Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Xzone

Primer

:confused:

Azt biztosan tudom, hogy ez jó volt. Ilyen mennyiségű mindfuck-ot rég láttam már egy helyen.

Cloud

#7201
The Extraordinary Adventures of Adele Blanc-Sec(Adéle és a múmiák rejtélye)
http://www.imdb.com/title/tt1179025/

Ma néztük meg moziban asszonnyal.
Ez nagy hülyeség volt, de tetszett. :D
Volt benne ősmadár, hülye francia rendőrök, poénkodó múmiák, kicsit Tomb Raider beütésű 20.század elejei amazon... Én végig röhögtem az egészet.  :rotfl:
Sokan szidják, de nekünk tetszett.

(filmelőzetesek közül az Aranyhaj nagyon bejön. Újabb klasszukus rajzfílm a mozikban a Hercegnő és a béka után)

kikuchiyo

Failure is the default option

Próféta

Quote from: Xzone on 2010-09-17, 23:18:55
Primer
Érdemes még egyszer-kétszer megnézni. Ha nem is fogsz mindent érteni, de azért majd valami derengeni fog.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2010-09-17, 23:34:31
Quote from: Xzone on 2010-09-17, 23:18:55
Primer

mindfuck

Egyesek szerint a grafikon (jobb alsó sarok) pontosan követi a filmet.

Ezt már korábban sem tudtam eldönteni: ez tényleg mind levezethető a filmből?

Amúgy imádom a Primer-t... a mindfuck egy dolog, de ez a reálos (mérnökös) hozzáállás az időutazáshoz, szemben a sok látványos szokásos sztorival, az tetszett a legjobban a filmben. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Leara

A nagyon nagy Ő:
Nem tudom mi van velem, hogy mostanában egy csomó filmet TV-ből veszek fel  :D. Jó kis vígjáték volt, de bánom, hogy nem eredeti hanggal néztem, ugyanis Gwyneth Paltrow szinkronja végig nagyon zavart, nekem valahogy fülsértő volt.
MAL

kikuchiyo

#7207
Quote from: Ramiz on 2010-09-18, 10:43:19
Ezt már korábban sem tudtam eldönteni: ez tényleg mind levezethető a filmből?

gyk: it's a joke ;)

Itt egy 'valós' idővonal a filmről
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2010-09-18, 12:22:18
Itt egy 'valós' idővonal a filmről

Ja, bocs, nem néztem meg a linket, természetesen erre az idővonalra gondoltam, nem a gubancosra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Acchan

Quote from: Xzone on 2010-09-17, 23:18:55
Primer

:confused:

Azt biztosan tudom, hogy ez jó volt. Ilyen mennyiségű mindfuck-ot rég láttam már egy helyen.
De jó, h eszembe juttattátok!!! Mostanában megakadt rajta a szemem, csak vhogy kiment a fejemből, h ezt nekem látnom kell.  ^^ Le is töltöttem. :3

Quote from: Ramiz on 2010-09-17, 20:26:49
A Kis vuk mellett más magyar filmek is elérték már az IMDB bottom-listáit:
http://www.imdb.com/title/tt1309000/
wtf is this shit  :eek:

Coco Avant Chanel

Tegnap este lestem meg a Coco Chanel-t megálmodó és létrehozó ikonikus Coco (aka Gabriel) Chanel-ről készült életrajzi ihletésű Audrey Tatou nevével fémjelzett filmet.
Ez aztán erősíti a franciákról alkotott sztereotípiákat.  :D
Egyébként érdekes volt, de ennél jóval többet vártam tőle.

nikici

Látta már itt valaki a Meredek pályát? Egy 2001-es film. Úgy ültem neki, hogy megnézem, hogy törölhessem végre, de végül kellemeset csalódtam benne, mert nagyon állat vígjáték.  :rotfl: :cool:  Rég láttam olyat, amiben nem erőltetettek a poénok. :D A sztori elég kiszámítható, de a tálalás az csúcs. A szereplők nagyon hülyék, ahogy állandóan szopatják egymást. Meg tetszett, hogy itt nem volt beleerőltetve ilyen nagy melodráma a barátok között, vagy akár a szerelmi szálon. A Hangoverből a szakállas manus itt is csúcs. XD Egyik kedvenc jelenetem, mikor [spoiler]berakták részegen a kocsiba, beültek és elkezdték pörgetni, majd felébresztették. XD Na meg mikor az öccse belesz*rt a vizeletes pohárkába. :lul:[/spoiler]

Meg pár napja megnéztem a Forever strong filmet, vagy magyar címén a Csapatszellemet. Kivételesen szerintem a magyar cím sokkal jobban illik rá. Jó film volt, tetszett.

Bruce

Megvilágosodtam! Most adták le retekklubbon az Indiana Jones 3 -at, és pont becsöppentem az utolsó 15-20 percére. Emberek, hát itt a válasz! Ivott a grálból! Ezért élte ez túl az atomot! És még azt mondják rá, hogy baromság, pedig látjátok, van rá magyarázat! :lol:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Próféta

Quote from: Bruce on 2010-09-26, 23:46:07
Ezért élte ez túl az atomot!
De a hűtőszekrénybe azért be kellett bújnia, hogy a ruháját megóvja. Minden világos!

nikici

Quote from: Bruce on 2010-09-26, 23:46:07
Ivott a grálból! Ezért élte ez túl az atomot! És még azt mondják rá, hogy baromság, pedig látjátok, van rá magyarázat! :lol:

Nem jó. Az apja is ivott grálból, mégis halott már a 4. részben. :D
Erre nincs magyarázat, ez tényleg baromság. :muhahah:

Bruce

Quote from: nikici on 2010-09-27, 01:03:54

Nem jó. Az apja is ivott grálból, mégis halott már a 4. részben. :D
Erre nincs magyarázat, ez tényleg baromság. :muhahah:
Jó de őt hasba lőtték, a grál meg biztos olyan mint a gomba a Mario-ban. Ha neked mennek, új kell belőle. :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xzone


nikici

Quote from: Xzone on 2010-09-27, 02:12:39
Lásd az aláírásom.
QuoteFor example, we have our own theory that The Kingdom of the Crystal Skull  occurs entirely in Indiana Jones's mind--he hallucinates the whole goddamn mess while slowly dying from radiation poisoning in a lead-lined fridge.
:lol: Idáig ez tetszik a legjobban. De ez sem tökéletes magyarázat, mert az 5. részre, ami még ezután lesz, nem ad magyarázatot. :D

Acchan

Quote from: Xzone on 2010-09-27, 02:12:39
Lásd az aláírásom.
:kocc: Azon a hűtős részen még mindig nem sikerült túltennem magam.  :D

Primer

Tetszős ez a minimalista intelligens SF.  :jee: Már csak azért is, mert üde színfolt az időutazós filmek dömpingjében.  :smile:

Szalontüdő
6 perces rövidfilm az előítéletről. Zseniális!!!
Itt megnézheti, akit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=C7AKPYyc08A


Ramiz

Symbol (2009, japán) - A tavalyi év egyik legjobb filmje, eszetlenül elborult, költői, filozófikus - és eközben gyermekangyal-faszos, ragadós szusis, fingós és még szürreálisabb poénokkal van teli. Erősen megingatta a Fantastic Mr Fox trónját a 2009-es év legjobb filmjei toplistán... :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

The other guys
http://www.imdb.com/title/tt1386588/

Párommal néztük tegnap moziban. És szarrá röhögtem magam, annyira jó volt. :D Will Ferrel és Mark Wahlberg nagyon jól játszotta a két hülye zsarut.
Bár a legjobb akkor is Samuel L. Jackson és Dwayne Johnson volt. :lol:

nikici

Quote from: Cloud on 2010-10-03, 12:18:36
The other guys
http://www.imdb.com/title/tt1386588/

Párommal néztük tegnap moziban. És szarrá röhögtem magam, annyira jó volt. :D Will Ferrel és Mark Wahlberg nagyon jól játszotta a két hülye zsarut.

Már régóta érdekel. Akkor ugye nem lőtték el az összes jó poént az előzetesben? :D Mert sok jónak ígérkezőnél sajnos ez van.

Cloud

Quote from: nikici on 2010-10-03, 12:42:29
Quote from: Cloud on 2010-10-03, 12:18:36
The other guys
http://www.imdb.com/title/tt1386588/

Párommal néztük tegnap moziban. És szarrá röhögtem magam, annyira jó volt. :D Will Ferrel és Mark Wahlberg nagyon jól játszotta a két hülye zsarut.

Már régóta érdekel. Akkor ugye nem lőtték el az összes jó poént az előzetesben? :D Mert sok jónak ígérkezőnél sajnos ez van.

Jópára ellőttek, de maradt még a filmben.  :D

Puru²

Mi ez a baromság az IMDB-n ,hogy a filmek magyar címét írja ki és hogy lehet visszaállítani ???? :ejj: :grrr: :Eztneked:

Cloud

Gondolom ip alapján észleli hogy honnan böngészel és átállítja magyarra.

Kvikveg

#7224
Quote from: Puru² on 2010-10-05, 00:26:44
Mi ez a baromság az IMDB-n ,hogy a filmek magyar címét írja ki és hogy lehet visszaállítani ???? :ejj: :grrr: :Eztneked:
+1

edit
http://www.imdb.com/help/search?domain=helpdesk_faq&index=1&file=sitepreferences
QuoteTitle display country -> allows our registered users to choose the title displayed based on the country of their choice e.g. 'France'. This preference will allow our users to have all the titles they view on www.imdb.com displayed as it was when released in France.

As part of the "Title display country" preference - our registered also users have the option to choose 'Original' title display. The Original title in the Country of Origin - which prior to the previous changes was the default on www.imdb.com.

Examples: As always, it is easier to explain this functionality with an example. Using the following title http://www.imdb.com/title/tt0086206/

With your "Title display country" set to 'Original' - you will see the Title Text as 'Ronde de nuit'. This was the title of this French film when it was first released in France.

With your "Title display country" set to 'US' - you will see the Title Text as 'Night Patrol' - which was the title name for the US release.

With your "Title display country" set to 'Poland' you will see the Title Text as 'Nocny patrol' - which was the title for release in Poland.
Szoval jelentkezhetsz be.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2010-10-05, 08:53:06
elég nagy bénaság ez így, de végülis ott van halványan az eredeti cím is a magyar cím alatt, szóval elviselhető.

Cloud

#7226
Az utolsó léghajlító

Ez nagyon szar. FÉl órát  bírtam... :comp: Meggyalázza a sorozatot. :falba:


Kaptár 4

Első három részt úgy ahogy szerettem, de ez... Jój lett volna, de a ronda cgi, a bárgyú jelenetek tönkrevágták az egészet. Skófíldot meg mikor megláttam. :lul:  :ejj:

szerk:

Az örzők legendája

Na ez viszont nagyon jó volt szerintem. Egy nagyon jó kis animációs film, gyönyörű helyszínekkel.  :jee:  A gyalogkakukkos rövidfilmért meg plusz pont. :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

#7228
Quote from: Zen on 2010-10-14, 21:30:31
Zombieland
Fun times. :hopp:
Hatalmas film. :D

szerk:

Páran ajánlották a Kecskebűvölőket. (The Men Who Stare at Goats) TÉnyleg jó film? :D

Ramiz

Quote from: Zen on 2010-10-14, 21:30:31
Zombieland
Fun times. :hopp:

Kár, hogy a tiniket célozták meg vele... kinyírattam volna a balek tiniket 20 perc után, és onnantól Woody rules! :whoah:

Xzone, melyik verziót láttad a Machetéből? (Avi rip érdekel csak, de a screenert utálom.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!