Main Menu

Silkroad

Started by White SeeD, 2006-03-15, 19:39:15

Previous topic - Next topic

White SeeD

.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Itachi

Quote from: White SeeDLeszedtem. Felraktam. Hát izé.
ez így ragnához képest megaszokatlan és bonyolúltnak tûnik.
Foggalmam nincs melyik szerverre menjek. Létrehoztam egy karit. Nagy nehezen kijutottam a városból és ott rengeteg bárdos akármi van amit simán leölök...
Aztán jött egy gyík és leölt.
Annyi játékos van mint a nyüh (több mint szörny és iszonyat nagy a zsúfoltság), de eddig 2db npc-t láttam. Két õr ami közölte hogy húzzak haza...

Ha valaki gammel vele, mutassa merre hogyan hol és mint:)
2 db npc? van annál sooookkal több.Járd be a város t és meglátod.Adnak quest eket és kapsz xp t értük meg pénzt.Persze mehetsz csak hagyományosan grind elni is.Az elsõ quest ed ott van már.nyomd meg a q t és ott lácc egy chinese tutorial t. Kersed meg a muksót akit ott ír8a város nyugati részén van) és ott mindet elmagyaráznak.Amit szeretek ebben a játékban, hogy akárhányszor szintet lépsz és megjelenik egy quest kiírja, hogy x quest elérhetõ y npc nél z helyen.ilyen a WoW ban sem ártana....Beletanulsz hamar..
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

thrall

...és így nemakarod te nekemadni a the paper cardod, mikor nemis RO-zol, hanem silkroadozol... :ejnye:

Itachi

Quote from: White SeeDÉs a skillek.
Már 2 szinten vagyok vadul kattintgatok a skillekre de egyik sem megy.
......Ez te sem gondoltad komoan....Azt mondtad RO zol.Fogod és az adott skill t berakod a shortcut ba legalul.Akkor tudod használni.....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Suszi

Hali.
Tolja valaki közületek a Venice szerveren?
Nekem van ott egy jelenleg 21. szintű harcosom. (karakter neve: Suszi; milyen meglepő ^^)
Nagyon bejött a game, bár az eve-el nem veleti fel a versenyt, de üdítő kikapcsolódás :D

HekkkY

Athensen vagyok Hekkky_vol2 Néven :D Akinek kellek friendsben üzen :P
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

thrall

Kipróbáltam a játékot, és tényleg jó XD
igaz vannak 1-2-en de tetszik ez a nagy tömeg. Igaz Alig láttam hozzám hasonló emberekt (démoncsávóval vagyok, meg zombicsajjal :D). Igaz még nem értem el a szintkövetelményt, de mi a jó abban, ha valaki tolvaj, vagy hunter, vagy merchant?

egyéb, ha játszotok melyik serveren (én a most megnyílton nemtom mi a neve, asszem Venice :D)

Rounin

Hát a merchantok karavánokkal járnak a városok közt, a tolvajok fosztogatnak, a hunterek tolvajokat vadásznak X)

Vagyis én így emlékszem.

thrall

mégegy kérdés, a Rage hogy nő? mert a démon csávóval az első 2 szintem alatt fel ment, a zombi csajjal meg ugyanennyi idő alatt 1 kör

Rounin

Kapott és okozott sebzés alapján. Feltételezem, magasabb szinten több kell belőle :) (amúgy úgy vettem észre, hogy a kapott sebzést arányosan nézi, tehát egy ütés, ami leviszi a hp-d 30%-át, több RAGE-t ad, mint 30 darab 1%-ot sebző)

Suszi

Megint elkezdtem játszani a game-el. Ha valaki játszik még rajtam kívül keressen fel ingame: Suszi :)

thrall

Quote from: Suszi on 2006-08-31, 10:59:34
Megint elkezdtem játszani a game-el. Ha valaki játszik még rajtam kívül keressen fel ingame: Suszi :)
Melyik serveren vagy? én Tibet-en játszom, és ha jóltudom a karik csak egy serveren vannak

Lazzaret

Én Babelen játszok Lazzaretina-val :D Baromi jó ez a játék. Bekerültem a legnagyobb szintű magyar klánba a Magyarok-ba. Baromira élvezem ezt a gamet.


www.arkangyalok.uw.hu

Soldier

Alps-on jatszotam eleg sokat 2 db 50es kari . Nem mondom hogy rossz.De jatszottam mar jobbal is .. egyhangu quest-ek sorozata. Folyamatos lag ,várakozas és a dc is rengeteg ha ezeket el lehetne valahogy kerülni teljesen rendbe lenne . de amikor a dc miatt meghalok a pettel együtt :\ joh nem sok az a 50k de azert megis :\ de a Trade,Thief,Hunter eleg jo ötlet .. es ráférne már egy map,items,class bövités is :)) egy probat mindenkinek megér .. hf

Calintz

Quote from: White SeeD on 2006-03-20, 11:28:40
Quote from: Itachi......Ez te sem gondoltad komoan....Azt mondtad RO zol.Fogod és az adott skill t berakod a shortcut ba legalul.Akkor tudod használni.....

De nincsen még egy killem se.
2szintû vagyok.
Megtaláltam a cuccost ahol a skillek vannak. De egyik sem aktív.
Kattintgatok jobbra balra, hogy aktíváljak valahol egyet, de sehol semmi.
Nem tudom mi nem megy...barátnőmnek ott van már két karija is és mind a kettővel elsőre is ment neki
Alapdolgok:
a Skilleket az ölésért kapod...ha elérsz egy bizonyos szintet választanod kell mire raksz...elöször van két lehetőséged
Fegyver vagy "mágia"(force)
A fegyvernél ujabb 3 van:
Kard+páncél, "bot", és íjj

A kard és a botosnál ujabb kettő van de ezekre nem megy külön skill
Ha valamien skillre akarsz rakni akkor elöször el kell döntened mivel játszol, mármint milyen lesz a fegyvered...akkor raksz a masteryre és onnantól majd rakhatsz a skillre is.

a forcenál amit még választhatsz:
tűz, villám, jég, és force(healXD)

A játékból a bnőmnek elege lett szal ha valakinek nagyon kell egy 25aszem és egy 40es kari csipogjonXD
Egyébként meg jó játék csak az benne a rossz h két típusú lehetsz int és str. Ez azt jelenti ha jól tudom h ha stres vagy akkor a szörnyekre kisebbeket sebzel a játékosokra nagyobbat...de az biztos h a str a nyers erő a int meg a magicot erősíti
És ami mégrosszabb a játéknak nem sok értelme van Skill farmolás azaz Skill gyüjtés nélkül mert elöbb vagy utobb már rá leszel kényszerülve h gyüjts. És ha meg tübb a skilled akkor lassabban jön az exp is szal akinek van kb 1 és fél év felesleges ideje akkor álljon neki van esélye akkor h 60as lesz adigra...egyenlőre 80 a max és 90lesz elvileg szal jó időtöltéstXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Bishop

azt hogy elkeztem az túlzás de jatszottam vele,és elég vegyes érzelmek keringenek
nagyon tetszik hogy van valaszték böven és ez a skill gyűjtögetösdi is ok(ha nem basztam volna el kicsit) a grafika is biztos jó lehet de nekem le kell vennem a minimumra :bruhuhu:
ami nem tetszett az hogy nagyon bonyolultra csinaltak,a küldetesekben alig tudok kiigazodni és az ellenfelek ereje sem aranyos a saját szintemhez képest,ahoz is hozza kellet szoknom hogy 10-es szint kb olyan mint MH-ba 24
egy server-re tudtam felépni igazan a legújabbra(gondolom mert mellé van irva hogy NEW) de majd a többin is szét nézek

aki jatszik vele és segítene eligazodni a dolgokban akkor(persze ha fent vagyok) keresse Tsume-t

Rounin

Ano.. a küldetések nekem elég sokáig szimpla menj ide, öld meg, gyere vissza és hozd az XY tárgyat jellegűek illetve sima mészárlósak voltak. Semmi bonyolult X)

Bishop

a bonyolult az benne hogy nem adjak meg kitöl van a küldetés,és ha csak bele nem futok véletlen,mert az a kis világitó valami nekem nem valami figyelemfelkeltő
akkor az ellenfeleket sem határozzák meg pontosan,pl ölj meg 50 banditát,de azt már nem teszik oda hogy íjászt
és a legtöbbször nem is passzol a szintemhez,szóval most gyűjtögethetek valami erős skill-t amivel letudom győzni őket
(csak ne aktiváltam volna számomra fölösleges szkill-eket :3x3: )

Rounin

Ahem. Rég játszottam vele, de nekem úgy rémlik, hogy van egy kis naplód a questek koordinátáival <_<
Ha minden igaz, a help képernyőről érheted el. Azt hiszem. Most emiatt nem fogom újratelepíteni :D Más. Szinteden nem teljesíthető questet nem is kapsz. Szóval ott valami user error lesz ;)

Bishop

éppenséggel megtudom csinálni de szintemhez képes ugy szenvedek vele mint ha már valami "high level quest" lenne
amugy most újjat csináltam és Athen-ba vagyok mert ott több a magyar
az ottani nevem meg Jabawock

edit:de nem vagyok jó a névadásban,de ha egyszer elfoglalják a neveket amiket adni szeretek
Mugiwara
Amaterasu
és Shinigami

.Attila

Ki játszik ezzel?
Most toltam fel a gépre.

Suszi

Én már jó ideje nem játszom. Uncsi vot (tudom nem ez volt a kérdés ^^ )

.Attila

Miért, van izgalmasabb mmorpg?
Én pl. WoW-oztam, elértem a 60-at (akkor az volt még a limit), aztán hirtelen unalmassá vált a játék. (10 fős partykat alig lehetett összehozni, és akkor még raidről nem is beszéltem)

biomage

Quote from: .Attila on 2007-05-02, 22:28:15
Miért, van izgalmasabb mmorpg?
persze hogy van a neve Lineage 2 :)
hm

Suszi

EVE Online rulez ^^

(igaz az nem rpg, de akkor is jó)

Kraivan

Quote from: biomage on 2007-05-03, 02:18:06
Quote from: .Attila on 2007-05-02, 22:28:15
Miért, van izgalmasabb mmorpg?
persze hogy van a neve Lineage 2 :)
Ezek megfogalmazták a lényeget.
http://soltys.ziu.info/l2stuff/L2isbroken.txt

Amúgy l2 egy szerepjáték. Vagy varázsló leszel, vagy takarodj mert semmi szereped nem lesz a klánban. (vagy olyan aki tápolja a varikat)

St.Steeve

Fúú én játszottam silkroaddal, van egy 30-as karim, de megutáltam az egész játékot. Jó volt a klán, a közösség de a végére már az sem mindeki inaktív lett. Az egész egy nagy rakás sz.r, komolyan anniyra lassú a fejlődés hogy az életed megunod, ezze kényszerítenek hogy botot használj, ha viszont a botért nem fizetsz bannolnak 100 évreee :grrr: ráadásul ilyen quest van hogy ölj 3000 virágot, meg gyűts össze 500 cuccot amit kb minden 12. szörny dob ki miután meghalt. Szó mi szó ne játszátok, nem érdemes!

Soldier

#27
Quote from: St.Steeve on 2007-06-30, 00:34:39
Fúú én játszottam silkroaddal, van egy 30-as karim, de megutáltam az egész játékot. Jó volt a klán, a közösség de a végére már az sem mindeki inaktív lett. Az egész egy nagy rakás sz.r, komolyan anniyra lassú a fejlődés hogy az életed megunod, ezze kényszerítenek hogy botot használj, ha viszont a botért nem fizetsz bannolnak 100 évreee :grrr: ráadásul ilyen quest van hogy ölj 3000 virágot, meg gyűts össze 500 cuccot amit kb minden 12. szörny dob ki miután meghalt. Szó mi szó ne játszátok, nem érdemes!

hamar feladtad nekem 2db 50-es, engem a folytonos lag es dc ölt meg o.O nah jo nekem se volt a kedvencem ammikor mar 8000 virag mek 16000 ilyet ölymeg aztan szedj össze 600 olyat ami kb megegyezik ugyanugy 6000killel^^ .lehet igaz amit mondasz de azert ne *sz-rozd le lehet valki szeretet vele jatszani .. söt nem 1-2 vannak ilyenek :)

Dreamcleaver

Azok "olyanok" is... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier