Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: kelvor on 2007-07-09, 03:10:21
Közben meglestem a Baccano! trailerét, elég jónak ígérkezik.
Rage már felkeltette az érdeklődésemet, ez a trailer meg csak megerősített benne, hogy legalábbis belenézzek. Thx. :)

chilip



chilip

Quote from: kelvor on 2007-07-09, 16:45:58
Quote from: chilip on 2007-07-09, 16:19:22
[Ayako] Sky Girls - 01 - EPIC LOLI FIGHT, GO!

Azt hiszem, ezt kihagyom. :D


te tudod... mindenesetre OVA-ja egész jó volt  :szemuveges: bár elő is került ott, hogy a gépnek lelke van, de istenem, ez van  :D

Cobra

Seed+peer több, mint 1400, szóval olyan rossz nem lehet :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

Sokan szeretik a lolikat :smile:

kikuchiyo

A seed+peerek száma sosem volt garancia a minőségre... ;)
Failure is the default option

Fubenalvo

Skacok, állítólag a Shakugan no Shanának van egy movie-ja. Amit viszont nem találtam meg se FTP-n se torrenten. Tuti én vagyok lame és nemtom mit is kéne pontosan keresni. Szóval egy kis infót megköszönnék erről.  :smile:

Gregory

Shakugan no Shana Movie
Ha jól látom sub még nincsen hozzá.

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-13, 11:56:00
Skacok, állítólag a Shakugan no Shanának van egy movie-ja. Amit viszont nem találtam meg se FTP-n se torrenten. Tuti én vagyok lame és nemtom mit is kéne pontosan keresni. Szóval egy kis infót megköszönnék erről.  :smile:
Lassan tényleg be kéne már fejeznem az aniDB FAQ-t. :)
Ha keresel egy sorozathoz kapcsolódó filmet de nem tudod a címét, akkor megkeresed az aniDB-n a sorozatot (http://anidb.info/a3408), és kiválasztod a Relations menüpontot (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=3408). ;)
Gregory már írta, felirat még nincs, sőt, még raw sincs mivel mozifilm (illetve lehet hogy CAM verzió van, de én nem tudok róla), majd ha kijön a DVD, valamikor év vége felé.

Fubenalvo

Ejj... pedíg reménykedtem már megnézhetem. No mind1... marad a várakozás. Van még más anime bőven amit meg kéne lesni. :D

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-13, 14:08:54
Ejj... pedíg reménykedtem már megnézhetem. No mind1... marad a várakozás. Van még más anime bőven amit meg kéne lesni. :D

jah same here, bár én már regota várom,kivancsi vagyok rá :(

noriko

#1632
A Vampire Hunter D Bloodlust könyvtárban mi az a Special Edition? Mit kell róla tudni?

oké, belenéztem.
az a korábbi Vampire Hunter D movie.
"I wish I could, but I don't want to."

minuszmiki

Nem akarok belerondítani a másik topikba, szóval itt kérdezek. (Bár mondjuk éppenséggel iskoláslány sztori ez is)
Elkezdtem tegnap a Strawberry Panicot, és egész jó, aranyosak a lányok meg yuri love-love yaaay, de marhára idegesít az átkozott arisztokratikus légkör. Ez végig így lesz és szokjak hozzá vagy azért néha kimozdul belőle a sorozat? (Mindenképp végig fogom nézni, csak még nem tudom, milyen tempóban)

nbanorbi

hi! honnan lehet letölteni a mononoke hime-ot meg feliratot hozzá? me ftp-n nem nagyon találom.

motifator

http://isohunt.com/torrents.php?ext=&op=and&ihq=mononoke%2Bhime <-- nekem innen a harmadik KAA-s mkv tűnik a legjobbnak így elsőre, de próbáld ki, melyik jön rendesen
http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.5.557 <-- ez meg a magyar felirat, bár nem tudom, hogy az időzítés jó lesz-e
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-07-18, 00:53:33
Nem akarok belerondítani a másik topikba, szóval itt kérdezek. (Bár mondjuk éppenséggel iskoláslány sztori ez is)
Elkezdtem tegnap a Strawberry Panicot, és egész jó, aranyosak a lányok meg yuri love-love yaaay, de marhára idegesít az átkozott arisztokratikus légkör. Ez végig így lesz és szokjak hozzá vagy azért néha kimozdul belőle a sorozat? (Mindenképp végig fogom nézni, csak még nem tudom, milyen tempóban)
Szokj hozzá. Ez ilyen gokigenyous stílusú. Azért szeretjük :D


minuszmiki

Akkor szép lassan, napi két-három részes tempóban fogom tudni csak megnézni. Nembaj, thx. :)

Member

Még ígyis gyorsabb vagy mint én, pedg nekem bejön az is. :hehe:
(Mondjuk nem arisztokratikus, inkább konzervatív egyházi)

Ha zavar az arisztokratikus légkör, ne nyúlj az Ouran High School Host Club-hoz. :D
(btw. ennél hosszabb címe nincs? :D)

minuszmiki

Hehe, Ouranból 11 részt bírtam megnézni (pedig volt benn pár jó poén, meg a karakterek is egész jók voltak), de ott az arisztokratikus légkör mellett a reverse harem is zavart, valahogy úgy éreztem, nem én vagyok a célközönség.  :redface:

Na igen, négy év egyházi gimi és két év egyházi egyetem után kicsit taszít ez az álságos közeg... ::)

kikuchiyo

Egy gyors keresés a Tokyotoshon elárulhatja, hogy végre kijött a zseniális, nagyszerű, felülmúlhatatlan ect. Legend of Galactic Heroes mind a 110 része rendes felirattal!
Immár elhárult minden akadály a megnézése elől!
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-20, 00:22:45
Egy gyors keresés a Tokyotoshon elárulhatja, hogy végre kijött a zseniális, nagyszerű, felülmúlhatatlan ect. Legend of Galactic Heroes mind a 110 része rendes felirattal!
Immár elhárult minden akadály a megnézése elől!
Jól érzem ebben az iróniát?

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-20, 00:22:45
Egy gyors keresés a Tokyotoshon elárulhatja, hogy végre kijött a zseniális, nagyszerű, felülmúlhatatlan ect. Legend of Galactic Heroes mind a 110 része rendes felirattal!
Immár elhárult minden akadály a megnézése elől!
Egy akadály azért maradt: 8 vagy mennyi epizód után továbbra se keltette fel az érdeklődésemet :( Na majd próbálom tovább.

Quote from: minuszmiki on 2007-07-20, 00:26:25Jól érzem ebben az iróniát?
Nem, ezt kikuchiyo komolyan gondolta.

Manitu



Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-20, 00:22:45
Egy gyors keresés a Tokyotoshon elárulhatja, hogy végre kijött a zseniális, nagyszerű, felülmúlhatatlan ect. Legend of Galactic Heroes mind a 110 része rendes felirattal!
Immár elhárult minden akadály a megnézése elől!
Én is akartam írni délután, csak sietnem kellett. :) De már le is ért, holnap neki is állok. :D

minuszmiki

Utánanéztem egy pár helyen, egész érdekesnek tűnik. Talán egyszer nekiállok.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-07-20, 00:30:25De már le is ért, holnap neki is állok. :D
:eek: A gerincvonalra vagy kötve, vagy mi? 23 giga a cucc


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-07-20, 00:35:33
Quote from: Zsiga on 2007-07-20, 00:30:25De már le is ért, holnap neki is állok. :D
:eek: A gerincvonalra vagy kötve, vagy mi? 23 giga a cucc
A többit már rég letöltöttem. :)

hanandi

Hello Mindenki!

Nem t'om van-e valakinek otlete hogy hogyan tudnek hozzajutni a Glass Mask cimu anime uj veziojahoz + OVA es a Perfect Girl Evolution anime 20. resz utani epizodjaihoz? Mar egsz sok oldalt megneztem es vagy megaupload-os a cucc /PGE/ vagy ossze-vissza keverik a regit az ujjal /Glass Mask/. Ez utobbit mangaban is keresem. Foleg a 23. tankubon elso harom resz fejezetet.

Azt azert hozza kell tennem, hogy en nem tudok torrentrol, irc-rol, dcc-rol vagy mas kodnevu izerol tolteni mert reszint nem ertek hozza, reszint nem sajat gepen toltikezek. A direktben letoltom egy http oldalrol verzio a legjobb vagy ha valakinek megvan es feltenne a ftp-re minden este elrebegnek erte egy halaimat.

Ha van olyan emberke e planetan akinek van kedve meg animeje es raero ideje pont az en kivansagomat teljesiteni dobjon egy emilt nekem legyen szives: hanandi@freemail.hu


Elore is millio koszonet a faradozasert es munkaert. :tezsvir:

Zsiga

#1649
Quote from: hanandi on 2007-07-21, 14:41:29
Hello Mindenki!

Nem t'om van-e valakinek otlete hogy hogyan tudnek hozzajutni a Glass Mask cimu anime uj veziojahoz + OVA es a Perfect Girl Evolution anime 20. resz utani epizodjaihoz? Mar egsz sok oldalt megneztem es vagy megaupload-os a cucc /PGE/ vagy ossze-vissza keverik a regit az ujjal /Glass Mask/. Ez utobbit mangaban is keresem. Foleg a 23. tankubon elso harom resz fejezetet.

Azt azert hozza kell tennem, hogy en nem tudok torrentrol, irc-rol, dcc-rol vagy mas kodnevu izerol tolteni mert reszint nem ertek hozza, reszint nem sajat gepen toltikezek. A direktben letoltom egy http oldalrol verzio a legjobb vagy ha valakinek megvan es feltenne a ftp-re minden este elrebegnek erte egy halaimat.

Ha van olyan emberke e planetan akinek van kedve meg animeje es raero ideje pont az en kivansagomat teljesiteni dobjon egy emilt nekem legyen szives: hanandi@freemail.hu


Elore is millio koszonet a faradozasert es munkaert. :tezsvir:
Az AniDB-n megnézheted hogy melyik sorozat meddig van feliratozva (illetve hogy melyik csapat csinálta, tőlük általában letölthető), de abban biztos lehetsz hogy csak torrentről vagy irc-ről tudod majd beszerezni őket. A Help boardon találsz sok hasznos topicot (pl. a FAQ-kat), onnan megtanulhatod ezeknek a használatát. Az FTP-re meg szerintem nem igazán kerülhet fel egyik se, mert nincsenek végig feliratozva.