Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

frozenstein

Úgy döntöttem, megnézem az NGE-t valamikor a közeljövőben. Azt kérdezném, hogy a death and rebirth movie-t érdemes e megnézni, mert a hivatalos oldalakról azt szűrtem le, hogy az a sorozat movie méretben?

Zsiga

Quote from: frozenstein on 2007-05-05, 14:46:18
Úgy döntöttem, megnézem az NGE-t valamikor a közeljövőben. Azt kérdezném, hogy a death and rebirth movie-t érdemes e megnézni, mert a hivatalos oldalakról azt szűrtem le, hogy az a sorozat movie méretben?
Ha a Director's Cut verziót nézed a sorozatból akkor nem érdemes, nincs benne semmi új információ. A második fele meg az EoE első 30 perce.

minuszmiki

#1532
Az első fele a sorozat első 24 részének összefoglalása a négy főszereplő szempontjából, kicsit felturbózott animációval, a második meg majdnem egy az egyben az End első fele. Van benn pár jelenet, ami nem egészen ugyanaz, mint az Endben, és néhány, ami csak a sorozat Director's Cut verziójában látható, de sok új információval nem szolgál.

edit: lassú

Prof. William

Mi igaz abból a szóbeszédből hogy a Toki wo Kakeru Shoujo -t esetleg kiadják MO-n?

Cheesy

Tudnátok segíteni?

http://www.youtube.com/watch?v=m49a5oznCRM

Annak az animének a címe kellene, ami ebben a videoban fut az "desktopon". Amelyikben késekkel hadonásznak a csajok.

Draconire

Quote from: Cheesy on 2007-05-20, 23:48:38
Annak az animének a címe kellene, ami ebben a videoban fut az "desktopon". Amelyikben késekkel hadonásznak a csajok.
Tenjou Tenge

Cheesy

Quote from: Gmer on 2007-05-20, 23:59:28
Quote from: Cheesy on 2007-05-20, 23:48:38
Annak az animének a címe kellene, ami ebben a videoban fut az "desktopon". Amelyikben késekkel hadonásznak a csajok.
Tenjou Tenge

Wow! Nem hittem volna, hogy ilyen gyors választ kapok, köszi Gmer!

Zsiga

Highlander: Vengeance
t0rR3nT: http://www.newtorrents.info/down.php?p=Highlander.The.Search.For.Vengeance.2007.STV.DVDRip.XviD-DOMiNO_[www.NewTorrents.info].torrent

kelvor

Már szedem is, thx Zsiga! :lazza:

Csak egy maradhat!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

kelvor

Tuti az egyik CRC-s lesz... :haha:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 19:39:53
Tuti az egyik CRC-s lesz... :haha:

Filmeknél az nem gond.  :ejnye:
Játékoknál annál inkább.

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 19:13:56
Highlander: Vengeance

Angol felirat van hozzá, ugye? :angyali: :lame:

Selmo

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 19:39:53
Tuti az egyik CRC-s lesz... :haha:
Kizárt, a torrent működése miatt, ha mégis az, akkor eleve rossz a rar. Igazán leszokhatnának már erről, már elmúlt az ftp-s le kell szedni újból korszak. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 19:44:37
Angol felirat van hozzá, ugye? :angyali: :lame:
Nem, angol a hangja.
Szerk.: Legalábbis aniDB szerint, még nem ért le. Meg persze az is lehet hogy megszívjuk és duckroll. :D

kelvor

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 20:06:55
Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 19:44:37
Angol felirat van hozzá, ugye? :angyali: :lame:
Nem, angol a hangja.
Szerk.: Legalábbis aniDB szerint, még nem ért le. Meg persze az is lehet hogy megszívjuk és duckroll. :D

Előfordulhat :lul: Nem baj, ha nem angol, csak köszöngessenek egész film alatt, azt még megértem. :haha:

Zsiga

Leért a sample, se tolla se kereke, és tényleg angol.   :smile:

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 21:14:30
Leért a sample, se tolla se kereke, és tényleg angol.   :smile:

Akkor szedjük.  :rotfl:

Baggio

A Tenjou Tenge OVA-k közül melyiket kell előbb nézni? Az Ultimate Fight-ot vagy a Past Chapter-t?

Draconire

Quote from: Baggio on 2007-05-22, 00:05:43
A Tenjou Tenge OVA-k közül melyiket kell előbb nézni? Az Ultimate Fight-ot vagy a Past Chapter-t?
Az Ultimate Fight közvetlenül a sorozat után játszódik. A Past Chapter, mint neve is mutatja, a múltban játszódik -azt a fejezetet dolgozza fel ami a sorozatban is volt.

Baggio

Quote from: Gmer on 2007-05-22, 00:09:10
Quote from: Baggio on 2007-05-22, 00:05:43
A Tenjou Tenge OVA-k közül melyiket kell előbb nézni? Az Ultimate Fight-ot vagy a Past Chapter-t?
Az Ultimate Fight közvetlenül a sorozat után játszódik. A Past Chapter, mint neve is mutatja, a múltban játszódik -azt a fejezetet dolgozza fel ami a sorozatban is volt.
kösz. Akkor holnap nekiesek. Már nagyon kiváncsi vagyok a végére. De jó is ez a vizsgaidőszak! Mindenre van idő  :rotfl:

Bishop

Nem tudjátok van valami séma hogy hány manga chapter után kezdenek el egy anime-t? Vagy van valami oldal ahol le van írva hogy egy adott manga mikor várható anime-be?

Cobra

Szerintem erre nincs semmi séma. Van anime, amit már befejezett manga-ból/light novel-ből csináltak, van anime, amit csak kedvcsinálónak csináltak egy futó mangához, a 100+ részes anime-k meg pár hónapos késéssel ugyan, de kb együtt futnak a mangával (lásd Bleach, Naruto, One Piece). Meg biztos volt már olyan, hogy előbb volt az anime és abból csináltak mangát.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

Hát én most olvasok egy manga-t és nagyon megtetszet, ugyan még csak 68 chapter-nél jár de már kiváncsi lennék anime-ben. Ezért kérdezem hogy nem lehet e valahogy kideríteni hogy fognak e belőle csinálni anime-t, és ha igen mikor?

Manitu

Ha megmondod a címét, akkor talán akad valaki, aki hallott valamit.
A legtöbb mangából sosem lesz anime egyébként, és nagyon sok esetben meg bárcsak ne lett volna anime belőle ;) Élvezd a fekete-fehér világ gyönyöreit, az anime változatok 95%-ban csalódást okoznak a manga rajongóinak.


Bishop

666 Satan, elég akciódús szal mogásban jobb lenne lehet,amugy meg igy is tetszik és pusztán csak érdeklődöm. Valami jó sci-fi manga biztos jobb lehet rajzolva, de ebben az esetben kicsáncsi vagyok az anime-re :hopp:

Member

#1555
Enyhén sablonos egy cím... :rolleyes:
Olvasgatom a wikipedia-t, feltűnően sok benne az Evangelion nyúlás is.

EDIT: Nyugi, ha a Naruto írója csinálja, még pár hét és vetíteni kezdik, és lesz vagy 666 rész. :__devil: :hopp:

Bishop

Nem a naruto írója hanem az öccse, én inkább a naruto és a Db közé tenném de jobb értelemben. Te még hiszel a wikipedia-nak? :hehe: j/k

Member

Figyelj, azok képek voltak és jópár angyal totál ugyanilyen az Evangelionban is. Raziel, Raphael és Gabriel pl.

Bishop

Nem néztem meg az Evangelion-t nekem az túl vontatot. És akkor az a jó pár anime amiben shinigami van vagy demon az is mind egymást utánozza? Az arkanygal mitoszt nem az evangelion találta ki. És soha nem mondtam hogy az év mangaja vagy animeje lenne, de nekem tetszik prögős, és kiváncsi lennék lennék rá. Ha neked nem tetszik hát legyen, én csak kérdeztem, hogy hogy lehetne megtudni hgy készítenek előle anime-t.
no offense

Member

#1559
Szerintem csak engem érintett érzékenyen, hogy ezt a témát átvitték naruto/dball szintre, ráadásul ilyen keménykedő címmel, nem bántani akartalak.

Hasonlítsd össze a Bleach, a DN és mondjuk a a Fullmoon shinigamijait, mondjuk csak külsőleg, és utána a Satan 666 és az Eva angyalait. Wikin kevés kép van a S666 angyalairól, de 3on azonnal feltűnik, hogy szinte ugyanaz a kinézete, még ha a név nem vagy csak kis mértékben is hasonlít.

EDIT: Ha már ennyire foglalkoztat, ha meg akarod tudni, hogy esetleg lesz-e belőle anime, sztem kutass a Naruto-t "megfilmesítő" cég oldalán, sztem ezt is ők raknák össze.