-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Kraivan

Ogm az van, de az ultimate az mkv formátumban van fenn.

Lehet h ehhez valami új kodec kellesz?
Most lett öszerakva a gép, úgy h midnen ami van rajta az menjen. Nem nagyon szeretnék most kísérletezgetni.

Member

Az Ultimate-et még nem láttam... Az mkv-hez ajánlom a real alternative kodeket, Media Player Classic-kal. Ha esetleg nem találnád meg a neten, dobj meg egy pm-el 18:00 körül.

RE@L

Quote from: KvikvegHellsing OVA 1

Hüpp... Sznipp... :bruhuhu: :eeek: :beken:
Hat igen. Rajzolni elfelejtettek, a zeneszt megettek, a rendezot szintugy, de legalabb par elvezheto resz tartalmat osszenyomoritottak egybe... Sznipp... Hüpp...
Alucard hangja ugyanaz szerencsere ha jol hallottam, de hat a hangulat... az oda van. Gyerekkori Integra hangja a szabvany japan ijedtkislany-vonyitos hang... Eh... hagyjuk. :(

Meg halvanyan remenykedek, hogy a kovetkezo resz mar nem egy ilyen daralos rohanas lesz...

Egyetértek!!! 1 OVA részt 1 az egyben viszi a sorozat, de akkor még keveset mondtam mert az OVA rajzolása "nyugatias"-ra sikeredett. Viszont 1 etlen pozitívuma eddig OVA-nak az hogy Ceres jobbrasikeredett egyenlõre és nem töketlen(igaz alapból sincs neki :D ) nõszemélynek.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

Quote from: RE@LEgyetértek!!! 1 OVA részt 1 az egyben viszi a sorozat, de akkor még keveset mondtam mert az OVA rajzolása "nyugatias"-ra sikeredett. Viszont 1 etlen pozitívuma eddig OVA-nak az hogy Ceres jobbrasikeredett egyenlõre és nem töketlen(igaz alapból sincs neki :D ) nõszemélynek.
Ceresnek volt egy jo gonosz elvigyorodasa, az igaz. :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Megnéztem az OVA előzetesét... Hááát... Tényleg a mangát követi, hűdeboldog vagyok, de Victoria-val mit történt? :confused: Mintha babaarca 50 éves lenne.

Amúgy két OVA jött ki csak vagy másért hallgatott el a nép?

Raggie

Tééleg! Most mi a frász van ezzel az OVA-val?? Már kijött azt tudom, de én pl még sehol nem láttam, nem tudom magszerezni meg ilyenek. Egyáltalán érdemes?! :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-04-30, 13:09:15
Tééleg! Most mi a frász van ezzel az OVA-val?? Már kijött azt tudom, de én pl még sehol nem láttam, nem tudom magszerezni meg ilyenek. Egyáltalán érdemes?! :confused:
egyelőre abszolút nem érdemes sztem. rettentően gyenge eresztés lett az OVA 1 része legalábbis...

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-04-30, 13:21:25egyelőre abszolút nem érdemes sztem. rettentően gyenge eresztés lett az OVA 1 része legalábbis...
Aham... és várható, h jobb lesz? (mert hogy azt mondtad, hogy "egyenlőre nem érdemes")

Eléggé sajnálom, hogy akkor így elcseszték ezt is... nem ezt vártam volna a Hellsing-gárdától... :ejj: :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-04-30, 13:26:12Aham... és várható, h jobb lesz? (mert hogy azt mondtad, hogy "egyenlőre nem érdemes")
Nem tudom. OVA-kat ritkán követtem kijövetelük közben, de még messze van a vége, szóval nem merem kijelenteni, hogy garantáltan rossz lesz a folytatás is, de számomra az első rész erre utalt. Tipikusan agyonhasznált CGI, a szokásosnál is rosszabb hatásvadász jelenetek, unalmas és emellett hadar is az első rész, továbbá a beszélgetések is harmatgyengék. Az első rész, talán azért nem igazán mérvadó, mert ebben összefoglaló jellegű volt, szóval túl tömény lett. Van esély rá hogy a következő részeket már átgondoltabban valósítják meg.

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-04-30, 13:39:33Az első rész, talán azért nem igazán mérvadó, mert ebben összefoglaló jellegű volt, szóval túl tömény lett. Van esély rá hogy a következő részeket már átgondoltabban valósítják meg.
Legalábbis reménykedjünk! :) :rolleyes: OK, értem akkor... inkább várok, ezek szerint.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nevl

Épp ma nézegettem kicsit az eredeti sorozatot és még mindig nagyon tetszik :)
Kijött az OVA 1 és azóta semmi, pedig az már több mint 2 hónapos, ha jól emléxem, nem úgy volt, hogy 2 hét/rész?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

blackronin


"I'm coming! By Valentine Bro."

www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
2006.08.04 Hellsing OVA II.  :whoah:
(érdemes megnézni a TV reklámot is + legfrissebb hírek a sorozatról)

Csak ne kéne rá ilyen sokat várni... :frown:

Raggie

Hát nemtom... többek szerint nem volt olyan jó az az OVA, hogy érdemes legyen rá várni... :( reméljük a többi rész jobb lesz az elsőnél!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin


Nem kell aggódni! :D

Minden kezdett nehéz! Viszont elég ha megnézed az ftp-n lévő bemutatkozó trailer-t... :smile:
(hirtelen újra fellángol az a különleges érzés, hogy: "meg kell várni és mert nagyon jó lesz")
Ez az első rész talán azért nem ment, mert már a 13-as sorozatot ronggyá néztük és nem
volt benne semmi új, de azt el kell ismerni, hogy teljesen követi a Manga cselekményét!
(elemeztem az OVA-t a manga első kötetével és 95%-ban ugyanaz!)


Raggie

:eek: milyen előzetest?? Van már a ketteshez előzetes?? Hol?

Egyébként az egyesnek is tetszetős volt a trailere, és aztán meg milyen lett.. A trailerben jól néz ki, ha minden durrog meg gyors és csili-vili, de azért maga a sorozat ne erről szóljon... valami történet is kell alá... sőt. Nna majd meglátjuk.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin

#285
Hoppá... :eek:

Pedig volt régen fennt egy előzetes... :frown:
Nem konkrétan a OVA II-ről, hanem az egészről!
Benne volt egy kis rész az OVA III-ból, az OVA IV-ből, az OVA VI-ból és az OVA VII-ból is.
[spoiler](itt láttam meg először a megfiatalított Waltert is! A vége pedig teljesen megegyezett a VII. kötet végével.)ráadásul ezek után jelentették be, hogy megcsinálják az ÖSSZES kötetet, de ezt majd meglátjuk...[/spoiler]
Egész klassz volt, de hogy hova tünt?  :confused:

Member

Nekem van vmi előzetesem, 30 megás, úgy adta vki. Ha kell, felküldöm RapidShare-re.

Raggie

Quote from: Member on 2006-06-07, 22:12:26
Nekem van vmi előzetesem, 30 megás, úgy adta vki. Ha kell, felküldöm RapidShare-re.
Felküldenééééd?! :rolleyes: :D Megköszönném! És egy linket tolj majd ha megvan.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

#288
>>>Hellsing előzetes elérhető<<<
Aztán nem szétverni, ha nem ez az! :D

EDIT:
Victoria és Alucard nagy csúnya lett... :frown:

EDIT2:

Ha esetleg másnak is gondot okozna a Rapidshare:
<<KLIKK>>

blackronin


Bocsi, de azt hogyan kell leszedni? :confused:

(kijelöltem a FREE-t, de utána amikor le akarom tölteni akkor kiírja, hogy kell valami kód...)
Bocs, de én nem nagyon használok ilyeneket... :frown:

blackronin

Már nem kell segítség, rájöttem! :D
(talán néha gondolkodnom kéne, mielőtt beírnék mindenféle hülyeséget...) :D

Raggie

#291
Quote from: blackronin on 2006-06-08, 10:43:58
(talán néha gondolkodnom kéne, mielőtt beírnék mindenféle hülyeséget...) :D
Az valóban használ! ;) :)

Egyébként megnéztem az előzetest: Seras szvsz jobb lett(végre nem nyávogós iscsaj :whoah: ), Alucard meg kicsit más, de nem rosszabb(Anderson kapuszárny-méretű vigyorai meg haláliak! szó szerint! :D ). Inkább avval van a gondom, hogy túl sok gizdulós jelenet volt benne és túl sok spoiler... ezt nem az alkotók vágták össze ugye?! Vagy de?! Mert akkor sokkal jobb előzetest is csinálhattak volna... pl a zenéje kifejezetten nem jó sztem.

Azért egy-két jelenetnél így is kirázott a hideg! :D (jó értelemben)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Alkotói. Nekem annyiban tetszett, hogy elég sok jelenletet felismertem a mangából, míg Araki ugye semmit és mondhattam, hogy ki-ki. :)
Hát Alucard narancssárga összekarcolt szeme nekem nagyon nem jött be, meg olyan nagy is... Victoria meg vmi démonasszonnyá változott a vámpírcicából (gyk. ilyen volt a manga elején). Anderson szerintem is jó.

blackronin


Egyetértek a fenntiekkel!
Valami ilyesmi jött le nekem is.
Szerintem Seras SOKKAL jobb lett. (a régebbi rajzolásban ártatlanabb volt,
és emiatt sokkal félrevezetőbb! Hiszen egy ilyen aranyos vámpírcicából semmi
"gonoszat" nem várnánk... :D)

blackronin


Új hónap, új trailer az OVA II-ről.
Nem is mondok semmit, nézzétek meg!
Kezdik elkapni a vonalat a készítők... :D
(szerintem...)

Kraivan

#295
Most fejeztem be az OVA I-et.

A második illetve többi részről mit tudni?

Vélemény:
Eddig csak az animet láttam. Azok után valahogy csak az alapdolog egyezett, a többi nem. A rajzolás szebb lett, de sokkal "gagyibb". Elnyúló kezek, aránytalan testalkatok, szinte beteges elmeszülemny. A sima sorozatnak "reálisabbak" voltak a rajzai.
A történet meg tudtommal a mangához közelebb áll. Azt kihagytam, mert qamikor megláttam egy pár oldalt igencsak letettem. Rájöttem h képregényekből maradok a Marvel alkotásoknál. Ez a manga stílus nekem eddig nem jött be. Megnéztem már 10et de eddig 1 se tetszett. A legnagyobb csalódás a Trinity Blood mangája volt, a sok UD-vel elrontja a hangulatot.

Nade visszatérve.
A zene nekem kifejezetten tetszik. Ha ezt a stílust követik, igencsak hangulatos lesz. Csak sok a csendes rész. Ez a történet meg nagyon tömör volt. Remélem ez csak összefoglaló, és a többi részben nem lesz ilyen hadart a történet. Szinte semmi hatásszünet, mintha egy könyvet csak átlapoznánk olyan érzésem támadt.

Valaki tudna adni linkeket jó minőségű mangákhoz?
Lehet adok még egy esélyt.

És mi lesz ezzel az Ultimate-tel? Nagyon lassan akaródznak kiadni a részeket.

krezga

Én úgy hallottam, hogy valami anyagi dolog miatt nem jöttek az új részek, de elvileg most már nincsen semmi iylen gond, úgyhogy jönnek majd a részek(asszem 9 lesz). Még valahol azt is hallottam, hogy most augusztusban adják ki a kettes részt. Persze ez lehet csak pletyka...
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Kraivan

Amúgy a magában ez volt?

Mert az animeben ugyebár azt kérdezte hogy "meg akar-e halni", és várta a beleegyezését. Ebben meg megkédezte hogy szűz-e még, és az igen válaszra átlőtte a tüdejét. Az animeben valahogy emberségesebbek voltak a szereplők. Főleg az az ébredési jelenet Ceras-nak... Mindenki vigyorog, mint valami elmebeteg. Az animeben gonosz mosoly volt, de ez?! Mint egy rakás Malkavita antitribu.
Remélem a többi normálisabb lesz, mert így...

Kraivan

Ööö... Épp most olvastam valahol h az OVA részei 50 percesek. MOst elírták, vagy akkor mi aza  27 perces az ftp-n?
Az Ani-jiyuu változatot szedtem le.

Hiei-sama

#299
Tessek Hellsing Ultimate ep2 raw : http://tracker.danomac.org/torrents/%5BQ-R%5D_HELLSING_ULTIMATE_OVA_Vol.2_(DVD_XviD_704x396_24fps_AC3_5.1ch)_%5BF8441EC8%5D.avi.torrent


Mindenesetre en ezt mar megnem nezem : p


Quote from: Kraivan on 2006-08-11, 20:11:00
Ööö... Épp most olvastam valahol h az OVA részei 50 percesek. MOst elírták, vagy akkor mi aza  27 perces az ftp-n?
Az Ani-jiyuu változatot szedtem le.

Nincs elirva ugyanis az 27 perces az elso resz elott kijott Special.