Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Rewmac on 2007-04-15, 18:12:44
Köszi szépen. Narutoban is van ilyen Hiei/Vegita forma? Aki keény fiú, meg rosszként kezte aztán beáll a jókhoz és egy kalap szar lesz de baromira vág mindent?

:lol: - de igaz, van benne kemény fiú (csak a jófiúk oldalán...) és nem is annyira szar... onnantól hogy a főhős megmondta neki a frankót, miután elverte, onnantól nem keményfiú  :D

chilip

a Gantz nevű anime fennvan ftp-n, az lenne a kérdésem, hogy a második fele az vágatlanul van fenn? mer az első fele fennvan vágottan és vágatlanul is, de a második fele csak egyszer van fenn, így nincs viszonyítási alapon se...

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-19, 13:30:51
a Gantz nevű anime fennvan ftp-n, az lenne a kérdésem, hogy a második fele az vágatlanul van fenn? mer az első fele fennvan vágottan és vágatlanul is, de a második fele csak egyszer van fenn, így nincs viszonyítási alapon se...

Névre az első felének vágott vagy vágatlan verzió neve van? (huhh, de debilen fogalmaztam meg  :muhahah:)

Mert hogyha pl. a vágatlan verzió-t az apacuka csapat subbolta, a második fél pedig úgyszintén apacukás, akkor evindens, hogy a második fél is vágatlan.

Egyébként meg vágottan tessék nézni, úgy kevésbé sérül meg az ember picike lelkecskéje a sokkoló látványtól. :P  :morci:

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-04-19, 19:34:07
Mert hogyha pl. a vágatlan verzió-t az apacuka csapat subbolta, a második fél pedig úgyszintén apacukás, akkor evindens, hogy a második fél is vágatlan.
Ha ilyen egyszerű lenne  :redface: Goto anidb -> A válasz igen, vágatlanban van fönt végig.


Eberinu

Nemtom érdekel e valakit, de most láttam tokyo-n hogy fenn van az a Paprika anime, amire pár hónapja valaki/valakik kiváncsiak voltak.

Solid Snake

Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 09:26:17
Nemtom érdekel e valakit, de most láttam tokyo-n hogy fenn van az a Paprika anime, amire pár hónapja valaki/valakik kiváncsiak voltak.

Áhh, nagyon szuper!  :merci:
Igaz, hogy csak DVDSCR, de a célnak tökéletesen megfelel.  :szemuveges:

chilip

Avatar - the last airbender (mien gyökér neve van  :confused: sztem nem is anime, de annyi baj legyen :D )

most kezdtem el tölteni az első seasont, nemtom még mien lesz. a sztorija << ez alapján >> elmegy/jó kategória, van néhány kép lejjebb szereplőkről is. szépnek mondható, csak a mozgás ne legyen darabos majd... meg ugye super power!!! :D majd tájékoztatok, mien volt. itt a torrentje a season 1-nek 100+ seed-errel, ha vkinek kellene esetleg...

Soldier

#1507
Quote from: Manitu on 2007-04-14, 01:23:35
Quote from: Soldier on 2007-04-14, 00:22:01
essetleg tudja valki hogy a Venus Versus Virus 12.ep-böl mikor lex Anime-RG vagy GNU&SHS verzio?
Shinsen ilyen "csomagokban" dolgozott. Elkezdték csinálni, néhány rész után leálltak pár hónapra, aztán a múlt héten hirtelen kidobták 11.-ig.
Felteszem nem most most dobták össze mindet hirtelen, és az utolsó is meg lesz nemsokára. (vagy ezen is ülnek még pár hónapot :D)

szerencsére nem ültek rajta még hónapokat :)

Ha esteleg meg valkit érdekel:
Venus Versus Virus 12ep GNU&SHS  itt: : Click


chilip

megnéztem az első részét az avatar - the last airbendernek :D rég nem röhögtem ilyen jót, főleg amikor az a 6 lábú izé ráfújta a taknyát a nagyképűre :D kicsit fura, meg nickelodeon termék.... de ahhoz képest...

minuszmiki

A Ryo végre végzett a Tonagura 13. részével (már egy ideje, de csak tegnap néztem utána) itt van, ha esetleg valakit még érdekel és nem húzta volna le.

Próféta

Quote from: chilip on 2007-04-20, 21:18:14
megnéztem az első részét az avatar - the last airbendernek :D rég nem röhögtem ilyen jót, főleg amikor az a 6 lábú izé ráfújta a taknyát a nagyképűre :D kicsit fura, meg nickelodeon termék.... de ahhoz képest...
Azt én is megnéztem még régebben. Megállapítottam, hogy a japán rajzstílus és japán történetvezetési fogások mellett sajnos a japán humort is sikerült hűen utánozniuk, úgyhogy abba is hagytam. Kár, pedig úgy tűnt, több figyelmet és energiát ölnek bele a sorozat gyártásába, mint a japók a legtöbb animébe.

Darkstar

Ez valódi lenne? (4chanról van)

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Japán írásban jelenleg nem vagyok elfogadható szinten.
Kéretik magyarázatot mellékelni.  :ejnye:

kikuchiyo

Letöltési/népszerűségi statisztika a tavasszal indult sorozatokhoz, ha jól csalódom.
Vezet a Lucky Sztar, követi a HAyate no Gotoku és a Gurren Lagann akármi.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-22, 20:28:23
Lucky Sztar
I see what u did there

És a StrikerS 4., ami ahhoz képest, hogy még be sem indult a story, egész kellemes. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Darker Than Black pedig 6., ha jól látom.  :lazza:

kikuchiyo

Ha fejjel lefelé fordítod a monitort, akkor igen. :)
Failure is the default option

Dreamcleaver

Quote from: Solid Snake on 2007-04-22, 20:49:43
Darker Than Black pedig 6., ha jól látom.  :lazza:

Nekem 9-iknek tűnik.


Vagy 8?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

ITT: we learn to count to 9.

Bokurano-t csak én nem látom?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Idolo Master Xenoglossia

Ha ez az 5. helyen lévő.

"The show centers around mecha and reimagines the ten prospective pop idols as fighter pilots of those robots, eight of them also posing as students."

Tényleg nem vagyok benne biztos, hogy elkezdjem letölteni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Solid Snake on 2007-04-22, 20:49:43
Darker Than Black pedig 6., ha jól látom.  :lazza:
Quote from: kikuchiyo on 2007-04-22, 20:53:25
Ha fejjel lefelé fordítod a monitort, akkor igen. :)

Really.  :D Pwned.  :haha:

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-22, 21:02:25
Idolo Master Xenoglossia

Ha ez az 5. helyen lévő.

"The show centers around mecha and reimagines the ten prospective pop idols as fighter pilots of those robots, eight of them also posing as students."

Tényleg nem vagyok benne biztos, hogy elkezdjem letölteni.  :D
Kezd, tök aranyos :) Pop idolból nem sok van benne, a mechákat hívják benne iDOL-nak.


chilip

Oh my God! :D és ez középen szerepel... az ott egy fog a háttérben?

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-22, 22:02:17
Oh my God! :D és ez középen szerepel... az ott egy fog a háttérben?

Még mindig jobb, mint az a mutáns zöldhagyma vagy mi a rák a bal oldalon.  :muhahah:

popec

hali
valakinek van otlete honnan tudnam lehuzni a Ueki no Housoku (The Law of Ueki)
ftp nincs nincs fenn:S
thx

kelvor

License okok miatt nem találod gondolom.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Ezt most lehet, hogy nem a legmegfelelőbb helyre postolom, de aki esetleg nézi még a Moonlight Mile-t, az plz mondja el, hogy érdemes-e behoznom a lemaradást, vagy mehet inkább a kukába az egész sorozat. :lazza: Thx.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Shali

Vaaa, légyszi segítsetek, most tudtam meg, hogy van Cromartie High School film is, találtam torrentet, de nem akar jönni )=
Tudtok valami helyt/ftp-t/működő torretet/akármit, ahonnan le tudnám húzni?
Ti láttátok már? Van olyan jó, mint az anime? (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!