Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

#990
Olvasd el a Helpben a tc beállítását és egyebeket.

Edit: át lett helyezve?
Akkor Moha aláírásában még benne vannak a beállítások

Selmo

Quote from: Gewin on 2006-07-02, 00:10:20
Quote from: Selmo on 2006-07-01, 22:43:35
Quote from: Gewin on 2006-07-01, 12:09:22
szeretnék érdeklődni anime-k után! az elsö kérdésem hogy nem tudjátok véletlenül hogy record of loddos war-t honnan lehet letölteni?
Fenn van az FTP-n a teljes készlet. :D

először is köszi a válaszokat!!
2.x: uhh. elhiszem hogy most tök hülyének néztek, de az ftp-merre van?amúgy Selmo te ugye veszprémi vagy?
FTP/Anime/Record of Lodoss War/ bármilyen meglepő. :) És igen, rajta van a profilomon is. :)

A tökéletesség unalmas.

Gewin

Quote from: Selmo on 2006-07-03, 00:36:05
Quote from: Gewin on 2006-07-02, 00:10:20
Quote from: Selmo on 2006-07-01, 22:43:35
Quote from: Gewin on 2006-07-01, 12:09:22
szeretnék érdeklődni anime-k után! az elsö kérdésem hogy nem tudjátok véletlenül hogy record of loddos war-t honnan lehet letölteni?
Fenn van az FTP-n a teljes készlet. :D

először is köszi a válaszokat!!
2.x: uhh. elhiszem hogy most tök hülyének néztek, de az ftp-merre van?amúgy Selmo te ugye veszprémi vagy?
FTP/Anime/Record of Lodoss War/ bármilyen meglepő. :) És igen, rajta van a profilomon is. :)


ja én magát az ftp-t nem találtam(vagy valami beállítást róla)de azóta már véletlen beleakadtam!!
amúgy csak azért kérdeztem hogy veszprémi vagy e mert akkor ismerlek!Ádám vagyok(a klubban meg a boltban szoktunk találkozni)! az infókat meg mégegyszer köszi, már el is kezdtem szedni!

Selmo

Quote from: Gewin on 2006-07-03, 06:11:28
Quote from: Selmo on 2006-07-03, 00:36:05
Quote from: Gewin on 2006-07-02, 00:10:20
Quote from: Selmo on 2006-07-01, 22:43:35
Quote from: Gewin on 2006-07-01, 12:09:22
szeretnék érdeklődni anime-k után! az elsö kérdésem hogy nem tudjátok véletlenül hogy record of loddos war-t honnan lehet letölteni?
Fenn van az FTP-n a teljes készlet. :D

először is köszi a válaszokat!!
2.x: uhh. elhiszem hogy most tök hülyének néztek, de az ftp-merre van?amúgy Selmo te ugye veszprémi vagy?
FTP/Anime/Record of Lodoss War/ bármilyen meglepő. :) És igen, rajta van a profilomon is. :)


ja én magát az ftp-t nem találtam(vagy valami beállítást róla)de azóta már véletlen beleakadtam!!
amúgy csak azért kérdeztem hogy veszprémi vagy e mert akkor ismerlek!Ádám vagyok(a klubban meg a boltban szoktunk találkozni)! az infókat meg mégegyszer köszi, már el is kezdtem szedni!
:rotfl: Mik ki nem derülnek. :)

A tökéletesség unalmas.

Gewin

amúgy már csak egy nyűgöm van! szedtem le feliratot a RoLW-hoz , viszont a szöveg elég sokat csúszik a felirathoz képest!!van valakinek vmi ötlete hogy hogy lehetne orvosolni ezt a hibát? vagy esetleg egy másik link
aki tud, kérem segítsen!!


Selmo

Quote from: Gewin on 2006-07-03, 20:06:44
amúgy már csak egy nyűgöm van! szedtem le feliratot a RoLW-hoz , viszont a szöveg elég sokat csúszik a felirathoz képest!!van valakinek vmi ötlete hogy hogy lehetne orvosolni ezt a hibát? vagy esetleg egy másik link
aki tud, kérem segítsen!!
Rossz feliratot szedtél le, majd odaadom a helyeset. :)

A tökéletesség unalmas.

Nimlot

Háj all!
Valaki meg tudja mondani h a KIBA és az Air Gear című animéknek OST-jét honnan tudom letölteni?
"Being too kind is also... cruel!"


Hiei-sama

Quote from: Nimlot on 2006-07-05, 12:13:51
Háj all!
Valaki meg tudja mondani h a KIBA és az Air Gear című animéknek OST-jét honnan tudom letölteni?


Ezeket a kerdeseket soha nem szeretem...Kb a valaszom ez lenne ra "Use the Google Luke"
Megmutatom azert google mit talalt:
Kiba OP: http://tracker.minglong.org/torrents/%5BNipponsei%5D%20KIBA%20OP%20Single%20-%20Sanctuary%20%5BTamaki%20Nami%5D.zip.torrent

Kiba Op lossless valtozat: http://orochiaria.homeunix.net:8080/torrents/%5BLonE%5D_Tamaki_Nami_-_KIBA_OP_-_Sanctuary_%5Bw_scans%5D_(WV).rar.torrent

KibaED http://tracker.minglong.org/torrents/%5BNipponsei%5D%20KIBA%20ED%20Single%20-%20Very%20Very%20%5BAfromania%5D.zip.torrent

Kiba ED 320kbps : http://bt.94kan.com/torrents/1/881135544153545c2b5b83df90a0dfd82f6c5e2a.torrent

Air Gear OP : http://tracker.minglong.org/torrents/%5BNipponsei%5D%20Air%20Gear%20OP%20Single%20-%20CHAIN%20%5BBACK-ON%5D.zip.torrent

Szal ezek leteznek ha esetleg meg maskene vard meg mig kijon/lerippeli vlki,de ez utan is utana lehet nezni googlen ;) De hogy meg konnyitsem dolgod mert latom googlet nehez hasznalni....Air Gear OST release juli 26,Kibat meg nem tudom csak annyit hogy egy kovetkezo cd-je aug 23-an jon.

Gewin

hali!
elfen lied-ről tudtok valamit mondani?
ass kiterjesztésű fájlokat mivel tudnék lejátszani?

Member

Quote from: Gewin on 2006-07-05, 20:12:13
hali!
elfen lied-ről tudtok valamit mondani?
Kicsit elavult a formázása (volt egy fórommotorváltás), de ettől függetlenül olvasd egészséggel: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=441.msg152802#msg152802
Quoteass kiterjesztésű fájlokat mivel tudnék lejátszani?
Ezt viszont nem tudom, nekem semmi sem vitte. :haha:

kikuchiyo

Az ass tipikusan egy feliratformátum szokott lenni...  :haha:
(Total Commander, F3, ha el tudod olvasni, akkor tényleg az)
Failure is the default option

Selmo

#1002
Quote from: Gewin on 2006-07-05, 20:12:13
hali!
elfen lied-ről tudtok valamit mondani?
ass kiterjesztésű fájlokat mivel tudnék lejátszani?
Formázatlanul viszi Mplayer és VLC is, a formázáshoz viszont vsfilter + valamilyen lejátszó, ami ezt meg tudja hívni. Media Player Classic, Zoomplayer, BSPlayer, de a Windows Media Player is jó...
De tapasztalatom szerint az intróban lévő zene szövegén kívül nem túl sok formázás van bennük, szóval nem biztos, hogy megér ennyi munkát...

EDIT: Igen, mielőtt kétségbe esnél a 7z kiterjesztéstől, Winrar elboldogul vele. :smile:

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Selmo on 2006-07-05, 23:23:45
EDIT: Igen, mielőtt kétségbe esnél a 7z kiterjesztéstől, Winrar elboldogul vele. :smile:
Vagy ami hivatalosan tartozik hozzá: http://www.7-zip.org/

Nimlot

Hiei-sama neharagudj de nekem te mindig olyan ellenszenvesen adod elő a véleményedet... :wtf:
haragszol rám v mi?
egyébként az OP-k ED-k megvannak megtaláltam (nem google- :hehe:) de nem tudtam h OST kijöttek e mert nem nézek minden toorent oldalt
"Being too kind is also... cruel!"

Hiei-sama

Quote from: Nimlot on 2006-07-06, 00:02:53
Hiei-sama neharagudj de nekem te mindig olyan ellenszenvesen adod elő a véleményedet... :wtf:
haragszol rám v mi?
egyébként az OP-k ED-k megvannak megtaláltam (nem google- :hehe:) de nem tudtam h OST kijöttek e mert nem nézek minden toorent oldalt



Nem haragszom rad,en mindenkinek igy irom le a velemenyem ha vlmi egyszeru dologrol van szo amihez kb 1 perc utana jaras kell,es megtalalja a kerdesere a valaszt.Lehet neha tul ellenszenvesre sikerul,de hat ez van :Đ

Lazzaret

Lenne egy nagy kérdésem. Ismer valaki olyan oldalt ahol jó minőségü anime zenék dalszövegei teljesen megtalálhatoak?


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L

Quote from: Lazzaret on 2006-07-07, 00:34:27
Lenne egy nagy kérdésem. Ismer valaki olyan oldalt ahol jó minőségü anime zenék dalszövegei teljesen megtalálhatoak?

Csak úgy adja magát az oldal: http://www.animelyrics.com/  :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Quote from: RE@L on 2006-07-07, 00:37:13
Quote from: Lazzaret on 2006-07-07, 00:34:27
Lenne egy nagy kérdésem. Ismer valaki olyan oldalt ahol jó minőségü anime zenék dalszövegei teljesen megtalálhatoak?

Csak úgy adja magát az oldal: http://www.animelyrics.com/  :lazza:

Arigatou! :smile:


www.arkangyalok.uw.hu

Fazék


Manu

Ha már volt, akkor bocs:

Satoshi Kon - Paprika
Freedom Project (Katsushiro Otomo design)

Aurin

Ahoy!

Kérdés: a Trinity Bloodnak lesz vlmkr folytatás?

Hiei-sama

Quote from: Aurin on 2006-08-20, 14:21:16
Ahoy!

Kérdés: a Trinity Bloodnak lesz vlmkr folytatás?


Nem hiszem.

kikuchiyo

(Topic necrophilia for teh win)

Egy kérdés: a Dallos c igen régi OVA megvan valakinek? Vagy tud valaki hozzá elérhetőséget? Kerestem, de nem találtam.

Mo-n is elérhető volt nagyon régen, még VHS-en. Mamoru Oshii első rendezése BTW.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-30, 17:49:02Mo-n is elérhető volt nagyon régen, még VHS-en.
Sőt, én a TV-ből ismerem (TV3 asszem). Pont pár napja gondoltam rá, hogy érdemes lenne újra megnézni, de én sem jártam sikerrel.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


RE@L

Quote"due to be announced in the October, 2006 Japanese edition of Newtype Magazine: Director Naoto Hosoda is going back into the studio turn out "SHUFFLE! MEMORIES", a Director's Cut version of the 2005 24 episode WOWOW TV series Shuffle!. The new series will re-edit the original, combining entirely new material, an added new story and new OP's and ED's. Broadcast is expected to be carried out by Chiva Television and others this winter. The story will focus in on the 5 girls."

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Liquid Snake

Tudna nekem ajánlani valaki egy nagyon vicces és szórakoztató anime-t??? Megköszönném :D

Próféta

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 19:23:34
Tudna nekem ajánlani valaki egy nagyon vicces és szórakoztató anime-t??? Megköszönném :D
Egészen biztosan minden mennyiségben tudunk ilyeneket ajánlani. De pontosan mire is vágysz?
Legyen teljesen agyatlan, vagy az sem árt, ha vannak komolyabb témái?