Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

newszi

Quote from: Zsiga on 2007-06-06, 00:51:55
Konkrétan arra gondolok hogy mindennél jobban gyűlölöm az olyan embert aki lenyúlja más nőjét. Rossz emlékeim vannak ilyen téren, meg amúgyis megvetendő gerinctelenségnek tartom.
Csak koncepció szinten: Erőforrás megosztás? XD
Egyébként pont ez a szerelem első látásra dolog az ami bizony néha hoz ilyesmit is.

Quote from: Member on 2007-06-06, 00:52:03
:tezsvir:
Még 1 dolog, amire nem lennék képes. Sőt, még olyan csajjal sem járnék soha, akinek vhonnan ismerem valamelyik volt barátját.
Az viszont gáz, mert a legtöbben körülöttem már jártak valaki mással körülöttem. Ettől ismerősök.
Persze lehet próbálkozni full ismeretlenekkel is, de még úgy is nagy az esélye, h ismerősöddel már járt.
Tekintve, hogy nagyjából ugyanabbana körben mozogtok, kivéve ha pl a buszon mész oda hozzá Kerepesen ( van ott busz ? :D ) és te Budapesten laksz, stb stb...
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Dreamcleaver

Most valamiért eszembe jutott a régi Dohár Péter angol nyelvtankönyv egyik példamondata. Milyen jó kis felszedő szöveg lenne:

Szia! Jártál e már Tótkomlóson? Háltál e már lópokrócon?  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Ok, akkor én is félreértettem, azt hittem poénkodva magáról beszél
harmadik személyben...
Más nőjét lenyúlni?  :ejj:

newszi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-06, 01:28:57
Ok, akkor én is félreértettem, azt hittem poénkodva magáról beszél
harmadik személyben...
Más nőjét lenyúlni?  :ejj:
Azthiszem tisztáznom kell valamit: nem nyúltam le senki nőjét!
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Rounin

Quote from: newszi on 2007-06-06, 01:32:11
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-06, 01:28:57
Ok, akkor én is félreértettem, azt hittem poénkodva magáról beszél
harmadik személyben...
Más nőjét lenyúlni?  :ejj:
Azthiszem tisztáznom kell valamit: nem nyúltam le senki nőjét!

Még...? :angyali: (let the flame go on!)

Selmo

Én úgy értettem, hogy a barátnőjével együtt vannak, tehát ezért foglalt már. Kicsavart ugyan, de igaz.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2007-06-06, 01:40:36
Én úgy értettem, hogy a barátnőjével együtt vannak, tehát ezért foglalt már. Kicsavart ugyan, de igaz.

Én is így értettem, de itt most mindenki kavar mindent. Főleg indulatokat.

Dreamcleaver

Sztem páran úgy értették, hogy nem értették.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bruce

Quote from: Rounin on 2007-06-06, 01:43:47
Quote from: Selmo on 2007-06-06, 01:40:36
Én úgy értettem, hogy a barátnőjével együtt vannak, tehát ezért foglalt már. Kicsavart ugyan, de igaz.

Én is így értettem, de itt most mindenki kavar mindent. Főleg indulatokat.
Én csak a málnaszőrt... amúgy szerintem a nagytöbbség úgy értette, csak Zsiga nem... persze lehet hogy tévedek.

Szerk.:
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-06, 01:47:39
Sztem páran úgy értették, hogy nem értették.
jó, akkor a kistöbbség :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Selmo

Szvsz Member értette félre, azt hitte, valami foglalt csaj kell neki.

A tökéletesség unalmas.

newszi

The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Kuroi Tenshi

Hmm de jó időnk van itt este (upsz... már negyed kettő van?), amikor
szépen lehül a levegő...

... hm ...

Ez a téma asszem kifújt. Akkor váltsunk megint témát.
Szerintetek is bunkóság más nőjét lenyúlni?

:D

(ennek a témának már úgyis mindegy... az előző oldalak közhelyeivel
már így is gyorsan süllyed...)

newszi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-06, 02:15:16
Hmm de jó időnk van itt este (upsz... már negyed kettő van?), amikor
szépen lehül a levegő...

... hm ...

Ez a téma asszem kifújt. Akkor váltsunk megint témát.
Szerintetek is bunkóság más nőjét lenyúlni?

:D

(ennek a témának már úgyis mindegy... az előző oldalak közhelyeivel
már így is gyorsan süllyed...)
Hát ebben lehet valami. :D
Leaglább meg van a kihívás. Mondjuk lehet inkább alvás lesz. :D
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Dreamcleaver

Nem igazán találom értelmezhetőnek a "más nőjét lenyúlni" kifejezést. Mert hát ugye kettőn áll a vásár, szal ha otthagyja a barátját egy másik csávóért, az nem egyedül a másik csávó hibája. A nő ugyanis nem egy birtokolt tárgy, amit "le lehet nyúlni", hanem gondolkodó és érző lény...legalábbis mások ezt mondták.
Az más kérdés, hogy nekem tuti nem lenne ingerem egy olyan csajjal kezdeni, akinek van valakije, hogy úgy mondjam.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

én személy szerint nem nyúlnám le más nőjét, de ha más megteszi, akkor a nő nem igazán szerette az előző barátját, így nem tartom bunkóságnak. mert ugye ahogy Dreamcleaver mondta a nő nem egy tárgy, hanem ember, így ő tudja, hogy mi a jó neki... Ha barátot vált, hát egészségére.

Selmo

Tegyük hozzá, hogy sok csaj meg nem akar szakítani a barátjával, mert az fájna szegénynek, így aztán ellötyögnek, míg elő nem kerül egy új vad, és akkor mindent felrúgva otthagyják a szerencsétlent. Hogy ez mégjobban fáj, mintha 2 hónappal azelőt szakított volna vele, az más kérdés. Fene sem érti a nőket. ::)

A tökéletesség unalmas.

ignus

Quote from: Selmo on 2007-06-06, 05:34:17
Tegyük hozzá, hogy sok csaj meg nem akar szakítani a barátjával, mert az fájna szegénynek, így aztán ellötyögnek, míg elő nem kerül egy új vad, és akkor mindent felrúgva otthagyják a szerencsétlent. Hogy ez mégjobban fáj, mintha 2 hónappal azelőt szakított volna vele, az más kérdés. Fene sem érti a nőket. ::)

Mondjuk az más kéréds hogy utána a lányok 90% "visszavágyik" az előzőhöz... Miért vágynak a nők mindenben változatosságra? Amúgy nálam előfordult már hogy tetszett egy csaj, beszélgettünk, aztán furán nézett hogy már nem voltam olyan "aktív" mikor megtudtam hogy van barátja. Nemtom, nekem ez kicsit olyan "megfúrós" dolog. Még ha rossz is a kapcsolatuk, ne legyen már ürügy!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

teraflare

Én úgy vagyok vele, hogy ha valakit el lehet csábítani a barátjától, akkor az nem is kell. Mi a garancia arra hogy legközelebb nem én állok a rossz oldalon? Ha egyszer megtette miért ne tenné meg újra.

Member

Quote from: Selmo on 2007-06-06, 01:51:00
Szvsz Member értette félre, azt hitte, valami foglalt csaj kell neki.
Zsiga megkavart, először még jól értettem... :/

Ez a "Nem akarok fájdalmat okozni neki, de még nagyobbat fogok" valamiért elég tipikusnak tűnik számomra. Jó lenne már, ha néhányuknak leesne, hogy az időhúzástól csak élesebb lesz a kés, amit a végén beléd döfnek.

Az ürügyként használás viszont sztem nem nemspecifikus.

Quote from: teraflare on 2007-06-06, 10:32:36
Ha egyszer megtette miért ne tenné meg újra.
Ebben is van vmi, de kizárja a változás lehetőségét (ergo "Ne engedjük ismét a volán mögé mert megint összetöri"), viszont a kisebb rossz még mindig jobb, mint a nagyon jó vagy nagyon rossz kockázata.

teraflare

Quote from: Member on 2007-06-06, 10:37:33
Ebben is van vmi, de kizárja a változás lehetőségét (ergo "Ne engedjük ismét a volán mögé mert megint összetöri"), viszont a kisebb rossz még mindig jobb, mint a nagyon jó vagy nagyon rossz kockázata.
Nos én teszek arra hogy valaki képes-e változni. (bunkóság tudom) Ha valaki lehúzta magát nálam az ott is marad. Éljen együtt azzal amit tett.

Rounin

Hja, de nem mindenki az "igazival" találkozik először xD. Ásd csak el a lehetőségét annak, hogy a tökéletes párkapcsolat jöjjön ki belőle :angyali: (nem, nem kardoskodom mellette, csak rámutatok a hibalehetőségre.)

Member

Sőt, van, aki soha nem találkozik vele (gondolok arra, hogy 45 évesen elvállnak stb.).

teraflare

Quote from: Rounin on 2007-06-06, 11:28:33
Hja, de nem mindenki az "igazival" találkozik először xD. Ásd csak el a lehetőségét annak, hogy a tökéletes párkapcsolat jöjjön ki belőle :angyali: (nem, nem kardoskodom mellette, csak rámutatok a hibalehetőségre.)

Na igen, de ha nem az igazi, akkor minek ámítja(ák) magát(egymást) azzal hogy szereti a másikat? Ez csak a member által leírt késélezés.

Member

Miből gondolod, hogy tudják, hogy nem ők az "igazi"? Amíg nem találkozol vele, addig nem ismered az érzést, utána meg már amúgysem fogsz váltani.

teraflare

Quote from: Member on 2007-06-06, 13:48:20
Miből gondolod, hogy tudják, hogy nem ők az "igazi"? Amíg nem találkozol vele, addig nem ismered az érzést, utána meg már amúgysem fogsz váltani.
Azután meg találkozik egy még igazibbal és így tovább. Mert honnan tudod mi a max igazi? Egy kutya amit kenyérhéjon etetnek ugyanolyan boldog mint amit pedigrével, mert azt hiszi az a legjobb.
Eztután sajna már nem tudok válaszolni, mivel megyek haza és eztán csak max munakhelyről (remélem lesz) tudok majd netezni. Ha addigra megváltozik a véleményem, akkor szólok.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-06-06, 14:05:08
Quote from: Member on 2007-06-06, 13:48:20
Miből gondolod, hogy tudják, hogy nem ők az "igazi"? Amíg nem találkozol vele, addig nem ismered az érzést, utána meg már amúgysem fogsz váltani.
Azután meg találkozik egy még igazibbal és így tovább. Mert honnan tudod mi a max igazi? Egy kutya amit kenyérhéjon etetnek ugyanolyan boldog mint amit pedigrével, mert azt hiszi az a legjobb.
Eztután sajna már nem tudok válaszolni, mivel megyek haza és eztán csak max munakhelyről (remélem lesz) tudok majd netezni. Ha addigra megváltozik a véleményem, akkor szólok.
Ennyi erővel ne is kezd egy nővel sem, mert lehet hogy lesz sokkal jobb. Szóval ez hülyeség :D

thrall

Az igazi szerintem az, akivel elég sok időt együtt tudsz tölteni úgy, hogy nem unsz rá. De ehhez próbálkozni kell, és jóhogy az elején azt hiszik az embere általában, hogy Ő az igazi...aztán vagy bejön, vagy nem(vagy olyn jól szinészkedik mindkettő, hogy azt hiszi mindegyik amásikről, hogy tényleg igaz)

Moha

Van egy mondás: nem az az igazi, akivel le tudod élni az életed, hanem az, aki nélkül nem tudsz élni.
Szerintem ez igaz lehet.

De szerintem minden lehetőséget érdemes megragadni, mert az ember sosem tudhatja, mi jön be. Az, hogy esetleg ismered a lány volt barátját? Na és?! Szakítottak, vége van, most szabad a csaj, akkor meg miért ne lehetne belőle jó kapcsolat?
Az, hogy korábban otthagyta a barátját egy másik miatt? Honnan tudod, lehet, hogy jó oka volt rá, mert pl a volt pasi bunkó volt vele. Attól még érdemes lehet próbálkozni.
Az, hogy keresed az igazit és mással "le sem állsz" az hülyeség. Valakit igazán úgyis csak egy kapcsolatban ismersz meg. Az elején nem tudod eldönteni, hogy ő lesz-e az igazi.

Szóval szerintem aki ilyen alapokon nem próbálkozik bizonyos csajoknál, az lehet, hogy álmai nőjét engedi el...

Member

De ez esetleg egy haverral megrontaná a kapcsolatot, amit meg nem akarnék, mert amúgy sincs elég belőlük.

Selmo

Quote from: Moha on 2007-06-06, 17:49:24
Szóval szerintem aki ilyen alapokon nem próbálkozik bizonyos csajoknál, az lehet, hogy álmai nőjét engedi el...
Aki álmai nőjét keresi, az álmodozik csupán. :) Az aktuális kapcsolatból kell a legtöbbet kihozni, nem álmodozni a tökéletes után.

A tökéletesség unalmas.