Main Menu

Hellsing manga

Started by Kvikveg, 2004-03-29, 20:58:31

Previous topic - Next topic

Raggie

Hát nemtom, én Obi van és Anakin harcával nem nagyon példálóznék, mert kivételesen gagyira sikeredett szvsz! :) Egyébként megint csak spoiler, mert én sem tudtam még ezt, de mindegy... azért jobban figyelj! Még vannak, akik csak az ötödik kötetnél járnak... :rolleyes: :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin

Bocs a rossz példáért, de hirtelen más nem jutott eszembe.
Azt megértem, hogy nem mindenki olvasta el, de a hetes kötetig fenn van az usteam-en.
Csak egy kis időt kell rá szakítani.


zolan43

#92
Hellsing_ch73 végre kijött. (9. kötet 6. fejezet)
Anderson béke poraira.
A következő ellenfél a megfiatalított Walter lesz.

roderick

Quote from: blackronin on 2006-06-02, 10:54:12
Ez vajon ki lehet!?  :confused:
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/thedawnhellsing.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=10909
(nagyon foglalkoztat... talán ő áll a mesterséges vámpírok mögött?)  :confused:
Ez a kép a hellsing Dawn-ból van asszem uh. nemigazán releváns a mostani történetszálhoz, legalábbis asszem
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Member

Quote from: blackronin on 2006-06-02, 10:50:05
Érdekes amit mondasz...
...
OK, OK, de Anderson egy 3. oldal volt és nem a nácik pártját fogta, ezért nem tekintettem igazi ellenségnek, azt hittem, hogy a végéig akadályozzák egymást ahelyett, hogy közösen kiütnék a fasisztákat. Erre meghal...
R.I.P.

blackronin

#95
Hé Roderick!

A kép tudom hogy a dawn-ból van, de ha végigolvasod azt a fejezetet akkor az szerintem elég konkrét utalás arra, hogy honnan lettek a mesterséges vámpírok. [spoiler](az is érdekes, hogy a Doktor azt mondja: "She is perfect" és erre a Major azt mondja: "She is our Heroine" és "She is our beginning and our end" :confused:)[/spoiler]

Meg ugye van még egy érdekes dolog...(erre csak utalásokat találtam)
[spoiler](ugyanis tudjuk, hogy Draculának volt egy felesége is, aki teljesen megbolondult és azután nyoma veszett! Lehet, hogy talán ő!? :confused:)[/spoiler]

Embernek meglódul a fantáziája...

blackronin

Ja még egy!
[spoiler](Walter ellenfele vajon ki lesz? Hiszen Alucard a barátjának tartja és Seras nagyon csöndben van és még nem is mutatott nagyon meg semmit az új hatalmáról...) Sőt olvastam olyat is, hogy Serasnak megváltozik a külseje! (olyan ruhája lesz, mint Walternak és feketévé változik a haja, de ez csak szóbeszéd... :D)[/spoiler]

Sok érdekes dolgot lehet olvasni manapság...

Raggie

Quote from: zolan43 on 2006-06-06, 10:23:54
Hellsing_ch73 végre kijött. (9. kötet 6. fejezet)
Anderson béke poraira.
A következő ellenfél a megfiatalított Walter lesz.
Az ég szerelmére!!! :grrr: Vannak olyan emberek is, akik még nem olvasták el azXY-adik rész Z-edik ch-jat és nem is szeretnék előre tudni, hogy mi a fészkes fekete fene van benne!!!  :morci: Szeretném kérni, hogy az ilyen jellegű postokban a spoilereket vagy a gombbal, vagy kiszínezéssel vagy valahogyan csinálják meg spoilernek. OK???

Nem hiszem el. :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Egyetértek!!!
Én egyszer elkövettem ezt a hibát, de már megjavultam!!! :ejnye:
Mindenkinek magának kell felfedeznie a dolgokat és a hatás nem marad el... :D

Raggie

Hála zolan43-nak nekem már el fog maradni! :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Neked is "moderálhatnékod" van?

Raggie

Quote from: Member on 2006-06-07, 12:54:16
Neked is "moderálhatnékod" van?
Nem. Csak ezt nagyon nem bírom...
(még kinek van?)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Egy gondolat:

Gondolkodott már valaki azon, hogy hogyan fog végződni a sorozat?  :confused:
Néha elmerengek... :redface:
Hiszen nem egy "Good Guy vs Bad Guy" szituáció van... :D
(egyáltalán van "Good Guy" ebben a sorozatban? Hiszen mindenki kegyetlen és közömbös.
Nagyon furcsa... Talán ezért annyira jó sorozat ez a Hellsing! :D)

(Most kövezettek meg ha tévedek, de én nem találtam hozzá hasonlót)

Member

Mindenki meghal.
[spoiler]Integra hősiesen beveti magát Alucard elé, hogy megmentse őt az időközben újraélesztett Andersontól, aki már fúzionált Walterral. Aztán Alucard iszik Integra véréből és kettétépi a gonoszt, majd a náci boss atommal lebombáz mindenkit, de ő is belehal 2 év múlva rákban[/spoiler]

Raggie

Quote from: blackronin on 2006-06-07, 16:52:36
(egyáltalán van "Good Guy" ebben a sorozatban? Hiszen mindenki kegyetlen és közömbös.
Nagyon furcsa... Talán ezért annyira jó sorozat ez a Hellsing! :D)

(Most kövezettek meg ha tévedek, de én nem találtam hozzá hasonlót)
Azért ilyen sorozatból van még egy-kettő, de azok nincsenek ilyen profin beültetve a legmegfelelőbb témába: a vámpíros animébe! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Member... ez már valami! :appl:

Valahogy én is így képzeltem el... :D
(jobban belegondolva... végülis a hájpacni úgy is háborút akart! Az más kérdés, hogy utána meghal... :D)

blackronin

Raggie... igazad van!  :appl:

blackronin

#107
Tegnap olvastam Hellsing mangát és egy érdekes dolog
ment át a fejemen!
Ez pedig: Integra azt mondta el Alucardról, hogy a Hellsing 100 év alatt fejlesztette ki
a tökéletes élőhalottat. Alucard miatt kezdték el vagy már volt egy "alany"?
És miért? Integra apja miért zárta el őt? Talán félt tőle? És miért vannak a kesztyűjén azok a jelek?
(a 13 részes sorozatban elmondják, de a mangában nem emlékszek ilyesmire...)
És ebből jön az érdekesség! Alucardnak volt más "gyermeke" is? Vagy csak Seras?
És ha ő a tökéletes élőhalott, akkor Seras is az? Hiszen Alucard véréből való!
(ezt bizonyítja az is, hogy az eredeti animében Seras NAPPAL sétálgat és nem is sérül meg! :confused:
Mellesleg Alucard említi meg, hogy nem bántja a napfény, hanem csak utálja... :D)
És még egy: Anderson miért hívja a vámpírokat Midianoknak?

Raggie

Quote from: blackronin on 2006-06-08, 14:08:37
(ezt bizonyítja az is, hogy az eredeti animében Seras NAPPAL sétálgat és nem is sérül meg! :confused:
Mellesleg Alucard említi meg, hogy nem bántja a napfény, hanem csak utálja... :D)
És még egy: Anderson miért hívja a vámpírokat Midianoknak?
Alucard azt mondja, hogy addíg, amíg megtagadja az emberi vért addíg folyamatosan gyengülni fog és nem lesz teljhatalmú vámpír(mondjuk ahoz még az ő véréből is innia kell) és hatalma/ereje gyengülésével együtt a hátrányok is jóval gyengében fejtik ki hatásukat. Tehát ezért képes napsütésben sétálgatni Seras(mondjuk nincs ínyére).

legalábbis így emlékszem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Egy kielégítő válasz a szakértőtől.
100% tömörség és egyszerűség.

Raggie

:D Köszi a szakértőség megelőlegezését, de nem vagyok valami nagy Hellsing-szakértő! ;) Még csak kétszer láttam és már azt is régen. Te sokkal szakértőbb vagy már, ha itt tartunk mert már a mangában is jóval előbbre tartasz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


hát...kösz. :eek:
(nem vagyok én ilyen dicséretekhez szokva!)



Member

Az első 403 az előző oldalon.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


A 119-es hozzászolás első képét megnézni... :D
(érdekes színek... :D)

Raggie

Láttam, de nekem nagyon illúzió romboló lenne. Egyáltalán nem illik a Hellsing-hangulathoz. Inkább valami hülye komédiának a színvilágát idézi. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Hála az égnek! :D

Kezdtem már azt hinni, hogy csak nekem szúrja a szememet az ilyesmi!
Ritka igénytelen és nevetséges az biztos! :Eztneked:

Member

Az eltúlzottan nagy karok és pisztolyok nem zavartak senkit? :confused: