Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Selmo on 2007-06-05, 14:43:09
Minek legyen még elmebeteg is, az hogy nő nem elég? ::)
Az legalább izgalmas. :D
Quote from: teraflare on 2007-06-05, 14:58:04
Na összefoglalom mi a legfontosabb egy nőnek a férfiban: pénz.  :D
Én a karizmát emelném ki, ha egyet ki kellene.

sirtomi

Quote from: Member on 2007-06-05, 15:00:49
Quote from: teraflare on 2007-06-05, 14:58:04
Na összefoglalom mi a legfontosabb egy nőnek a férfiban: pénz.  :D
Én a karizmát emelném ki, ha egyet ki kellene.
A hasizma nem jó? :p

teraflare


Member

Akkor már inkább csak a kapcsolati tőke (mert a "jófej" srácnak biztosan a barátai is mind "jófejek", akikkel tök sok "jót" lehet csinálni).
De ennyire a pénzre alapozni már g*ci dolog, már eleve nem lehet igaz, mert akkor pl. nem lenne annyi elszegényedett pár a pesti dzsumbjuban. De természetesen az előnyök sorát gyarapítja, ezt nem vitatom.

sirtomi

Szerencsére nagyon sok fiatal lány/nő van aki nem csak a pénre hajt, de egyretöbb akinek elsősorban a külsőségek számítanak és az nem is jöhet szóba nála akinek nincs jó autója vagy saját lakása.

Moha

Quote from: teraflare on 2007-06-05, 14:58:04
Na összefoglalom mi a legfontosabb egy nőben a férfinek: pén(is)z:D
FIXED! :hopp:

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2007-06-05, 15:21:49
Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:15:28
A hasizma nem jó? :p
Mondjuk az nekem is több van mint pénzem...  :D

Nekem pénzem van több mint hasizmom. Bár nem valami sok, de azért arányokban akkor nyerő vagyok a csajoknál?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:47:44
Szerencsére nagyon sok fiatal lány/nő van aki nem csak a pénre hajt, de egyretöbb akinek elsősorban a külsőségek számítanak és az nem is jöhet szóba nála akinek nincs jó autója vagy saját lakása.
Jah, nem lehet túl jó érzés olyan f@szival lenni, aki a diszkóba villamosbérlettel visz és végül az esti jelenetet az anyjáék műhelyében kell lerendezni.
Mondjuk szerintem mind először a külsőt nézzük, mert elsőnek miből indulhatnánk ki? Viszont ha megtudom, hogy vki otaku, az javít a megítélésén kb. 70%-ot. :D

sirtomi

Quote from: Member on 2007-06-05, 16:06:41
Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:47:44
Szerencsére nagyon sok fiatal lány/nő van aki nem csak a pénre hajt, de egyretöbb akinek elsősorban a külsőségek számítanak és az nem is jöhet szóba nála akinek nincs jó autója vagy saját lakása.
Jah, nem lehet túl jó érzés olyan f@szival lenni, aki a diszkóba villamosbérlettel visz és végül az esti jelenetet az anyjáék műhelyében kell lerendezni.
Mondjuk szerintem mind először a külsőt nézzük, mert elsőnek miből indulhatnánk ki? Viszont ha megtudom, hogy vki otaku, az javít a megítélésén kb. 70%-ot. :D
Persze hogy a küldőt nézed először, aztán megtudod a többit :)
De mekkora szar mikor megtudja a nő, hogy nincs autód meg lakásod és lekoptat, holott addig te voltál a tökéletes férfi. Mondjuk ez nem személyes tapasztalat, egyik haverom járt így. És asszem egyretöbb ilyen nő van.
Mai belső értékek a bőrülés, a 2 zónás digitális légkondi, stb :D

Selmo

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:47:44
Szerencsére nagyon sok fiatal lány/nő van aki nem csak a pénre hajt, de egyretöbb akinek elsősorban a külsőségek számítanak és az nem is jöhet szóba nála akinek nincs jó autója vagy saját lakása.
Nálam meg az ilyenek nem jönnek szóba. ::) (És ugye nem kell mondanom, hogy ha fizetsz egy nőnek mindenért, azt hogy hívják?)

A tökéletesség unalmas.

thrall

Quote from: Selmo on 2007-06-05, 16:13:35
És ugye nem kell mondanom, hogy ha fizetsz egy nőnek mindenért, azt hogy hívják?

feleség? :P

Lythis

Quote from: Member on 2007-06-05, 16:06:41
Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:47:44
Szerencsére nagyon sok fiatal lány/nő van aki nem csak a pénre hajt, de egyretöbb akinek elsősorban a külsőségek számítanak és az nem is jöhet szóba nála akinek nincs jó autója vagy saját lakása.
Jah, nem lehet túl jó érzés olyan f@szival lenni, aki a diszkóba villamosbérlettel visz és végül az esti jelenetet az anyjáék műhelyében kell lerendezni.
Mondjuk szerintem mind először a külsőt nézzük, mert elsőnek miből indulhatnánk ki? Viszont ha megtudom, hogy vki otaku, az javít a megítélésén kb. 70%-ot. :D
"hey baby, I dig social retards! Wanna see my doujins? I was thinking that you and I should get together and jump into bed and have some kinky cosplay fun while I brag about how deep and touching xy animu is..  bring your pokemon trading cards too"

Member

A Pokemon cards részig még egészen tetszett. :lame:

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:47:44
Nálam meg az ilyenek nem jönnek szóba. ::) (És ugye nem kell mondanom, hogy ha fizetsz egy nőnek mindenért, azt hogy hívják?)
Válóper?

.Attila

Ilyen nővel jó lenne megcsinálni, hogy tényleg gazdag leszek, elhúzom előtte mézesmadzagot, majd ahelyett, hogy elhalmoznám ajándékokkal, megvenném magamnak pl. ezt.

Member

Vagy csinálok magamnak a nászútra szánt pénzből egy ilyen szerelmi fészket. :D

Lythis

Quote from: Member on 2007-06-05, 19:29:47
Vagy csinálok magamnak a nászútra szánt pénzből egy ilyen szerelmi fészket. :D
abban aztán szeretgetheted magadat (meg a figuráidat), merthogy épeszű ember nem megy be oda, az fix :D

Én


Fubenalvo

Milyen kellemetlen lehet ha ebben a szobában megbotlassz és pofára esel. Songoku az öklével kiszúrja a szemed miközben néhány loli kari beleáll a hasfladba. Ezután éppen oldalra dőlnél hogy magadhoz térj, de Ichigo úgy oldalbaszúr hogy felrugod a maradék karaktert fájdalmadban.
Arról nem is beszélve, hogy milyen anyagi károk keletkeznének szegény figurákban. :D

newszi

Quote from: sirtomi on 2007-06-04, 15:29:56
Anyukád azért néha kinéz gondolom, hogy biztos fűrészelsz-e még :D

Nem kell egyébként foglalkozni ilyesmivel. Ha foglalt majd lesz aki nem.

Iagazd van, nekem is olyan nőm van aki foglalt! :D
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Member

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-05, 22:30:53
Milyen kellemetlen lehet ha ebben a szobában megbotlassz és pofára esel. Songoku az öklével kiszúrja a szemed miközben néhány loli kari beleáll a hasfladba. Ezután éppen oldalra dőlnél hogy magadhoz térj, de Ichigo úgy oldalbaszúr hogy felrugod a maradék karaktert fájdalmadban.
Arról nem is beszélve, hogy milyen anyagi károk keletkeznének szegény figurákban. :D
Másra is lehet a figurákat használni, nem kell rájuk feküdni. :ejnye:
Ichigo-m és Songoku-m meg biztosan nem lenne, max csak papírnehezéknek. :D

Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:10:55
Iagazd van, nekem is olyan nőm van aki foglalt! :D
Ismerős érzés, részvétem.

Rounin

Quote from: Member on 2007-06-06, 00:14:22
Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:10:55
Iagazd van, nekem is olyan nőm van aki foglalt! :D
Ismerős érzés, részvétem.

Lol, gondold már át a mondatot xD

newszi

OFF
Member akartam kérdezni, h miért a Vote listedet tetted ide anidbről ki, miért nem a Mylistet?
/OFF

Quote from: Rounin on 2007-06-06, 00:17:33
Quote from: Member on 2007-06-06, 00:14:22
Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:10:55
Iagazd van, nekem is olyan nőm van aki foglalt! :D
Ismerős érzés, részvétem.

Lol, gondold már át a mondatot xD

Nekemm tetszik így XD
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Próféta

Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:18:20
OFF
Member akartam kérdezni, h miért a Vote listedet tetted ide anidbről ki, miért nem a Mylistet?
/OFF
OFF
Talán mert annak van információértéke? Talán mert a vote listről lehet megállapítani, hogy mit látott, és mi mennyire tetszett neki? ::)
/OFF

Rounin

Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:18:57
Nekemm tetszik így XD

Nem Te, hanem Member :D Nekem is tetszik, jót röhögtem rajta. :tezsvir:

Member

Quote from: Rounin on 2007-06-06, 00:17:33
Lol, gondold már át a mondatot xD
Mindkét értelemben részvétre ad okot. :D

Próféta: Kösz, pontosan.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-06, 00:33:45
Mindkét értelemben részvétre ad okot. :D
Abban az értelemben is hogy most látatlanban szerzett magának egy ellenséget.

newszi

Quote from: Próféta on 2007-06-06, 00:22:33
Quote from: newszi on 2007-06-06, 00:18:20
OFF
Member akartam kérdezni, h miért a Vote listedet tetted ide anidbről ki, miért nem a Mylistet?
/OFF
OFF
Talán mert annak van információértéke? Talán mert a vote listről lehet megállapítani, hogy mit látott, és mi mennyire tetszett neki? ::)
/OFF

Csak mert nálam a mylisten is látszik, h mit láttam és mit nem, meg rateing is van, de az igaz, h az én voteom nem látszik.
De nem is voteolok. :D Így se látom át a listámat, meg még egy csomó minden amit láttam hiányzik róla. Ahogy PL Vampire Princess Miu is, ami sok más animmel együtt eltűnt, és nem találom. :D De most akkor berakom én is a signaturebe alistámat :D

Quote from: Zsiga on 2007-06-06, 00:36:57
Quote from: Member on 2007-06-06, 00:33:45
Mindkét értelemben részvétre ad okot. :D
Abban az értelemben is hogy most látatlanban szerzett magának egy ellenséget.
Szereztem egy ellenséget? O_O
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Kuroi Tenshi

Dupla duplapost! B& plz thx by.

Ellenséget - sztem irígységre utal ;)

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-06, 00:43:45
Ellenséget - sztem irígységre utal ;)
Konkrétan arra gondolok hogy mindennél jobban gyűlölöm az olyan embert aki lenyúlja más nőjét. Rossz emlékeim vannak ilyen téren, meg amúgyis megvetendő gerinctelenségnek tartom.

Member

Igen, newszi, most nagyon

lettem, úgyhogy felveheted a newlcipőt. ;)

Ameddig nem tudom, hogy milyen a nője, nem leszek irigy rá, lehet, hogy keresztet vetnék, amikor meglátom. :angyali:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-06, 00:43:45
Ellenséget - sztem irígységre utal ;)
Konkrétan arra gondolok hogy mindennél jobban gyűlölöm az olyan embert aki lenyúlja más nőjét. Rossz emlékeim vannak ilyen téren, meg amúgyis megvetendő gerinctelenségnek tartom.
:tezsvir:
Még 1 dolog, amire nem lennék képes. Sőt, még olyan csajjal sem járnék soha, akinek vhonnan ismerem valamelyik volt barátját.