Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Kistarcsa

Áááh! Nagyon szépen köszönöm!!!  :hopp:

Fenrir

A Mononoke Hime-t kiadták Magyarországon DVD-n?
A tv-ben ment, azt tudom, de sehol sem találom DVD-n.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

kelvor

Quote from: Fenrir on 2007-04-05, 11:27:01
A Mononoke Hime-t kiadták Magyarországon DVD-n?
A tv-ben ment, azt tudom, de sehol sem találom DVD-n.

Tudtommal nem, pedig már pár éve várják az emberek :frown:

kikuchiyo

Videokazettán kiadták vagy 4 éve. Én is úgy láttam először.
Odeon videotékákban keresd.
Failure is the default option

Kistarcsa

Huhh... Yu-Gi-Oh kipipálva.. Most már csak egy anime maradt, amit mindenképpen látni akarok..
A Magical Play-t...
Ezt is sok helyen keresgéltem, de csak megvásárolható DVD-s verziókat találtam...
Ha valaki tudna esetleg ebben is segíteni, annak nagyon hálás lennék  :smile:

Nevl

Shounen Onmyouji 9. résztől keresnék torrentet... 13-4-5 már van, de 9-12 alig található, legtöbbje halott.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Zsiga

Quote from: Nevl on 2007-04-06, 18:33:30
Shounen Onmyouji 9. résztől keresnék torrentet... 13-4-5 már van, de 9-12 alig található, legtöbbje halott.
01-13 h264, 16 seed
01-13 XviD, 11 seed

Soldier

azt szeretnem kerdezni :

Tsubasa Chronicle:

-[DB_L-E]_Tsubasa_Chronicle_31_[9896B1D4] ezzel végzödik az elsö season ? gondlom igen ,de nem igazn ertem mert gondolom a második nem ezzel kezdödik
" [YGO]_Tsubasa_Chronicle_2nd_Series_-_06_[32]_[7FDB6C6F]" vagy esetleg igen csak azert mert a ftp-n onnantol kezdve talalhato meg, ha nem akkor gondolom torrentröl beszerezhetö a dolog ?! ha igyvan akkor esetleg egy live torrentet megköszönek ahonnan a hiányzo részek beszerezhetö! Csak ennyi. Köszi

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-04-06, 21:59:20
azt szeretnem kerdezni :

Tsubasa Chronicle:

-[DB_L-E]_Tsubasa_Chronicle_31_[9896B1D4] ezzel végzödik az elsö season ? gondlom igen ,de nem igazn ertem mert gondolom a második nem ezzel kezdödik
" [YGO]_Tsubasa_Chronicle_2nd_Series_-_06_[32]_[7FDB6C6F]" vagy esetleg igen csak azert mert a ftp-n onnantol kezdve talalhato meg, ha nem akkor gondolom torrentröl beszerezhetö a dolog ?! ha igyvan akkor esetleg egy live torrentet megköszönek ahonnan a hiányzo részek beszerezhetö! Csak ennyi. Köszi
Jó az úgy. ;)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-04-06, 22:10:49
Quote from: Soldier on 2007-04-06, 21:59:20
[spoiler]azt szeretnem kerdezni :

Tsubasa Chronicle:

-[DB_L-E]_Tsubasa_Chronicle_31_[9896B1D4] ezzel végzödik az elsö season ? gondlom igen ,de nem igazn ertem mert gondolom a második nem ezzel kezdödik
" [YGO]_Tsubasa_Chronicle_2nd_Series_-_06_[32]_[7FDB6C6F]" vagy esetleg igen csak azert mert a ftp-n onnantol kezdve talalhato meg, ha nem akkor gondolom torrentröl beszerezhetö a dolog ?! ha igyvan akkor esetleg egy live torrentet megköszönek ahonnan a hiányzo részek beszerezhetö! Csak ennyi. Köszi
Jó az úgy. ;)[/spoiler]

ok ok köszi

Nevl

Quote from: Zsiga on 2007-04-06, 21:16:09
Quote from: Nevl on 2007-04-06, 18:33:30
Shounen Onmyouji 9. résztől keresnék torrentet... 13-4-5 már van, de 9-12 alig található, legtöbbje halott.
01-13 h264, 16 seed
01-13 XviD, 11 seed

Köszi!!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Soldier

essetleg tudja valki hogy a Venus Versus Virus 12.ep-böl mikor lex Anime-RG vagy GNU&SHS verzio? csak mert 11ig szépen megcsinaltak azt most szünet , vagy nincs is még kint a 12ep ? gondolom itt tudom követni hogy mikor lex fenn http://www.animesuki.com/releases.php/v.html ez okés csak hogy megis mikor ?:) esteleg van valmi oldal ahol megtudom nezni hogy Japánban mikor adtak/ják le ?es akkor gondolom ahhoz képest viszonyitani kell pár napot vagy nem tudom mennyit. lényeg az tud rola valki valamit ?:)

kikuchiyo

Anidb?

Már lement mind a 12 rész.
Failure is the default option

Soldier

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-14, 00:30:41
Anidb?

Már lement mind a 12 rész.

oksi ez akkor odáig megvan köszi ..
esetleg meg valmi infotok van erröl a teamröl "[WLGO]" én rákerestem de az oldalukon sajna nem ertettem semmit .. és anidb-n pedig ök nincsenek megjelölve mint "csapat"(btw fansubnak hivjak?), torrentet meg csak tölük talaltam egyenlöre.. igazabol kerdes igy az ,ez allat van-e angol sub és ha igen milyen lehet a minöseg? vagy ezt csak ugy tudom meg ha leszedem ?:) vagy jobban teszem ha varok valamelyik anidb-n megjelölt "csapat" munkájára ?

kikuchiyo

Szerintem ez kínai sub, nem fogsz vele sokra menni :)
Failure is the default option

Soldier

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-14, 00:51:51
Szerintem ez kínai sub, nem fogsz vele sokra menni :)

oksi akkor köszi szépen.. akkor várok inkabb asszem^^

Manitu

Quote from: Soldier on 2007-04-14, 00:22:01
essetleg tudja valki hogy a Venus Versus Virus 12.ep-böl mikor lex Anime-RG vagy GNU&SHS verzio?
Shinsen ilyen "csomagokban" dolgozott. Elkezdték csinálni, néhány rész után leálltak pár hónapra, aztán a múlt héten hirtelen kidobták 11.-ig.
Felteszem nem most most dobták össze mindet hirtelen, és az utolsó is meg lesz nemsokára. (vagy ezen is ülnek még pár hónapot :D)


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-04-14, 01:23:35
Quote from: Soldier on 2007-04-14, 00:22:01
essetleg tudja valki hogy a Venus Versus Virus 12.ep-böl mikor lex Anime-RG vagy GNU&SHS verzio?
(vagy ezen is ülnek még pár hónapot :D)

nah ilyezgetni azert nem kell:)

Norboy

Valaki tudna segíteni, hogy honnan lehetne leszedni a Negima 2-t meg az OVA-ját? Az ftp-n nem láttam. Előre is thx.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Soldier

Quote from: Norboy on 2007-04-14, 16:40:40
Valaki tudna segíteni, hogy honnan lehetne leszedni a Negima 2-t meg az OVA-ját? Az ftp-n nem láttam. Előre is thx.

http://www.animesuki.com/releases.php/n.html itt fen van 15+OVA . es ahogy en neztem mas eng sub-sat nem is naon van szvl itt kell varnod ..hogyha ez a 2. a cime : "Negima?!" ! ha pedig nem akkor sorry

motifator

A legújabb Tengen Toppa Gurren Lagann fansubot töltötte le valaki? A filenév: [Nyoro~n Subs] Gurren Lagann 02.mkv
Nos én leszedtem, de az mplayer olyan másfél másodperc után leáll, hogy "End of file". Más lejátszó/kodek nem nagyon van fent a gépen, eddig nem volt rá szükség.
Van valaki aki próbálta már ezt a subot? Ment neki rendesen?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kobura

Üdv all!

valaki megmondaná hogy a Gakkou no Kaidan (Ghost Sstories (Bújj Bújj, Szellem) fent van ftp-ben? mert nagyon kéne a gépre... éhes a pici PC az animére!!!!  :merci:
Mindent lehet, csak vannak mellékhatásai...

Zsiga

Quote from: Kobura on 2007-04-15, 11:41:23
Üdv all!

valaki megmondaná hogy a Gakkou no Kaidan (Ghost Sstories (Bújj Bújj, Szellem) fent van ftp-ben? mert nagyon kéne a gépre... éhes a pici PC az animére!!!!  :merci:
Nincs. De akár te is megnézhetted volna. ::)

Kobura

Én megnéztem, csak biztosra akartam menni, hátha csak én vagyok a vak
Mindent lehet, csak vannak mellékhatásai...

Rewmac

Tud nekem valaki valami jó Animet ajánlani? Dragon Ball Z, Yu Yu Hakusho, Inuyasha szerűt. Teáht ilyen suppa poweres dolgokat.

chilip

#1496
Quote from: Rewmac on 2007-04-15, 17:14:43
Tud nekem valaki valami jó Animet ajánlani? Dragon Ball Z, Yu Yu Hakusho, Inuyasha szerűt. Teáht ilyen suppa poweres dolgokat.

Narutot, Bleachet láttad? Flame of Recca, Hunter X Hunter (bár itt a fejlődés az elején lassabb, de marha jó), Air Master (bár ez egy kicsit komolytalan már), D.Gray-man (darkosabb), One Piece... eggyelőre ennyi jut eszembe

Rewmac

És ilyen démonos,vámpíros?

Bleachről sokat hallottam meg a Narutoról is akkor kézbe veszem azt is.

chilip

Quote from: Rewmac on 2007-04-15, 17:40:31
És ilyen démonos,vámpíros?

Bleachről sokat hallottam meg a Narutoról is akkor kézbe veszem azt is.

hellsing, black blood brothers ha vámpíros fighting, és ha jót akarsz, a fillereket nem nézed meg :D Narutot 135.-ig kell nézni, onnan jön a Shippuden... Bleachnél meg a Bountos részeket meg a ModSoulosoat lehet kihagyni (amikor visszatérnek SS-ből miután az áruló elment) 110-nél kezdődik vmi érdemleges újra

Rewmac

Köszi szépen. Narutoban is van ilyen Hiei/Vegita forma? Aki keény fiú, meg rosszként kezte aztán beáll a jókhoz és egy kalap szar lesz de baromira vág mindent?