Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-10-27, 00:54:57
Quote from: Kvikveg on 2008-10-24, 20:00:38
Mmm... erdekes, nekem nem tetszett. Olyan se hus se hal hangulata volt.
nem a hús számít hanem a páclé!!
:lol:

A SWs post: pedig azt hittem nem csuszhat lejjebb... Ezt a CDt meg nem lattam.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-10-27, 03:11:49
mindenképpen érdes a két évvel későbbi zenealbumot is beszerezni, rajta olyan slágerekkel, mint a :

Mindenképpen érdes? Akkor rapidly share (.de) it please!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-10-27, 22:13:20
Quote from: Nakedape on 2008-10-27, 03:11:49
mindenképpen érdes a két évvel későbbi zenealbumot is beszerezni, rajta olyan slágerekkel, mint a :

Mindenképpen érdes? Akkor rapidly share (.de) it please!!! :D

nos kivételesen van mentségem, végignéztem,  nagyrészt meghallgattam, csoda, h írni tudtam :D

ha otthon leszek feldobom valahova ha kéred
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

No Country For Old Men

Fura egy film volt. Nem is tudom miért tetszett, illetve, hogy tetszett e egyáltalán. A történet semmi különös, a vágás pocsék, jó zenéje sem volt. Mégis nézette magát. Azt hiszem a színészi játékok és a dialógusok vitték a hátukon, az amúgy gyengécske sztorit, illetve elragadott ez a poros, nyomott, kilátástalan kisvárosi amcsi hangulat. Mondjuk, ha a seriff karaktere nincs a filmben lehet, hogy nem nézem végig, illetve, ha csak róla szólt volna a film, akkor is élveztem volna.

7/10


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Max Payne

What I expected: film noir hangulattal átitatott depresszív történet egy nothing to lose bosszúálló főhőssel, rengeteg belső monológgal, némi maffiaszállal, néhány fincsi bullet time jelenettel

What I got: dögunalmas történetvezetés és hihetetlenül elcseszett adaptálás, üres karakterjellemek, nulla monológ (csak az elején + végén, de annak sincs köze a játék mesteri monológjaihoz), kb. 10 mp-nyi bullet time.

Hatalmas csalódás.  :ejj:

3/10

Cloud

 :wtf:
Tényleg ennyire elcseszték? No akkor lehet kihagyom... :ejj:

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2008-10-30, 19:07:46
Max Payne

What I expected: film noir hangulattal átitatott depresszív történet egy nothing to lose bosszúálló főhőssel, rengeteg belső monológgal, némi maffiaszállal, néhány fincsi bullet time jelenettel

What I got: dögunalmas történetvezetés és hihetetlenül elcseszett adaptálás, üres karakterjellemek, nulla monológ (csak az elején + végén, de annak sincs köze a játék mesteri monológjaihoz), kb. 10 mp-nyi bullet time.

Hatalmas csalódás.  :ejj:

3/10

/r normális t0rren1. Nem CAM-es, nem átverés verzió. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Amint lesz  r5/r3 belőle azért megnézem. Addig kihagyós. (kb másfél két hónap míg lesz  nem camos változat)

chilip

megnéztem a Max Payne-t és nekem meg kimondottan tetszett :)

sirtomi

Quote from: Solid Snake on 2008-10-30, 19:07:46
Max Payne

What I expected: film noir hangulattal átitatott depresszív történet egy nothing to lose bosszúálló főhőssel, rengeteg belső monológgal, némi maffiaszállal, néhány fincsi bullet time jelenettel

Itt rontottad el! Én semmi ilyesmit nem várok tőle, már a bemutatóból kiderül, hogy a játékból semmit sem vettek át, szóval könnyen előfordulhat hogy meg se nézem :)

Quote from: chilip on 2008-11-01, 15:43:16
megnéztem a Max Payne-t és nekem meg kimondottan tetszett :)

Gondolom neked nem voltak nagy elvárásaid és nem a játék hangulatát és történetét szeretted volna viszont látni :)

chilip

pontosan, ennyi pénzből ennél jobban nem is teljesíthettek volna :) a film nagyon jó volt, de NEM a játék. Annak volt saját hangulata, és ennek is van. :)

Xzone

Quote from: chilip on 2008-11-03, 15:00:09
pontosan, ennyi pénzből ennél jobban nem is teljesíthettek volna :) a film nagyon jó volt, de NEM a játék. Annak volt saját hangulata, és ennek is van. :)

De akkor miért Max Payne a film címe egyáltalán?

sirtomi

Mert az alapötlet onnan van és így jobban el lehet adni :)

Dreamcleaver

Tropic Thunder

Hát nem dobtam magam hanyatt tőle, illetve jobban mondva nem dolgoztatta meg különlegesebben a rekeszizmaimat. R. D. Jr-é volt az egyetlen értékelhető karakter a filmben, és ő fergetegesen is alakította a feka századost alakító ausztrál sztárt. Rajta derültem párszor, de főleg a kínaiul beszélős jelenete tetszett.  :D Ben Stiller még mindig szar színész, Jack Blacknek meg elég lapos karaktert adtak. Nick Nolte végül is jó volt, Tom Cruise meg Tom Cruise, én személy szerint rühellem a fickót. A film szvsz a kezdést és pár R. D. Jr-es jelenetet leszámítva uncsi volt, néhol meg idétlen.

6/10

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Das Leben der Anderen (A mások élete, 2006)
imdb, port.hu, slowpoke

NDK, nyolcvanas évek. A Stasi egyik megfigyelőtisztjének szemszögéből nézve látjuk a megfigyelt drámaíró és kedvese, a színésznő életét. Ennek a magánéletnek az eseményei azonban kihatással vannak az ügynök főnökeire, a politikára, de még magára az ügynökre is.

Nem tudok sokat összeszedetten mesélni a filmről, de azt elmondhatom, hogy a nagy hájpot megérdemelte. Magával ragadó, átérezhető történet-és érzelemgubancot tár elénk, amely a cseppet sem vidám (és a filmben a maga valójában bemutatott) kommunista rendszer árnyékában baljós irányban halad. Kimondottan jó színészek tálalják, különösen a főszereplő Stasi-ügynököt játszó Ulrich Mühe nyűgözött le. Sok megrázó élmény, erős pont van a filmben. Rám a legnagyobb hatást az gyakorolta, [spoiler=]amikor a Stasi-beli főnök beígéri szegény CMS-nek, hogy a pasija nem fogja megtudni az árulását, majd utána iszonyú átlátszó színészi játékkal fedezi fel a küszöböt a megismételt házkutatásnál.[/spoiler]

Ramiz

Jó ez a németes szikárság. Importálni kéne Hollywoodba is egy keveset (= 13402 db Hercules repülőnyit).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-11-06, 18:41:17
Teszteljem helyetted is? :D
Ha van olyan elborult beteg ízlésed mint nekem... :D

.Attila


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#5695
Quote from: .Attila on 2008-11-07, 15:24:25
Ugyan japán, de most mégsem oda rakom.
Gyurmahorror: http://geekz.blog.hu/2008/11/07/a_lancfureszes_cseled
Zsenialis modon elmebeteg. :muhahah:

"Stay in my memory" by Bim
http://www.youtube.com/watch?v=zsELXlALTak
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


kikuchiyo

A stílus alapján ugyanazok alkották, mint a láncfűrészest:
Bloody Date - http://www.youtube.com/watch?v=UHOTOA2bLQs
Még jobb is szerintem.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-08, 16:28:57
A stílus alapján ugyanazok alkották, mint a láncfűrészest:
Bloody Date - http://www.youtube.com/watch?v=UHOTOA2bLQs
Még jobb is szerintem.

Sick... :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-08, 16:28:57
A stílus alapján ugyanazok alkották, mint a láncfűrészest:
Bloody Date - http://www.youtube.com/watch?v=UHOTOA2bLQs
Még jobb is szerintem.
A vegeto leltekintve jo. De a vege... bleh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.