Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-28, 09:32:30
Cyberwalk - Valódi lépések a virtuális világban
video ersponse nak meg Jamiroquai - Virtual Insanity volt... lol :D
Egyébként azt írták, hogy cél, hogy beférjen egy szobába... amilyen praktikusnak tűnik, szerintem ha összehajtom, akkor a szekrényben is elvan. A.k.a. baromi nagy dög, mindenesetre tényleg nem rossz. Mostmár csak az érdekelne, hogy mennyibe fáj működtetni.

kikuchiyo

Jesus made me puke

Egy amerikai riporter beszámolója egy ottani keresztény átnevelő tábor-féleségről - hosszú, de érdemes elolvasni.

[spoiler]Nem ástam elő a vallástopikot ezért, hogy ne legyen hasfájás...[/spoiler]
Failure is the default option

Zen

"Tell me about it!" she said, introducing herself as Maria. "It truly is an act of God that I even made it here today." She told a story about having to drive down from Austin in bad weather. God had helped her four or five steps along the way. "It just seems like God really wants me to come on this trip," she said. "Otherwise, I would never have made it."

De a vihar nem isten műve? ::)  ^^"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

#1474
Az Ő próbatétele:).

Nekem a bohócos rész tetszett legjobban, csak még nem fejeztem be. Egyelőre kicsit riasztó (Harry Potter a Sátán műve, az már biztos)

Szerk.: félelmetes (bár nem újdonság), hogy a falkába tartozás vágya mikre rá nem veszi az embereket.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-29, 16:04:35
Jesus made me puke

Egy amerikai riporter beszámolója egy ottani keresztény átnevelő tábor-féleségről - hosszú, de érdemes elolvasni.

[spoiler]Nem ástam elő a vallástopikot ezért, hogy ne legyen hasfájás...[/spoiler]
Long pasta is looooooooooooooooooooooooong.
Valameddig azert birtam, pl az "Isten miatt jutottunk ide, a vihar ellenere" utan emlekeim szerint valaki bekommentalta, miszerint a vihar is Isten muve. LOL.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-29, 16:04:35
Jesus made me puke

Egy amerikai riporter beszámolója egy ottani keresztény átnevelő tábor-féleségről - hosszú, de érdemes elolvasni.
éppen Richard Dawkins - Isteni téveszme c. könyvét olvasom, egész jól beleillett.

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Makos

Quote from: Fazék on 2008-04-27, 16:28:07
másfél perc alatt lezavarva 15/20. azt hiszem nyomtam legalább 3-ra hogy valódi...

Nekem is 15/20
Mongyuk volt oan amit meg se néztem XD

Draconire



Próféta

Mielőtt aludni térnék, egy kis cracked: 5 Psychological Experiments That Prove Humanity is Doomed
Ismertem már őket innen-onnan, de így együtt ütősek.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-05-07, 04:21:10
Mielőtt aludni térnék, egy kis cracked: 5 Psychological Experiments That Prove Humanity is Doomed
Ismertem már őket innen-onnan, de így együtt ütősek.

Jó szövegek vannak benne ("Many subjects would laugh nervously, because laughter is the best medicine when pumping electrical currents through another person's body" - NEVETTEM), de ahogy az ember elkezdi komolyan venni a poénjaikat, komolytalan lesz. Szerintem legalábbis az eredmények egy része természeti szükségszerűség (például a hasonulási vágy, amiből olyan könnyű viccet űzni), más részük pedig egyszerűen mindenkire igaz, és kicsiben biztos vagyok benne, hogy mindenki tapasztalta (utolsó két kísérlet eredményei). A börtönös témához amúgy alapfilm a DAS EXPERIMENT.

Ps.: náci náci náci
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


kikuchiyo

Failure is the default option

Lythis


teraflare


Lythis

volt 1 és 2, szal ha nem a 3-ast linkelted (anno az még csak "in production" volt), akkor meg sem nézem :) ... najó.. talán ... még egyszer...

pet

Quote from: teraflare on 2008-05-09, 11:53:40
Nemtom volt-e már:
Dead Fantasy
biztos csak túl sokat jáccom, de már az elején hasonlított nekem cabal onlinera, a végén már astral shield is volt :D

kikuchiyo

Failure is the default option

White SeeD

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-11, 22:51:28
3 Share anime feltöltőt tartóztattak le Japánban

Az ilyenekben azt bírom, hogy míg ők ingyen nyomatják a cuccokat, és ennek hatására pár külföldi is vesz animeot, azokat lecsukják.
Akik meg a piacon pénzért árulják az illegális DVD-ket azokat meg futni hagyják/el sem tudják kapni :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Próféta


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone