Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Ajánlj mindkét típusból egy gyöngyszemet ha kérhetlek :D Köszi :d

Draconire

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 19:41:14
Ajánlj mindkét típusból egy gyöngyszemet ha kérhetlek :D Köszi :d
Agyatlan: Excel Saga
Komolyabb: FLCL

Liquid Snake

OKOK. Köszi! Megnézem őket :D

Bishop

Ha már ajánlásról van szó,nekem tudna valaki olyan anime-t amiben a modern technologia(a Cyberpunk is jó) és a természet feleti egyszerre van jelen,és még jó is az anime :szemuveges:,meg olyat ami zeneileg hasonlít a Samura champloo-ra(mintha azt lehetne utánozni :D) és ha ez így egybe van az még jobb lenne

Rounin

Zeneileg ugyan annyira nem hasonlít, de pl. Witch Hunter Robin modern techikával és természetfelettivel is meg van spékelve és jó is =)

Próféta

#1025
Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 19:41:14
Ajánlj mindkét típusból egy gyöngyszemet ha kérhetlek :D Köszi :d
Jó, a komolyabb fajltából Planetes / ΠΛΑΝΗΤΕΣ. Az első felében nagyon vicces, később meg komorabb fordulatot vesz.
Az agyatlan kategóriából inkább hallgass másokra, mert én azokat nem szeretem, de pl. Azumanga Daioh vagy Excel Saga. Én az FLCL-t is ide sorolnám, mert bár kétségtelenül van benne valami gondolati mag, de abszolút agyatlan.
EDIT: Manitu, a te nem teljesen agyatlanjaid valóban nem teljesen agyatlanok, de majdnem... szóval nem szatirikus komédia egyik se.

carfanatic: Wolf's Rain ? (az elsőre mármint) vagy WHR, ahogy Rounin mondja.

Manitu

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 19:41:14
Ajánlj mindkét típusból egy gyöngyszemet ha kérhetlek :D Köszi :d
Agyatlan:
Excel Saga, Puni Puni Poemi, Dokuro-chan, Dragon Half...

Nem teljesen agyatlan:
School Rumble, Azumanga Daiou, Ichigo Mashimaro, Golden Boy...


Liquid Snake

OKOK. Köszi mindenkinek. DE ég lenne egy kérésem. Valami jó kis Fight-os anime(bocs a kifejezésért) a Naruto :whoah: One Piece :whoah: Bleach :whoah: -en kívül. Tudnátok ajánlani ebből a kategóriából is valamit?? Előre is köszi mindenkinek!!!

Draconire

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 20:14:33
OKOK. Köszi mindenkinek. DE ég lenne egy kérésem. Valami jó kis Fight-os anime(bocs a kifejezésért) a Naruto :whoah: One Piece :whoah: Bleach :whoah: -en kívül. Tudnátok ajánlani ebből a kategóriából is valamit?? Előre is köszi mindenkinek!!!
Tenjou Tenge

Bishop

Quote from: Rounin on 2006-09-10, 19:56:13
Zeneileg ugyan annyira nem hasonlít, de pl. Witch Hunter Robin modern techikával és természetfelettivel is meg van spékelve és jó is =)
kösz majd belenézek,még valami? a Wolf's Rain-be most kezdtem bele két részt láttam eddig,és elléggé megoszlik a véleményem,az első rész nem tetszett,de megnéztem a másodikat az meg ige :angyali:

Próféta

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 20:14:33
OKOK. Köszi mindenkinek. DE ég lenne egy kérésem. Valami jó kis Fight-os anime(bocs a kifejezésért) a Naruto :whoah: One Piece :whoah: Bleach :whoah: -en kívül. Tudnátok ajánlani ebből a kategóriából is valamit?? Előre is köszi mindenkinek!!!
Dragon Ball és folytatásai :)
Esetleg Fullmetal Alchemist, de az csak félig-meddig fér bele.

smash++

#1031
Most néztem meg a Tenjou Tenge-t 24 rész +2ova.Lesz ennek estleg folytatása mármint anime?Mert mondták,hogy a manga-ben folytatósik a történet.Az anime 2004-es szóval lehet esély a folytatásra?
Nagyon tetszett és nem volt kielégitő a vége!!!!!Még kell pár rész!!!

Modify:Utánna érdeklődtem és úgy néz ki,hogy lesz 2rész :Kiraly:.Talán ha már végeztek a mangaval.

chilip

#1032
Quote from: Liquid Snake on 2006-09-10, 20:14:33
OKOK. Köszi mindenkinek. DE ég lenne egy kérésem. Valami jó kis Fight-os anime(bocs a kifejezésért) a Naruto :whoah: One Piece :whoah: Bleach :whoah: -en kívül. Tudnátok ajánlani ebből a kategóriából is valamit?? Előre is köszi mindenkinek!!!

töltsd te is az Air Mastert, első rész egész jó volt (többit most töltöm) :D nesze :D

tenda

hello
Keresem a Gravition című animét. Nagyon örülnék neki hogyha vki adna egy linket ahol fennt van vagy csak átpasszolná nekem. előre is köszi

Kuroi Tenshi

Üdvözöllek.
1. Tudod, hol vagy? Akkor nézz jobban körül ;)
2. Ha itt mégse lenne (kétlem), akkor keress t0rr3ntet.
3. Ha meg az se lenne (szinte lehetetlen), akkor meg úgyis fog jönni az A+-on valamikor ;)

tenda

Üdv.:
Pont azért keresem mert lassan adják majd az A+ -on viszont nekem ott nem lesz időm nézni torrentben amit eddig találtam (1db) az hibás és ha megtalálom az ftpnél akkor nem írok ide be :P amúgy meg köszi körül néztem és tudom h hol vagyok azért is gondoltam h talán vki tud segíteni. És azért kerestem itt mert kb egy éve innen szedte le a nővérem. Viszont ő már törölte. És végre találtam hozzá magyar feliratot szóval amit nem értettem egy éve azt most klasszul ki tudnám silabizálni.
Üdv.

Kuroi Tenshi

Erre most én is megnéztem, és én se találom...  :3x3:
Hoppá, bocs.
Biztos, hogy jól írtad a nevét? nem vagyok benne biztos, hogy így írják; vagy talán a japán nevén van.

Fazék

vagy Gravion (vmi mecha-s anime) vagy Gravitation (shounen-ai, szóval életveszély, és azt hiszem erről volt szó, hogy ezt fogja adni az A+). szóval elírta.

Darkstar

A címből és abból, hogy A+-on adni fogják sztem a Gravitation ről van szó (azaz a buzianime  :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Member

Na, akkor White SeeD hungarista "haverjának" a kikérdezett miskolci animefan alanya biztosan örülni fog, mert asszem ez volt a cikk szerint a kedvenc animéje. :)

Bishop

ő amugy nem hungarista azokat is fikázta keményen,sőt lehet pont maga a riport alany áll velünk szemben :D

Darkstar

Ehh, csak most esett le, hogy mire gondoltatok. Member postjára csak néztem, hogy :wtf:. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

kerdes: ami van fent OMG TV, abbol mi micsoda? van 1-26, 1-24, meg egy olyan adag is, aminek alcime is van... :3x3: (egesz konkretan mintha ket season lenne, a masodik keszules alatt, melyik melyik?)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Jól látod, tényleg két évad, és a második most fut.
Az animestars-os mkv-k magyar felírattal az első évad, az Aone-AnY meg angol hardsubos avi.
Az első évad 24+2 részes volt (a +2 csak a DVD kiadáson volt rajta ami vagy két hónappal később jelent meg, ezért van a magyar verziónál a 24. résznél az end jelzés.)
Az alcímes meg értelem szerűen a második évad.


Draconire

Ha valaki tudna t0rr3ntet, vagy valami hasonlót a Di Gi Charat-hoz azt megköszönném!

Zsiga

Quote from: Gmer on 2006-09-18, 19:01:32
Ha valaki tudna t0rr3ntet, vagy valami hasonlót a Di Gi Charat-hoz azt megköszönném!
http://www.torrentz.com/torrent_288292.html

Draconire

Quote from: Zsiga on 2006-09-19, 16:41:50
Quote from: Gmer on 2006-09-18, 19:01:32
Ha valaki tudna t0rr3ntet, vagy valami hasonlót a Di Gi Charat-hoz azt megköszönném!
http://www.torrentz.com/torrent_288292.html
Ezzel az a baj, hogy francia a felirat, de azért kösz ;)

Zsiga

Quote from: Gmer on 2006-09-19, 16:50:20
Quote from: Zsiga on 2006-09-19, 16:41:50
Quote from: Gmer on 2006-09-18, 19:01:32
Ha valaki tudna t0rr3ntet, vagy valami hasonlót a Di Gi Charat-hoz azt megköszönném!
http://www.torrentz.com/torrent_288292.html
Ezzel az a baj, hogy francia a felirat, de azért kösz ;)
:redface:
Keresek angolt. :)
IRC is jó esetleg?

Draconire

Quote from: Zsiga on 2006-09-19, 16:51:32
:redface:
Keresek angolt. :)
IRC is jó esetleg?
Hát azon a területen nincs nagy tapasztalatom, de ha találsz egy helyet akkor majd kipróbálom, előre is  :merci: