Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

sirtomi


chilip


Próféta

Van egy ilyen vicces népművészet, hogy films in 5 seconds (még extrémebbek, mint a nyuszikás videók). Persze igazából kb. 12-18 másodpercig tartanak.

Néhány jópofi darab: (vigyázat, spoileresek... néha)
Kill Bill
The Matrix
Lost in Translation
Jurassic Park (LONG)
The Two Towers
2001 Űrodüsszeia
Memento
Groundhog Day

TokiKake
Dragon Ball
NGE


Zen

Csatlakozom az élőttem szólóhoz:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

#4955
Agyő, nagy ő! (2007)

A tánccsoportommal voltunk ma megnézni ezt a förmedvényt. Távol tartás erősen javallott. Tipikus agyatlan-logikátlan amcsi "vígjáték", gusztustalan jelenetekkel és azonosulhatatlan karakterekkel (Ben Stiller az első 15-20 perc után határozottan átment seggfejbe).
Jómagam is csupán azért tudtam valamelyest szórakozni, mert a társaság kellemes volt.

Dreamcleaver

Quote from: Próféta on 2008-03-07, 19:45:40
Van egy ilyen vicces népművészet, hogy films in 5 seconds (még extrémebbek, mint a nyuszikás videók). Persze igazából kb. 12-18 másodpercig tartanak.

Néhány jópofi darab: (vigyázat, spoileresek... néha)


:lol:

Ezek is aranyosak:
Hook
Revenge of the Sith
Full Metal Jacket

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Das Leben der Anderen

tessék szépen megnézni.

Én

Pár hete láttam, tetszett nekem is. Nemcsak, hogy (állítólag) korrektül bemutatja a stazi tevékenységét, de még HGW XX./7. története is érdekfeszítő. "A mások élete" a magyar cím, úgy talán ismerősebb pár embernek.

kelvor

#4959
August Rush

Erre a 2 órára elhittem, hogy léteznek még csodák és ez nekem bőven elég is volt. Nem az évezred filmje de nem is akar az lenni. Freddie Highmore nagyszerűen játszotta a 11 éves "zene zsenit", le a kalappal. Robin Williams, mint negatív karakter, már csak hab a tortán. Megkapó történet és ZENE. Lehet, ha más hangulatban ülök le elé kikapcsolom 20 perc után de szerencsére, most más volt a helyzet. Nagyon megfogott és nem eresztett egészen a végéig. Egy picit lecsapotnak érzem a végkifejletet, de oda se neki. Jó volt ez így is.

Do you like music?
August Rush: More than food.



Apollo 13

Ezt már csak így levezetésnek néztem. Még mindig egy remek film.  :jee:

Nakedape

No Country for Old Men: Tommy Lee Jones/sheriff  is really godlike.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Próféta on 2008-03-07, 19:45:40
Van egy ilyen vicces népművészet, hogy films in 5 seconds (még extrémebbek, mint a nyuszikás videók). Persze igazából kb. 12-18 másodpercig tartanak.

Néhány jópofi darab: (vigyázat, spoileresek... néha)
The Matrix
GIGA  :lol:

Solid Snake

Quote from: Nakedape on 2008-03-08, 14:05:38
No Country for Old Men: Tommy Lee Jones/sheriff  is really godlike.

Javier Bardem pedig a megtestesült gonosz (call it...).  :__devil:
Az Oscart megérdemelten kapta. Ilyen hihetően pszichopata karaktert viszonylag ritkán látni.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-03-08, 18:42:16
Silence of the Lambs in 5 Seconds
Return of the Jedi in 5 Seconds
Rocky in 5 seconds
Lol.

Kiss Kiss Bang Bang: Jó nagy hülyeség. Röhögtem pár jót, a sztori okés volt, Fucking Captain Magic. Tetszett.

Member

Van egy kettő jó az 5 sec-esek között, de elég sok szóra sem érdemes. A Home Alone ütött. :D

sirtomi


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-03-09, 23:45:38
Quote from: sirtomi on 2008-03-09, 23:42:12
Vas

Ekkora egy szart!

Tömör.
tömerebben:
amúgy én is rákapcsolgattam: már a szinkronhangok miatt megérte :lol:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-03-09, 23:47:20
Quote from: Ramiz on 2008-03-09, 23:45:38
Quote from: sirtomi on 2008-03-09, 23:42:12
Vas

Ekkora egy szart!

Tömör.
tömerebben:

Na ez kábé fél percig tartott, mire leesett, abból húsz másodperc az volt, hogy vártam, hogy betöltődjön az animált gif többi képkockája... Kell nekem reggel is fórumozni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

ádám almái:

durván komolyan istenesen naggyonjó film.

spoileresféle a trailer, talán (nagyon jó ha keveset tudsz.. :D )
de itt van.

brutális karakterek, rengeteg röhögés, és alig kategorizálható gondolkodtató tartalom

csak tessék csak tessék, csak jöjjenek, csak jöjjenek

reposted by Naked Ape Corp.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-03-12, 13:36:16
Szedem... :D

:D

jó , mert kíváncsi vagyok az opínyionodra róla (csak pl h megtudjam, h igazából rossz film pl.. :D)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-03-12, 13:39:56
Quote from: Ramiz on 2008-03-12, 13:36:16
Szedem... :D

:D

jó , mert kíváncsi vagyok az opínyionodra róla (csak pl h megtudjam, h igazából rossz film pl.. :D)
Hmmm, ez nagyon jonak nez ki.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Puru²

#4975
The Mist

Stephen King adaptáció szerencsére a jobbik fajtából ,Frank Darabont (Green Mile,Shawshank Redemption) tálalásában. Aki nem ismerné a novellát : köd áraszt el egy kisvárost amiben mindenféle csúnyaság bújkál ,a legkisebb kb fej méretű a legnagyobb pedig egy háztömb nagyságú van tüskés-csápos ,emberbe-petézős stb.Hogy honnan is jöttek az majd film második felében kiderül . Sztorit amúgy egy bevásárló központban rekedt embereken keresztül fogjuk nyomon követni akiknek a szörnyeken kívül egy elmebeteg vallási fanatikussal is meg kell kűzdeniük.
Összeségében egy korrekt kis szörny film amibe még valami mondanivaló féleség is szorult , az ultra szemét befejezés meg :   :appl:

8/10




Dreamcleaver

Nem volt már régebben is egy horror ilyen címen? Ott is valami köd jött egy városra, csak bevásárlóközpont helyet asszem templom volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 00:58:19
Nem volt már régebben is egy horror ilyen címen? Ott is valami köd jött egy városra, csak bevásárlóközpont helyet asszem templom volt.
igen, volt. John Carpenter jegyezte The Fog címmel. szóval természetesen remake-ről van szó szokásos módon. de állítólag tényleg egész jó lett.

Dreamcleaver

Igen, ez az, kösz. Hogy nekem miért nem jutott eszembe ezen a címen keresni...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

A Carpenteres nem az eredeti? Volt egy kb 80as evekben, meg mostanaban megcsinaltak a remake-jet. A reginel a legnagyobb poen a magyar tv-musor elozetese volt: "oreg halasz mesel a gyerekeknek a tengerparton". Erre kapsz egy horrort.  :lul:
A regibol kb a zenejere emlekszem, mert fel volt veve kazettara... masra nem nagyon. Par eve beleneztem, de nem birt izgatni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.