Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

hanandi

Quote from: Zsiga on 2007-07-21, 15:02:30
Quote from: hanandi on 2007-07-21, 14:41:29
Hello Mindenki!

Nem t'om van-e valakinek otlete hogy hogyan tudnek hozzajutni a Glass Mask cimu anime uj veziojahoz + OVA es a Perfect Girl Evolution anime 20. resz utani epizodjaihoz? Mar egsz sok oldalt megneztem es vagy megaupload-os a cucc /PGE/ vagy ossze-vissza keverik a regit az ujjal /Glass Mask/. Ez utobbit mangaban is keresem. Foleg a 23. tankubon elso harom resz fejezetet.

Azt azert hozza kell tennem, hogy en nem tudok torrentrol, irc-rol, dcc-rol vagy mas kodnevu izerol tolteni mert reszint nem ertek hozza, reszint nem sajat gepen toltikezek. A direktben letoltom egy http oldalrol verzio a legjobb vagy ha valakinek megvan es feltenne a ftp-re minden este elrebegnek erte egy halaimat.

Ha van olyan emberke e planetan akinek van kedve meg animeje es raero ideje pont az en kivansagomat teljesiteni dobjon egy emilt nekem legyen szives: hanandi@freemail.hu


Elore is millio koszonet a faradozasert es munkaert. :tezsvir:
Az AniDB-n megnézheted hogy melyik sorozat meddig van feliratozva (illetve hogy melyik csapat csinálta, tőlük általában letölthető), de abban biztos lehetsz hogy csak torrentről vagy irc-ről tudod majd beszerezni őket. A Help boardon találsz sok hasznos topicot (pl. a FAQ-kat), onnan megtanulhatod ezeknek a használatát. Az FTP-re meg szerintem nem igazán kerülhet fel egyik se, mert nincsenek végig feliratozva.



Hat oszinten en mar annak is orulnek ha legalabb egy resze elerheto lenne mert mar nagyon idegesit, hogy semmi eredmeny. Es persze mas sorik is vannak amelyek nem egyszerre hanem reszletekben kerulnek fel es hat mint mondtam en nem ertek az irc torrent es mas hasonlo izekhez. Mitobb epp most neztunk meg egy kollegammal, hogy megy-e az irc konnekting es neki sem ment pedig o meg elvileg ert is hozza. Nem t'om talan bennem van a hiba vagy a gepemrol van letiltva a csatlakozas lehetosege, kituggya? De azert kossz a segitseget :frown:

Member

Glass Mask torrentek: http://a.scarywater.net/live-evil/ (gyk. mind 0 seed)
(Még van francia szinkronnal, de gondolom az nem érdekel :))
2005-ös Glass Mask: http://tracker.mugen-anime.net/?sort=1
(csak kínaiul van végig)

Az OVAhoz nem találtam semmit a subberek oldalán, Perfect Girl témában nézz itt körül, a Comic-hoz 1 seed van, az anime elég gyérül áll, 0 mindenhol.

Soul

Tegnap néztem meg a Perfect Blue-t, tudom nem mai darab  :smile:,de 1 dolgot nem értettem.[spoiler]Van az a kicsit torz csávó aki az anime legelejétől fogva figyeli Minát, le is támadja 1szer.És jön a koppanás most mi van?Mert a végén kiderül hogy nem az a gyilkos hanem a menedzser barátnője(azért elég durva :D).Tiszta jó az animeba hogy nem tudod mikor elsőre nézed mikor van képzelgés mikor van valóság.Az nem tiszta hogy az a csávó valódi vagy képzelt csak, vagy mi, mert a végére kicsit összezavarodtam  :smile:, nem tudtam hova rakni.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

[spoiler]
Semmi sem szól az ellen, hogy tényleg létezne. Sőt... ő egy
olyan elvakult fanatikus, akit a menedzser ki tudott játszani,
hiszen rá inkább gyanakodnának.
El tudom képzelni, hogy ő még halucinogén drogokat adagolt
szépen lassan a kiscsajnak. Bár lehet, hogy ezt csak én
képzelem belé és evvel próbálom magyarázni és érthetővé
tenni azt az őrült képzelgést, ami a végén van.
[/spoiler]

kikuchiyo

#1654
Azok az 5 Centimeters per Second torrentek, amik a tokyotoshon vannak pár napja, az egész filmet tartalmazzák?

Self-pwnage: apparently a dvd kijött 19-én, így a teljes verzió van valószínűleg kint - csak az a kérdés, hogy melyiket érdemes letölteni?
Én pl. nem értem, hogy hogy csinálnak egy DVD-ből 1280×720 release-t.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-24, 21:08:36
Én pl. nem értem, hogy hogy csinálnak egy DVD-ből 1280×720 release-t.
Pont úgy ahogy 720p-ből 1080p-t, felnagyítják. Mint ahogy te is tudsz 20"-os monitort csinálni a 17-esből, ha közelebbhajolsz hozzá... :D

motifator

Ez de jó :)
Nem tudtok valamit, fogja valaki subolni? Azt olvastam, hogy már liszenszelték Amerikában, így sok csapat dobta.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: motifator on 2007-07-24, 21:55:47
Nem tudtok valamit, fogja valaki subolni?
Mérget vehetsz rá. A kérdés csak a mikor.


Rage

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-24, 21:08:36
csak az a kérdés, hogy melyiket érdemes letölteni?
Én a S^M-féle CUCCot néztem, nem tökéletes, de a semminél jobb. Az 1280x720-as verzió upscale volt. Amúgy ha már itt tartunk, én elég nagyot csalódtam - a Kumo no Mukou ennél mérföldekkel jobb volt, ráadásul ami különösen idegesített, az az, hogy [spoiler=spoiler ez egyáltalán? lawl]Lehet, hogy nem figyeltem eléggé, de nem értettem, MIÉRT nem tudtak (tudnak) találkozni. No meg a "hirtelen elsuhan a vonat" klisé meg hasonlók... Hát, nem erre számítottam.[/spoiler]
Látványban azért keményen odavág a film (needz HD rip NAO), és a zenéje is tetszett, de hiányzik belőle valami, ami az eddigi Shinkai-stuffokban megvolt.
"Rage hülyeségeket beszél, ami ráadásul senkit nem érdekel" c. amerikai akció-thriller sorozatunk 344. epizódját látták, legközelebb is tartsanak velünk!" :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

motifator

Én Shinkai Makoto-t az atmoszféra meg az artwork miatt nézek. A Kumo no Mukou-n például halálra untam magam, majd elaludtam, de feelinges volt és persze gyönyörű.
A Byousoku 5 Centimeter első része hozta a formát, a másik kettőtől se várok sok történetet, csak hogy szép legyen és hangulatos.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nevl

Tud esetleg valaki torrentet angol subos Highlander filmhez? Úgy hallom nagy csalódás volt, de azért belenéznék.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

kikuchiyo

Eleve angolul beszél, felesleges feliratot keresned hozzá.
Failure is the default option

Selmo

Quote from: Nevl on 2007-07-25, 19:59:40
Tud esetleg valaki torrentet angol subos Highlander filmhez? Úgy hallom nagy csalódás volt, de azért belenéznék.
Angol és nem éri meg a ráfordított időt.

A tökéletesség unalmas.

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire


Bandita ^^

Hello Minna!

Láttam ezt: http://www.youtube.com/watch?v=lsaeSeqivn4 és 3:26-nál egy srác/csaj nemtom megitélni elöránt 2 kardot... Na ez az anime melyik anime... Több jelenet is van ebböl a videoban, de ha jol sejtem nem az Inuyasha hanem egy másik fantasy... Ha valaki segit szépen megköszönöm... :)
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Kayama

Quote from: Bandita ^^ on 2007-08-06, 22:33:47
Hello Minna!

Láttam ezt: http://www.youtube.com/watch?v=lsaeSeqivn4 és 3:26-nál egy srác/csaj nemtom megitélni elöránt 2 kardot... Na ez az anime melyik anime... Több jelenet is van ebböl a videoban, de ha jol sejtem nem az Inuyasha hanem egy másik fantasy... Ha valaki segit szépen megköszönöm... :)

Inuyasha Movie 4

Bandita ^^

QuoteInuyasha Movie 4

Ettől tartottam..:(:(
Köszi a HELP-et...  :tezsvir:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Liquid Snake

Csá! Valaki tud valamit a Genshiken-ről? Leszedtem 15 részt és ebből állítólag 12 lenne az első Genshiken évad. A többi 3 meg teljesen új grafikával van megrajzolva olyan mintha második évad lenne. Andb-n utánnanéztem és ott is csak 12 részt ír... Ráadásul úgy lesz vége a 15.nek h az ending után ott van h next episode, tehát teljesen befejezetlen. Valaki nem tudja h adnak még ki részeket vagy vmi?

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-10, 18:30:40
Csá! Valaki tud valamit a Genshiken-ről? Leszedtem 15 részt és ebből állítólag 12 lenne az első Genshiken évad. A többi 3 meg teljesen új grafikával van megrajzolva olyan mintha második évad lenne. Andb-n utánnanéztem és ott is csak 12 részt ír... Ráadásul úgy lesz vége a 15.nek h az ending után ott van h next episode, tehát teljesen befejezetlen. Valaki nem tudja h adnak még ki részeket vagy vmi?
Azt hiszem ez minden kérdésedre megadja a választ: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&orderby=name&orderdir=0&adb.search=genshiken&noalias=1&notinml=0
:)

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-08-10, 18:44:00
Quote from: Liquid Snake on 2007-08-10, 18:30:40
Csá! Valaki tud valamit a Genshiken-ről? Leszedtem 15 részt és ebből állítólag 12 lenne az első Genshiken évad. A többi 3 meg teljesen új grafikával van megrajzolva olyan mintha második évad lenne. Andb-n utánnanéztem és ott is csak 12 részt ír... Ráadásul úgy lesz vége a 15.nek h az ending után ott van h next episode, tehát teljesen befejezetlen. Valaki nem tudja h adnak még ki részeket vagy vmi?
Azt hiszem ez minden kérdésedre megadja a választ: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&orderby=name&orderdir=0&adb.search=genshiken&noalias=1&notinml=0
:)

Igen megvan hogy az a 13,14,15ik rész akkor ilyen Special, de ott van még egy 2007-es Genshiken ami úgy tűnik h folymatban van :) Ugye jól látom?

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-11, 00:55:17
Igen megvan hogy az a 13,14,15ik rész akkor ilyen Special, de ott van még egy 2007-es Genshiken ami úgy tűnik h folymatban van :) Ugye jól látom?
Igen, 12 rész az első sorozat, ehhez jön a +3 OVA, és majd októberben indul a második TV-sorozat.

Baggio

a kérdésem az lenne, hogy a Death Note miért került át a befejezett sorozatok topicba 35 résszel? Én azt olvastam több helyen is hogy 37 részes. Bár lehet csak benéztem valamit...

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-08-11, 01:25:24
Quote from: Liquid Snake on 2007-08-11, 00:55:17
Igen megvan hogy az a 13,14,15ik rész akkor ilyen Special, de ott van még egy 2007-es Genshiken ami úgy tűnik h folymatban van :) Ugye jól látom?
Igen, 12 rész az első sorozat, ehhez jön a +3 OVA, és majd októberben indul a második TV-sorozat.

Köszi az infót sokat segít mert tényleg nagyon vártam h legyen folytatás :)

Baggio: 37 részes a Death Note a többit meg nemtom, nem én vagyok az illetékes ;)

Zsiga

Quote from: Baggio on 2007-08-11, 04:06:53
a kérdésem az lenne, hogy a Death Note miért került át a befejezett sorozatok topicba 35 résszel? Én azt olvastam több helyen is hogy 37 részes. Bár lehet csak benéztem valamit...
Azért került át, mert valaki panaszkodott érte abban a topicban ahova neked is írnod kellett volna ezt a postodat... ;)
Egyébként többektől hallottam hogy kb. 26-nál vége a történetnek, onnantól szar filler a maradék, így felesleges megnézni. De ha valaki ad linket a hiányzó részekhez, természetesen bekerülnek azok is.

motifator

A Death Note-ot liszenszelték az államokban, a kiadó meg befenyítette a subbereket, hogy tessék abbahagyni a fordítást. Így a nagyobb csapatok mind leálltak a 35. résznél, ezért nehéz megtalálni az utolsó 2 részt feliratosan. De pl. a Ruberia megcsinálta az utolsó 2 részt, tessék csak rákeresni tokyotosho-n.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-08-11, 13:31:40
Azért került át, mert valaki panaszkodott érte abban a topicban ahova neked is írnod kellett volna ezt a postodat... ;)
Egyébként többektől hallottam hogy kb. 26-nál vége a történetnek, onnantól szar filler a maradék, így felesleges megnézni. De ha valaki ad linket a hiányzó részekhez, természetesen bekerülnek azok is.
Tessék. Itt van egyben az egész, tekintve, hogy a topicban levő összes DN torrent 404.


Baggio

Quote from: Manitu on 2007-08-11, 18:09:15
Quote from: Zsiga on 2007-08-11, 13:31:40
Azért került át, mert valaki panaszkodott érte abban a topicban ahova neked is írnod kellett volna ezt a postodat... ;)
Egyébként többektől hallottam hogy kb. 26-nál vége a történetnek, onnantól szar filler a maradék, így felesleges megnézni. De ha valaki ad linket a hiányzó részekhez, természetesen bekerülnek azok is.
Tessék. Itt van egyben az egész, tekintve, hogy a topicban levő összes DN torrent 404.
kösz a linket. már pont szólni is akartam hogy a topicban nem jók a linkek. 27ig már leszedtem FTPről.

smash++

Mostanság sajna torrentezek az új animek miatt :).Ha van itt olyan aki nagyon ismeri a főbb sub-os csapatokat összerakna egy kis listát,hogy kiket érdemes letölteni.Ha nem gond.
Nem fontos a sorrend.Csak szeretném tudni kik azok akik minőségi munkát csinálnak.Mert azért biztos vannak olyanok akik viszonylag sok animevel foglalkoznak nem pedig egy-két animes fan subosok.Tudom,hogy ne lehet általánosítani.
Írok pár pl-t conclave,Uma-doremi,Ani-Yoshi,Your-mom,Ayako,Shinsen-sub,sudo,syndicate,ect.
Előre is köszi ha valaki gyorsan írna egy kis "listát"

Hiei-sama

Listat nem irok de felsorolasodbol en kapasbol nem toltok pl ayakot,your-mom,ani-yoshit nagyon ritkan ha jon helyette jobb torlom egybol.Sudo syndicate passz nem szedek dtb-t megvarom a dvdrippet.A tobbi csapattol mindig toltok.