Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Nagyon fl(ö)ash lenne egy ilyen paklivel nyomni. :D
Nem csinálod meg a királyokat meg a bubikat is? Onnantól simán ki lehetne adni. XD

Eberinu

Nemtom,ez csak olyan fantáziálgatós karakter lett,ilyen ötletek egyszer vannak,de sorozatgyártásban nemtom hogy a többire lenne valami ötletem...

Eberinu

Még egy royal vázlat (hogy pontosan mikor lesznek ezek színesek is, azt nemtom:D).
Royal Flöss 2

minuszmiki

Az előző jobban tetszik, de ez is frankó.  :jee:

Eberinu

#2794
PanDemona vázlat
Már színesen Royal és Pan.
Royal ring
PanDeomna

Soul

Lehet velem vana baj de színezés nélküli rajzok jobban tetszenek. ÉS a Royal Flöss rajz jött be jobban  :smile:

Bishop

Én is így vagyok vele, a szines képeid engem néha már zavarnak, mert nem szeretem ezt a szinkavalkádot, túl giccses. De a fekete fehér képeid tökéletesek, mondjuk néhol szürke vagy feketén kiemelsz valamit mondjuk a kártyán a pirost valami erős piros szinnel és máris sokkal szebb.  :jee:

Soldier

Quote from: Eberinu on 2007-11-14, 21:08:33
Royal ring

ez tetszett a legjobban, a többi is njo. de valahogy a szinezés tetszik,a rajzolas tetszik szvl win. grat  :jee:

Eberinu

Hülye színes nem akar ugy fogni ahogy én akarom...ráadásul a scanner is annyira fényesség teszi az egész rajzot,hogy tompul minden...


Soul

Ez wow  :smile:.Érdekes, de rajzolhatnál 1 succu-t is amint csapkodja magát ostorral  :smile:.

Eberinu

Áááá, a succu a legbénább minion sztem:D a Void a legaranyosabb, imádom^^ De majd egyszer talán arra is sor kerül:D Csinálok egy saját Looking For Group képregényt,csak chibikkel:D

Solid Snake

Quote from: Eberinu on 2007-11-22, 20:08:35
a Void a legaranyosabb, imádom^^

[spoiler=off]Az már a becsavarodás jele, ha ezt olvasva a programozás jut eszembe?  :3x3:[/spoiler]

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2007-11-23, 00:46:17
[spoiler=off]Az már a becsavarodás jele, ha ezt olvasva a programozás jut eszembe?  :3x3:[/spoiler]
1

yaone

Quote from: Próféta on 2007-11-23, 16:19:12
Quote from: Solid Snake on 2007-11-23, 00:46:17
[spoiler=off]Az már a becsavarodás jele, ha ezt olvasva a programozás jut eszembe?  :3x3:[/spoiler]
1
1   :frown: :frown: :frown:

nekem tetszenek kiszinezve is a rajzok, megfogsz valamit abból amit a japánok olyan nagyon tudnak 


Freyja

Hű, de régen jártam már erre..

A Void tényleg nagyon ott van. :D Az az arckifejezés!  :Kiraly:

noriko

Quote from: Freyja on 2008-01-17, 00:04:20
Hű, de régen jártam már erre..
tényleg nagyon

hoztál nekünk valamit? :D
"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

Quote from: Eberinu on 2007-11-21, 18:53:16
A drágám általam elképzelt voidja, Klathnuz:D

A legjobb voidwalker név, amit eddig láttam a Krak'ho volt. (Nem vicc, tényleg kiadhat ilyet a névgenerátor :) )

Freyja

#2808
Quote from: noriko on 2008-01-17, 00:20:22
hoztál nekünk valamit? :D

Hoztam. :D
Csak már nem emlékszem, hogyan kell normálisan belinkelni...
(Ha vki felvilágosítana, azt nagyon megköszönném.  :redface:)

Addig is itt egy photoshopos kép, tesóm megrendelésére készült.
http://images.netbag.hu/20071227/1198777568890.jpg

Member

Hát, nem lett valami nagy szám, pedig fejben oly szépen kirajzolódott.
Eredeti
Minimális átdolgozás Pixiá-val

teraflare

No hogy a Ramiz által rámruházott nárcisztikus hajlamom tovább bizonyítsam:
Ezt a képet (karikatúra) nem én rajzoltam (ha jól olvastam az aláírást akkor szeki) de én lennék rajta és nagyon tetszik.  :lol:

Member


Member

Szépen meghalt a topic. :frown:
Jézus (nincs rajta kereszt, vér, valláskritika, stb.)
[spoiler]Már megint összecsaptam a színeket, vmit kezdenem kellene magammal[/spoiler]

Zelda

Nos, mivel épp ideje életet lehellni ebbe a témába, itt a legújaf fanpic-em. :D
00Gundam-Seven Swords

Member

Nem szeretem a mechákat, de ez nagyon szép lett, grat. :appl: Kezdj el doujinshi-t és minden képkockán dolgozd ki így. :haha:

Zelda

Hát mechát nem is nagyon szoktam rajzolni, de a Gundam-ot imádom, úgyhogy azt muszály voltam :D
Azon kívül csak egy mecha rajzom van ez: FullMetalPanic-Arbalest

Selmo

A képek jók. :jee:

Mellesleg http://muszaj.try.hu/

A tökéletesség unalmas.

Zelda

No itt van az összes eddigi jelentősebb rajzom ha valakit esetleg érdekel  ::)
Allen Walker
X-the anime
Hollow Ichigo
Gundam Seed Destiny-Kira, Athrun és Shinn
Nem anime:
Pegazus
Sárkány
Na szemezgessetek, még vannak rajzaim, úgyhogy kérésre a többit is szívesen megmutatom  :P :haha:

pet

http://fc03.deviantart.com/fs14/f/2007/042/3/0/The_Souls_by_Artgerm.jpg ezt egyik haverom linkelte, nem tudom ki rajzolta ezeket, de durván jók :)