Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: roderick on 2006-10-27, 13:35:39
Heroes az nagyonjó, de sztem majd akkor nézze meg az ember ha minden rész kijött már, mert én körömágyig lerágom a körmeim az új részek várása közben. Eléggé egyedi hangulata van és eddig sikerült hoznia azt a :wtf: érzést minden részben amit a Lost csak nagyonritkán volt képes.
Ezt mondták nekem is, de mégis elkezdem, mert úgyis kevés időm van filmezni, másrészt meg rég volt már, hogy részről részre vártam valamit és újra szeretném rágni a körmeimet. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Kiírtam két adag Futuramát. Az egyik Zsigának megy, a másikra lehet jelentkezni. Az alapértelmezés az, hogy a következő pénteki fekvehányáson kerül átadásra.

Egy másik kérdés, még mindig a kalózkodás szellemében: a Prison Break S1 megvan valakinek? Mert ha igen, szeretném elkérni.
Failure is the default option

RE@L

Jaj! Ez teljesen kiment a fejemből! Fazék, elfelejtettem szólni hogy nekem a 5. évad kellene csak. A többit még sikerült látnom :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: roderick on 2006-10-27, 13:35:39
Másik nagyonjó most indult sorozat pedig a Dexter. Egy szerethetö törvényszéki szakértö, aki mellesleg szociopata sorozatgyilkos, mindennapjait mutatja be a napos Miami-ban. Elején kicsit ódzkodtam az ötlettöl, de utánna magával ragadott a sorozat beteg fekete humora. Asszem majd ha gazdag leszek megis rendelem a könyvet ami alapján csinálják.
Nagyon-nagyon beteg!!! De tetszik... :o
Köszi a tippet! :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2006-11-01, 22:48:21
Quote from: roderick on 2006-10-27, 13:35:39
Másik nagyonjó most indult sorozat pedig a Dexter. Egy szerethetö törvényszéki szakértö, aki mellesleg szociopata sorozatgyilkos, mindennapjait mutatja be a napos Miami-ban. Elején kicsit ódzkodtam az ötlettöl, de utánna magával ragadott a sorozat beteg fekete humora. Asszem majd ha gazdag leszek megis rendelem a könyvet ami alapján csinálják.
Nagyon-nagyon beteg!!! De tetszik... :o
Köszi a tippet! :merci:

ha van már belőle kiírva akkor jelentkeznék rá :redface: :D  engem is érdekel :D

Raggie

Nna én is megnéztem a Dexter első epizódját... :lul: :cool: Ez nagyon kemény! Elborult egy sorozat, de nagyon jól van előadva. Ajánlani tudom, csak mindenkinek. Vannak benne kicsit durvább részek, de ízlésesen és jóérzékkel elosztva, hogy ne boruljon fel az egyensúly és ne váljon horrorsorozattá vagy nemtommivé.
Sztem irtó jó és izgelmas, kíváncsian várom, hogy mi lesz a folytatásban, mert elég masszív kis indítást láthatunk már az első részben is! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Solid Snake

Quote from: White SeeD on 2006-11-02, 12:41:06
Ma lesz a szeszélyes évszakok.
Remélem a régi hangulata meglesz.

Eléggé kisgyerek voltam akkor, mikor még a régi Szeszélyes évszakok ment, így annyira már nem emlékszem rá. Azonban a tegnapi reneszánsz kellően hanuglatos volt (Antal Imre barlangász-viccén kb. 10 percig nevettem :D).

Fazék

Quote from: White SeeD on 2006-11-02, 12:41:06
Ma lesz a szeszélyes évszakok.
Remélem a régi hangulata meglesz.
sztem katasztrófálisan szánalmas műsor volt...

Raggie

Én emg szerencsére nem láttam! ;) :)

Viszont visszatérve a sorozatokhoz: irtó hamar el fogom kezdeni nézni a Heroes-t, mert Kikuchiyo kolléga szóbeli ajánlója az Óbesterben nagyon felkeltette az érdeklődésemet! ;) :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Amit én mondtam, az után még egyáltalán nem volt kedved... :ejj: :bruhuhu: :grrr: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-11-04, 14:14:22
Amit én mondtam, az után még egyáltalán nem volt kedved... :ejj: :bruhuhu: :grrr: :muhahah:
Így van, tudni kell előadni a dolgokat :P

Én is olvastam róla korábban, hogy valami "X-Men szerűség", és persze nem érdekelt.
De persze most kikuchiyo mester meghozta az ihletet. 38.9%-on áll :)

kikuchiyo

Akkor ezúton szeretném ajánlani a Heroes sorozatot azoknak is, akik a "szóbeli kedvcsinálón" nem voltak ott :)

Bár attól tartok, ezután nem fogom tudni komolyan venni az Asatte no Houkout. Akárhányszor el fog hangzani a "Hiro-niisan" név, nekem mindig eszembe fog jutni Super Hiro :) a Heroesből, amint összefacsart arccal koncentrálva megállítja az időt, majd szemüveges arcára idült vigyorral kicseréli a kártyákat a kaszinóban. :)
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-04, 15:55:14
Bár attól tartok, ezután nem fogom tudni komolyan venni az Asatte no Houkout. Akárhányszor el fog hangzani a "Hiro-niisan" név, nekem mindig eszembe fog jutni Super Hiro :) a Heroesből, amint összefacsart arccal koncentrálva megállítja az időt, majd szemüveges arcára idült vigyorral kicseréli a kártyákat a kaszinóban. :)
Nekem a női vécés jelenet jobban tetszett. :D :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Nem te lennél :)
Az a tippem, hogy Dr. Camwhore/Ms. Hyde ill. Claire the Cheerleader lesznek a kedvenc szereplőid. :)
Failure is the default option

Ramiz

Aki neten vetkőzik, az rossz ember nem lehet. Ha még ráadásul egy bomba nő is... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Kiegészítők a Heroeshez, ha már nagyon nem bírjátok az új részre várakozást:
Hiro blogja
Képregények
Failure is the default option

Raggie

LOLL!! Már alig várom! Mikor nézzük már Ramiz?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta

Heroes-ról: az normális, hogy Japánban egy otaku Star Trek + X-Men mániás legyen, és a nagy gyerekkori élménye az Action Comics akárhányadik számának megszerzése? Nincs nekik saját őrültségük, teszemazt manga meg ilyesmi? Nem csak Ámerikában van ekkora Superman-kultusz?
Nem baj, cserébe a Black Lagoon-ban meg a németek shogi-t játszottak.

Tycho

Nu, pagagyí! - 0. epizód

Remélem mindenki emlékszik erre :ejnye: :angyali: - állítólag 2005ben készült még 19 új rész is... van valakinek esetleg letöltve is?  :hehe: ;) :angyali:

Fazék

Quote from: Tycho on 2006-11-06, 12:48:45
Nu, pagagyí! - 0. epizód

Remélem mindenki emlékszik erre :ejnye: :angyali: - állítólag 2005ben készült még 19 új rész is... van valakinek esetleg letöltve is?  :hehe: ;) :angyali:
ha jól emlékszem Nakedape-nak megvan és ha minden igaz, nem fogom tudni visszatartani, hogy eljöjjön a köv. meet-re :) (de nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy megvan neki, de mintha így rémlene :))

Nakedape

Quote from: Fazék on 2006-11-06, 14:35:49
Quote from: Tycho on 2006-11-06, 12:48:45
Nu, pagagyí! - 0. epizód

Remélem mindenki emlékszik erre :ejnye: :angyali: - állítólag 2005ben készült még 19 új rész is... van valakinek esetleg letöltve is?  :hehe: ;) :angyali:
ha jól emlékszem Nakedape-nak megvan és ha minden igaz, nem fogom tudni visszatartani, hogy eljöjjön a köv. meet-re :) (de nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy megvan neki, de mintha így rémlene :))
van egy adagom valóban:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Faceless pilot-rész megtekintve (azt hiszem a Filmek, minden ami nem japán topic-ban volt róla szó talán)

tényleg egész korrektnek tűnt brutalitás téren, bár eléggé Punisher szagú az alapszituáció, de talán tényleg érdekessé tudják tenni pár évadon keresztül is. örülnék, ha a Fox észhez térne és megrendelné a sorozatot. (bár erre már csak azért is kevés esélyt látok, mert kétlem, hogy a net-es kérelmek tömkelege különösebben meghatná Fox-ékat, illetve az is kétséges hogy ráérnek-e még a színészek sztem, mert azóta esetleg vállalhattak egyéb munkákat, amik ütköznének a sorozat forgatásával)

isohunt-ról két torrent is él (egyikben csomagolt, másikban kicsomagolt állapotban van), ha valaki kedvet kapott hozzá és letöltené

Fazék

Az AXN csatornán elkezdték leadni a Kingdom Hospital-t! azt hiszem ideje lenne megnéznem, így az ajánló után kedvet kaptam hozzá :D

kikuchiyo

Hát ezt pont lekéstem.
De figyelmeztetlek, hogy ez nem az eredeti Lars von Trier-féle változat (ami zseniális), hanem az amerikai, Stephen King által lenyúlt.
Megtetszett neki, oszt csinált ő is magának. A korrektség kedvéért kíváncsi vagyok, milyen, de őszintén szólva nem várok sokat tőle.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-07, 02:45:06
Hát ezt pont lekéstem.
De figyelmeztetlek, hogy ez nem az eredeti Lars von Trier-féle változat (ami zseniális), hanem az amerikai, Stephen King által lenyúlt.
Megtetszett neki, oszt csinált ő is magának. A korrektség kedvéért kíváncsi vagyok, milyen, de őszintén szólva nem várok sokat tőle.
hmm ezt nem tudtam. köszi, hogy szóltál :)
kicsit gyanús volt az előzetes alapján, de nem tudtam, hogy két változat is készült belőle...

kikuchiyo

Elég egyszerű megkülönböztetni őket, mert az eredetiben dánul beszélnek. :)
Failure is the default option

Ramiz

#356
Dansk jeeevlar!

edit: Dexter, Dexter über alles! :Kiraly: Marha jó ez a sorozat! Nem tudjátok, mit hagytok ki, ha legalább az első részét nem nézitek meg... Úgy érzem magam, mint a House első része után: ez marha jó, ilyet még nem láttam, a hangulata is tökéletes és még ötletes is! :cool: Ha a második évad végére bele is kezdek majd unni, ahogy a House-ba is, azért addig is remek szórakozás lesz, és remélem nem lövik le. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Éééés igen! Dexternek megrendelték a második évadját! :hopp:

Ezt pedig a sorozatjunkie-n leltem. Olyan sz..r, hogy az már jó, látnotok kell... :muhahah:
God's Office (1. epizód) (4 perces low-budget "sitcom" (igazából nem vicces))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

#358
Ramiz ez nagyon nagyon nem... nem vicces, nem jó, ez.... :bruhuhu: :comp: :bruhuhu: ez sz..r :lame:

ez nem az a fajta ami annyira gagyi, hogy már jó... ez ötlettelen és ostoba...  :ejj:

EDIT: végignéztem másodszor is ezt a God's Office-t és rájöttem hogy finoman fogalmaztam amikor azt írtam hogy gagyi és sz..r... mit ittál te az este hogy képes voltál ezt idepostolni Ramiz? :eek: :ejnye: :angyali: (nem szólnék be ha nem használtad volna rá azt a titulust, hogy "annyira sz..r, hogy már jó", de ez nem az. )

Ramiz

De, ez sajnos az. :D Azok az arcok, amiket próbálnak vágni a színészek... nagyon béna... egy poén sem ül, a halál karaktere is teljesen gagyi, pedig lehetett volna jó is. :) És az, hogy az iroda egy az egyben egy normális iroda, csak a fickók vettek fel egy lepedőt magukra, hogy akkor ez most mennyország, az is király! :cool: :__devil:
Nézd meg a második részt is, ott Istent upgradelni akarják, hogy a fiatalok közelebb érezzék magukhoz. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!