Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: katzkis tételben 150 HUF a koliban 8x ridata, ha érdekel mondj egy darabszámot és megmondom mennyi cash


nalam csak 110-140Ft
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Karma XXL

Quote from: katz a VFE threadbenVan egy sci-fi sorozat, Outher Limits (nem tom magyarul ment e) abban is foglalkoztak ezzel a témával és elég jó történetet készítettek.

Adták magyaron is, "Végtelen határok" címmel. A TV3on a kedvenc sorozataim között volt, sõt! Csak sajnos mostanság se nem adják, se nem találom sehol :(

Xipe

Quote from: SysOP XXLAdták magyaron is, "Végtelen határok" címmel. A TV3on a kedvenc sorozataim között volt, sõt! Csak sajnos mostanság se nem adják, se nem találom sehol :(


Oh, erre a sorozatra en is emlekszem(meg a regi fekete feher verziora is).
DVD-n meg lehet vasarolni kulonben.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Karma XXL

Quote from: XipeOh, erre a sorozatra en is emlekszem(meg a regi fekete feher verziora is).
DVD-n meg lehet vasarolni kulonben.

Bocs, tudom  :G meg RTFM stb... Itt Magyarországon?

Xipe

Quote from: SysOP XXLBocs, tudom  :G meg RTFM stb... Itt Magyarországon?


err, hat itthon eleg ritka, de a //www.amazon.com oldalon meglehet talalni mindkettot es viszonylag olcson.
en valoszinuleg megrendelem az elso ket szezont nemsokara.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipeerr, hat itthon eleg ritka, de a //www.amazon.com oldalon meglehet talalni mindkettot es viszonylag olcson.
en valoszinuleg megrendelem az elso ket szezont nemsokara.
Rendben. majd kölcsönadod?

Xipe

Quote from: katzRendben. majd kölcsönadod?


neked?
ilyen beszolasok utan?
hat persze.
de szerintem masolatot is csinalhatunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: White SeeDAkkor csak az elsõ részt nézd meg belõle, és valószínû nyomban a várólista elejére kerül:)
Ha meg nem tetszik az elsõ rész, akkor tovább nem is érdemes töltened... Habár az elsõ részben nincs meg az összes fõszereplõ... akkor az elsõ 3 rész után:)

+Nincs idõd. Van rá megoldás: Ne aludj annyit:) Én jelenleg napi 6-7 órát alszok. Éjfélkor vége a napnak, 7-kor meg kezdõdik.
1. Szervízben van a gépem :( így most csak azokat tudom nézni, amit már kiírtam és az asztali dvd lejátszik (most a Full Moon wo Sagashite-t nézem)
2. Lemondani az alvásról? Na azt nem :) Ha az ember hosszabb távon csak 6-7 órát alszik, akkor az meg is fog látszani a teljesítményében. Min 8 óra kell (lehetnek kivételes napok persze), és néha (hétvégén) ajánlatos 10 órát aludni, hogy tényleg pihenjen a szervezet.

Xipe

Quote from: Bonci2. Lemondani az alvásról? Na azt nem :) Ha az ember hosszabb távon csak 6-7 órát alszik, akkor az meg is fog látszani a teljesítményében. Min 8 óra kell (lehetnek kivételes napok persze), és néha (hétvégén) ajánlatos 10 órát aludni, hogy tényleg pihenjen a szervezet.

akkor azert vagyok ilyen kedves es aranyos mert napi 3-4 orat ha alszom egyaltalan?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipeakkor azert vagyok ilyen kedves es aranyos mert napi 3-4 orat ha alszom egyaltalan?
Inkább attól függetlenül ;)
Te kivétel vagy. Alvás nélkül is mûködsz!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnInkább attól függetlenül ;)
Te kivétel vagy. Alvás nélkül is mûködsz!  :haha:


egy darabig igen.
komasan meg nem lattatok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipekomasan meg nem lattatok.
Nos, talán jobb is... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiNos, talán jobb is... ;)

ki tudja.
komasan is jo vagyok.
akkor jobban elvezem a zenet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipekomasan meg nem lattatok.
Én azt hittem, társason az voltál  :eeek:  :lul:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnÉn azt hittem, társason az voltál  :eeek:  :lul:
:lol: Én is. ;)

Xipe

Quote from: DjinnÉn azt hittem, társason az voltál  :eeek:  :lul:


az nem volt semmi.
ha gondolod vasarnapig nem alszom es akkor meglatod milyen tudok lenni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipeaz nem volt semmi.
ha gondolod vasarnapig nem alszom es akkor meglatod milyen tudok lenni.
Kedves, hogy így felajánlod, de nem vagyok érdemes ekkora megtisztelteésre. :rolleyes: :p
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnKedves, hogy így felajánlod, de nem vagyok érdemes ekkora megtisztelteésre. :rolleyes: :p


pedig nem tudod mit hagysz ki.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipepedig nem tudod mit hagysz ki.
Ez így van.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnEz így van.


talan meg CATAN-ban is gyozhetnel igy.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipetalan meg CATAN-ban is gyozhetnel igy.
Majd meglátjuk. :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnMajd meglátjuk. :lazza:

mondtam hogy most az en szabalyaim szerint jatszunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipemondtam hogy most az en szabalyaim szerint jatszunk.
Én is mondtam, hogy álmodozz csak.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnÉn is mondtam, hogy álmodozz csak.


animal is egyettertett.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipeanimal is egyettertett.
Te csak azért akarod a saját szabályaid, mert máshogy esélytelen vagy  :hehe: De ne félj, ott lesz a párod, aki segít   :__devil:  :)
Még az is lehet, hogy én leszek, úgyhogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnTe csak azért akarod a saját szabályaid, mert máshogy esélytelen vagy  :hehe: De ne félj, ott lesz a párod, aki segít   :__devil:  :)
Még az is lehet, hogy én leszek, úgyhogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid...

lennel a parom?
de akkor mi a lenyege szamomra a jateknak?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipelennel a parom?
de akkor mi a lenyege szamomra a jateknak?
Ez csúnya volt!  :beken:  Én csak a kínzó kissebségi érzéseden akartam enyhíteni. De han, hát nem. :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnEz csúnya volt!  :beken:  Én csak a kínzó kissebségi érzéseden akartam enyhíteni. De han, hát nem. :lazza:


de most komolyan, mi ertelme rogton egy +30 Skill Catan Mester melle ulni, ahelyett, hogy megszenvednek a gyozelemert?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipede most komolyan, mi ertelme rogton egy +30 Skill Catan Mester melle ulni, ahelyett, hogy megszenvednek a gyozelemert?
Összekeversz valakivel. Én teljesen átlagos vagyok. A "hínév" ritkán felel meg a valóságnak. ;)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnÖsszekeversz valakivel. Én teljesen átlagos vagyok. A "hínév" ritkán felel meg a valóságnak. ;)


ellenunk annak szamitassz kedves Djinn.
Animal, evek ota jatszik ellened ha jol tudom es meg nem nyert annyit ahany ujj van a kezemen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_