Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

greenwolf

Quote from: MohaParancsolj!  Itt megvan mind a 64 rész.
A leírás szerint az elsõ 20 rész minõsége elmegy, utána viszont szuper.

Köszi!
Amúgy ez milyen nyelvû??
A usteam Ftp-re nem kerül fel???
Mert itt nagyon lassú!
És egyenként lenne jó letülteni!

Mégegyszer köszönöm!
De jó lenne egy Ftp-rõl leszedni!

Darkstar

Quote from: greenwolfA usteam Ftp-re nem kerül fel???

Kizártnak tarom, hogy Zsozso felengedné. (És igaza van.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: greenwolfAmúgy ez milyen nyelvû??
Eredeti hang, angol felirat, mint ált. a funsub-ok. ;) Box-on amúgy asszem eleve csak ilyenek vannak.
QuoteA usteam Ftp-re nem kerül fel???
Erre csak azt tudom mondani, hogy kérj meg valakit, akinek megvan, hogy rakja föl (feltéve, hogy zsozso engedi).
QuoteMert itt nagyon lassú!
Türelem! Én egy 102 részes sorozatot hoztam le a box-ról és max 45k-val jött...
QuoteÉs egyenként lenne jó letülteni!
Minden normális bittorrent kliens tudja. Mit használsz?

Alkyra

Quote from: DarkstarKizártnak tarom, hogy Zsozso felengedné. (És igaza van.)

A sámán király licenszelve van itthon is szal tényleg nem lenne valami jó ötlet.
Pl ezért nem kerülnek ehhez hasonló ani...oh bocsánat, mesék.(Sonic X, Pokemon, Digimon meg a többi hülyeség)

katz

My Hime OST nincs meg vkinek?

Darkstar

Quote from: katzMy Hime OST nincs meg vkinek?

Nekem megvan. Meetre kiírjam CDre?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Valaki informáljon már errõl a meetrõl..Hol lesz? Mikor? Kik lesznek ott? Mit csinálunk majd?

u.i.: gomen az offért...

Darkstar

Quote from: AlkyraValaki informáljon már errõl a meetrõl..Hol lesz? Mikor? Kik lesznek ott? Mit csinálunk majd?

Javasolt topik Röviden: ált. kéthetente vasárnap (most vasárnap is lesz), a Sirius teaházban 5 órától van vetítés. A mostani lehet hogy elõbb lesz, lásd a topikot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarNekem megvan. Meetre kiírjam CDre?
Thx, de Shiroi már szólt, h megszerzi nekem...

.Attila

Mai HiME OST 1, OST 2 és karakter albumok (számszerint 4) mind megvan flac-ban.

katz

Quote from: BonciMai HiME OST 1, OST 2 és karakter albumok (számszerint 4) mind megvan flac-ban.
mi az a flac?

Moha

Quote from: katzmi az a flac?
Tudtommal egy veszteségmentes audio formátum. ;) De ez már :_off:

.Attila

Quote from: katzmi az a flac?
Fileformátum. Olyan, mint az mp3, csak ennek a tömörítési eljárásnak az eredménye egy veszteségmentes audiofile. Viszont nagyobb méretû. Vmit vmiért.

Alkyra

Keresek vlm normális mangát amit még csinálnak vagy befejeztek.
Tudtok ajánlani vlm minõségit?(kiv. Berserker.:D:D:D)

Moha

Quote from: AlkyraTudtok ajánlani vlm minõségit?
Video Girl Ai :) Szuper jó manga. Mikor olvastam, alig bírtam abbahagyni. (éjjel 2 volt, másnap meg melóztam). Nagyon jó történet, feltéve hogy szereted a romantikus drámákat.
Én anno párhuzamosan olvastam a mangát és néztem az animét, de az anime a maga 6 részével eléggé keveset dolgoz fel a mangából, és szvsz a manga eleve jobb. Ettõl függetlenül azért az animét is érdemes megnézni szerintem.

Alkyra

Ok. Már töltöm is. :)
Hm.. Valami akció is kéne.(de nem túl durva mint pl a Ragnarok(egy kislány szeme láttára szétcincálják az anyját... igaz se az anya(bérgyilkos
) se a lánya(vöröslápás lány) egy angyal...))

greenwolf

Quote from: AlkyraA sámán király licenszelve van itthon is szal tényleg nem lenne valami jó ötlet.
Pl ezért nem kerülnek ehhez hasonló ani...oh bocsánat, mesék.(Sonic X, Pokemon, Digimon meg a többi hülyeség)

Ez nagy kár!
Mert nekem angolul kéne.
Sajnálom,hogy nem lesz meg.

De a usteam honnan szerezte az anyagokat,amiket feltett????
Hátha ott megvan a Sámán király! Angol és Japán nyelven Mkv-ben.

Darkstar

Szerintem korábban már linkelték ezt a torrentet, tölts le egy részt valszeg (99%), hogy lesz japán hang és angol felirat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Bizony, bizony. Annak idején én is innen szedtem le. :) bár beletelt egy hétbe(szó szerint)

Moonshiner

Még a tavasszal találkoztam az alábbi történettel,de sajnos a cím kiment a fejembõl :bruhuhu: . Ha vki tudna segíteni, annak megköszönném.
Szóval: van egy középiskolás osztályelsõ, mindenki kedvence csajszi, aki valójában nem is olyan, amilyennek mutatja magát, ugyanis hazaérve egy kis önzõ döggé válik. Egy napon azonban új gyerek érkezik az iskolába, aki átveszi az osztályelsõi posztot. Az exkedvencet azonban nem nagyon veti szét az öröm, ráadásul az új gyerek még a titkát is megtudja, elkezdi zsarolni és a csajszi (hogy a titka ne tudódjon ki) a csicskájává válik.
Kb. ennyi volt az amire emlékszem.

Necrid^

Quote from: MoonshinerMég a tavasszal találkoztam az alábbi történettel,de sajnos a cím kiment a fejembõl :bruhuhu: . Ha vki tudna segíteni, annak megköszönném.
Szóval: van egy középiskolás osztályelsõ, mindenki kedvence csajszi, aki valójában nem is olyan, amilyennek mutatja magát, ugyanis hazaérve egy kis önzõ döggé válik. Egy napon azonban új gyerek érkezik az iskolába, aki átveszi az osztályelsõi posztot. Az exkedvencet azonban nem nagyon veti szét az öröm, ráadásul az új gyerek még a titkát is megtudja, elkezdi zsarolni és a csajszi (hogy a titka ne tudódjon ki) a csicskájává válik.
Kb. ennyi volt az amire emlékszem.
Kép vmi?igy semmi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Keresek Winamphez CB Skint..aki tud segiteni megköszönném.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

roderick

Quote from: MoonshinerMég a tavasszal találkoztam az alábbi történettel,de sajnos a cím kiment a fejembõl...

KareKano... legalábbis annak kisértetiesen ilyen az eleje
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: roderickKareKano... legalábbis annak kisértetiesen ilyen az eleje
Az :)

Moha


.Attila

Quote from: MohaÉs spoiler! :ejj:
Azért ezt nem nagyon nevezném spoilernek. Ez kb. az 1., 2. rész történése. Ez az alaptörténet.

greenwolf

Yu-gi-oh részeket DVD-rippben honnan tudom leszedni???
és szinkront hol keressek??

Moha

Quote from: greenwolfYu-gi-oh részeket DVD-rippben honnan tudom leszedni???
Boxtorrents-en fent van az elsõ season, de azt meg nem mondom, hogy DVDrip-e vagy sem. :rolleyes:
Quoteés szinkront hol keressek??
Minek a szinkron? Az esetek kb 80%-ában sokkal gyengébb az eredetinél.
Egyébként külön baromi nehéz szinkronokat találni, inkább ogm-ekben szokott lenni az eredeti hang mellett szinkron.
Szvsz DC-n próbálj meg utánakeresni.

greenwolf

Quote from: MohaBoxtorrents-en fent van az elsõ season, de azt meg nem mondom, hogy DVDrip-e vagy sem. :rolleyes:Minek a szinkron? Az esetek kb 80%-ában sokkal gyengébb az eredetinél.
Egyébként külön baromi nehéz szinkronokat találni, inkább ogm-ekben szokott lenni az eredeti hang mellett szinkron.
Szvsz DC-n próbálj meg utánakeresni.

Szvsz DC-n???
A Hub of Hope-on most faggatóztam,de sehol semmi!!
Az Ftp-re honnan szereztétek az anyagokat????

Lehetséges,hogy nem lehet megszerezni DVD-ripp ben a:
Yu-gi-oh
Sámán királyt
és a Megaman-t????
Legalább Angol hangal!!!
És nem lehet hozzá magyar hangsávot találni???

Már mióta vadászok rá!!!!
De még reménykedek!!
Hátha segít valaki!!!!!!!

Darkstar

Quote from: greenwolfSzvsz DC-n???
A Hub of Hope-on most faggatóztam,de sehol semmi!!
Az Ftp-re honnan szereztétek az anyagokat????...
Ilyenkor érdemes felmenni az AnimeDB-re megnézni, hogy van-e rip, aztán a csapatok oldalán megnézni, hogy hogyan tudod tölteni (ált van torrent, irc vagy valami). Magyar szinkront szinte esélytelen, amit nem találsz meg az animeaddicts-on, olyan sztem nincs.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん