Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: SaiyaGin on 2007-10-09, 20:30:49
A Genshikennel kapcsolatban érdekelne, hogy ha a sorozaton kívűl csak az 1. OVA-t láttam, akkor okozhat-e esetleges problémát a 2. sorozat megértése? Magyarán: érdemes-e megnézni a többi OVA-t? (Azt olvastam, hogy a grafikával többen nem voltatok megelégedve, hogy finoman fogalmazzak)
Szerintem érdemes megnézni, mert a manga történetvezetését követi, tehát nem kiegészítő részek, mégha a grafika gyengére is sikerült.

Quote from: Cobra on 2007-10-09, 20:47:09
A grafika valóban ocsmány (remélem a 2. szezon jobb lesz)
A promo alapján szvsz jobb lesz.

Quote from: Cobra on 2007-10-09, 20:47:09
de a történetek elmennek (mondjuk az se nagy szám)
A Madarame-s rész sztem elég jó lett, vagy legalábbis hozta az első sorozat hangulatát.

chilip

még anno megnéztem a hayate no gotoku-t kb 8. részig... aztán ráuntam... érdemes folytatni? jobb lesz? 8. részbe már olyan uncsi poénok voltak... hogy csak na :D

Cobra

A következő kb 12 rész még elég gyenge lesz, de a 20 körül kezd javulni. Most a 29-en pl már csak azért nem nevettem hagnosan, mert munkahelyen néztem :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Clannad 3ik része mikor várható funsubbal? ...illetve milyen időközönként jönnek az új részek?

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-18, 00:35:58...illetve milyen időközönként jönnek az új részek?
Szerinted? Hetente, mint a sorozatok általában. Péntekente adják asszem, 24 órán bellül van sub is.


Darkstar

Az első subok ált pénteken jelennek meg. Az még messze van, most jöjjenek....

Ed.:
Visszaellenőrizve a saját postomat, az első sub pénteken délben jelent meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Quote from: Manitu on 2007-10-18, 00:48:23
Quote from: Fubenalvo on 2007-10-18, 00:35:58...illetve milyen időközönként jönnek az új részek?
Szerinted? Hetente, mint a sorozatok általában. Péntekente adják asszem, 24 órán bellül van sub is.
Kezd betelni a szombatom... SGA, SHakugan nos shana és most ez is. Lassan egész nap csak sorozatot fogok nézni. :D

Lythis


Fubenalvo

köss bele tudod miről beszélek... csak fun meg fan nállam sűrűn keveredik fejben.  :rotfl:

Liquid Snake

Valaki be tudná nekem linkelni a magyar Pokémon Rakétacsapat Theme-jét? Nagyon fontos lenne. (nem nekem kell)

Member

#1810
(Ne is tagadd, hogy ez kell a szex alá :D)
<<Klikk>>

frozenstein

Ez eddig is fenn volt az AniDB-n: Haruhi 2? Lehet róla valami konkrétat tudni?

Gregory

Quote from: frozenstein on 2007-10-28, 15:49:46
Ez eddig is fenn volt az AniDB-n: Haruhi 2? Lehet róla valami konkrétat tudni?
Már jó ideje fenn van, tudtommal még semmi konkrétum

Manitu

Ja, már hónapokkal ezelőtt bejelentették hogy készül. Amit ott látsz, azt mind lehet róla tudni. Hivatalos kezdés nincs, de valószínűleg a Clannad után fogják adni, jövő tavasszal.


Cobra

Central Anime-ről tud valaki valamit, hogy milyen minőségben dolgoznak? (kép és sub)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-10-31, 23:55:25
Central Anime-ről tud valaki valamit, hogy milyen minőségben dolgoznak? (kép és sub)
Nagyon jó sub, átlagos/jó kép.

Cobra

Thx, majd belenézek akkor egy részbe az Initial D stage4-ből, mert csak tőlük van DVD verzió.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#1817
Valaki nem tudja, hogy a Lucky Star 17-24 EnA-féle HD verziót honnan lehetne beszerezni? Kiadták, de nem sokkal utána licenselték a cuccot és leszedték a trackerről.

Ed: mininován keresztül megtaláltam 17-21-t és bár tracker not allowed a státusz azért jön. Akkor a maradék három részt megnézem a sz@r a.f.k. verzióban.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Bárki bármit tud a második Kino no Tabi filmről? Lesz DVD, fansub, akármi? Már úgy ideje lenne, nem?

Chronus

Bárki tudja hogy a Lovely Complex részeit hol lehet RAW-ban beszerezni? Torrenen van talán 1 vagy 2 gűjtemény, de a legtöbb már dead...

Cobra

Na belenéztem a Central Anime-s Iniial D-be, sajnos max TV ripnek menne el, de DVD ripként terjesztik. Kár, hogy az Aone nem fejezte be a sorozatot, pedig az ő verziójuk nagyon jó minőségű (sub is jobbnak tűnt az intro alatt).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

gr33n

Hi!

Nemrég töltöttem le a Spectral Force nevű animét és felmerült bennem egy kérdés. Ennek az animének van köze valamelyik játékhoz (és ha igen melyikhez?) vagy ez csak egy különálló anime?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3975

Soldier

#1822
Quote from: gr33n on 2007-11-04, 19:54:43
Hi!

Nemrég töltöttem le a Spectral Force nevű animét és felmerült bennem egy kérdés. Ennek az animének van köze valamelyik játékhoz (és ha igen melyikhez?) vagy ez csak egy különálló anime?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3975

igen .. ha jol látom ps2/N-DS-re van itt és több része is van/lesz : a 3. x360ra ha minden igaz (trailer) , a másodikrol nem talalok semmit lehet nincs is , bár akkor meg nem értem miert az elsö után a harmadik jön :redface:

gr33n

Quote from: Soldier on 2007-11-04, 20:02:01
Quote from: gr33n on 2007-11-04, 19:54:43
Hi!

Nemrég töltöttem le a Spectral Force nevű animét és felmerült bennem egy kérdés. Ennek az animének van köze valamelyik játékhoz (és ha igen melyikhez?) vagy ez csak egy különálló anime?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3975

igen .. ha jol látom ps2/N-DS-re van itt és több része is van/lesz : a 3. x360ra ha minden igaz (trailer) , a másodikrol nem talalok semmit lehet nincs is , bár akkor meg nem értem miert az elsö után a harmadik jön :redface:

Igen ezt néztem énis, de nekem az tett be nagyon hogy az anime 98-99-s és a játékok meg 2005 után készültek. Az ismertetőbe meg azt írja hogy az anime a játékra alapszik. Nos a probléma az hogy milyen játékra mikor a játék utánna jött ki japánba?  :haha:

gr33n

Nemrég szedtem le az Ar tonelico animét és azt szeretném megkérdezni hogy az anime az hogyan viszonyul a játékhoz? A játék animésített változata vagy a játék előzménye vagy a játék után játszódik?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4156

via_mala

Quote from: Member on 2007-10-18, 23:29:53
(Ne is tagadd, hogy ez kell a szex alá :D)
<<Klikk>>
Ez valami iszonyatos volt!  :wtf:  :_piszka:
Simán vallatni lehetne vele!  :szemuveges:
asszem meghallgatom még párszor, mert ettől simán elmúlik az álmosságom
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

chilip

találtam benne egy dallamfoszlányt, ami tetszik  :_piszka: :D  és az original magyar szinkron, amit anno hallottam (igen, megnéztem belőle 3-4 részt :D) meg jobb mint ez...


Cobra

#1828
Hmm, elkezdem tölteni, de ez a majdnem 3Gb kicsit riasztó.
mod: elnapolva, majd keresni kell egy működő trackert, mert nekem 5 perc alatt lejött 2Mb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-11-12, 10:22:20
Hmm, elkezdem tölteni, de ez a majdnem 3Gb kicsit riasztó.
Ja, jó 720p release-hez képest meglepően kevés. Mondjuk animének nem kell akkora video-bitrate általában, talán nem lesz nagyon kockás.