Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Cobra

Esetleg az Uuchu no Stellvia is jó, itt a női szereplők messze verik tudásban a fiúkat :)  Egyetlen baj, ami miatt nem tetszhet, hogy sci-fi és a grafikája se a legjobb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bruce

A világhálón régi sorozatok után kutatva bukkantam egy animére, név szerint a Shirayuki Hime no Densetsu című alkotásra, amiből a képeket nézve rájöttem hogy ez biza valaha ment a magyar televízióban Hófehérke címen, lévén azt dolgozta fel (igaz, megspékelve még mindenféle mellékággal a hagyományos fésű-derékszíj-mérgezettalma dolgot) és mintha emlékeim szerint nem lenne rossz, bár nemtom most biztos más szemmel nézném, de ahhoz előbb meg kéne találnom... Ez egész korrekt oldalnak néz ki infó terén, de letölteni innen nem tudok... Szal ha valaki tud/talál valamit akkor plíz szóljon... Nem fontos, csak mégis... Jó lenne nosztalgiázni :D A Titokzatos aranyvárosokat már végignéztem :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kuroi Tenshi

Quote from: Bruce on 2006-05-06, 16:17:32
Jó lenne nosztalgiázni :D A Titokzatos aranyvárosokat már végignéztem :D
Uhh, erre már szinte nem is emlékszem, de valami kattant!
Sőt, mások is eszembejutottak... az egyik talán anime is lehet, de így már nem tudom, alig emlékszek rá...
Na tessék, most rám is rámtört a nosztalgia :p (amikor dolgozni kéne, akkor mindig mást van kedvem csinálni fura módon...)

Tomib

Sziasztok.
Tudnátok nekem az Usteam-esen kívül más animés ftp-t mondani?
Köszi a segítséget.(jöhet személyes üziben is)

Kuroi Tenshi

Úgy tűnik lesz Kiddy Grade OVA ősszel!  :whoah:

itt egy promo:
http://www.irradiance.net/NewStuff/Animation/Kiddy%20Grade/%5BE-F%5D_Kiddy_Grade_Promo_v2.avi
(kicsit lassan töltődik...)
Köztes résznek néz ki, ami a közepébe fog beékelődni


Tomib: sok hely innen veszi az anyagot; ennél többet csak torrenten találsz

Raggie

#935
Szánom-bánom minden bűnömet, de még csak most fedeztem fel, h a Lupin III filmek mennyire jók! (naggyon :D ) Nem tudja valaki, hogy hány darab van belőlül, milyenek meg ilyesmi?! Asszem van belőle sorozat is(még anno Ramiz koma említette, de már nem emlékszem), az milyen? jobb mint a filmek, vagy rosszabb?

Előre is kösz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

www.animenfo.com :)
Elég sok minden készült a Lupin-ből. Az eredeti sorozat '71-es, szóval azt inkább hagyjuk ki :) A többi Ova, Movie '78-tól készült folyamatosan. Régen a Viva-n a '92-95 közötti OVA-kat vetítették, ezeknek már elég jó grafikája volt, és nekem a történetük is tetszett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Quote from: Cobra on 2006-05-09, 21:09:25
www.animenfo.com :)
Elég sok minden készült a Lupin-ből. Az eredeti sorozat '71-es, szóval azt inkább hagyjuk ki :) A többi Ova, Movie '78-tól készült folyamatosan. Régen a Viva-n a '92-95 közötti OVA-kat vetítették, ezeknek már elég jó grafikája volt, és nekem a történetük is tetszett.
Aham... én a Hayao-sat és egy másikat láttam, de ezek mindkettő egész újak voltak(asszem '98 és 2002, vagy valahogy így). Köcc az infót! :merci:

Egész jóó ez az animenfo oldal! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manitu

Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-09, 20:56:26
Szánom-bánom minden bűnömet, de még csak most fedeztem fel, h a Lupin III filmek mennyire jók! (naggyon :D ) Nem tudja valaki, hogy hány darab van belőlül, milyenek meg ilyesmi?! Asszem van belőle sorozat is(még anno Ramiz koma említette, de már nem emlékszem), az milyen? jobb mint a filmek, vagy rosszabb?

Előre is kösz!
Anidbn 28-at találtam, beleértve 3 sorozatot is. Hogy melyik milyen arról foggalmam sincs, de például a '77-'80-as sorozat elég jó értékelést kapott.


Raggie

Quote from: Manitu on 2006-05-09, 21:40:59
Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-09, 20:56:26
Szánom-bánom minden bűnömet, de még csak most fedeztem fel, h a Lupin III filmek mennyire jók! (naggyon :D ) Nem tudja valaki, hogy hány darab van belőlül, milyenek meg ilyesmi?! Asszem van belőle sorozat is(még anno Ramiz koma említette, de már nem emlékszem), az milyen? jobb mint a filmek, vagy rosszabb?

Előre is kösz!
Anidbn 28-at találtam, beleértve 3 sorozatot is. Hogy melyik milyen arról foggalmam sincs, de például a '77-'80-as sorozat elég jó értékelést kapott.
Hmm.. kösz! Majd még megvizslatom, hogy  melyiket nézzem! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

SaiyaGin

A Wikipedia szerint ősszel lesz Genshiken-folytatás.  :smile:

Manu

Felkerült adc-re a Tetsuwan atom (Astroboy) DVD verzója. Ez ügye az első manga, majd anime volt a történelemben, mindenképpen kuriózum.
http://asiandvdclub.org/details.php?id=6910

Hiei-sama

Quote from: Manu on 2006-05-13, 23:46:21
Felkerült adc-re a Tetsuwan atom (Astroboy) DVD verzója. Ez ügye az első manga, majd anime volt a történelemben, mindenképpen kuriózum.
http://asiandvdclub.org/details.php?id=6910


Ez ugyebar a 80-as evekbeli sorozat elso dvdje,de nem ez az elso sorozata az meg a 60-as evekre nyulik vissza...Bar akinek van turelme begyujteni ezeket a dvdket hat sok sikert.Ugyanis az elso szeria 193resz a 2. szeria 52 es asszem van egy 3. szeria is 50 resszel + movie is van...De aki csak kivancsi ra az sztem is toltse le bar sztem nem nagy szam ;)

SaiyaGin

Az edogawaconan.com szerint hétfőn indul az op18 és az ed25. Az op előadói Rina Aiuchi és U-ka Saegusa In db, a több információval nem szolgálhatok, mert nem tudok japánul. :hehe:

Raggie

Nem tudja vki, a Mushishi 20 részes?? Mert az FTP-n csak 20 rész van fenn, de ez olyan furcsa(mert vagy 13 vagy 26 részes szokott lenni egy sorozat).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Eddig 20 részes.

Valami miatt szünetet tartottak és május 15-től fog folytatódni.
Failure is the default option

Raggie

Quote from: kikuchiyo on 2006-05-14, 23:02:47
Eddig 20 részes.

Valami miatt szünetet tartottak és május 15-től fog folytatódni.

Aham... kössz az infót! :)
De ez is 26 részes lesz?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#947
Kijött a 21-es rész RAW-ja a Mushishi-ból
szóval ígéretükhöz hűen folytatják :)

és igen, elméletileg ez is 26 részes lesz.

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-05-17, 18:22:51
Kijött a 21-es rész RAW-ja a Mushishi-ból
szóval ígéretükhöz hűen folytatják :)

és igen, elméletileg ez is 26 részes lesz.
OKK! Köszi az infót! .... FTP-re mikor kerül fel?! :D :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Quote from: Raggie on 2006-05-18, 13:41:21
Quote from: Fazék on 2006-05-17, 18:22:51
Kijött a 21-es rész RAW-ja a Mushishi-ból
szóval ígéretükhöz hűen folytatják :)

és igen, elméletileg ez is 26 részes lesz.
OKK! Köszi az infót! .... FTP-re mikor kerül fel?! :D :rolleyes:

Te se nezel ftp-t vagy mi? Reg fent van 20-ig,raw meg nemfog felmenni....

Raggie

#950
Quote from: Hiei-sama on 2006-05-18, 17:09:43
Te se nezel ftp-t vagy mi? Reg fent van 20-ig,raw meg nemfog felmenni....
Azért ne legyünk mán ilyen izémizé... :) Még szép, hogy nézem az FTP-t(elvégre nem valami kéthetes rookie vagyok ;) :lazza: ). De már 20-ig letöltöttem, megnéztem, szerettem, várom a folytatást! Kapis?! :D (no offense)

(az ok, hogy a Raw nem megy fel, de valamikor csak lesz fansubolt változat nem?... erre próbáltam célozni, és reméltem, hogy kiérezni belőle a költői kérdés és az irónia súlyát... ME = :lame: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

En azt ertem,hogy varod de minek kell oda irni akkor hogy ftp-n fent lesz-e? Mikor 20-ig fent van alap hogy tobbi is felkerul,de amig nincs subos es nem adjak le japanban nem nagyon fog felkerulni.Amugy meg 22. resz hetfon megy japanban.

Raggie

Jo, mindegy. Félreértettük egymást! :D

Love&Peace!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Ja, azt viszont meg szerettem volna kérdezni, hogy az FTP-n fentlevő LupinIII sorozat az melyik "évjárat"?? (csak mert csomó sorozat készült belőle és nehogy aztán rosszra hivatkozzak :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Quote from: Raggie on 2006-05-18, 19:40:53
Ja, azt viszont meg szerettem volna kérdezni, hogy az FTP-n fentlevő LupinIII sorozat az melyik "évjárat"?? (csak mert csomó sorozat készült belőle és nehogy aztán rosszra hivatkozzak :) )


Ahogy jonnek sorba az elso season 23 resz 1971-1972-es..Aztan folytatodik a season 2-vel ami 155 resz,de csak 42 van fent..A 3. season nincs fent mert nincs subos valtozat...

Raggie

Quote from: Hiei-sama on 2006-05-18, 20:09:16
Quote from: Raggie on 2006-05-18, 19:40:53
Ja, azt viszont meg szerettem volna kérdezni, hogy az FTP-n fentlevő LupinIII sorozat az melyik "évjárat"?? (csak mert csomó sorozat készült belőle és nehogy aztán rosszra hivatkozzak :) )


Ahogy jonnek sorba az elso season 23 resz 1971-1972-es..Aztan folytatodik a season 2-vel ami 155 resz,de csak 42 van fent..A 3. season nincs fent mert nincs subos valtozat...
OK! :merci: Köszi az infót!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

SaiyaGin


victim

Hy

találtam egy internetes rádiót amin van anme-s  műsor.  Gondoltam megoszotm veletek is
szer.radioe.hu minden vasárnap este 20-22 óra között
a múlt het jó volt :)

SaiyaGin

Boku-tachi kihozta az FMP! COMO újabb fejezetét. Egyre izgalmasabb! :cool:

Kuroi Tenshi

Quote from: victim on 2006-05-21, 09:58:20
Hy

találtam egy internetes rádiót amin van anme-s  műsor.  Gondoltam megoszotm veletek is
szer.radioe.hu minden vasárnap este 20-22 óra között
a múlt het jó volt :)
Vasárnap 20-22, anime? Ez nem a fikszrádió japanimánia műsora?
http://www.japanimania.hu/index.php?file=news