Main Menu

Képregények (9M Klub)

Started by Raggie, 2006-05-20, 16:15:11

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Blacksad (a fölső 2 link működik)

izgalmas, stílusos nyomozós képregény film noir környezetben, antropomorf állatokkal.
Egész jó.
Failure is the default option

Zsiga


Próféta

The Futurama - Simpsons Infinitely Secret Crossover Crisis

Nem valami egetverően nagy szám. Átlagosnál valamivel rosszabb Futurama epizódnak elmegy.
Minta látható alant.

Próféta

Duplapost... ehh.

Kérdem a téma szakértőit (Tycho?), hogy a The MaXX! képregényt érdemes-e tovább olvasni, mert már elkezdődött a második történetív ([spoiler]Sara felnőtt, a pasija pszí erőt keres, utcákon mászkál az a bluggy, az új MaXX egy pacaj, stb.[/spoiler]), és valahogy kevésbé tudja megragadni a figyelmemet. Lesz még ez ugyanolyan jó, vagy eddig volt a lényeg?

Tycho

Őszintén szólva onnét már a fejemet kapkodtam, vagy hatszor elolvastam mindent mire megértettem, de érdemes elolvasni, mert ott születik meg a végső megoldás, ott derül ki minden... Hangulatra már nem az, ami az elején volt, mert a sztori szerint is sokminden megváltozik, de határozottan Maxx-es és jó és a történethez mindenképp kell  :jee: Szerintem olvassad tovább!


PS: sorry, nem vettem észre, hogy kérdeztél, remélem nem túl késői a válasz  :redface: :hehe:

Randal

Nem tudom, hogy volt-e már az oldal, illetve ki mennyire ismeri, de én a nagy Transformers keresésem közben akadtam rá.
igaz, hogy Rapidshare-es, de szerintem egész jó.

http://freecomicbooks.blogspot.com

Bishop

Nem rosz csak nagyon hiányos. Amik érdekelnének vagy nincsenek, vagy hiányos,vagy rendszertelen. :bruhuhu:

Amugy ha valaki tud oldalt. Sandman 1-végig kéne. Meg Spawn-nak van egy kötete amit egyszer letöltöttem de nem volt fent végig és pont a legérdekesebb résznél lett vége. A kötet címére nem emlékszem de arról szól hogy megjelen Isten és Sátán egy iker pár testében akik folyamatosan ölik egymást. Meg Spawn valahogy előhívja a benne lévő Spawn alakokat. Ha valaki ismeri legalább névről az is sokat segítene.
Jah és a 100 Bullets is érdekelne.

TurboK

Quote from: Bishop on 2007-07-16, 18:10:22
Nem rosz csak nagyon hiányos. Amik érdekelnének vagy nincsenek, vagy hiányos,vagy rendszertelen. :bruhuhu:

Amugy ha valaki tud oldalt. Sandman 1-végig kéne. Meg Spawn-nak van egy kötete amit egyszer letöltöttem de nem volt fent végig és pont a legérdekesebb résznél lett vége. A kötet címére nem emlékszem de arról szól hogy megjelen Isten és Sátán egy iker pár testében akik folyamatosan ölik egymást. Meg Spawn valahogy előhívja a benne lévő Spawn alakokat. Ha valaki ismeri legalább névről az is sokat segítene.
Jah és a 100 Bullets is érdekelne.
Asszem valahol a 150edik számnál kezdődött az a sztori, elég jó volt, végre eljött az apokalipszis sokév igérgetés után. Nagyon jo volt a befejezés is, csak a végén megkontrázták egy felesleges és nagyon durva retconnal (ami nélkül viszont tényleg *vége* lett volna az egész sorozatnak, méghozzá egy tökéletesen megérdemelt heppienddel). Ha el akarod olvasni, annál a résznél hagyd abba amikor Al eldönti hogy emberként él tovább.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Bishop

Eltartott mire választ kaptam rá, node sebaj, csak annyi a gond hogy 150 felett egy linket se találok amit igen az meg max 158ig van.  :bruhuhu:

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

#100
H. P. Lovecraft + Shadowrun + Terry Pratchett + Neil Gaiman + Hellsing = Wormwood.

A főszereplő egy parazitaféreg (úgy néz ki, mint egy giliszta), aki egy valaha elegáns úriember testében lakik, és imádja a sört, a nőket meg a dohányzást a Földön, ezért itt maradt, épített magának egy tipikus "harcos törpe" sidekick-et (hatalmas shotgunnal), aztán van még tetovált csöcsike is, mert biztos kell, meg még más szereplők, és sok csápos rettenet. Szóval értitek: INSTAWIN. :muhahah: :whoah:

Nem sok van kész belőle, ezért gyorsan lehet végezni vele.

Ja igen, avám is onnan van.

edit: kihagytam, hogy a robot törpe nagyrészt pléh sörösdobozokból van összerakva... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

#101
Wormwood - "Shake that ass, baby!"




Cicciolina - "A leghíresebb magyar szuperhős" :D




Élesszük fel ezt a topikot. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Ramiz, azt regéld már el nekem hogyan prostizik az a féreg egy hullával?:D

Tessék annak aki nem ismerné:
http://halozsak.tlof.hu/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2008-01-19, 00:52:37
Ramiz, azt regéld már el nekem hogyan prostizik az a féreg egy hullával?:D
Ez csak egy artwork, de a képregényben sincs részletezve. Viszont az biztos, hogy női testet is használ néha a féreg :D illetve ismerte Sade márkit, és bulizott velen anno néha... :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Le kéne már szednem...csak nem szívesen állok neki olyan dolgok nézésének/játszásának, ami közben nem jó ötlet enni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2008-01-19, 01:11:55
Le kéne már szednem...csak nem szívesen állok neki olyan dolgok nézésének/játszásának, ami közben nem jó ötlet enni. :D
Mi van?! Miért ne lehetne képregény-olvasás közben enni? Aközben a legjobb enni (meg sorozatok nézése közben).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-01-19, 01:23:34
Quote from: Zen on 2008-01-19, 01:11:55
Le kéne már szednem...csak nem szívesen állok neki olyan dolgok nézésének/játszásának, ami közben nem jó ötlet enni. :D
Mi van?! Miért ne lehetne képregény-olvasás közben enni? Aközben a legjobb enni (meg sorozatok nézése közben).

Hát, nem hányom el magam a gusztustalan dolgoktól, de nem is érzem magam jól.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Ez nem is gusztustalan. :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: Zen on 2008-01-19, 00:52:37
Tessék annak aki nem ismerné:
http://halozsak.tlof.hu/
Nagyon fasza oldal csak néha hotlinkelnek olyan helyekre ahová nem kéne (pl 0day site).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Mi a jelszó a 18+ tartalomhoz? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Ramiz, van linked ahhoz a férges-hullamászkálós képregényhez (Wormwood? :confused:), ahol le tudnám szedni v olvasni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2008-04-23, 01:06:55
Ramiz, van linked ahhoz a férges-hullamászkálós képregényhez (Wormwood? :confused:), ahol le tudnám szedni v olvasni?

Hogyne: google motherfucker :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-04-23, 00:22:26
Mi a jelszó a 18+ tartalomhoz? :D
A majom neve: hakapeszi
("Hakapeszi, ha kap eszik"  :D)

Zen

Quote from: teraflare on 2008-04-23, 13:54:51
Quote from: Ramiz on 2008-04-23, 00:22:26
Mi a jelszó a 18+ tartalomhoz? :D
A majom neve: hakapeszi
("Hakapeszi, ha kap eszik"  :D)
Hmm..Stalin vs Hitlert átrakták 18+ba..nem csoda h múltkor nem találtam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Közben imdb-n megtaláltam a választ én is. :) A Sztálinost ismertem, a Hard Boiled meg kéne, de inkább leszedem t0rren1ről, már a címe is bénán van fordítva. :D (Sokkal pontosabb és hangzatosabb is lenne a "Keményre főzve".)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

#116
Van egy ötletem, de nem tudom, hogy nem egy totál hülyeség-e, és ha nem, van-e rá érdeklődés.

A következőről lenne szó: alakítunk egy Kilencedik Művészet Klubot, ahol a képregény legendás, emlékezetes, jelentős alkotásainak megismerését tűzzük ki célul. Rengeteg ország, alkotó, sorozat és egyszeri kiadvány van, amit érdemes lenne elolvasni, de nehéz "csak úgy" belevágni és könnyű eltévedni is az erdőben... Ezért mindig kinéznénk egy adott kötetet, amit mindenki elolvas (esténként tíz perce mindenkinek van), esetleg egy hétre egy nagyobb művet, amit aztán frankón ki lehet vesézni, és jöhet a következő - esetleg több sorozat párhuzamosan. A lényeg az, hogy ugyanott tartunk, így akármilyen apróságot ki lehet emelni, mindenki emlékszik rá és tud róla, plusz azt a kellemes érzést is átélhetjük, hogy várunk a továbbhaladásra... yikes! :D És ha mondjuk találunk egy jó sorozat, akkor tovább lehet haladni azon a szálon is meg ki lehet nézni egy újat is.

A szabályok egyszerűek:

(1) Kicsi adagokat tűzünk ki, hogy mindenkinek legyen rá ideje mindig, plusz így élvezetesebb és több figyelmet is lehet rá fordítani. :)
(2) Hozzáférhető (t0rren1 vagy f1p) képregényeket nézünk ki - vagy rapidserezünk.
(3) Ha valaki nem bír magával és továbbolvas, az nem rontja el a játékot, tehát nem spoilerezik (sp.tag alatt sem!) és nem utalgat!

Ennyi lenne az egész. Lehet, hogy ez túl bonyolult és a szabályok feleslegesek, de szerintem így izgalmas. Hivemind ftw! :whoah:

Amúgy meg előkerülhetne francia klasszikusoktól olasz erotikus képregényeken át a válogatott amerikai szuperhősös cuccokig és a komolyabb, valós eseményeket feldolgozó darabokig minden. Amihez nem értünk, annak utánanézünk és buzgón olvasgatjuk/idézzük Varrót, aki ért hozzá. :D (Még be is szkennelhetek pár oldalt a Mozine1es írásaiból vagy a Ku1t C0mics!-ból. De psszt!) Az ötleteket meg természetesen közösen dobjuk fel.


Konkrét kívánságok:

* Matsumoto Jiro: A Revolutionist In The Afternoon
* Brian K. Vaughan: Pride Of Baghdad
* Enki Bilal: Nikopol-trilógia
* Hergé: Tintin Tibetben
* Hellblazer (Jamie Delano: 1-3., Garth Ennis: 41-46., Warren Ellis: 134-139.)
* Junji Ito: Uzumaki


* Sandman
* DoMu - A Child's Dream
* XIII
* PXI
* Gyo
* Exiles
* Tezuka: Főnix-sorozat, azon belül Karma
* HOTEL
* Shintaro Kagótól, a mindfuck királyától valami
* A képregény felfedezése
* Rocktörténelem
* Garth Ennis - Punisher, Preacher, Boys
* Transmetropolitan
* Planetary
* 30 Days Of Night
* Tank Girl
* Lone Wolf & Cub.
* (seinen manga collection)
* francia képregények: http://www.coolfrenchcomics.com/top10.htm
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

/r/ new Opció("Valószínűleg követem a fejleményeket, néha egy-egy érdekesebb műnél becsatlakozom a menetbe, aztán majd meglátom, van-e kedvem állandó taggá válni, de amúgy ötletes kezdeményezés, +1 karma");

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2008-04-27, 01:57:20
/r/ new Opció("Valószínűleg követem a fejleményeket, néha egy-egy érdekesebb műnél becsatlakozom a menetbe, aztán majd meglátom, van-e kedvem állandó taggá válni, de amúgy ötletes kezdeményezés, +1 karma");
+1

Lt. Simoan Blarke

Engem érdekel. Legalább vissza lehet követni, hogy ki hogyan reagált le egymás részeket egymástól függetlenül, aztán a végén lehet egymáson és magunkon röhögni, meg mutogatni, hogy végülis melyiknek volt igaza. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster