Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-01-29, 23:18:01
Én benne lennék egy tisztességesen lejátszott Catan partiban :)

:tezsvir:

Also, nézhetnénk Cüneyt Arkin-filmeket (török Star Wars, ha úgy ismerősebb), hátha valakinek az életéből még kimaradtak ezek az alapművek.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-29, 23:24:45
Also, nézhetnénk Cüneyt Arkin-filmeket (török Star Wars, ha úgy ismerősebb), hátha valakinek az életéből még kimaradtak ezek az alapművek.

Azokat nehéz megszerezni. Pedig pl a török Supermant szívesen megnézném :D

Zsiga

Ezt ismeri valaki? Az az IMDb Bottom 100 első hely elég meggyőzően hangzik... :hopp:

Próféta


Én

Quote from: Zsiga on 2008-01-30, 00:02:33
Ezt ismeri valaki? Az az IMDb Bottom 100 első hely elég meggyőzően hangzik... :hopp:
Jól hangzik :lol:

Xzone

#95
Quote from: Zsiga on 2008-01-30, 00:02:33
Ezt ismeri valaki? Az az IMDb Bottom 100 első hely elég meggyőzően hangzik... :hopp:

Idézet az egyik review-ból:

QuoteThis movie was not the B Horror movie that I had in mind. This was MUCH worse. I wanted a bad movie but what I got, I didn't know that crap like this existed amongst man. This movie seemed like a 5 year old wrote and directed it and that is being nice about it.

Innen is lehet válogatni egyébként :)

Edit: Link javítva.

Próféta


Én


Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-01-29, 23:18:01
Én benne lennék egy tisztességesen lejátszott Catan partiban :)
+1.
Akkor mikor kezdjük, hogy időben befejezzük?

Válasszatok valami nézhetően szar filmet aztán uzsgyi.

Ramiz

Akkor most:
1. Előtte Catan, aztán itt film?
2. Itt sok-sok Catan, aki azt akar, többiek közben filmeznek?

Én ugyanis szeretek odafigyelni egy filmre, még ha szar film is. Szóval lehet röhögni meg kommentálni, de alapvetően örülnék, ha végigmennének a filmek, amiket elkezdek. Aki csak belepislantgatna a filmbe, közben viszont Catanozna vagy beszélgetne, az is jöjjön nyugodtan, csak készüljön fel, hogy sötét lesz - gyertyafénynél kell Catanoznia. :D

Mellesleg idáig egy igazi trashfilmet sem fixáltunk le... :) A Dreams... korrekt horror-szösszenet, a Fudoh pedig kétségkívül bír némi trash ízzel, de alapvetően egy igényesen megcsinált film - csak elborult, NAGYON morbid (egyébként határozottan animés) humora van. (Egy enyhébb jelenet ízelítőnek...) Szóval a trash vonal gyenge... na majd hajnal felé berakom a Double Agent 73-t és úgysem bírjátok majd kivenni... :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Sztem előtte délután Catan/társas azoknak is, akik nem jönnének,
utána pedig a maradókkal átvonulás filmre.

Quote from: Ramiz on 2008-01-30, 01:27:46
Aki csak belepislantgatna a filmbe, közben viszont Catanozna vagy beszélgetne, az is jöjjön nyugodtan, csak készüljön fel, hogy sötét lesz - gyertyafénynél kell Catanoznia. :D
De romantikus... A Margit-szigeten egyszer már közvilágítással
és mobilokkal megtámogatva fejeztünk be elhúzódó Catant :haha:

Én

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-30, 01:32:39
Sztem előtte délután Catan/társas azoknak is, akik nem jönnének,
utána pedig a maradókkal átvonulás filmre.
+1
Én épp megpróbálom wikiről elsajátítani a szabályokat, eddig egyszer elolvastam, most a lol wut és a meglátjuk között állok valahol. A megoldás: elolvasom mégegyszer
in b4 ezt nem 1 am-kor kéne

Kuroi Tenshi

Nem annyira bonyolult, a játék közben sok minden adja magát.
Kviki is múltkor találkozott először a lovagos Catannal, és mégis
nyert (de csak azért, mert félbe lett szakítva a meccs :__devil: :haha:)

Xzone

Quote from: Én on 2008-01-30, 01:53:02
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-30, 01:32:39
Sztem előtte délután Catan/társas azoknak is, akik nem jönnének,
utána pedig a maradókkal átvonulás filmre.
+1
Én épp megpróbálom wikiről elsajátítani a szabályokat, eddig egyszer elolvastam, most a lol wut és a meglátjuk között állok valahol. A megoldás: elolvasom mégegyszer
in b4 ezt nem 1 am-kor kéne

Nekem is hasonló terveim vannak. A Catanról ezen a fórumon hallottam először, előtte még soha életemben még csak említés szintjén sem :redface:

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-01-29, 17:13:16
A Shaun marha jó, már láttam 2x, de szívesen megnézem újra, ha sokan nem láttátok... funniest horrorfilms evör. :cool:
Az Aleksandr Nevskiy-t a trash vagy a horror kategóriában nevezed? :D
shaun: már eredetiben is megvan, viszem :D :D
A N: you'll see if you dare... :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#105
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-30, 01:58:11
Nem annyira bonyolult, a játék közben sok minden adja magát.
Kviki is múltkor találkozott először a lovagos Catannal, és mégis
nyert (de csak azért, mert félbe lett szakítva a meccs :__devil: :haha:)
Kozben rajottem, hogy mar lattam, de akkor lehet, hogy nem jatszottam vele.
Szoval arnylag konnyen megertheto. Legalabbis a jatekmeneten nem sokat valtoztat ha kozben kerdezi az ember a dolgokat... ugy vettem eszre...

Elotte Catan, aztan atvonulas nekem ok, annyi valtozassal, hogy nekem elotte lehet, hogy masokkal lesz talalkozom - bar valoszinuleg a CDfuben, tehat sok gond nem lesz a kapcsolattartassal. :D
Meglatjuk.

Kerdes: hanykor hagynatok el a Siriust? Ez a masik szervezese miatt nekem fontos lenne, mert ismeroseim 7re tudnanak odaerni, es nem szeretnek fel8kor felallni, hogy bocsi, el kell mennem.
(12-22ig vannak nyitva.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

én lusta olvasni, nakedape majd összefoglal nekem.
részemről bennelevős vagyok ezen programokban.

Ramiz

#107
Quote from: Lythis on 2008-01-30, 18:31:33
Hali! Mivel előreláthatólag nem tudok menni 2-án, nagyon nagy kérés lenne, hogy az Álmok a Boszorkányházban-t áttegyétek a populáris időpontra (már ha végül lesz ilyen). Vagy ha nem megoldható, az sem a világvége, viszont ebben az esetben kölcsönkérném, vagy megkérném, hogy másold le, ha megoldható.

Lythis küldte pm-ben. Döntsétek el, nekem mindegy, ha most nézzük, természetesen odaadom neki legközelebb. Így is marad elég néznivaló, Fudoh és a másik három jelölt mellé Shaun, Evil Dead 2-3, Braindead, Bad Taste stb bármikor befér (én pl a Slithert is nagyon bírtam), az igazi trashfilmekről nem is beszélve (Gyilkos paradicsomok..., Double Agent 73, Up! Megavixen, Blood Feast, Perils Of Gwendoline, Nude On The Moon, Big Doll House stb :) ).

BTW a Hills Have Eyes-t megnéztem, érdekes, de nem igazán jó film.

Horror-vonalra friss szerzemény Carpenter Vampires című filmje, főszerepben a Videodrome-os James Woodsszal, de ott van a Coppola-féle Dracula is. Van egy cimborám által nagyon jól értékelt film is talonban, a Calvaire. De ha tényleg ijesztő filmet is akarunk nézni, akkor viszont a Hellraiser 5-öt ajánlom (Inferno). Szerintem annak is érdekes, aki a Hellraiser 1-et nem ismeri, de megnézhetjük előtte azt a nagy brit klasszikust is. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Kvikveg on 2008-01-30, 15:24:04
...
Kerdes: hanykor hagynatok el a Siriust? Ez a masik szervezese miatt nekem fontos lenne, mert ismeroseim 7re tudnanak odaerni, es nem szeretnek fel8kor felallni, hogy bocsi, el kell mennem.
(12-22ig vannak nyitva.)
Tovabbra is kerdes. Ramiz nyilatkozzal.  :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Hát ezt ne tőlem kérdezd, hugi, én itthon leszek, ők fognak elindulni valamikor. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

hugi?

Quote from: Kvikveg on 2008-01-30, 15:24:04Kerdes: hanykor hagynatok el a Siriust? Ez a masik szervezese miatt nekem fontos lenne, mert ismeroseim 7re tudnanak odaerni, es nem szeretnek fel8kor felallni, hogy bocsi, el kell mennem.
(12-22ig vannak nyitva.)
A múltkor valami olyasmit mondott Ramiz, hogy menjünk 7-re, de felőlem aztán halasztható, alkalmazkodóképes vagyok.


Pár dolog eszembe jutott, remélem nem csak az én figyelmemet kerülte el, tényleg meg kell beszélni.
1. ugye akkor úgy számolunk, hogy reggelig maradunk (legyen utána BKV), nem csak éjfélig?
2. mennyire lesz hideg a pincében? kabátban, pokróc alatt kibírjuk a téli éjszakát?

A filmáthelyezés nekem 8.

Én

A kezdés és filmáthelyezés nekem is 8, az viszont nekem is jó lenne ha reggelig tartana. Éjszakai busszal hazakeverednék valahogy, meg ha Örsön talizunk és közel van hozzá, tán még gyalog is, csak nem szívesen.

Kvikveg

Akkor javaslom a 9es elvonulast a Siriusbol - hogy mikor kezdtek az nekem mindegy, utana tomeges atvonulas Ramizekhoz, aztan tomeges elvonulas hajnalban. Ha 9kor elindulunk, gondolom 10-11re odaerunk (???), reggelig van kb 7-8 orank.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-01-30, 23:38:54
Akkor javaslom a 9es elvonulast a Siriusbol - hogy mikor kezdtek az nekem mindegy, utana tomeges atvonulas Ramizekhoz, aztan tomeges elvonulas hajnalban. Ha 9kor elindulunk, gondolom 10-11re odaerunk (???), reggelig van kb 7-8 orank.
Akkor kb. fél10 Örs?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

részemről is ok.

sirius foglalást intézi valaki? lehet hogy nem ártana azt az időintervallumot fixen lefoglalni még a holnapi nap folyamán...
vagy írja be valaki, hogy hányan lennénk és mettől-meddig és fölhívom én őket.

Próféta

A sima Catan kényelmesen bele szokott férni kb. 3 órába, a lovagos kiegészítővel ( :jee:) szvsz 4 is kelleni fog.  Melyik lesz?
Különösen szerencsétlen esetben tovább is tarthat; ha viszont rövid, kreatívan kitöltjük a maradék időt (pl. Fazék hoz Munchkint, hogy legyen mivel básolni).
Ha lesznek új arcok, szabályokat is kell majd magyarázni, az plusz idő, meg a teázás-bénázás is.

Emberszámoláshoz meg én vagyok 1 strigula.

Nem úgy volt amúgy, hogy Ramizhoz vacsizva megyünk? A teázgatás után akkor valami harapóhelyet is útba célszerű ejteni. Vagy eszünk sok 'kicsit finom' sütit?

Én

Még egy strigula, ha meg csak Catan lesz, akkor vagy bevágom netről a szabályokat, vagy oldalról nézem és tanulok. :haha:
Vacsi: na ez eszembe se jutott. Beugorhatnánk valami kínaiba, ott úgyis biztos mindenki talál valamit amit nem utál, meg általában olcsó is.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-01-31, 00:08:55
Nem úgy volt amúgy, hogy Ramizhoz vacsizva megyünk? A teázgatás után akkor valami harapóhelyet is útba célszerű ejteni. Vagy eszünk sok 'kicsit finom' sütit?
Örsön van jó gyros, legalábbis Ramiz szerint illetve kicsit piásan jó. :D

kikuchiyo

Failure is the default option