradok a régi, jól bevált papír és ceruza kombónál...  :redface:
Egérrel rajzoltad, ugye? Akkor meg mit csodálkozol? :)
Nem csodálkozom egy kicsit se, tudtam, hogy egérrel nem lehet normálisan rajzolni, de hát unalmában bármivel elszórakozik az ember...  :haha:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

yaone

#2776
Quote from: Meske on 2007-09-21, 22:08:51
Quote from: Zsiga on 2007-09-17, 14:45:09
Egérrel rajzoltad, ugye? Akkor meg mit csodálkozol? :)
Nem csodálkozom egy kicsit se, tudtam, hogy egérrel nem lehet normálisan rajzolni, de hát unalmában bármivel elszórakozik az ember...  :haha:
lehet, azt a tájképet én is egérrel rajzoltam. tény h sokkal tovább tart mintha lenne tablet   :frown:

Eberinu

Csak egy vázlat, de a vélemény érdekel (épitő és romboló kritika egyaránt:D )
Berserker

minuszmiki

Az arca kicsit torz, az orr nem a száj fölött van és a bal szemei is túlzottan kint van az arc szélén. A test viszont tetszik, bár a hatalmas lábfejek kicsit rontják az összképet. De azért elég jó. :)

Eberinu

Próbáltam kicsit pszichosra csinálni,mostanra már a szinezés félig kész is (suliba tök yo előadások alatt szinezni^^)

Member

Az arccal van nekem is egyedül bajom. Ja, meg tippem sincs, ez miért berzerker? :D

Eberinu

#2781
Bersi kész
Na szóval elég egyértelmű hogy miért berserker:) Hát FF X-2:D

Member

Ja, így már értem. Bár nekem a berzerker az egy tépet arcú orrba-szájba tűzgolyókat lövő kiméra. :D

Eberinu

#2783
Again just a sketch!
Water

Edit: már a kész színes verziója:
Water színes

Member

Sokadjára csak sikerült némi hasonlóságot csinálnom a kép és a párom közé.

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-10-20, 15:23:57
Sokadjára csak sikerült némi hasonlóságot csinálnom a kép és a párom közé.

[spoiler=bocsánat, de...]Azok a dementorkezek...  :muhahah:[/spoiler]

Member

Quote from: Solid Snake on 2007-10-20, 16:27:26
[spoiler=bocsánat, de...]Azok a dementorkezek...  :muhahah:[/spoiler]
Rossz szokásom, sajnos. :/

chilip

Quote from: Eberinu on 2007-10-04, 18:41:14
Again just a sketch!
Water

Edit: már a kész színes verziója:
Water színes

:jee: ez még a Tengen Toppába is elment volna ;) Nia mellé beastman-nek (ez dícséret akar lenni... )

Eberinu

Értelmetlen firkálmányok:
Knight
Scorpid lady

Eberinu